Pedro Rocha jest piłkarzem występującym obecnie w Coritiba. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Pedro Rocha
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Pedro Rocha w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Pedro Rocha wyglądają następująco: 32 mecze, w których zdobył 9 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.74, a skuteczność strzałów to 14,1%. Pedro Rocha oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pedro Rocha w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Pedro Rocha rozegrał w barwach Coritiby w Pucharze Brazylii 2 mecze, w Serie A (Brazylia) 32 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 33 razy i spędził na boisku łącznie 2 569 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Pedro Rocha
Pierwszy transfer Pedro Rocha w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Gremio do Spartak Moscow za 12 milionów euro.
Ile zarabia Pedro Rocha?
Na podstawie kontraktu z Coritiba, Pedro Rocha otrzymuje 303,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 25,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Rocha w listopadzie 2026 to 5,8 tysiąca euro, a dziennie około 830 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Czy Pedro Rocha ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Pedro Rocha nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pedro Rocha to zerwanie więzadeł kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 243 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Pedro Rocha?
Pedro Rocha ma na koncie 11 trofeów — 9 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Flamengo — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Pedro Rocha?
Pedro Rocha najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Pedro Rocha?
Wycena 32-letniego Pedro Rocha według stanu na maj 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 6 milionów euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pedro Rocha?
Pedro Rocha urodził się 1 października 1994 w Vila Velha w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Pedro Rocha – statystyki
Szczegółowe statystyki Pedro Rocha w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Coritiba. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Pedro Rocha vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Pedro Rocha w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Pedro Rocha wyglądają następująco: 32 mecze, w których zdobył 9 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.74, a skuteczność strzałów to 14,1%. Pedro Rocha oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Pedro Rocha – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pedro Rocha w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
2:0 | 80' | 1 | 0 | – | 7.7 | ||
|
26 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
0:1 | 60' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
1:0 | 79' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
12 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
4:0 | 62' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
5:0 | 65' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
3:3 | 45' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | 8.0 | ||
|
01 Wrz
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 25. kolejka
|
2:3 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
24 Sie
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
2:1 | 62' | 1 | 0 | – | 8.0 |
Ile meczów rozegrał Pedro Rocha w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Pedro Rocha rozegrał w barwach Coritiby w Pucharze Brazylii 2 mecze, w Serie A (Brazylia) 32 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 33 razy i spędził na boisku łącznie 2 569 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Pedro Rocha – transfery
W trakcie kariery Pedro Rocha zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 14 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Coritiba 2025 – obecnie
-
Clube do Remo 2024 – 2025
-
Fortaleza EC 2024 – 2024
-
Criciuma 2024 – 2024
-
Fortaleza EC 2022 – 2024
-
Spartak Moscow 2022 – 2022
-
Atletico Paranaense 2021 – 2022
-
Spartak Moscow 2020 – 2021
-
Flamengo 2019 – 2020
-
Spartak Moscow 2019 – 2019
-
Cruzeiro 2019 – 2019
-
Spartak Moscow 2017 – 2019
-
Gremio 2015 – 2017
-
CA Diadema 2014 – 2015

-
Gremio FBPA U20 2013 – 2014

-
CA Diadema 2013 – 2013

-
CA Juventus (SP) 2012 – 2013

-
CA Diadema do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Pedro Rocha
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 31.12.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 31.12.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.12.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 14.08.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 11.08.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 12.08.2021 |
|
700 tys. € | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.12.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 31.12.2019 |
|
500 tys. € | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.12.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 31.03.2019 |
|
750 tys. € | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.08.2017 |
|
12 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 06.01.2015 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 30.12.2014 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 02.05.2013 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 27.02.2013 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
Historia transferów Pedro Rocha
Pierwszy transfer Pedro Rocha w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Gremio do Spartak Moscow za 12 milionów euro.
Pedro Rocha – forma
W ostatnich 5 meczach Pedro Rocha zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,56. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Pedro Rocha i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Coritiba
2
Vitoria
0
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Coritiba
0
Gremio
1
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
60'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Atletico-MG
1
Coritiba
0
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Coritiba
1
Botafogo
1
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Fluminense
4
Coritiba
0
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Vasco da Gama
5
Coritiba
0
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Coritiba
3
Atletico Paranaense
3
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Coritiba
1
Mirassol
2
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Clube do Remo
2
Coritiba
3
Serie A (Brazylia), 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Coritiba
2
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
62'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Sao Paulo
1
Coritiba
1
Serie A (Brazylia), 23. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Coritiba
2
Chapecoense-SC
1
Serie A (Brazylia), 22. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Coritiba
0
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia), 21. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lip
Koniec
|
RB Bragantino
0
Coritiba
0
Serie A (Brazylia), 20. kolejka
|
83'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Flamengo
3
Coritiba
0
Serie A (Brazylia), 18. kolejka
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Coritiba
3
Bahia
2
Serie A (Brazylia), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Santos
0
Coritiba
3
Serie A (Brazylia), 16. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Coritiba
0
Santos
2
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Coritiba
2
Internacional
2
Serie A (Brazylia), 15. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Vitoria
4
Coritiba
1
Serie A (Brazylia), 14. kolejka
|
62'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Gremio
1
Coritiba
0
Serie A (Brazylia), 13. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Santos
0
Coritiba
0
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Coritiba
2
Atletico-MG
0
Serie A (Brazylia), 12. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Botafogo
2
Coritiba
2
Serie A (Brazylia), 11. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Coritiba
1
Fluminense
1
Serie A (Brazylia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Coritiba
1
Vasco da Gama
1
Serie A (Brazylia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Atletico Paranaense
2
Coritiba
0
Serie A (Brazylia), 8. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Mirassol
0
Coritiba
1
Serie A (Brazylia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Coritiba
1
Clube do Remo
0
Serie A (Brazylia), 6. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Corinthians
0
Coritiba
2
Serie A (Brazylia), 5. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Coritiba
0
Sao Paulo
1
Serie A (Brazylia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Chapecoense-SC
3
Coritiba
3
Serie A (Brazylia), 3. kolejka
|
73'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Cruzeiro
1
Coritiba
2
Serie A (Brazylia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Coritiba
0
RB Bragantino
1
Serie A (Brazylia), 1. kolejka
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Clube do Remo
3
Goias
1
Serie B (Brazylia), 38. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.2 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Avai
3
Clube do Remo
1
Serie B (Brazylia), 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Novorizontino
1
Clube do Remo
1
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Clube do Remo
1
Chapecoense-SC
1
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Cuiaba
1
Clube do Remo
3
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Clube do Remo
3
Athletic Club
1
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.4 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Paysandu
2
Clube do Remo
3
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Clube do Remo
2
Atletico Paranaense
1
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
28'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Clube do Remo
0
Atletico Goianiense
1
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Vila Nova
1
Clube do Remo
1
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Amazonas
1
Clube do Remo
3
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
82'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.4 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Clube do Remo
0
Criciuma
1
Serie B (Brazylia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Clube do Remo
1
Botafogo SP
1
Serie B (Brazylia), 22. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Clube do Remo
0
Ferroviária
2
Serie B (Brazylia), 20. kolejka
|
61'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Goias
1
Clube do Remo
1
Serie B (Brazylia), 19. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Clube do Remo
2
Avai
1
Serie B (Brazylia), 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Clube do Remo
1
Novorizontino
1
Serie B (Brazylia), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Clube do Remo
0
Cuiaba
0
Serie B (Brazylia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Athletic Club
1
Clube do Remo
2
Serie B (Brazylia), 14. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Clube do Remo
0
Paysandu
1
Serie B (Brazylia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Atletico Paranaense
2
Clube do Remo
1
Serie B (Brazylia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Clube do Remo
2
Operario-PR
1
Serie B (Brazylia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
01 Cze
Koniec
|
CRB
2
Clube do Remo
0
Serie B (Brazylia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Clube do Remo
1
Volta Redonda
1
Serie B (Brazylia), 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Atletico Goianiense
1
Clube do Remo
1
Serie B (Brazylia), 8. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Clube do Remo
2
Vila Nova
0
Serie B (Brazylia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Clube do Remo
1
Amazonas
0
Serie B (Brazylia), 6. kolejka
|
82'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Criciuma
1
Clube do Remo
1
Serie B (Brazylia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Clube do Remo
1
Coritiba
0
Serie B (Brazylia), 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Botafogo SP
2
Clube do Remo
2
Serie B (Brazylia), 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Clube do Remo
2
América Mineiro
0
Serie B (Brazylia), 2. kolejka
|
68'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 9.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Ferroviária
1
Clube do Remo
1
Serie B (Brazylia), 1. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Criciuma
0
Vitoria
1
Serie A (Brazylia), 34. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Internacional
2
Criciuma
0
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Criciuma
2
Atletico Goianiense
0
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
1
Fortaleza EC
2
Serie A (Brazylia), 21. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Fortaleza EC
1
Sao Paulo
0
Serie A (Brazylia), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
Criciuma
1
Fortaleza EC
1
Serie A (Brazylia), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Cze
Koniec
|
Cuiaba
5
Fortaleza EC
0
Serie A (Brazylia), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Nacional Potosí
4
Fortaleza EC
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Fortaleza EC
4
Boca Juniors
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Fortaleza EC
5
Nacional Potosí
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Sportivo Trinidense
0
Fortaleza EC
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
RB Bragantino
1
Fortaleza EC
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Fortaleza EC
2
Palmeiras
2
Serie A (Brazylia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lis
Koniec
|
Fortaleza EC
0
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Cuiaba
2
Fortaleza EC
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Karne
|
Fortaleza EC
(3)
1
LDU de Quito
(4)
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Santos
0
Fortaleza EC
2
Serie A (Brazylia)
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Fortaleza EC
6
RB Bragantino
0
Serie A (Brazylia)
|
61'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Fortaleza EC
1
Atletico Goianiense
1
Serie A (Brazylia)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Fortaleza EC
0
Atletico-MG
0
Serie A (Brazylia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Atletico Paranaense
1
Fortaleza EC
1
Serie A (Brazylia)
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Goias
0
Fortaleza EC
1
Serie A (Brazylia)
|
65'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Juventude
1
Fortaleza EC
1
Serie A (Brazylia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Fortaleza EC
1
Botafogo
3
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Bahia
1
Atletico Paranaense
2
Puchar Brazylii
|
65'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | – | |
|
09 Cze
Koniec
|
Juventude
1
Atletico Paranaense
3
Serie A (Brazylia)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Atletico Paranaense
2
Santos
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Cuiaba
0
Atletico Paranaense
1
Serie A (Brazylia)
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Atletico Paranaense
5
Caracas FC
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
33'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
The Strongest
5
Atletico Paranaense
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Sao Paulo
4
Atletico Paranaense
0
Serie A (Brazylia)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Atletico Paranaense
1
Atletico-MG
2
Puchar Brazylii
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Atletico Paranaense
0
Palmeiras
0
Serie A (Brazylia)
|
86'
|
0 goli
5 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Atletico Paranaense
1
Cuiaba
0
Serie A (Brazylia)
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Sao Paulo
0
Atletico Paranaense
0
Serie A (Brazylia)
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Atletico Paranaense
1
RB Bragantino
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Atletico Paranaense
0
Atletico-MG
1
Serie A (Brazylia)
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Internacional
2
Atletico Paranaense
1
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Atletico Paranaense
2
Ceará
1
Serie A (Brazylia)
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
RB Bragantino
0
Atletico Paranaense
2
Serie A (Brazylia)
|
30'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Atletico Paranaense
0
Fluminense
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Atletico Paranaense
2
Penarol
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
24'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Atletico Paranaense
4
Gremio
2
Serie A (Brazylia)
|
81'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Santos
0
Atletico Paranaense
1
Puchar Brazylii
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Palmeiras
2
Atletico Paranaense
1
Serie A (Brazylia)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Mar
Koniec
|
![]()
Spartak 2 Moscow
0
FK Neftekhimik
1
First League (Rosja)
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Baltika
1
![]()
Spartak 2 Moscow
0
First League (Rosja)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Flamengo
3
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Sao Paulo
3
Flamengo
0
Puchar Brazylii
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Flamengo
1
Sao Paulo
2
Puchar Brazylii
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Flamengo
3
Atletico Paranaense
2
Puchar Brazylii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Internacional
2
Flamengo
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Flamengo
1
Botafogo
1
Serie A (Brazylia)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Flamengo
1
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Coritiba
0
Flamengo
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Cruzeiro
0
Palmeiras
2
Serie A (Brazylia)
|
59'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Gremio
2
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
39'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Cruzeiro
0
CSA
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Cruzeiro
0
Avai
0
Serie A (Brazylia)
|
51'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Cruzeiro
0
Atletico-MG
0
Serie A (Brazylia)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia)
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Palmeiras
1
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Cruzeiro
1
Gremio
4
Serie A (Brazylia)
|
60'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Cruzeiro
1
Vasco da Gama
0
Serie A (Brazylia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
2
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
93'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Atletico-MG
2
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
86'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Cruzeiro
0
Botafogo
0
Serie A (Brazylia)
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Cruzeiro
0
Corinthians
0
Serie A (Brazylia)
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Cze
Karne
|
Cruzeiro
(3)
2
Fluminense
(1)
2
Puchar Brazylii
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Internacional
3
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Ural
2
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Spartak Moscow
3
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Spartak Moscow
0
Amkar Perm
0
Priemjer-Liga
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Akhmat
1
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Ural
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Rubin
0
Priemjer-Liga
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Atletico Goianiense
0
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Gremio
1
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Sao Paulo
1
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Gremio
3
Ponte Preta
1
Serie A (Brazylia)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Gremio
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Gremio
2
Coritiba
0
Serie A (Brazylia)
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Cruzeiro
3
Gremio
3
Serie A (Brazylia)
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Chapecoense-SC
3
Gremio
6
Serie A (Brazylia)
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Gremio
2
Vasco da Gama
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Gremio
2
Botafogo
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Santa Cruz
5
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Gremio
0
Sport Recife
3
Serie A (Brazylia)
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Gremio
0
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Santos
1
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Vitoria
0
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Gremio
1
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia)
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Gremio
0
Fluminense
1
Serie A (Brazylia)
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Coritiba
4
Gremio
0
Serie A (Brazylia)
|
56'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Flamengo
2
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Gremio
3
Corinthians
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Gremio
0
Santa Cruz
0
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Gremio
1
Sao Paulo
0
Serie A (Brazylia)
|
46'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Sport Recife
4
Gremio
2
Serie A (Brazylia)
|
16'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Gremio
2
Figueirense
1
Serie A (Brazylia)
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Internacional
0
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Gremio
2
Coritiba
0
Serie A (Brazylia)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Gremio
2
Chapecoense-SC
3
Serie A (Brazylia)
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Figueirense
0
Gremio
2
Serie A (Brazylia)
|
66'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 |
W ostatnich 5 meczach Pedro Rocha 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.56.
W ostatnich 10 meczach Pedro Rocha 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.97.
W jakiej formie jest Pedro Rocha?
Pedro Rocha jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.56 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.74). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Pedro Rocha – zarobki
Pedro Rocha gra w Coritiba na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 303 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Pedro Rocha w Coritiba (2026)
| Rocznie | 303 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 25 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 830 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Pedro Rocha w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
303 tys. € |
| 2024 |
|
312 tys. € |
| 2024 |
|
312 tys. € |
| 2023 |
|
312 tys. € |
| 2022 |
|
553 tys. € |
| 2021 |
|
553 tys. € |
| 2020 |
|
1,8 mln € |
Ile zarabia Pedro Rocha?
Na podstawie kontraktu z Coritiba, Pedro Rocha otrzymuje 303,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 25,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Rocha w listopadzie 2026 to 5,8 tysiąca euro, a dziennie około 830 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Pedro Rocha – kontuzje
W trakcie kariery Pedro Rocha zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 72 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Pedro Rocha
-
Stan zapalny
08.08.24 – 27.09.24 (51 dni)
Criciuma opuszczone: 8 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
26.06.24 – 19.07.24 (24 dni)
Fortaleza EC opuszczone: 5 meczów
-
Zerwanie więzadeł kolana
15.02.23 – 15.10.23 (243 dni)
Fortaleza EC opuszczone: 56 meczów
-
Uraz mięśnia
26.09.18 – 05.10.18 (10 dni)
Spartak Moscow opuszczone: 2 mecze
-
Uraz łydki
19.09.17 – 25.09.17 (7 dni)
Spartak Moscow opuszczone: 1 mecz
Czy Pedro Rocha ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Pedro Rocha nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pedro Rocha to zerwanie więzadeł kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 243 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Pedro Rocha – trofea
W trakcie kariery Pedro Rocha zdobył 11 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Pedro Rocha
Jakie trofea zdobył Pedro Rocha?
Pedro Rocha zdobył w karierze 11 trofeów — 9 drużynowych i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Flamengo — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 2 razy.
Pedro Rocha – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pedro Rocha wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pedro Rocha na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Pedro Rocha
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 23.11.2025 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 26.06.2025 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 08.12.2024 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 16.06.2024 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 27.03.2024 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 10.12.2023 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 24.07.2023 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 06.04.2023 | 28 |
|
1,8 mln € |
| 13.11.2022 | 28 |
|
2 mln € |
| 05.04.2022 | 27 |
|
2 mln € |
| 16.12.2021 | 27 |
|
2 mln € |
| 01.06.2021 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 11.04.2021 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 08.02.2021 | 26 |
|
2 mln € |
| 08.09.2020 | 25 |
|
2,4 mln € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
2,4 mln € |
| 26.11.2019 | 25 |
|
3 mln € |
| 14.08.2019 | 24 |
|
3,5 mln € |
| 19.12.2018 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 05.06.2018 | 23 |
|
3,5 mln € |
| 22.12.2017 | 23 |
|
4,5 mln € |
| 01.10.2017 | 23 |
|
6 mln € |
| 26.05.2016 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 14.12.2015 | 21 |
|
2 mln € |
| 30.05.2015 | 20 |
|
500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Pedro Rocha?
Wycena Pedro Rocha wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Pedro Rocha wyceniano na 6 mln €, a najniżej na 500 tys. €.