Patrick Mortensen jest piłkarzem występującym obecnie w Brøndby. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Patrick Mortensen
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Patrick Mortensen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Patrick Mortensen wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.99, a skuteczność strzałów to 8,3%. Patrick Mortensen oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Patrick Mortensen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Patrick Mortensen rozegrał w barwach Brøndby w Pucharze Danii 2 mecze, w Superlidze Danii 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 421 minut. Średnio dawało to 28 minut gry na spotkanie.
Czy Patrick Mortensen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Patrick Mortensen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Patrick Mortensen to operacja kolana z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 42 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Patrick Mortensen?
Patrick Mortensen ma na koncie 3 trofea — 1 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Patrick Mortensen?
Patrick Mortensen najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Patrick Mortensen?
Wycena 37-letniego Patrick Mortensen według stanu na maj 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Patrick Mortensen?
Patrick Mortensen urodził się 13 lipca 1989 w Kopenhagen w Danii. Obecnie piłkarz ma 37 lat.
Patrick Mortensen – statystyki
Szczegółowe statystyki Patrick Mortensen w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Brøndby. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Patrick Mortensen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Patrick Mortensen wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.99, a skuteczność strzałów to 8,3%. Patrick Mortensen oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Patrick Mortensen – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Patrick Mortensen w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Danii, 1/8 finału
|
1:2 | 62' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
2:1 | 26' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
5:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
0:1 | 5' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
Puchar Danii, 1/16 finału
|
1:2 | 63' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
14 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
0:3 | 30' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
3:1 | 25' | 1 | 0 | – | 7.0 |
Ile meczów rozegrał Patrick Mortensen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Patrick Mortensen rozegrał w barwach Brøndby w Pucharze Danii 2 mecze, w Superlidze Danii 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 421 minut. Średnio dawało to 28 minut gry na spotkanie.
Patrick Mortensen – transfery
W trakcie kariery Patrick Mortensen zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Brøndby 2026 – obecnie
-
AGF Aarhus 2019 – 2026
-
Sarpsborg 08 FF 2015 – 2019
-
Lyngby 2009 – 2015
-
Bröndby IF II 2009 – 2009

-
Lyngby 2009 – 2009
-
Bröndby IF II 2007 – 2009

-
Fremad Amager 2006 – 2007
-
FC Amager U19 do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Patrick Mortensen
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 10.01.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 14.07.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 31.12.2009 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.12.2009 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2009/10 | 31.07.2009 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2007/08 | 31.07.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
|
— | Wolny transfer |
Patrick Mortensen – forma
W ostatnich 5 meczach Patrick Mortensen zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,90. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Patrick Mortensen i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Brøndby
2
AGF Aarhus
0
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
AB Copenhagen
1
Brøndby
2
Puchar Danii, 1/8 finału
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Randers
1
Brøndby
3
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Odense
2
Brøndby
1
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Brøndby
5
Lyngby
2
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Brøndby
0
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Vejle
1
Brøndby
2
Puchar Danii, 1/16 finału
|
63'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
FC Midtjylland
4
Brøndby
1
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Brøndby
0
Randers
3
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
30'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
3
Brøndby
1
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
25'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Brøndby
3
Silkeborg
1
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Brøndby
3
Sønderjyske
2
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
AC Horsens
0
Brøndby
2
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Brøndby
1
Viborg
0
Superligaen (Dania), 2. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lip
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Brøndby
1
Superligaen (Dania), 1. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
AGF Aarhus
6
Viborg
2
Superligaen (Dania), play offy
|
55'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Brøndby
0
AGF Aarhus
2
Superligaen (Dania), play offy
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Sønderjyske
1
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
AGF Aarhus
0
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania), play offy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Nordsjælland
1
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania), play offy
|
78'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
FC Midtjylland
2
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania), play offy
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania), play offy
|
28'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Viborg
1
AGF Aarhus
2
Superligaen (Dania), play offy
|
30'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Mar
Koniec
|
AGF Aarhus
0
Brøndby
0
Superligaen (Dania), play offy
|
15'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Sønderjyske
1
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania), play offy
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
FC Midtjylland
1
AGF Aarhus
1
Puchar Danii, półfinał
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Vejle
1
AGF Aarhus
2
Superligaen (Dania), 22. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
AGF Aarhus
5
Viborg
2
Superligaen (Dania), 21. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
FC Fredericia
1
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania), 20. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Lut
Koniec
|
AGF Aarhus
0
FC Midtjylland
1
Puchar Danii, półfinał
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Odense
1
Superligaen (Dania), 19. kolejka
|
69'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
AGF Aarhus
3
Odense
1
Puchar Danii, 1/4 finału
|
84'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Odense
1
AGF Aarhus
0
Puchar Danii, 1/4 finału
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Randers
1
AGF Aarhus
2
Superligaen (Dania), 18. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
AGF Aarhus
2
FC Kopenhaga
0
Superligaen (Dania), 17. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Silkeborg
0
AGF Aarhus
2
Superligaen (Dania), 16. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Sønderjyske
3
Superligaen (Dania), 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
03 Lis
Koniec
|
FC Midtjylland
1
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Sønderjyske
1
Puchar Danii, 3. runda
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Nordsjælland
0
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
84'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Brøndby
3
AGF Aarhus
3
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
AGF Aarhus
3
Silkeborg
1
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Nordsjælland
1
AGF Aarhus
2
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Hillerød
1
AGF Aarhus
2
Puchar Danii, 3. runda
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Brøndby
0
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Viborg
1
AGF Aarhus
2
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
AGF Aarhus
4
FC Fredericia
1
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Vejle
0
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Odense
1
AGF Aarhus
5
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
08 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
AGF Aarhus
3
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
03 Sie
Koniec
|
AGF Aarhus
0
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
84'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lip
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Randers
2
Superligaen (Dania), 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Sønderjyske
1
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Nordsjælland
2
AGF Aarhus
0
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Randers
3
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
FC Midtjylland
3
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania), play offy
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Randers
3
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 7.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Brøndby
2
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Nordsjælland
0
Superligaen (Dania), play offy
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
AGF Aarhus
4
Aalborg
0
Superligaen (Dania), 19. kolejka
|
66'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Sønderjyske
1
AGF Aarhus
4
Superligaen (Dania), 18. kolejka
|
79'
|
3 gole
· 75% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.1 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Brøndby
4
AGF Aarhus
2
Puchar Danii, 1/4 finału
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Brøndby
0
Puchar Danii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Lyngby
1
Superligaen (Dania), 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Aalborg
0
AGF Aarhus
4
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
89'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Brøndby
0
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
02 Sie
Koniec
|
AGF Aarhus
4
Sønderjyske
0
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.3 | |
|
21 Maj
Koniec
|
AGF Aarhus
3
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Nordsjælland
7
AGF Aarhus
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Nordsjælland
0
Puchar Danii
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
AGF Aarhus
0
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Silkeborg
0
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Odense
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Vejle
0
AGF Aarhus
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Brøndby
0
Puchar Danii
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Brøndby
1
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Lyngby
0
AGF Aarhus
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Viborg
2
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Nykobing FC
0
AGF Aarhus
1
Puchar Danii
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Randers
1
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
AGF Aarhus
0
Brøndby
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Lyngby
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Odense
1
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
13 Sie
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Silkeborg
2
Superligaen (Dania)
|
70'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
03 Sie
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Club Brugge
0
Liga Konferencji
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lip
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Vejle
0
Superligaen (Dania)
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
04 Cze
Koniec
|
AGF Aarhus
3
Brøndby
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
21 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
4
AGF Aarhus
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
14 Maj
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Brøndby
1
AGF Aarhus
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Viborg
0
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
AGF Aarhus
2
AC Horsens
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Silkeborg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Lis
Koniec
|
AGF Aarhus
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Viborg
1
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Nordsjælland
1
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Paź
Koniec
|
AB Copenhagen
0
AGF Aarhus
3
Puchar Danii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
AGF Aarhus
0
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania)
|
79'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
AGF Aarhus
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
AGF Aarhus
3
Aalborg
1
Superligaen (Dania)
|
85'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Nordsjælland
3
Superligaen (Dania)
|
70'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Lip
Koniec
|
AGF Aarhus
0
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Maj
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Nordsjælland
2
Superligaen (Dania)
|
29'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Viborg
1
AGF Aarhus
0
Superligaen (Dania)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Sønderjyske
1
Superligaen (Dania)
|
72'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
AGF Aarhus
0
Viborg
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Viborg
1
Superligaen (Dania)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Brøndby
1
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Odense
0
AGF Aarhus
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Aalborg
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
FC Midtjylland
4
AGF Aarhus
0
Superligaen (Dania)
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Silkeborg
0
AGF Aarhus
2
Superligaen (Dania)
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
AGF Aarhus
1
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
83'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Randers
1
AGF Aarhus
1
Puchar Danii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
AGF Aarhus
0
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Sønderjyske
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Lyngby
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
16 Gru
Koniec
|
AGF Aarhus
1
AC Horsens
0
Puchar Danii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
AGF Aarhus
3
Brøndby
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Lyngby
1
AGF Aarhus
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
AGF Aarhus
4
Odense
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Mura
3
AGF Aarhus
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
AGF Aarhus
5
Honka
2
Liga Europy
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | |
|
22 Lip
Koniec
|
Nordsjælland
1
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Lip
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
AGF Aarhus
4
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
05 Lip
Koniec
|
AGF Aarhus
1
FC Kopenhaga
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Cze
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Aalborg
4
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
FC Midtjylland
3
AGF Aarhus
4
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.8 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Brøndby
0
AGF Aarhus
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 3.7 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Aalborg
2
AGF Aarhus
3
Superligaen (Dania)
|
83'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (5 celnych)
|
Decydujący | – | |
|
28 Maj
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
FC Midtjylland
1
AGF Aarhus
3
Superligaen (Dania)
|
85'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Gru
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Lyngby
1
Superligaen (Dania)
|
70'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Nordsjælland
0
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Randers
2
AGF Aarhus
0
Superligaen (Dania)
|
96'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
AGF Aarhus
3
Aalborg
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Lyngby
2
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Lip
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Hobro
1
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Gru
Koniec
|
KRC Genk
4
Sarpsborg 08 FF
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Beşiktaş
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Sandefjord
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Malmo
1
Sarpsborg 08 FF
1
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Valerenga
0
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Haugesund
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
3
KRC Genk
1
Liga Europy
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
0
Strømsgodset
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
ODD Ballklubb
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Brann
2
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Stabaek
1
Sarpsborg 08 FF
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
4
Ranheim
1
Eliteserien (Norwegia)
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Tromsø
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
4
Stabaek
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
4
Start
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Molde
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
0
Bodo/Glimt
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
ODD Ballklubb
3
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Brann
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Haugesund
1
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
3
Valerenga
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.1 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Molde
2
Sarpsborg 08 FF
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
ODD Ballklubb
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Tromsø
5
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Kristiansund BK
2
Sarpsborg 08 FF
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Haugesund
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Brann
0
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
3
Lillestrøm
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Brann
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Sandefjord
1
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Molde
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Haugesund
0
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Valerenga
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Lillestrøm
1
Sarpsborg 08 FF
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
5
Kristiansund BK
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
3
Viking
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Aalesund
1
Sarpsborg 08 FF
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
3
Sogndal
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Brann
2
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Strømsgodset
0
Eliteserien (Norwegia)
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Start
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Tromsø
1
Sarpsborg 08 FF
2
Eliteserien (Norwegia)
|
80'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
0
ODD Ballklubb
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Strømsgodset
4
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Valerenga
3
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Bodo/Glimt
0
Sarpsborg 08 FF
2
Eliteserien (Norwegia)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
4
Molde
0
Eliteserien (Norwegia)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Start
1
Sarpsborg 08 FF
4
Eliteserien (Norwegia)
|
81'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.2 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Stabaek
1
Eliteserien (Norwegia)
|
66'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
0
Sogndal
0
Eliteserien (Norwegia)
|
76'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Viking
0
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Valerenga
3
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
55'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Strømsgodset
6
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Haugesund
1
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
3
Start
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 |
W ostatnich 5 meczach Patrick Mortensen ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.90 — wynik powyżej średniej ligowej (1.82).
W ostatnich 10 meczach Patrick Mortensen 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.31 — wynik powyżej średniej ligowej (1.82).
W jakiej formie jest Patrick Mortensen?
Patrick Mortensen jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.90 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.99). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Patrick Mortensen – zarobki
Patrick Mortensen gra w Brøndby na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 450 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Patrick Mortensen w Brøndby (2025/26)
| Rocznie | 450 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 38 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Patrick Mortensen w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
450 tys. € |
| 2024/25 |
|
450 tys. € |
| 2023/24 |
|
450 tys. € |
Patrick Mortensen – kontuzje
W trakcie kariery Patrick Mortensen zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Patrick Mortensen
-
Operacja kolana
24.06.21 – 04.08.21 (42 dni)
AGF Aarhus opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
18.05.21 – 24.05.21 (7 dni)
AGF Aarhus opuszczone: 2 mecze
Czy Patrick Mortensen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Patrick Mortensen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Patrick Mortensen to operacja kolana z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 42 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Patrick Mortensen – trofea
W trakcie kariery Patrick Mortensen zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Patrick Mortensen
Jakie trofea zdobył Patrick Mortensen?
Patrick Mortensen zdobył w karierze 3 trofea — 1 drużynowe i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w AGF Aarhusie — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 2 razy.
Patrick Mortensen – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Patrick Mortensen wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Patrick Mortensen na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Patrick Mortensen
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | 36 |
|
200 tys. € |
| 14.12.2025 | 36 |
|
300 tys. € |
| 15.06.2025 | 35 |
|
350 tys. € |
| 08.12.2024 | 35 |
|
400 tys. € |
| 09.06.2024 | 34 |
|
400 tys. € |
| 20.12.2023 | 34 |
|
450 tys. € |
| 25.06.2023 | 33 |
|
400 tys. € |
| 21.12.2022 | 33 |
|
500 tys. € |
| 19.06.2022 | 32 |
|
500 tys. € |
| 27.12.2021 | 32 |
|
700 tys. € |
| 03.06.2021 | 31 |
|
700 tys. € |
| 22.12.2020 | 31 |
|
700 tys. € |
| 30.07.2020 | 31 |
|
600 tys. € |
| 07.04.2020 | 30 |
|
475 tys. € |
| 21.12.2019 | 30 |
|
600 tys. € |
| 07.06.2019 | 29 |
|
600 tys. € |
| 29.12.2018 | 29 |
|
600 tys. € |
| 22.12.2017 | 28 |
|
500 tys. € |
| 17.12.2016 | 27 |
|
400 tys. € |
| 26.12.2015 | 26 |
|
400 tys. € |
| 17.12.2014 | 25 |
|
400 tys. € |
| 25.06.2014 | 24 |
|
450 tys. € |
| 23.05.2013 | 23 |
|
350 tys. € |
| 31.12.2011 | 22 |
|
400 tys. € |
| 29.06.2011 | 21 |
|
500 tys. € |
| 16.01.2011 | 21 |
|
400 tys. € |
| 04.07.2010 | 20 |
|
300 tys. € |
| 17.05.2010 | 20 |
|
200 tys. € |
| 05.04.2010 | 20 |
|
150 tys. € |
| 03.09.2009 | 20 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Patrick Mortensen?
Wycena Patrick Mortensen wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Patrick Mortensen wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.