Phillip Tietz jest piłkarzem występującym obecnie w FSV Mainz 05. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Phillip Tietz
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Phillip Tietz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Phillip Tietz wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.28, a skuteczność strzałów to 16,7%. Phillip Tietz oddaje średnio 3,8 strzału na mecz, z czego 1,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Phillip Tietz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Phillip Tietz rozegrał w barwach Mainz w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 830 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Phillip Tietz
Pierwszy transfer Phillip Tietz w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Darmstadt 98 do Augsburga za 2,2 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Phillip Tietz było przejście z Augsburga do Mainz w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4 miliony euro.
Ile zarabia Phillip Tietz?
Na podstawie kontraktu z FSV Mainz 05, Phillip Tietz otrzymuje 1,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 110 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Tietz w listopadzie 2026 to 25,4 tysiąca euro, a dziennie około 3,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Phillip Tietz ma kontuzję?
Według stanu na 4 listopada 2026 Phillip Tietz nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Phillip Tietz to uraz łąkotki z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 128 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Phillip Tietz?
Phillip Tietz ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Phillip Tietz?
Phillip Tietz najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Phillip Tietz?
Wycena 29-letniego Phillip Tietz według stanu na październik 2026 wynosi 5 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Phillip Tietz?
Phillip Tietz urodził się 9 lipca 1997 w Braunschweig w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Phillip Tietz – statystyki
Szczegółowe statystyki Phillip Tietz w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FSV Mainz 05. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Phillip Tietz vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Phillip Tietz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Phillip Tietz wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.28, a skuteczność strzałów to 16,7%. Phillip Tietz oddaje średnio 3,8 strzału na mecz, z czego 1,5 to strzały celne.
Phillip Tietz – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Phillip Tietz w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
4:1 | 63' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
2:0 | 63' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
0:1 | 89' | 1 | 0 | – | 8.1 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
3:4 | 90' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 4. kolejka
|
3:4 | 90' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 3. kolejka
|
1:3 | 90' | 1 | 0 | – | 7.6 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 2. kolejka
|
0:5 | 90' | 2 | 0 | – | 9.4 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Bundesliga, 1. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
0:9 | 75' | 4 | 0 | – | 9.9 |
Ile meczów rozegrał Phillip Tietz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Phillip Tietz rozegrał w barwach Mainz w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 830 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Phillip Tietz – transfery
W trakcie kariery Phillip Tietz zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 6,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FSV Mainz 05 2026 – obecnie
-
Augsburg 2023 – 2026
-
Darmstadt 98 2021 – 2023
-
SV Wehen 2019 – 2021
-
Paderborn 2019 – 2019
-
Carl Zeiss Jena 2018 – 2019
-
Paderborn 2017 – 2018
-
Eintracht Braunschweig 2016 – 2017
-
Eintracht Braunschweig U19 2014 – 2016

-
Eintr. BraunschweigU17 2012 – 2014

-
Eintr. Braunschweig (Youth) do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Phillip Tietz
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 01.01.2026 |
|
4 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 11.07.2023 |
|
2,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 13.08.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Phillip Tietz
Pierwszy transfer Phillip Tietz w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Darmstadt 98 do Augsburga za 2,2 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Phillip Tietz było przejście z Augsburga do Mainz w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4 miliony euro.
Phillip Tietz – forma
W ostatnich 5 meczach Phillip Tietz zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,73. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Phillip Tietz i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
SV Elversberg
4
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 8. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
VfL Bochum
2
FSV Mainz 05
0
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Werder Brema
3
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Schalke 04
0
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
10 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
Bayer Leverkusen
4
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
FSV Mainz 05
4
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Eintracht Frankfurt
3
Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 7.6 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Hamburger SV
0
FSV Mainz 05
5
Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.4 | |
|
29 Sie
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Paderborn
0
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Krieschow
0
FSV Mainz 05
9
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
75'
|
4 gole
· 44% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.9 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Heidenheim
0
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 34. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Union Berlin
3
Bundesliga, 33. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
St. Pauli
1
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 32. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Strasburg
4
FSV Mainz 05
0
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Freiburg
1
Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Strasburg
0
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 28. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
22 Mar
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga, 27. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Mar
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Sigma Olomouc
0
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Werder Brema
0
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 26. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Sigma Olomouc
0
FSV Mainz 05
0
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Lut
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Hamburger SV
1
Bundesliga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund
4
FSV Mainz 05
0
Bundesliga, 22. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Augsburg
0
Bundesliga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
1
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 20. kolejka
|
82'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga, 19. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
17 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Heidenheim
1
Bundesliga, 17. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Union Berlin
2
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 16. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Augsburg
0
Werder Brema
0
Bundesliga, 15. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Augsburg
2
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Augsburg
0
Bundesliga, 12. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Augsburg
1
Hamburger SV
0
Bundesliga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Augsburg
2
Bundesliga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Augsburg
0
Borussia Dortmund
1
Bundesliga, 9. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Augsburg
0
VfL Bochum
1
Puchar Niemiec, 2. runda
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Augsburg
0
RB Lipsk
6
Bundesliga, 8. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
1
Augsburg
1
Bundesliga, 7. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Augsburg
3
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
2
Augsburg
1
Bundesliga, 5. kolejka
|
22'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Augsburg
1
FSV Mainz 05
4
Bundesliga, 4. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
St. Pauli
2
Augsburg
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Augsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 2. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Freiburg
1
Augsburg
3
Bundesliga, 1. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Augsburg
1
Union Berlin
2
Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
VfB Stuttgart
4
Augsburg
0
Bundesliga, 33. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Augsburg
1
Holstein Kiel
3
Bundesliga, 32. kolejka
|
36'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Augsburg
0
Bundesliga, 31. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Augsburg
0
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga, 30. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
1
Augsburg
2
Bundesliga, 29. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Augsburg
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 28. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Mar
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Augsburg
1
Bundesliga, 27. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Augsburg
1
VfL Wolfsburg
0
Bundesliga, 26. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
Augsburg
1
Bundesliga, 25. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Augsburg
0
Freiburg
0
Bundesliga, 24. kolejka
|
74'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
0
Augsburg
3
Bundesliga, 23. kolejka
|
71'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Augsburg
0
RB Lipsk
0
Bundesliga, 22. kolejka
|
29'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Augsburg
0
Bundesliga, 21. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
St. Pauli
1
Augsburg
1
Bundesliga, 20. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Augsburg
2
Heidenheim
1
Bundesliga, 19. kolejka
|
13'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Werder Brema
0
Augsburg
2
Bundesliga, 18. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Union Berlin
0
Augsburg
2
Bundesliga, 17. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Augsburg
0
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 16. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Holstein Kiel
5
Augsburg
1
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Augsburg
0
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 14. kolejka
|
59'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
Augsburg
2
Bundesliga, 13. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Augsburg
1
VfL Bochum
0
Bundesliga, 12. kolejka
|
59'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Augsburg
0
Bundesliga, 11. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Augsburg
0
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 10. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
Augsburg
1
Bundesliga, 9. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Augsburg
2
Borussia Dortmund
1
Bundesliga, 8. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Freiburg
3
Augsburg
1
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Augsburg
2
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
4
Augsburg
0
Bundesliga, 5. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Augsburg
2
FSV Mainz 05
3
Bundesliga, 4. kolejka
|
18'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Augsburg
3
St. Pauli
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
28'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
4
Augsburg
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Augsburg
2
Werder Brema
2
Bundesliga, 1. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Augsburg
1
Bundesliga
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Borussia Dortmund
5
Augsburg
1
Bundesliga
|
67'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
3
Augsburg
1
Bundesliga
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Augsburg
2
Union Berlin
0
Bundesliga
|
73'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Augsburg
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
88'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Augsburg
1
Heidenheim
0
Bundesliga
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Augsburg
2
Freiburg
1
Bundesliga
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Lut
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Augsburg
0
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Augsburg
2
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
68'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
1
Augsburg
1
Bundesliga
|
60'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Augsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
Augsburg
2
Bundesliga
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Augsburg
1
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
78'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Werder Brema
2
Augsburg
0
Bundesliga
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Augsburg
2
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
76'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Union Berlin
1
Augsburg
1
Bundesliga
|
78'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lis
Koniec
|
1.FC Koln
1
Augsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Heidenheim
2
Augsburg
5
Bundesliga
|
80'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Freiburg
2
Augsburg
0
Bundesliga
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Augsburg
2
VfL Bochum
2
Bundesliga
|
66'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Augsburg
1
Bundesliga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Augsburg
4
Borussia Mönchengladbach
4
Bundesliga
|
19'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Greuther Fürth
4
Darmstadt 98
0
2. Bundesliga
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Darmstadt 98
0
St. Pauli
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Holstein Kiel
0
Darmstadt 98
3
2. Bundesliga
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Darmstadt 98
2
Karlsruhe
1
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
1
Darmstadt 98
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Darmstadt 98
2
FC Kaiserslautern
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Heidenheim
1
Darmstadt 98
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Darmstadt 98
2
Eintracht Braunschweig
1
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
4
Darmstadt 98
2
Puchar Niemiec
|
73'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Lut
Koniec
|
SV Sandhausen
0
Darmstadt 98
4
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Magdeburg
0
Darmstadt 98
1
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
St. Pauli
1
Darmstadt 98
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Darmstadt 98
1
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Darmstadt 98
2
Borussia Mönchengladbach
1
Puchar Niemiec
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Darmstadt 98
1
Fortuna Düsseldorf
0
2. Bundesliga
|
84'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Paderborn
1
Darmstadt 98
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Darmstadt 98
2
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Darmstadt 98
1
Arminia Bielefeld
1
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Darmstadt 98
2
Heidenheim
2
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Sie
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
0
Darmstadt 98
3
Puchar Niemiec
|
86'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Darmstadt 98
2
SV Sandhausen
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Jahn Regensburg
2
Darmstadt 98
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Darmstadt 98
3
Paderborn
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Werder Brema
1
Darmstadt 98
0
2. Bundesliga
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Darmstadt 98
1
SV Sandhausen
1
2. Bundesliga
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Darmstadt 98
3
Heidenheim
2
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Dynamo Drezno
0
Darmstadt 98
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Darmstadt 98
1
Hansa Rostock
1
2. Bundesliga
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Paderborn
0
Darmstadt 98
1
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Erzgebirge Aue
1
Darmstadt 98
2
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 6.8 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Darmstadt 98
4
St. Pauli
0
2. Bundesliga
|
82'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Schalke 04
2
Darmstadt 98
4
2. Bundesliga
|
87'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Darmstadt 98
2
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
62'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Darmstadt 98
3
Werder Brema
0
2. Bundesliga
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
SV Sandhausen
1
Darmstadt 98
6
2. Bundesliga
|
79'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Darmstadt 98
1
Dynamo Drezno
0
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Hansa Rostock
2
Darmstadt 98
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Darmstadt 98
4
Hannover 96
0
2. Bundesliga
|
89'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Hamburger SV
2
Darmstadt 98
2
2. Bundesliga
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
9 strzałów (6 celnych)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
06 Sie
Karne
|
TSV 1860 Monachium
(5)
1
Darmstadt 98
(4)
1
Puchar Niemiec
|
120'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Darmstadt 98
0
Jahn Regensburg
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Maj
Koniec
|
SV Wehen
0
Dynamo Drezno
1
3. Liga (Niemcy)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
SV Meppen
0
SV Wehen
3
3. Liga (Niemcy)
|
85'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
SV Wehen
2
FC Saarbrucken
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
FSV Zwickau
2
SV Wehen
1
3. Liga (Niemcy)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lis
Koniec
|
SV Wehen
3
FSV Zwickau
1
3. Liga (Niemcy)
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
SV Wehen
5
St. Pauli
3
2. Bundesliga
|
90'
|
3 gole
· 60% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Darmstadt 98
3
SV Wehen
1
2. Bundesliga
|
5'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Cze
Koniec
|
SV Wehen
0
Nurnberg
6
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 4.8 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Hamburger SV
3
SV Wehen
2
2. Bundesliga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
SV Wehen
0
SV Sandhausen
1
2. Bundesliga
|
33'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
Heidenheim
1
SV Wehen
0
2. Bundesliga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
VfL Osnabrück
2
SV Wehen
6
2. Bundesliga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Erzgebirge Aue
3
SV Wehen
2
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Carl Zeiss Jena
2
Union Berlin
4
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Darmstadt 98
1
Paderborn
0
2. Bundesliga
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Phillip Tietz 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.73 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W ostatnich 10 meczach Phillip Tietz 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.48 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W jakiej formie jest Phillip Tietz?
Phillip Tietz jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.73 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.28). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Phillip Tietz – zarobki
Phillip Tietz gra w FSV Mainz 05 na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Phillip Tietz w FSV Mainz 05 (2025/26)
| Rocznie | 1,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 110 tys. € |
| Tygodniowo | 25 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Phillip Tietz w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,3 mln € |
| 2025/26 |
|
1,1 mln € |
| 2024/25 |
|
1,1 mln € |
| 2023/24 |
|
1,1 mln € |
| 2022/23 |
|
360 tys. € |
| 2021/22 |
|
360 tys. € |
| 2019/20 |
|
160 tys. € |
Ile zarabia Phillip Tietz?
Na podstawie kontraktu z FSV Mainz 05, Phillip Tietz otrzymuje 1,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 110 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Tietz w listopadzie 2026 to 25,4 tysiąca euro, a dziennie około 3,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Phillip Tietz – kontuzje
W trakcie kariery Phillip Tietz zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 21 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Phillip Tietz
-
Uraz
12.12.25 – 15.12.25 (4 dni)
Augsburg opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
14.05.21 – 16.05.21 (3 dni)
SV Wehen opuszczone: 1 mecz
- Uraz 14.03.20 – 28.03.20 (15 dni)
-
Uraz łąkotki
10.08.19 – 15.12.19 (128 dni)
SV Wehen opuszczone: 16 meczów
-
Uraz
07.05.19 – 12.05.19 (6 dni)
Carl Zeiss Jena opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
01.11.18 – 08.11.18 (8 dni)
Carl Zeiss Jena opuszczone: 1 mecz
- Choroba 24.02.14 – 01.03.14 (6 dni) opuszczone: 1 mecz
Czy Phillip Tietz ma kontuzję?
Według stanu na 4 listopada 2026 Phillip Tietz nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Phillip Tietz to uraz łąkotki z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 128 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Phillip Tietz – trofea
W trakcie kariery Phillip Tietz zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Phillip Tietz
Jakie trofea zdobył Phillip Tietz?
Phillip Tietz zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Wehen — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Hesji — 1 raz.
Phillip Tietz – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Phillip Tietz wynosi obecnie 5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Phillip Tietz na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Phillip Tietz
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | 29 |
|
5 mln € |
| 26.05.2026 | 28 |
|
4 mln € |
| 18.12.2025 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 04.06.2025 | 27 |
|
5 mln € |
| 19.12.2024 | 27 |
|
5 mln € |
| 28.05.2024 | 26 |
|
5 mln € |
| 26.03.2024 | 26 |
|
5 mln € |
| 13.12.2023 | 26 |
|
4 mln € |
| 17.10.2023 | 26 |
|
3 mln € |
| 27.06.2023 | 25 |
|
2,7 mln € |
| 29.11.2022 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 27.09.2022 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 15.06.2022 | 24 |
|
2 mln € |
| 14.12.2021 | 24 |
|
1,7 mln € |
| 12.10.2021 | 24 |
|
900 tys. € |
| 13.06.2021 | 23 |
|
400 tys. € |
| 19.01.2021 | 23 |
|
300 tys. € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
300 tys. € |
| 12.12.2019 | 22 |
|
350 tys. € |
| 13.06.2019 | 21 |
|
350 tys. € |
| 14.01.2019 | 21 |
|
350 tys. € |
| 07.06.2018 | 20 |
|
350 tys. € |
| 18.01.2018 | 20 |
|
250 tys. € |
| 26.06.2017 | 19 |
|
250 tys. € |
| 22.01.2017 | 19 |
|
300 tys. € |
| 21.07.2016 | 19 |
|
300 tys. € |
| 21.03.2016 | 18 | 300 tys. € | |
| 26.02.2016 | 18 | 150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Phillip Tietz?
Wycena Phillip Tietz wynosi obecnie 5 mln €. W szczycie kariery Phillip Tietz wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 150 tys. €.