Rafael Lubach jest piłkarzem występującym obecnie w Nurnberg. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Rafael Lubach
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Rafael Lubach w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Rafael Lubach wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.41, a skuteczność strzałów to 0,0%. Rafael Lubach oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Rafael Lubach w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Rafael Lubach rozegrał w barwach Nurnberg w Pucharze Niemiec 2 mecze, w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 492 minuty. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Rafael Lubach
Pierwszy transfer Rafael Lubach w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Borussia Dortmund U19 do Nurnberg za 80 tysięcy euro.
Ile zarabia Rafael Lubach?
Na podstawie kontraktu z Nurnberg, Rafael Lubach otrzymuje 120 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 10 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lubach w listopadzie 2026 to 2,3 tysiąca euro, a dziennie około 329 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Rafael Lubach ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Rafael Lubach nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rafael Lubach to choroba z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 6 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Rafael Lubach?
Rafael Lubach ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Bundesligi U19 (Zachód) — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Borussia Dortmund U19 — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Rafael Lubach?
Rafael Lubach najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Rafael Lubach?
Wycena 21-letniego Rafael Lubach według stanu na wrzesień 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3,5 miliona euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Rafael Lubach?
Rafael Lubach urodził się 11 stycznia 2005 w Kassel w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Rafael Lubach – statystyki
Szczegółowe statystyki Rafael Lubach w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Nurnberg. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Rafael Lubach vs. inni
Jakie statystyki ma Rafael Lubach w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Rafael Lubach wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.41, a skuteczność strzałów to 0,0%. Rafael Lubach oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Rafael Lubach – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Rafael Lubach w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
1:3 | 84' | 0 | 0 | ||||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
5:2 | 76' | 1 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
0:1 | 79' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
1:1 | 25' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
4:4 | 27' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
0:1 | 20' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
2:1 | 18' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
2:2 | 27' | 0 | 0 | ||||
|
29 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
4:1 | 27' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Karne
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
1:1 | 78' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Rafael Lubach w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Rafael Lubach rozegrał w barwach Nurnberg w Pucharze Niemiec 2 mecze, w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 492 minuty. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Rafael Lubach – transfery
W trakcie kariery Rafael Lubach zmieniał klub 4 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 80 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Nurnberg 2024 – obecnie
-
Borussia Dortmund U19 2022 – 2024
-
Dortmund U17 2020 – 2022

-
Borussia Dortmund Youth 2018 – 2020

-
KSV Baunatal Youth do 2018

Historia transferów Rafael Lubach
Pierwszy transfer Rafael Lubach w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Borussia Dortmund U19 do Nurnberg za 80 tysięcy euro.
Rafael Lubach – forma
W ostatnich 5 meczach Rafael Lubach zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,58. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Rafael Lubach 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.91, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.58 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.44).
W ostatnich 10 meczach Rafael Lubach 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.91, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.56 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.44).
W jakiej formie jest Rafael Lubach?
Rafael Lubach jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.58 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.41). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Rafael Lubach – zarobki
Rafael Lubach gra w Nurnberg na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 120 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Rafael Lubach w Nurnberg (2025/26)
| Rocznie | 120 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 329 € |
Ile zarabia Rafael Lubach?
Na podstawie kontraktu z Nurnberg, Rafael Lubach otrzymuje 120 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 10 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lubach w listopadzie 2026 to 2,3 tysiąca euro, a dziennie około 329 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Rafael Lubach – kontuzje
W trakcie kariery Rafael Lubach zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Rafael Lubach
- Choroba 17.08.26 – 19.08.26 (3 dni)
-
Uraz
31.07.24 – 04.08.24 (5 dni)
Nurnberg opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
07.02.24 – 12.02.24 (6 dni)
Borussia Dortmund U19 opuszczone: 1 mecz
Czy Rafael Lubach ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Rafael Lubach nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rafael Lubach to choroba z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 6 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Rafael Lubach – trofea
W trakcie kariery Rafael Lubach zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Rafael Lubach?
Rafael Lubach zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Borussia Dortmund U19 — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Bundesligi U19 (Zachód) — 2 razy.
Rafael Lubach – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Rafael Lubach wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Rafael Lubach na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Rafael Lubach?
Wycena Rafael Lubach wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Rafael Lubach wyceniano na 3,5 mln €, a najniżej na 200 tys. €.