Paul Nebel jest piłkarzem występującym obecnie w FSV Mainz 05. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Paul Nebel
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Paul Nebel w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Paul Nebel wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.96. Paul Nebel oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Paul Nebel w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Paul Nebel rozegrał w barwach Mainz w Bundeslidze 3 mecze, w Pucharze Niemiec 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 166 minut. Średnio dawało to 42 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Paul Nebel?
Na podstawie kontraktu z FSV Mainz 05, Paul Nebel otrzymuje 1,4 miliona euro rocznej pensji, co daje około 118,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Nebel w listopadzie 2026 to 27,3 tysiąca euro, a dziennie około 3,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Paul Nebel ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Paul Nebel nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Paul Nebel to uraz przywodziciela z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 62 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Paul Nebel?
Paul Nebel najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Paul Nebel?
Wycena 24-letniego Paul Nebel według stanu na maj 2026 wynosi 18 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 24 miliony euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Paul Nebel?
Paul Nebel urodził się 10 października 2002 w Bad Nauheim w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Paul Nebel – statystyki
Szczegółowe statystyki Paul Nebel w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FSV Mainz 05 oraz reprezentacja Niemiec. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Paul Nebel vs. inni
Jakie statystyki ma Paul Nebel w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Paul Nebel wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.96. Paul Nebel oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Paul Nebel – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Paul Nebel w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
4:1 | 63' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
2:0 | 84' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
2:3 | 5' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
0:1 | 14' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Maj
Koniec
|
Bundesliga, 34. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Maj
Koniec
|
Bundesliga, 33. kolejka
|
1:3 | 70' | 0 | 1 | – | |||
|
03 Maj
Koniec
|
Bundesliga, 32. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Kwi
Koniec
|
Bundesliga, 31. kolejka
|
3:4 | 85' | 1 | 0 | – | |||
|
19 Kwi
Koniec
|
Bundesliga, 30. kolejka
|
1:1 | 76' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Kwi
Koniec
|
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Paul Nebel w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Paul Nebel rozegrał w barwach Mainz w Bundeslidze 3 mecze, w Pucharze Niemiec 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 166 minut. Średnio dawało to 42 minuty gry na spotkanie.
Paul Nebel – transfery
W trakcie kariery Paul Nebel zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FSV Mainz 05 2024 – obecnie
-
Karlsruhe 2022 – 2024
-
FSV Mainz 05 2020 – 2022
-
FSV Mainz 05 U19 2019 – 2020

-
FSV Mainz 05 U17 2018 – 2019

-
1.FSV Mainz 05 Youth 2016 – 2018

-
Kickers Offenbach (Youth) 2013 – 2016

-
Karbener SV Youth 2012 – 2013

-
SC Germania Nieder-Mockstadt 1920 Jugend 2009 – 2012

Paul Nebel – forma
W ostatnich 5 meczach Paul Nebel zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,14. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Paul Nebel ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.14.
W ostatnich 10 meczach Paul Nebel 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.52, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.31.
W jakiej formie jest Paul Nebel?
Paul Nebel jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.14 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.96). Jego dyspozycja słabnie.
Paul Nebel – zarobki
Paul Nebel gra w FSV Mainz 05 na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,4 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Paul Nebel w FSV Mainz 05 (2025/26)
| Rocznie | 1,4 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 118 tys. € |
| Tygodniowo | 27 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
Ile zarabia Paul Nebel?
Na podstawie kontraktu z FSV Mainz 05, Paul Nebel otrzymuje 1,4 miliona euro rocznej pensji, co daje około 118,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Nebel w listopadzie 2026 to 27,3 tysiąca euro, a dziennie około 3,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Paul Nebel – kontuzje
W trakcie kariery Paul Nebel zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Paul Nebel
-
Braki w przygotowaniu
06.10.26 – 11.10.26 (6 dni)
FSV Mainz 05 opuszczone: 1 mecz
-
Uraz przywodziciela
05.08.26 – 05.10.26 (62 dni)
FSV Mainz 05 opuszczone: 5 meczów
Czy Paul Nebel ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Paul Nebel nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Paul Nebel to uraz przywodziciela z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 62 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Paul Nebel – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Paul Nebel wynosi obecnie 18 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Paul Nebel na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Paul Nebel?
Wycena Paul Nebel wynosi obecnie 18 mln €. W szczycie kariery Paul Nebel wyceniano na 24 mln €, a najniżej na 500 tys. €.