Patrick Mainka jest piłkarzem występującym obecnie w Heidenheim. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Patrick Mainka
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Patrick Mainka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Patrick Mainka wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.73, a skuteczność strzałów to 7,7%. Patrick Mainka oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Patrick Mainka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Patrick Mainka rozegrał w barwach Heidenheim w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 945 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Patrick Mainka?
Na podstawie kontraktu z Heidenheim, Patrick Mainka otrzymuje 1,9 miliona euro rocznej pensji, co daje około 157,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mainka w listopadzie 2026 to 36,3 tysiąca euro, a dziennie około 5,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Patrick Mainka ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Patrick Mainka nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Patrick Mainka to uraz stopy z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 107 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Patrick Mainka?
Patrick Mainka ma na koncie 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Patrick Mainka?
Patrick Mainka najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Patrick Mainka?
Wycena 31-letniego Patrick Mainka według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Patrick Mainka?
Patrick Mainka urodził się 6 listopada 1994 w Gütersloh w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Patrick Mainka – statystyki
Szczegółowe statystyki Patrick Mainka w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Heidenheim. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Patrick Mainka vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Patrick Mainka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Patrick Mainka wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.73, a skuteczność strzałów to 7,7%. Patrick Mainka oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Patrick Mainka – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Patrick Mainka w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
3:1 | 90' | 1 | 0 | – | 7.5 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.4 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
5:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
5:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
15 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
4:1 | 45' | 0 | 0 | 5.7 |
Ile meczów rozegrał Patrick Mainka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Patrick Mainka rozegrał w barwach Heidenheim w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 945 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Patrick Mainka – transfery
W trakcie kariery Patrick Mainka zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Heidenheim 2018 – obecnie
-
Borussia Dortmund II 2016 – 2018
-
Werder Bremen II 2014 – 2016

-
Arminia Bielefeld II 2013 – 2014

-
Arminia Bielefeld U19 2011 – 2013

-
Arminia Bielefeld U17 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Patrick Mainka
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 04.01.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 16.07.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Patrick Mainka – forma
W ostatnich 5 meczach Patrick Mainka zanotował bilans 0 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,02. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Patrick Mainka i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Karlsruhe
2
Heidenheim
1
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Heidenheim
1
Energie Cottbus
1
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Paź
Koniec
|
VfL Wolfsburg
3
Heidenheim
1
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Heidenheim
0
FC Kaiserslautern
0
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Arminia Bielefeld
2
Heidenheim
2
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
1
Holstein Kiel
0
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Greuther Fürth
0
Heidenheim
1
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Heidenheim
5
Dynamo Drezno
3
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
SSV Jeddeloh
5
Heidenheim
2
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Hertha BSC
4
Heidenheim
1
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Heidenheim
4
VfL Osnabrück
3
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Heidenheim
0
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
1.FC Koln
1
Heidenheim
3
Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Heidenheim
3
Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
2
St. Pauli
0
Bundesliga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Freiburg
2
Heidenheim
1
Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
3
Union Berlin
1
Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
2
Heidenheim
2
Bundesliga, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Heidenheim
3
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
Heidenheim
0
Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Heidenheim
2
TSG 1899 Hoffenheim
4
Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Werder Brema
2
Heidenheim
0
Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Heidenheim
3
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Augsburg
1
Heidenheim
0
Bundesliga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Heidenheim
0
Hamburger SV
2
Bundesliga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
Heidenheim
2
Bundesliga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Heidenheim
0
RB Lipsk
3
Bundesliga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sty
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
Heidenheim
1
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Heidenheim
1
Bundesliga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Heidenheim
2
1.FC Koln
2
Bundesliga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Heidenheim
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
13 Gru
Koniec
|
St. Pauli
2
Heidenheim
1
Bundesliga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Heidenheim
2
Freiburg
1
Bundesliga, 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Union Berlin
1
Heidenheim
2
Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Heidenheim
0
Borussia Mönchengladbach
3
Bundesliga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
6
Heidenheim
0
Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Heidenheim
1
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Heidenheim
0
Hamburger SV
1
Puchar Niemiec, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Heidenheim
1
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Heidenheim
2
Werder Brema
2
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Heidenheim
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
2
Augsburg
1
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Hamburger SV
2
Heidenheim
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
0
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
RB Lipsk
2
Heidenheim
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Heidenheim
1
VfL Wolfsburg
3
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Heidenheim
1
Werder Brema
4
Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Union Berlin
0
Heidenheim
3
Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Heidenheim
0
VfL Bochum
0
Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Heidenheim
1
Bundesliga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
3
Heidenheim
0
Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Mar
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
Heidenheim
1
Bundesliga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Heidenheim
3
Holstein Kiel
1
Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Heidenheim
1
Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Heidenheim
0
Borussia Mönchengladbach
3
Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Lut
Koniec
|
RB Lipsk
2
Heidenheim
2
Bundesliga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Lut
Dogryw.
|
Heidenheim
1
FC Kopenhaga
3
Liga Konferencji, play offy
|
120'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Heidenheim
0
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Lut
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Heidenheim
2
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Freiburg
1
Heidenheim
0
Bundesliga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Heidenheim
1
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Augsburg
2
Heidenheim
1
Bundesliga, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Heidenheim
0
St. Pauli
2
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Werder Brema
3
Heidenheim
3
Bundesliga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Heidenheim
2
Union Berlin
0
Bundesliga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
2
Heidenheim
0
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Heidenheim
1
FC Sankt Gallen
1
Liga Konferencji, 6. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Heidenheim
1
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Heidenheim
2
Bundesliga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Heidenheim
0
Eintracht Frankfurt
4
Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Heidenheim
0
Chelsea
2
Liga Konferencji, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
5
Heidenheim
2
Bundesliga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Heidenheim
1
VfL Wolfsburg
3
Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
Heidenheim
2
Liga Konferencji, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Heidenheim
0
Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Hertha BSC
2
Heidenheim
1
Puchar Niemiec, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Heidenheim
0
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Pafos
0
Heidenheim
1
Liga Konferencji, 2. runda
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
Heidenheim
2
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Heidenheim
0
RB Lipsk
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Heidenheim
2
Olimpija Lublana
1
Liga Konferencji, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Heidenheim
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
0
Freiburg
3
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Borussia Dortmund
4
Heidenheim
2
Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
4
Augsburg
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Sie
Koniec
|
St. Pauli
0
Heidenheim
2
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Heidenheim
4
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Freiburg
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Heidenheim
1
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
1
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
3
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Heidenheim
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Augsburg
1
Heidenheim
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Heidenheim
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Werder Brema
1
Heidenheim
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Heidenheim
0
Borussia Dortmund
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Heidenheim
1
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Heidenheim
3
Freiburg
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Heidenheim
3
Darmstadt 98
2
Bundesliga
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Heidenheim
0
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Heidenheim
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
Heidenheim
1
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Heidenheim
2
Augsburg
5
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
Heidenheim
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
1
Union Berlin
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
4
Werder Brema
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Heidenheim
2
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Sie
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Heidenheim
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
![]()
Rostocker FC
0
Heidenheim
8
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Jahn Regensburg
2
Heidenheim
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Paderborn
3
Heidenheim
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Heidenheim
0
Magdeburg
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
3
Holstein Kiel
0
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
St. Pauli
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Heidenheim
1
Darmstadt 98
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Heidenheim
5
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Heidenheim
3
Hamburger SV
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
SV Sandhausen
3
Heidenheim
4
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Magdeburg
1
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Heidenheim
3
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Union Berlin
2
Heidenheim
0
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Heidenheim
1
Arminia Bielefeld
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Hansa Rostock
0
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
1
Fortuna Düsseldorf
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
Erzgebirge Aue
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
3
Nurnberg
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Dynamo Drezno
1
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Heidenheim
2
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Erzgebirge Aue
2
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Heidenheim
1
Schalke 04
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Heidenheim
2
St. Pauli
4
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
2
Dynamo Drezno
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Heidenheim
1
Hansa Rostock
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Darmstadt 98
5
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Heidenheim
2
SV Sandhausen
1
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
VfL Bochum
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Jahn Regensburg
0
Heidenheim
3
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Hannover 96
1
Heidenheim
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
1
Holstein Kiel
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Heidenheim
3
Fortuna Düsseldorf
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Heidenheim
2
Erzgebirge Aue
0
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Heidenheim
3
St. Pauli
4
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Karlsruhe
1
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Heidenheim
3
Darmstadt 98
0
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
18 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
3
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Heidenheim
2
Hamburger SV
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 4.9 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Greuther Fürth
0
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Heidenheim
3
Erzgebirge Aue
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
St. Pauli
0
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
Heidenheim
1
SV Wehen
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
VfL Bochum
3
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lut
Koniec
|
Darmstadt 98
2
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Holstein Kiel
0
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Heidenheim
3
VfL Osnabrück
1
2. Bundesliga
|
93'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Heidenheim
0
Arminia Bielefeld
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Heidenheim
1
Greuther Fürth
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Heidenheim
2
VfL Bochum
3
2. Bundesliga
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Dynamo Drezno
2
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
95'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lip
Koniec
|
VfL Osnabrück
1
Heidenheim
3
2. Bundesliga
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
3
St. Pauli
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
1.FC Koln
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Heidenheim
4
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Heidenheim
2
Union Berlin
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Greuther Fürth
0
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Heidenheim
2
Hamburger SV
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Heidenheim
2
Bayer Leverkusen
1
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Arminia Bielefeld
1
Heidenheim
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Heidenheim
4
MSV Duisburg
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Heidenheim
3
SV Sandhausen
0
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
1
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
2
Greuther Fürth
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Hamburger SV
3
Heidenheim
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Dynamo Drezno
1
Heidenheim
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Patrick Mainka 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.44, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.02 — wynik powyżej średniej ligowej (6.44).
W ostatnich 10 meczach Patrick Mainka 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.69, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.79 — wynik powyżej średniej ligowej (6.44).
W jakiej formie jest Patrick Mainka?
Patrick Mainka jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.02 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.73). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Patrick Mainka – zarobki
Patrick Mainka gra w Heidenheim na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,9 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Patrick Mainka w Heidenheim (2025/26)
| Rocznie | 1,9 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 158 tys. € |
| Tygodniowo | 36 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Patrick Mainka w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,9 mln € |
| 2024/25 |
|
750 tys. € |
| 2023/24 |
|
750 tys. € |
| 2022/23 |
|
490 tys. € |
| 2021/22 |
|
490 tys. € |
| 2020/21 |
|
490 tys. € |
| 2019/20 |
|
490 tys. € |
Ile zarabia Patrick Mainka?
Na podstawie kontraktu z Heidenheim, Patrick Mainka otrzymuje 1,9 miliona euro rocznej pensji, co daje około 157,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mainka w listopadzie 2026 to 36,3 tysiąca euro, a dziennie około 5,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Patrick Mainka – kontuzje
W trakcie kariery Patrick Mainka zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Patrick Mainka
- Uraz stopy 30.11.14 – 16.03.15 (107 dni) opuszczone: 5 meczów
-
Zerwanie łąkotki
16.12.13 – 15.01.14 (31 dni)
Arminia Bielefeld opuszczone: 1 mecz
Czy Patrick Mainka ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Patrick Mainka nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Patrick Mainka to uraz stopy z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 107 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Patrick Mainka – trofea
W trakcie kariery Patrick Mainka zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Patrick Mainka
Jakie trofea zdobył Patrick Mainka?
Patrick Mainka zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Heidenheim — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Niemiec — 1 raz.
Patrick Mainka – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Patrick Mainka wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Patrick Mainka na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Patrick Mainka
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 26.05.2026 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 18.12.2025 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 04.06.2025 | 30 |
|
3 mln € |
| 19.12.2024 | 30 |
|
3 mln € |
| 08.10.2024 | 29 |
|
3 mln € |
| 28.05.2024 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 13.12.2023 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 27.06.2023 | 28 |
|
2 mln € |
| 29.11.2022 | 28 |
|
1,8 mln € |
| 15.06.2022 | 27 |
|
1,8 mln € |
| 14.12.2021 | 27 |
|
1,8 mln € |
| 15.06.2021 | 26 |
|
2 mln € |
| 28.03.2021 | 26 |
|
2 mln € |
| 07.02.2021 | 26 |
|
1,7 mln € |
| 14.07.2020 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 01.04.2020 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 12.12.2019 | 25 |
|
1,3 mln € |
| 11.06.2019 | 24 |
|
1,3 mln € |
| 07.01.2019 | 24 |
|
850 tys. € |
| 15.10.2018 | 23 |
|
600 tys. € |
| 20.08.2018 | 23 |
|
300 tys. € |
| 02.02.2018 | 23 |
|
200 tys. € |
| 30.06.2017 | 22 |
|
200 tys. € |
| 19.11.2016 | 22 |
|
175 tys. € |
| 14.07.2016 | 21 |
|
150 tys. € |
| 14.01.2016 | 21 |
|
150 tys. € |
| 30.06.2015 | 20 | 150 tys. € | |
| 07.02.2015 | 20 | 125 tys. € | |
| 17.08.2014 | 19 | 100 tys. € | |
| 27.06.2013 | 18 | 50 tys. € | |
| 05.02.2013 | 18 | 50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Patrick Mainka?
Wycena Patrick Mainka wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Patrick Mainka wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 50 tys. €.