Raffaele Pucino jest piłkarzem występującym obecnie w SS Monopoli. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Raffaele Pucino
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Raffaele Pucino w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Raffaele Pucino wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.83, a skuteczność strzałów to 0,0%. Raffaele Pucino oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Raffaele Pucino w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Raffaele Pucino rozegrał w barwach SS Monopoli w Serie C 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 514 minut. Średnio dawało to 51 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Raffaele Pucino
Pierwszy transfer Raffaele Pucino w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Sassuolo do Chievo za 300 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Raffaele Pucino było przejście z Chievo do Salernitany w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 500 tysięcy euro.
Czy Raffaele Pucino ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Raffaele Pucino nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Raffaele Pucino to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 90 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Raffaele Pucino?
Raffaele Pucino ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Raffaele Pucino?
Raffaele Pucino najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Raffaele Pucino?
Wycena 35-letniego Raffaele Pucino według stanu na grudzień 2025 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Raffaele Pucino?
Raffaele Pucino urodził się 3 maja 1991 w Caserta we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Raffaele Pucino – statystyki
Szczegółowe statystyki Raffaele Pucino w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział SS Monopoli. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Raffaele Pucino vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Raffaele Pucino w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Raffaele Pucino wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.83, a skuteczność strzałów to 0,0%. Raffaele Pucino oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Raffaele Pucino – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Raffaele Pucino w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Serie C, 12. kolejka grupy C
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Serie C, 11. kolejka grupy C
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Serie C, 10. kolejka grupy C
|
2:4 | 90' | 0 | 0 | – | 7.6 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Serie C, 9. kolejka grupy C
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
Serie C, 7. kolejka grupy C
|
0:1 | 6' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy C
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
![]() Serie C, 5. kolejka grupy C
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Serie C, 4. kolejka grupy C
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy C
|
1:0 | 56' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Serie C, 2. kolejka grupy C
|
2:0 | 2' | 0 | 0 | – | 7.0 |
Ile meczów rozegrał Raffaele Pucino w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Raffaele Pucino rozegrał w barwach SS Monopoli w Serie C 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 514 minut. Średnio dawało to 51 minut gry na spotkanie.
Raffaele Pucino – transfery
W trakcie kariery Raffaele Pucino zmieniał klub 18 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 800 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
SS Monopoli 2026 – obecnie
-
Bari 2021 – 2026
-
Ascoli 2019 – 2021
-
Salernitana 2017 – 2019
-
Chievo 2017 – 2017

-
Vicenza Virtus 2016 – 2017
-
Chievo 2016 – 2016

-
Avellino 2016 – 2016
-
Chievo 2016 – 2016

-
Virtus Lanciano 2015 – 2016

-
Chievo 2015 – 2015

-
Pescara 2014 – 2015
-
Chievo 2014 – 2014

-
Sassuolo 2013 – 2014
-
Varese Calcio 2011 – 2013

-
Alessandria 2009 – 2011

-
AS Calcio Boys Nola 2008 – 2009

-
Napoli U19 do 2008
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Raffaele Pucino
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 10.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 01.09.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2019/20 | 13.08.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 10.07.2017 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 20.07.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 03.01.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 02.01.2016 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 27.08.2015 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 24.07.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 01.09.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Raffaele Pucino
Pierwszy transfer Raffaele Pucino w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Sassuolo do Chievo za 300 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Raffaele Pucino było przejście z Chievo do Salernitany w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 500 tysięcy euro.
Raffaele Pucino – forma
W ostatnich 5 meczach Raffaele Pucino zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,97. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Raffaele Pucino i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Barletta
0
SS Monopoli
0
Serie C, 12. kolejka grupy C
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
SS Monopoli
2
Audace Cerignola
0
Serie C, 11. kolejka grupy C
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Inter U23
2
SS Monopoli
4
Serie C, 10. kolejka grupy C
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Casertana
3
SS Monopoli
1
Serie C, 9. kolejka grupy C
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Casarano
0
SS Monopoli
1
Serie C, 7. kolejka grupy C
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
SS Monopoli
2
FC Crotone
2
Serie C, 6. kolejka grupy C
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
![]()
Scafatese
0
SS Monopoli
0
Serie C, 5. kolejka grupy C
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
SS Monopoli
1
Foggia
0
Serie C, 4. kolejka grupy C
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Potenza
1
SS Monopoli
0
Serie C, 3. kolejka grupy C
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
SS Monopoli
2
Calcio Catania
0
Serie C, 2. kolejka grupy C
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Sudtirol
0
Bari
0
Serie B, finał baraży o utrzymanie
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Bari
0
Sudtirol
0
Serie B, finał baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Catanzaro
2
Bari
3
Serie B, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Bari
2
Virtus Entella
0
Serie B, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Avellino
2
Bari
0
Serie B, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Bari
3
Modena
1
Serie B, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Bari
0
Carrarese
3
Serie B, 32. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Frosinone
2
Bari
1
Serie B, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Bari
4
Reggiana
1
Serie B, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Pescara
4
Bari
0
Serie B, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Bari
2
Empoli
1
Serie B, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Sampdoria
0
Bari
2
Serie B, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Calcio Padova
1
Bari
1
Serie B, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Bari
1
Sudtirol
2
Serie B, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Bari
0
Spezia
0
Serie B, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Mantova
2
Bari
1
Serie B, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Bari
0
Palermo
3
Serie B, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Cesena
1
Bari
2
Serie B, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Bari
0
Juve Stabia
1
Serie B, 20. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Carrarese
1
Bari
0
Serie B, 19. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Bari
1
Avellino
1
Serie B, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Bari
1
Catanzaro
2
Serie B, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Sudtirol
0
Bari
0
Serie B, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Bari
1
Pescara
1
Serie B, 15. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Juve Stabia
0
Bari
0
Serie B, 10. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Empoli
5
Bari
0
Serie B, 14. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Bari
2
Frosinone
3
Serie B, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Spezia
1
Bari
1
Serie B, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Bari
1
Cesena
0
Serie B, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Bari
1
Mantova
0
Serie B, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Reggiana
3
Bari
1
Serie B, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Bari
2
Calcio Padova
1
Serie B, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Virtus Entella
2
Bari
2
Serie B, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Bari
1
Sampdoria
1
Serie B, 5. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Palermo
2
Bari
0
Serie B, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Modena
3
Bari
0
Serie B, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Bari
1
Monza
1
Serie B, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Venezia
2
Bari
1
Serie B, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
AC Milan
2
Bari
0
Puchar Włoch, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Sudtirol
0
Bari
0
Serie B, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Cittadella
3
Bari
1
Serie B, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Bari
1
Pisa
0
Serie B, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Cosenza
1
Bari
0
Serie B, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Bari
1
Modena
2
Serie B, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Bari
2
Palermo
1
Serie B, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Catanzaro
3
Bari
3
Serie B, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Carrarese
2
Bari
1
Serie B, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Bari
0
Salernitana
0
Serie B, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Bari
1
Sampdoria
1
Serie B, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Mantova
0
Bari
1
Serie B, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Bari
1
Cremonese
1
Serie B, 26. kolejka
|
62'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Juve Stabia
3
Bari
1
Serie B, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Bari
2
Frosinone
1
Serie B, 24. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Cesena
1
Bari
1
Serie B, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Bari
2
Brescia
2
Serie B, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Reggiana
0
Bari
0
Serie B, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Palermo
1
Bari
0
Serie B, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Bari
0
Sudtirol
1
Serie B, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Pisa
2
Bari
0
Serie B, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Bari
1
Cesena
0
Serie B, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Brescia
1
Bari
1
Serie B, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Bari
3
Cittadella
2
Serie B, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Salernitana
0
Bari
2
Serie B, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Bari
2
Reggiana
2
Serie B, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Bari
0
Carrarese
0
Serie B, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Spezia
0
Bari
0
Serie B, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Bari
1
Catanzaro
1
Serie B, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Cremonese
1
Bari
1
Serie B, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Bari
1
Cosenza
1
Serie B, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Frosinone
0
Bari
3
Serie B, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Bari
2
Mantova
0
Serie B, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Sampdoria
0
Bari
0
Serie B, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Bari
1
Sassuolo
1
Serie B, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Modena
2
Bari
1
Serie B, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Bari
1
Juve Stabia
3
Serie B, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Bari
1
Ternana
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Bari
2
Brescia
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Cittadella
1
Bari
1
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Bari
1
Parma
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Cosenza
4
Bari
1
Serie B
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Bari
1
Pisa
1
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Como
2
Bari
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Bari
1
Cremonese
2
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Modena
1
Bari
1
Serie B
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Bari
1
Spezia
1
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Catanzaro
2
Bari
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Sudtirol
1
Bari
0
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Bari
1
FeralpiSalo
0
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
Bari
0
Cosenza
0
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Bari
0
Venezia
3
Serie B
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lis
Koniec
|
FeralpiSalo
3
Bari
3
Serie B
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Bari
1
Ascoli
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Bari
1
Modena
1
Serie B
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Reggiana
1
Bari
1
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Bari
1
Como
1
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Pisa
1
Bari
1
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Bari
1
Cittadella
1
Serie B
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Bari
0
Palermo
0
Serie B
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Pisa
1
Bari
2
Serie B
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Sudtirol
0
Bari
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Bari
0
Frosinone
0
Serie B
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Bari
1
Venezia
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Brescia
0
Bari
2
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Bari
1
Cagliari
1
Serie B
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Bari
2
Cosenza
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Spal
3
Bari
4
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.6 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Bari
4
Parma
0
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Bari
4
Modena
1
Serie B
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Cittadella
0
Bari
3
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Bari
1
Palermo
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
12 Lut
Koniec
|
SS Monopoli
0
Bari
0
Serie C
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Bari
1
Foggia
1
Serie C
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Messina
0
Bari
2
Serie C
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Ascoli
2
Cittadella
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
![]()
Reggina
2
Ascoli
2
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Ascoli
2
Empoli
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Cosenza
2
Ascoli
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Ascoli
0
Pisa
2
Serie B
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Lut
Koniec
|
![]()
Pordenone Calcio SSD
1
Ascoli
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Ascoli
0
Salernitana
2
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Lecce
1
Ascoli
2
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Ascoli
2
Brescia
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Ascoli
0
![]()
Chievo
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Cittadella
1
Ascoli
0
Serie B
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Ascoli
2
![]()
Reggina
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Vicenza Virtus
2
Ascoli
1
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Ascoli
0
Cosenza
3
Serie B
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Cremonese
3
Ascoli
3
Serie B
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Ascoli
0
Pescara
2
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Ascoli
1
Virtus Entella
1
Serie B
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Salernitana
1
Ascoli
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Frosinone
1
Ascoli
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Ascoli
0
Lecce
2
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Brescia
1
Ascoli
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Ascoli
2
Benevento
4
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Ascoli
2
![]()
Pordenone Calcio SSD
2
Serie B
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Cittadella
1
Ascoli
2
Serie B
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lip
Koniec
|
Ascoli
1
Empoli
0
Serie B
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lip
Koniec
|
Ascoli
3
Salernitana
2
Serie B
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Ascoli
1
Cremonese
3
Serie B
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Pescara
2
Ascoli
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Ascoli
1
Venezia
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Perugia
1
Ascoli
1
Serie B
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Ascoli
3
Spezia
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Juve Stabia
1
Ascoli
5
Serie B
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Ascoli
2
Livorno
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Raffaele Pucino 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.60, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.97 — wynik powyżej średniej ligowej (4.19).
W ostatnich 10 meczach Raffaele Pucino 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.50, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.90 — wynik powyżej średniej ligowej (4.19).
W jakiej formie jest Raffaele Pucino?
Raffaele Pucino jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.97 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.83). Jego dyspozycja słabnie.
Raffaele Pucino – zarobki
Raffaele Pucino gra w SS Monopoli na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 280 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Raffaele Pucino w SS Monopoli (2025/26)
| Rocznie | 280 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 23 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 767 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Raffaele Pucino w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
280 tys. € |
| 2024/25 |
|
280 tys. € |
| 2023/24 |
|
280 tys. € |
| 2022/23 |
|
280 tys. € |
| 2020/21 |
|
390 tys. € |
| 2019/20 |
|
390 tys. € |
| 2013/14 |
|
240 tys. € |
Raffaele Pucino – kontuzje
W trakcie kariery Raffaele Pucino zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 24 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Raffaele Pucino
-
Uraz o nieznanym charakterze
27.05.23 – 02.06.23 (7 dni)
Bari opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
16.06.20 – 08.07.20 (23 dni)
Ascoli opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
16.11.19 – 13.02.20 (90 dni)
Ascoli opuszczone: 12 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
08.03.14 – 11.04.14 (35 dni)
Sassuolo opuszczone: 6 meczów
Czy Raffaele Pucino ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Raffaele Pucino nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Raffaele Pucino to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 90 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Raffaele Pucino – trofea
W trakcie kariery Raffaele Pucino zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Raffaele Pucino
Jakie trofea zdobył Raffaele Pucino?
Raffaele Pucino zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Bari — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Lega Pro (C) — 1 raz.
Raffaele Pucino – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Raffaele Pucino wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Raffaele Pucino na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Raffaele Pucino
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 10.12.2025 | 34 |
|
150 tys. € |
| 01.06.2025 | 34 |
|
225 tys. € |
| 22.12.2024 | 33 |
|
250 tys. € |
| 02.06.2024 | 33 |
|
250 tys. € |
| 26.12.2023 | 32 |
|
300 tys. € |
| 11.06.2023 | 32 |
|
300 tys. € |
| 21.12.2022 | 31 |
|
300 tys. € |
| 21.06.2022 | 31 |
|
225 tys. € |
| 21.12.2021 | 30 |
|
225 tys. € |
| 23.06.2021 | 30 |
|
250 tys. € |
| 21.02.2021 | 29 |
|
250 tys. € |
| 20.08.2020 | 29 |
|
300 tys. € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
325 tys. € |
| 29.12.2019 | 28 |
|
400 tys. € |
| 04.06.2019 | 28 |
|
350 tys. € |
| 16.01.2019 | 27 |
|
350 tys. € |
| 17.06.2018 | 27 |
|
400 tys. € |
| 20.12.2017 | 26 |
|
400 tys. € |
| 08.06.2017 | 26 |
|
300 tys. € |
| 18.12.2016 | 25 |
|
300 tys. € |
| 12.06.2016 | 25 |
|
300 tys. € |
| 27.12.2015 | 24 | 450 tys. € | |
| 28.06.2015 | 24 |
|
500 tys. € |
| 09.02.2015 | 23 |
|
500 tys. € |
| 30.06.2014 | 23 | 400 tys. € | |
| 06.01.2014 | 22 |
|
500 tys. € |
| 22.06.2011 | 20 | 250 tys. € | |
| 15.12.2010 | 19 | 175 tys. € | |
| 21.02.2010 | 18 | 100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Raffaele Pucino?
Wycena Raffaele Pucino wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Raffaele Pucino wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.