Pau Navarro jest piłkarzem występującym obecnie w Villarreal. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Pau Navarro
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Pau Navarro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pau Navarro wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.60. Pau Navarro oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pau Navarro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pau Navarro rozegrał w barwach Villarrealu w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 11 meczów oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 781 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Pau Navarro?
Na podstawie kontraktu z Villarreal, Pau Navarro otrzymuje 630 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 52,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Navarro w listopadzie 2026 to 12,1 tysiąca euro, a dziennie około 1,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2031.
Czy Pau Navarro ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Pau Navarro nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pau Navarro to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 7 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Pau Navarro?
Pau Navarro najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Pau Navarro?
Wycena 21-letniego Pau Navarro według stanu na czerwiec 2026 wynosi 15 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pau Navarro?
Pau Navarro urodził się 25 kwietnia 2005 w La Vilavella w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Pau Navarro – statystyki
Szczegółowe statystyki Pau Navarro w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Villarreal. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Pau Navarro
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Pau Navarro
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Pau Navarro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pau Navarro wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.60. Pau Navarro oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Pau Navarro – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pau Navarro w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Pau Navarro
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
Koniec
|
Liga Mistrzów, 4. runda
|
0:6 | 11' | 0 | 0 | – | 5.5 | ||
|
30 Paź
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
0:1 | 80' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
0:5 | 75' | 0 | 0 | 7.3 | |||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
1:2 | 3' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
20 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
4:3 | 90' | 0 | 0 | – | 5.5 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
13 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
3:1 | 79' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 |
Ile meczów rozegrał Pau Navarro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pau Navarro rozegrał w barwach Villarrealu w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 11 meczów oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 781 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Pau Navarro – transfery
W trakcie kariery Pau Navarro zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Villarreal 2024 – obecnie
-
Villarreal B 2024 – 2024
-
Villarreal C 2023 – 2024

-
Villarreal U19 2022 – 2023
-
Villarreal Youth 2020 – 2022

-
CD Roda Youth do 2020

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Pau Navarro
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 31.10.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 31.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Pau Navarro – forma
W ostatnich 5 meczach Pau Navarro zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,26. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Pau Navarro i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
Koniec
|
Villarreal
0
Paris Saint Germain
6
Liga Mistrzów, 4. runda
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Villarreal
0
Espanyol
1
La Liga, 11. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
CD Manacor
0
Villarreal
5
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Valencia
1
Villarreal
2
La Liga, 10. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Liverpool
4
Villarreal
3
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Villarreal
0
Elche
0
La Liga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Villarreal
3
Napoli
1
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Real Madryt
1
Villarreal
0
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Villarreal
3
Levante
1
La Liga, 7. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Malaga
1
Villarreal
3
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Real Betis
2
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
Villarreal
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Deportivo La Coruna
3
La Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
0
La Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Villarreal
2
La Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal
2
La Liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Villarreal
5
Atletico Madryt
1
La Liga, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
0
La Liga, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Sevilla
3
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Mallorca
1
Villarreal
1
La Liga, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Villarreal
5
Levante
1
La Liga, 34. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Celta Vigo
1
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Villarreal
1
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
2
La Liga, 31. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Girona
1
Villarreal
0
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Villarreal
3
Real Sociedad
1
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
1
La Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Villarreal
2
Elche
1
La Liga, 27. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Barcelona
4
Villarreal
1
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Villarreal
2
Valencia
1
La Liga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Levante
0
Villarreal
1
La Liga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Getafe
2
Villarreal
1
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Villarreal
4
Espanyol
1
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Osasuna
2
Villarreal
2
La Liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 8. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Villarreal
0
Real Madryt
2
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Villarreal
1
Ajax
2
Liga Mistrzów, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Real Betis
2
Villarreal
0
La Liga, 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Villarreal
3
Deportivo Alaves
1
La Liga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Elche
1
Villarreal
3
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Villarreal
0
Barcelona
2
La Liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
FC Kopenhaga
3
Liga Mistrzów, 6. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
Getafe
0
La Liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
03 Gru
Karne
|
Antoniano
(3)
1
Villarreal
(5)
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
2
Villarreal
3
La Liga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
4
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Villarreal
2
Mallorca
1
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Espanyol
0
Villarreal
2
La Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Pafos
1
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Villarreal
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Ciudad de Lucena
0
Villarreal
6
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Valencia
0
Villarreal
2
La Liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Real Betis
2
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Osasuna
1
La Liga, 5. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Tottenham
1
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Villarreal
0
La Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Villarreal
1
La Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Villarreal
5
Girona
0
La Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Villarreal
2
Real Oviedo
0
La Liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Sevilla
2
La Liga, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Barcelona
2
Villarreal
3
La Liga, 37. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Villarreal
3
Leganes
0
La Liga, 36. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Girona
0
Villarreal
1
La Liga, 35. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Osasuna
2
La Liga, 34. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Espanyol
0
La Liga, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
3
Villarreal
0
La Liga, 33. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Real Sociedad
2
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Real Betis
1
Villarreal
2
La Liga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Villarreal
0
Athletic Bilbao
0
La Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Getafe
1
Villarreal
2
La Liga, 29. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Real Madryt
2
La Liga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
0
La Liga, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Villarreal
1
La Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
1
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Las Palmas
1
Villarreal
2
La Liga, 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Villarreal
5
Real Valladolid
1
La Liga, 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Villarreal
1
La Liga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Villarreal
4
Mallorca
0
La Liga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
1
Villarreal
0
La Liga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Leganes
2
Villarreal
5
La Liga, 18. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Villarreal
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 12. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Villarreal
1
Real Betis
2
La Liga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Villarreal
0
La Liga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
Girona
2
La Liga, 15. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Osasuna
2
Villarreal
2
La Liga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Villarreal
3
Deportivo Alaves
0
La Liga, 13. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Poblense
1
Villarreal
6
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
1
Villarreal
2
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Villarreal
1
Getafe
1
La Liga, 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Madryt
2
Villarreal
0
La Liga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Villarreal
3
Las Palmas
1
La Liga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Espanyol
1
Villarreal
2
La Liga, 7. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Barcelona
5
La Liga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Mallorca
1
Villarreal
2
La Liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Villarreal
1
La Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Villarreal
4
Celta Vigo
3
La Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Villarreal
2
Atletico Madryt
2
La Liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
Villarreal B
1
Racing Santander
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
3
Villarreal B
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Villarreal B
0
Levante
3
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Villarreal B
3
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Alcorcon
1
Villarreal B
0
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Villarreal B
2
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Villarreal B
1
Leganes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Eibar
2
Villarreal B
0
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Villarreal B
0
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Villarreal B
1
Tenerife
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal B
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Pau Navarro 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.48, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.26 — wynik powyżej średniej ligowej (3.18).
W ostatnich 10 meczach Pau Navarro 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.48, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.39 — wynik powyżej średniej ligowej (3.18).
W jakiej formie jest Pau Navarro?
Pau Navarro jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.26 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.60). Jego dyspozycja rośnie.
Pau Navarro – zarobki
Pau Navarro gra w Villarreal na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 630 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Pau Navarro w Villarreal (2025/26)
| Rocznie | 630 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 53 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Pau Navarro w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
630 tys. € |
| 2024/25 |
|
520 tys. € |
Ile zarabia Pau Navarro?
Na podstawie kontraktu z Villarreal, Pau Navarro otrzymuje 630 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 52,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Navarro w listopadzie 2026 to 12,1 tysiąca euro, a dziennie około 1,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2031.
Pau Navarro – kontuzje
W trakcie kariery Pau Navarro zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Pau Navarro
-
Uraz
21.09.25 – 27.09.25 (7 dni)
Villarreal opuszczone: 2 mecze
Czy Pau Navarro ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Pau Navarro nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pau Navarro to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 7 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Pau Navarro – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pau Navarro wynosi obecnie 15 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pau Navarro na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Pau Navarro
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 21 |
|
15 mln € |
| 15.03.2026 | 20 |
|
10 mln € |
| 11.12.2025 | 20 |
|
5 mln € |
| 08.06.2025 | 20 |
|
3 mln € |
| 20.03.2025 | 19 |
|
1 mln € |
| 17.12.2024 | 19 |
|
500 tys. € |
| 23.06.2024 | 19 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Pau Navarro?
Wycena Pau Navarro wynosi obecnie 15 mln €. W szczycie kariery Pau Navarro wyceniano na 15 mln €, a najniżej na 200 tys. €.