Peter Ankersen jest piłkarzem występującym obecnie w Nordsjælland. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Peter Ankersen
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Peter Ankersen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Peter Ankersen wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.77, a skuteczność strzałów to 0,0%. Peter Ankersen oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Peter Ankersen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Peter Ankersen rozegrał w barwach Nordsjællandu w Pucharze Danii 1 mecz, w Superlidze Danii 13 meczów oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 803 minuty. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Peter Ankersen
Pierwszy transfer Peter Ankersen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Esbjerga do Salzburga za 2,5 miliona euro.
Ile zarabia Peter Ankersen?
Na podstawie kontraktu z Nordsjælland, Peter Ankersen otrzymuje 450 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 37,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ankersen w listopadzie 2026 to 8,7 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Peter Ankersen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Peter Ankersen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Peter Ankersen to uraz kostki z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 67 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Peter Ankersen?
Peter Ankersen ma na koncie 11 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Danii — 5 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FC Kopenhagą — 8 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Peter Ankersen?
Peter Ankersen najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Peter Ankersen?
Wycena 36-letniego Peter Ankersen według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Peter Ankersen?
Peter Ankersen urodził się 22 września 1990 w Esbjerg w Danii. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Peter Ankersen – statystyki
Szczegółowe statystyki Peter Ankersen w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Nordsjælland. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Peter Ankersen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Peter Ankersen wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.77, a skuteczność strzałów to 0,0%. Peter Ankersen oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Peter Ankersen – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Peter Ankersen w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
2:3 | 78' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Danii, 1/8 finału
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
3:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.6 | ||
|
07 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 |
Ile meczów rozegrał Peter Ankersen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Peter Ankersen rozegrał w barwach Nordsjællandu w Pucharze Danii 1 mecz, w Superlidze Danii 13 meczów oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 803 minuty. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Peter Ankersen – transfery
W trakcie kariery Peter Ankersen zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Nordsjælland 2024 – obecnie
-
FC Kopenhaga 2020 – 2024
-
Genoa FC 2019 – 2020
-
FC Kopenhaga 2016 – 2019
-
Red Bull Salzburg 2016 – 2016
-
FC Kopenhaga 2015 – 2016
-
Red Bull Salzburg 2014 – 2015
-
Esbjerg 2012 – 2014
-
Rosenborg 2012 – 2012
-
Vejle Boldklub Kolding (-2013) 2011 – 2012

-
Vejle 2010 – 2011
-
Esbjerg 2009 – 2010
-
Esbjerg U19 2006 – 2009

-
Esbjerg fB Youth do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Peter Ankersen
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 25.09.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 01.09.2019 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
2,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 16.08.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 27.03.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
|
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 31.12.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Peter Ankersen
Pierwszy transfer Peter Ankersen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Esbjerga do Salzburga za 2,5 miliona euro.
Peter Ankersen – forma
W ostatnich 5 meczach Peter Ankersen zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,70. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Peter Ankersen i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Nordsjælland
2
FC Midtjylland
3
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Esbjerg
0
Nordsjælland
1
Puchar Danii, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Silkeborg
1
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Nordsjælland
2
CSKA Sofia
2
Liga Konferencji, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Lyngby
3
Nordsjælland
3
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Heart Of Midlothian
1
Nordsjælland
1
Liga Konferencji, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Nordsjælland
0
Odense
0
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Viborg
4
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Nordsjælland
2
AGF Aarhus
0
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Nordsjælland
2
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Nordsjælland
0
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
3
Brøndby
1
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Nordsjælland
3
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sønderjyske
0
Nordsjælland
3
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
1
FC Sankt Gallen
0
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
1
Silkeborg
0
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
5
Valur Reykjavik
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Valur Reykjavik
0
Nordsjælland
2
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
1
Randers
0
Superligaen (Dania), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
Nordsjælland
6
GAIS
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Lip
Koniec
|
AC Horsens
1
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
23 Lip
Koniec
|
GAIS
1
Nordsjælland
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Sønderjyske
1
Nordsjælland
4
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Nordsjælland
0
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Brøndby
1
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Viborg
1
Nordsjælland
0
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Nordsjælland
2
Viborg
1
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania), play offy
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Nordsjælland
2
Brøndby
1
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Nordsjælland
2
Sønderjyske
0
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
15 Mar
Koniec
|
FC Midtjylland
0
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Viborg
2
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Nordsjælland
3
Vejle
3
Superligaen (Dania), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Nordsjælland
2
Superligaen (Dania), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Nordsjælland
2
Sønderjyske
1
Superligaen (Dania), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Nordsjælland
2
FC Midtjylland
1
Puchar Danii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Nordsjælland
5
Silkeborg
0
Superligaen (Dania), 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
FC Midtjylland
5
Nordsjælland
1
Puchar Danii, 1/4 finału
|
21'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
FC Midtjylland
6
Nordsjælland
0
Superligaen (Dania), 17. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.9 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Nordsjælland
5
FC Fredericia
0
Superligaen (Dania), 16. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Brøndby
2
Nordsjælland
0
Superligaen (Dania), 15. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Nordsjælland
2
Odense
4
Superligaen (Dania), 14. kolejka
|
81'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Paź
Dogryw.
|
Nordsjælland
4
Brøndby
2
Puchar Danii, 3. runda
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Paź
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Nordsjælland
0
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Nordsjælland
1
Randers
0
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Vejle
0
Nordsjælland
3
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Randers
3
Nordsjælland
0
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Nordsjælland
1
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Odense
1
Nordsjælland
2
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
1
Viborg
0
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
1
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Silkeborg
4
Nordsjælland
2
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Sønderjyske
3
Nordsjælland
2
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Nordsjælland
0
Brøndby
1
Superligaen (Dania), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lip
Koniec
|
FC Fredericia
2
Nordsjælland
3
Superligaen (Dania), 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Nordsjælland
2
AGF Aarhus
0
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Nordsjælland
5
Randers
2
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Nordsjælland
0
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Mar
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Nordsjælland
0
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Brøndby
1
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Nordsjælland
2
Viborg
1
Superligaen (Dania), 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Sønderjyske
1
Nordsjælland
4
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
1
Lyngby
1
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Nordsjælland
2
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Nordsjælland
3
Aalborg
0
Superligaen (Dania), 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
31 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
26 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
21 Maj
Koniec
|
AGF Aarhus
3
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Brøndby
1
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
FC Midtjylland
2
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Brøndby
2
Superligaen (Dania)
|
59'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Odense
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Manchester City
3
FC Kopenhaga
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Silkeborg
0
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lut
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Manchester City
3
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Galatasaray
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
Silkeborg
2
Puchar Danii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
FC Kopenhaga
4
Manchester United
3
Liga Mistrzów
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Randers
2
FC Kopenhaga
4
Superligaen (Dania)
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
4
Hvidovre
0
Superligaen (Dania)
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Vejle
1
Superligaen (Dania)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Galatasaray
2
FC Kopenhaga
2
Liga Mistrzów
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Sie
Karne
|
Sparta Praga
(2)
3
FC Kopenhaga
(4)
3
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
Sparta Praga
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
4
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
02 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
6
Breidablik Kopavougur
3
Liga Mistrzów
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Breidablik Kopavougur
0
FC Kopenhaga
2
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lip
Koniec
|
Lyngby
1
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Cze
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Maj
Koniec
|
Viborg
1
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
4
AGF Aarhus
3
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Aalborg
0
Puchar Danii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Brøndby
1
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Randers
1
FC Kopenhaga
0
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Viborg
1
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
AC Horsens
1
FC Kopenhaga
4
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Vejle
0
Puchar Danii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Aalborg
0
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Silkeborg
0
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
AGF Aarhus
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Dogryw.
|
Thisted FC
1
FC Kopenhaga
3
Puchar Danii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Borussia Dortmund
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Randers
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Karne
|
Hobro
(3)
1
FC Kopenhaga
(5)
1
Puchar Danii
|
55'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Brøndby
1
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
Manchester City
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Lyngby
0
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Trabzonspor
1
Liga Mistrzów
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Viborg
4
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Aalborg
1
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Aalborg
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Randers
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Silkeborg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
01 Maj
Koniec
|
FC Midtjylland
0
FC Kopenhaga
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Brøndby
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Aalborg
0
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Mar
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Nordsjælland
0
Superligaen (Dania)
|
5'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Mar
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
FC Kopenhaga
4
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
04 Mar
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Viborg
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Aalborg
1
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Silkeborg
0
FC Kopenhaga
0
Superligaen (Dania)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
PAOK
1
FC Kopenhaga
2
Liga Konferencji
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Brøndby
2
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
PAOK
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sønderjyske
1
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Viborg
1
Superligaen (Dania)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Lincoln Red Imps FC
1
Liga Konferencji
|
23'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Nordsjælland
1
FC Kopenhaga
5
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Randers
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Vejle
0
FC Kopenhaga
4
Superligaen (Dania)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Sønderjyske
0
Superligaen (Dania)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
AGF Aarhus
1
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
4
Brøndby
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
4
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
FC Midtjylland
4
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania)
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Aalborg
2
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
AC Horsens
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Sønderjyske
1
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Aalborg
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Nordsjælland
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Sassuolo
5
Genoa FC
0
Serie A
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Genoa FC
0
Inter Mediolan
3
Serie A
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Sampdoria
1
Genoa FC
2
Serie A
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Genoa FC
2
Spal
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
Genoa FC
2
Sassuolo
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Genoa FC
0
Torino
1
Serie A
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Napoli
0
Genoa FC
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Genoa FC
3
Brescia
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Cagliari
3
Genoa FC
1
Serie A
|
74'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
Bordeaux
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Zenit
1
FC Kopenhaga
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Slavia Praga
0
FC Kopenhaga
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
Slavia Praga
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Zenit
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Atletico Madryt
4
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Sheriff Tiraspol
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 |
W ostatnich 5 meczach Peter Ankersen 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.32, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.70 — wynik powyżej średniej ligowej (1.82).
W ostatnich 10 meczach Peter Ankersen 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.14, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.70 — wynik powyżej średniej ligowej (1.82).
W jakiej formie jest Peter Ankersen?
Peter Ankersen jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.70 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.77). Jego dyspozycja słabnie.
Peter Ankersen – zarobki
Peter Ankersen gra w Nordsjælland na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 450 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Peter Ankersen w Nordsjælland (2025/26)
| Rocznie | 450 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 38 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Peter Ankersen w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
450 tys. € |
| 2024/25 |
|
450 tys. € |
| 2023/24 |
|
670 tys. € |
| 2019/20 |
|
640 tys. € |
Ile zarabia Peter Ankersen?
Na podstawie kontraktu z Nordsjælland, Peter Ankersen otrzymuje 450 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 37,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ankersen w listopadzie 2026 to 8,7 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Peter Ankersen – kontuzje
W trakcie kariery Peter Ankersen zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 22 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Peter Ankersen
-
Uraz kostki
10.08.22 – 15.08.22 (6 dni)
FC Kopenhaga opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
05.12.21 – 30.12.21 (26 dni)
FC Kopenhaga opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
02.02.21 – 30.03.21 (57 dni)
FC Kopenhaga opuszczone: 8 meczów
-
Koronawirus
05.11.20 – 12.11.20 (8 dni)
FC Kopenhaga opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
19.05.17 – 24.07.17 (67 dni)
FC Kopenhaga opuszczone: 9 meczów
-
Uraz mięśnia
22.09.14 – 30.09.14 (9 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 2 mecze
Czy Peter Ankersen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Peter Ankersen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Peter Ankersen to uraz kostki z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 67 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Peter Ankersen – trofea
W trakcie kariery Peter Ankersen zdobył 11 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Peter Ankersen
Jakie trofea zdobył Peter Ankersen?
Peter Ankersen zdobył w karierze 11 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w FC Kopenhadze — 8 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Danii — 5 razy.
Peter Ankersen – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Peter Ankersen wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Peter Ankersen na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Peter Ankersen
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | 35 |
|
100 tys. € |
| 14.12.2025 | 35 |
|
150 tys. € |
| 15.06.2025 | 34 |
|
200 tys. € |
| 08.12.2024 | 34 |
|
250 tys. € |
| 09.06.2024 | 33 |
|
300 tys. € |
| 20.12.2023 | 33 |
|
350 tys. € |
| 25.06.2023 | 32 |
|
400 tys. € |
| 21.12.2022 | 32 |
|
500 tys. € |
| 19.06.2022 | 31 |
|
1 mln € |
| 27.12.2021 | 31 |
|
1 mln € |
| 03.06.2021 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 22.12.2020 | 30 |
|
1 mln € |
| 24.08.2020 | 29 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
2 mln € |
| 11.12.2019 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 07.06.2019 | 28 |
|
3 mln € |
| 20.12.2018 | 28 |
|
2 mln € |
| 01.06.2018 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 17.12.2017 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 20.06.2017 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 11.12.2016 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 11.08.2016 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 20.01.2016 | 25 |
|
1,3 mln € |
| 01.09.2015 | 24 |
|
1,3 mln € |
| 16.06.2015 | 24 |
|
1,3 mln € |
| 10.01.2015 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 09.02.2014 | 23 |
|
2 mln € |
| 15.09.2013 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 16.06.2013 | 22 |
|
650 tys. € |
| 16.01.2013 | 22 |
|
400 tys. € |
| 30.06.2012 | 21 |
|
250 tys. € |
| 03.06.2011 | 20 |
|
250 tys. € |
| 31.12.2010 | 20 |
|
200 tys. € |
| 30.05.2010 | 19 |
|
50 tys. € |
| 07.04.2010 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Peter Ankersen?
Wycena Peter Ankersen wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Peter Ankersen wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 50 tys. €.