Rafael Mir jest piłkarzem występującym obecnie w Aris Saloniki. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Rafa Mir
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Rafa Mir w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Rafa Mir wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.81, a skuteczność strzałów to 0,0%. Rafa Mir oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Rafa Mir w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Rafa Mir rozegrał w barwach Aris Saloniki w Superleague Ellada 9 meczów, w Pucharze Grecji 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 468 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Rafa Mir
Pierwszy transfer Rafa Mir w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Valencia B do Wolverhamptonu za 2 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Rafa Mir było przejście z Wolverhamptonu do Sevilli w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 16 milionów euro.
Czy Rafa Mir ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Rafa Mir nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rafa Mir to zerwanie mięśnia uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 69 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Rafa Mir?
Rafa Mir ma na koncie 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Rafa Mir?
Rafa Mir najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Rafa Mir?
Wycena 29-letniego Rafa Mir według stanu na czerwiec 2026 wynosi 4 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 16 milionów euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Rafa Mir?
Rafa Mir urodził się 18 czerwca 1997 w Murcia w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Rafa Mir – statystyki
Szczegółowe statystyki Rafa Mir w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Aris Saloniki. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Rafael Mir vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Rafa Mir w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Rafa Mir wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.81, a skuteczność strzałów to 0,0%. Rafa Mir oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Rafa Mir – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Rafa Mir w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 9. kolejka
|
3:0 | 27' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Grecji, 4. runda
|
2:1 | 58' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 8. kolejka
|
3:1 | 12' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 7. kolejka
|
1:2 | 18' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 6. kolejka
|
3:2 | 10' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 5. kolejka
|
0:0 | 9' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
Puchar Grecji, 3. runda
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 4. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
10 Wrz
Koniec
|
Puchar Grecji, 2. runda
|
1:1 | 63' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 3. kolejka
|
5:0 | 26' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Rafa Mir w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Rafa Mir rozegrał w barwach Aris Saloniki w Superleague Ellada 9 meczów, w Pucharze Grecji 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 468 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Rafa Mir – transfery
W trakcie kariery Rafa Mir zmieniał klub 18 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 18 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Aris Saloniki 2026 – obecnie
-
Sevilla 2026 – 2026
-
Elche 2025 – 2026
-
Sevilla 2025 – 2025
-
Valencia 2024 – 2025
-
Sevilla 2021 – 2024
-
Wolverhampton 2021 – 2021
-
Huesca 2020 – 2021
-
Wolverhampton 2020 – 2020
-
Nottingham Forest 2019 – 2020
-
Wolverhampton 2019 – 2019
-
Las Palmas 2018 – 2019
-
Wolverhampton 2018 – 2018
-
Valencia B 2016 – 2018
-
Valencia U19 2014 – 2016

-
Valencia CF Youth 2012 – 2014

-
Real Murcia Youth 2011 – 2012

-
FC Barcelona Youth 2009 – 2011

-
Ranero CF U19 do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Rafa Mir
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 03.08.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 16.08.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 10.07.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 19.08.2021 |
|
16 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 13.01.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 12.01.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 29.07.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 22.07.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 02.01.2018 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Rafa Mir
Pierwszy transfer Rafa Mir w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Valencia B do Wolverhamptonu za 2 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Rafa Mir było przejście z Wolverhamptonu do Sevilli w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 16 milionów euro.
Rafa Mir – forma
W ostatnich 5 meczach Rafa Mir zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,39. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Rafa Mir i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
APO Levadiakos
3
Aris Saloniki
0
Superleague Ellada (Grecja), 9. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Panathinaikos
2
Aris Saloniki
1
Puchar Grecji, 4. runda
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Aris Saloniki
3
Atromitos
1
Superleague Ellada (Grecja), 8. kolejka
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Kifisia
1
Aris Saloniki
2
Superleague Ellada (Grecja), 7. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Aris Saloniki
3
Volos
2
Superleague Ellada (Grecja), 6. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Aris Saloniki
0
Iraklis 1908
0
Superleague Ellada (Grecja), 5. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Aris Saloniki
1
Marko
0
Puchar Grecji, 3. runda
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
PAOK
2
Aris Saloniki
0
Superleague Ellada (Grecja), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Asteras
1
Aris Saloniki
1
Puchar Grecji, 2. runda
|
63'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
AEK Ateny
5
Aris Saloniki
0
Superleague Ellada (Grecja), 3. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Aris Saloniki
2
OFI Kreta
1
Superleague Ellada (Grecja), 2. kolejka
|
32'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Kalamata
2
Aris Saloniki
3
Superleague Ellada (Grecja), 1. kolejka
|
95'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Anagennisi Karditsas
0
Aris Saloniki
2
Puchar Grecji, runda kwalifikacyjna
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Girona
1
Elche
1
La Liga, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Elche
1
Getafe
0
La Liga, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Elche
2
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Elche
3
Atletico Madryt
2
La Liga, 33. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Elche
1
Valencia
0
La Liga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Elche
0
La Liga, 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Elche
2
Mallorca
1
La Liga, 29. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Real Madryt
4
Elche
1
La Liga, 28. kolejka
|
26'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Villarreal
2
Elche
1
La Liga, 27. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Elche
2
Espanyol
2
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Elche
1
La Liga, 25. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Elche
0
Osasuna
0
La Liga, 24. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Elche
1
Villarreal
3
La Liga, 18. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Elche
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 17. kolejka
|
89'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Eibar
0
Elche
1
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Mallorca
3
Elche
1
La Liga, 16. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Elche
3
Girona
0
La Liga, 15. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.3 | |
|
03 Gru
Dogryw.
|
Quintanar del Rey
1
Elche
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Getafe
1
Elche
0
La Liga, 14. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Elche
2
Real Madryt
2
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Elche
1
Real Sociedad
1
La Liga, 12. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Barcelona
3
Elche
1
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 7.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Espanyol
1
Elche
0
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Elche
0
Athletic Bilbao
0
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
3
Elche
1
La Liga, 8. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Elche
2
Celta Vigo
1
La Liga, 7. kolejka
|
81'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Elche
1
La Liga, 6. kolejka
|
35'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Elche
1
Real Oviedo
0
La Liga, 5. kolejka
|
87'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sevilla
2
Elche
2
La Liga, 4. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Elche
2
Levante
0
La Liga, 3. kolejka
|
65'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Elche
1
La Liga, 2. kolejka
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Elche
1
Real Betis
1
La Liga, 1. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Real Betis
1
Valencia
1
La Liga, 38. kolejka
|
22'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Valencia
0
Athletic Bilbao
1
La Liga, 37. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Valencia
0
La Liga, 36. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Valencia
3
Getafe
0
La Liga, 35. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Las Palmas
2
Valencia
3
La Liga, 34. kolejka
|
73'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Espanyol
1
La Liga, 33. kolejka
|
36'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 32. kolejka
|
35'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Sevilla
0
La Liga, 31. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Real Madryt
1
Valencia
2
La Liga, 30. kolejka
|
31'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Valencia
1
Mallorca
0
La Liga, 29. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Girona
1
Valencia
1
La Liga, 28. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Valencia
2
Real Valladolid
1
La Liga, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Osasuna
3
Valencia
3
La Liga, 26. kolejka
|
35'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Valencia
0
Atletico Madryt
3
La Liga, 25. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
1
La Liga, 24. kolejka
|
13'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Valencia
2
Leganes
0
La Liga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Valencia
2
Celta Vigo
1
La Liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Real Valladolid
1
Valencia
0
La Liga, 17. kolejka
|
29'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 16. kolejka
|
30'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Villarreal
1
La Liga, 4. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Valencia
0
La Liga, 3. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
3
Valencia
1
La Liga, 2. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Barcelona
2
La Liga, 1. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Getafe
1
Sevilla
3
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Sevilla
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.0 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Sevilla
0
Athletic Bilbao
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Granada
0
Sevilla
3
La Liga
|
19'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Gru
Koniec
|
RC Lens
2
Sevilla
1
Liga Mistrzów
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Mallorca
1
Sevilla
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Atlético Astorga
0
Sevilla
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (5 celnych)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Sevilla
2
PSV Eindhoven
3
Liga Mistrzów
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Real Betis
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
1
Sevilla
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
![]()
Quintanar de la Orden
0
Sevilla
3
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Sevilla
1
Girona
2
La Liga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
4
Sevilla
3
La Liga
|
15'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.6 | |
|
16 Sie
Karne
|
Manchester City
(5)
1
Sevilla
(4)
1
Superpuchar UEFA
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Karne
|
Sevilla
(4)
1
AS Roma
(1)
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Elche
1
Sevilla
1
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Maj
Dogryw.
|
Sevilla
2
Juventus
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Juventus
1
Sevilla
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Sevilla
3
Manchester United
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Sevilla
2
Celta Vigo
2
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Cadiz
0
Sevilla
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Sevilla
2
Almeria
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Sevilla
2
Fenerbahce
0
Liga Europy
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Sevilla
0
Liga Europy
|
4'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Sevilla
3
PSV Eindhoven
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Barcelona
3
Sevilla
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Sevilla
1
Cadiz
0
La Liga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Girona
2
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Sevilla
2
Getafe
1
La Liga
|
17'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Juventud Torremolinos
0
Sevilla
3
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
13 Lis
Koniec
|
![]()
Velarde
0
Sevilla
2
Puchar Hiszpanii
|
36'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Manchester City
3
Sevilla
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 6.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sevilla
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Real Madryt
3
Sevilla
1
La Liga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Sevilla
1
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Mallorca
0
Sevilla
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Sevilla
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Sevilla
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Sevilla
0
Barcelona
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Almeria
2
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Osasuna
2
Sevilla
1
La Liga
|
63'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
31'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Sevilla
1
La Liga
|
33'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Villarreal
1
Sevilla
1
La Liga
|
15'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Sevilla
2
Real Madryt
3
La Liga
|
49'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Barcelona
1
Sevilla
0
La Liga
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Espanyol
1
Sevilla
1
La Liga
|
71'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Sevilla
3
Dinamo Zagrzeb
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Sevilla
2
Elche
0
La Liga
|
30'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.6 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Sevilla
2
Celta Vigo
2
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Real Betis
2
Sevilla
1
Puchar Hiszpanii
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Sevilla
2
Atletico Madryt
1
La Liga
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Gru
Karne
|
Andratx
(5)
1
Sevilla
(6)
1
Puchar Hiszpanii
|
120'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Sevilla
2
VfL Wolfsburg
0
Liga Mistrzów
|
10'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Lille
2
Liga Mistrzów
|
57'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Sevilla
2
Osasuna
0
La Liga
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Lille
0
Sevilla
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
Sevilla
1
Liga Mistrzów
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Sevilla
3
Valencia
1
La Liga
|
56'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Red Bull Salzburg
1
Liga Mistrzów
|
25'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Real Betis
1
Huesca
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Cadiz
2
Huesca
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
|
Istotny | 8.6 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Huesca
1
Real Sociedad
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Huesca
0
Getafe
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Huesca
0
La Liga
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Huesca
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Huesca
0
Osasuna
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
7 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Huesca
3
Celta Vigo
4
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Eibar
1
Huesca
1
La Liga
|
87'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Huesca
3
Granada
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Huesca
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
1
Huesca
3
La Liga
|
86'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 9.2 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Getafe
1
Huesca
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Huesca
0
Real Betis
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
2
Huesca
1
La Liga
|
34'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Granada
3
Huesca
3
La Liga
|
64'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Huesca
0
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Eibar
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
4
Huesca
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Huesca
2
Real Valladolid
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Elche
0
Huesca
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Huesca
1
La Liga
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Huesca
2
Alcorcon
1
La Liga 2
|
19'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Huesca
1
Las Palmas
0
La Liga 2
|
22'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Albacete
2
Huesca
2
La Liga 2
|
45'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Huesca
2
Fuenlabrada
0
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Huesca
2
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Luton Town
1
Nottingham Forest
2
Championship
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Nottingham Forest
0
Championship
|
55'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Brentford
0
Championship
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Nottingham Forest
1
West Bromwich Albion
2
Championship
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Las Palmas
1
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Tenerife
2
Las Palmas
1
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Albacete
4
Las Palmas
2
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Las Palmas
1
Mallorca
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Las Palmas
1
Extremadura 1924
1
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Alcorcon
2
Las Palmas
0
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Las Palmas
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Malaga
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Las Palmas
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Lugo
4
Las Palmas
2
La Liga 2
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Mallorca
2
Las Palmas
2
La Liga 2
|
64'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Las Palmas
3
Numancia
0
La Liga 2
|
63'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Alcorcon
0
La Liga 2
|
52'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Las Palmas
1
Malaga
0
La Liga 2
|
26'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Las Palmas
2
Reddis
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Eibar
1
Valencia
0
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Valencia
2
Las Palmas
4
La Liga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Rafa Mir ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.39.
W ostatnich 10 meczach Rafa Mir ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.41.
W jakiej formie jest Rafa Mir?
Rafa Mir jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.39 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.81). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Rafa Mir – zarobki
Rafa Mir gra w Aris Saloniki na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Rafa Mir w Aris Saloniki (2025/26)
| Rocznie | 2,1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 173 tys. € |
| Tygodniowo | 40 tys. € |
| Dziennie | 6 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Rafa Mir w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,1 mln € |
| 2024/25 |
|
1,9 mln € |
| 2023/24 |
|
1,9 mln € |
| 2022/23 |
|
1,9 mln € |
| 2021/22 |
|
1,9 mln € |
| 2020/21 |
|
410 tys. € |
| 2019/20 |
|
424 tys. € |
| 2019/20 |
|
410 tys. € |
| 2018/19 |
|
436 tys. € |
| 2017/18 |
|
436 tys. € |
| 2016/17 |
|
20 tys. € |
| 2015/16 |
|
20 tys. € |
Rafa Mir – kontuzje
W trakcie kariery Rafa Mir zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 22 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Rafa Mir
-
Uraz mięśnia
03.01.26 – 08.02.26 (37 dni)
Elche opuszczone: 6 meczów
-
Zerwanie mięśnia uda
13.12.24 – 31.01.25 (50 dni)
Valencia opuszczone: 8 meczów
-
Zerwanie mięśnia uda
26.09.24 – 03.12.24 (69 dni)
Valencia opuszczone: 7 meczów
-
Stłuczenie
17.03.22 – 01.04.22 (16 dni)
Sevilla opuszczone: 1 mecz
Czy Rafa Mir ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Rafa Mir nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rafa Mir to zerwanie mięśnia uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 69 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Rafa Mir – trofea
W trakcie kariery Rafa Mir zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Rafa Mir
Jakie trofea zdobył Rafa Mir?
Rafa Mir zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Sevilli — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Liga Europy — 1 raz.
Rafa Mir – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Rafa Mir wynosi obecnie 4 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Rafa Mir na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Rafa Mir
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 28 |
|
4 mln € |
| 11.12.2025 | 28 |
|
4 mln € |
| 01.10.2025 | 28 |
|
2 mln € |
| 08.06.2025 | 27 |
|
800 tys. € |
| 26.12.2024 | 27 |
|
800 tys. € |
| 10.10.2024 | 27 |
|
1 mln € |
| 06.06.2024 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 20.03.2024 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 21.12.2023 | 26 |
|
5 mln € |
| 12.10.2023 | 26 |
|
6 mln € |
| 12.06.2023 | 25 |
|
10 mln € |
| 22.03.2023 | 25 |
|
10 mln € |
| 06.11.2022 | 25 |
|
12 mln € |
| 02.06.2022 | 24 |
|
16 mln € |
| 29.12.2021 | 24 |
|
16 mln € |
| 12.10.2021 | 24 |
|
16 mln € |
| 09.06.2021 | 23 |
|
12 mln € |
| 18.03.2021 | 23 |
|
6 mln € |
| 04.01.2021 | 23 |
|
5,5 mln € |
| 22.11.2020 | 23 |
|
6 mln € |
| 07.10.2020 | 23 |
|
5 mln € |
| 22.07.2020 | 23 |
|
5 mln € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
2,4 mln € |
| 10.02.2020 | 22 |
|
3 mln € |
| 28.06.2019 | 22 |
|
3 mln € |
| 18.02.2019 | 21 |
|
3 mln € |
| 30.10.2018 | 21 |
|
5 mln € |
| 17.09.2018 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 26.02.2018 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 31.12.2017 | 20 |
|
1 mln € |
| 28.06.2017 | 20 |
|
500 tys. € |
| 01.02.2017 | 19 |
|
500 tys. € |
| 26.10.2016 | 19 |
|
400 tys. € |
| 31.07.2016 | 19 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Rafa Mir?
Wycena Rafa Mir wynosi obecnie 4 mln €. W szczycie kariery Rafa Mir wyceniano na 16 mln €, a najniżej na 300 tys. €.