Renato Veiga jest piłkarzem występującym obecnie w Villarreal. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Renato Veiga
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Renato Veiga w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Renato Veiga wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.16, a skuteczność strzałów to 0,0%. Renato Veiga oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Renato Veiga w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Renato Veiga rozegrał w barwach Villarrealu w La Lidze 11 meczów, w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Portugalii. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 820 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Renato Veiga
Pierwszy transfer Renato Veiga w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Sporting CP B do Augsburga za 250 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Renato Veiga było przejście z Chelsea do Villarrealu w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 24,5 miliona euro.
Ile zarabia Renato Veiga?
Na podstawie kontraktu z Villarreal, Renato Veiga otrzymuje 3,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 312,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Veiga w listopadzie 2026 to 72,1 tysiąca euro, a dziennie około 10,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2032.
Czy Renato Veiga ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Renato Veiga nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Renato Veiga to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Renato Veiga?
Renato Veiga ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Renato Veiga?
Renato Veiga najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Renato Veiga?
Wycena 23-letniego Renato Veiga według stanu na lipiec 2026 wynosi 30 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 30 milionów euro, a najniższa 1 milion euro.
Kiedy urodził się Renato Veiga?
Renato Veiga urodził się 29 lipca 2003 w Lisboa w Portugalii. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Renato Veiga – statystyki
Szczegółowe statystyki Renato Veiga w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Villarreal oraz reprezentacja Portugalii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Renato Veiga
Renato Veiga vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Renato Veiga
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Renato Veiga w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Renato Veiga wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.16, a skuteczność strzałów to 0,0%. Renato Veiga oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Renato Veiga – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Renato Veiga w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Renato Veiga
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
Koniec
|
Liga Mistrzów, 4. runda
|
0:6 | 90' | 0 | 0 | – | 5.5 | ||
|
30 Paź
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.4 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | 6.5 | |||
|
20 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
4:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
13 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
04 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
01 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A
|
2:4 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Renato Veiga w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Renato Veiga rozegrał w barwach Villarrealu w La Lidze 11 meczów, w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Portugalii. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 820 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Renato Veiga – transfery
W trakcie kariery Renato Veiga zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 48,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Villarreal 2025 – obecnie
-
Chelsea 2025 – 2025
-
Juventus 2025 – 2025
-
Chelsea 2024 – 2025
-
FC Basel 1893 2023 – 2024
-
Sporting CP B 2023 – 2023
-
Augsburg 2023 – 2023
-
Sporting CP B 2022 – 2023
-
Sporting CP U23 2020 – 2022

-
Atletico CP U17 2019 – 2020

-
Real SC U17 2018 – 2019

-
Real SC U15 2016 – 2018

-
Lakhlej Foot Academie 2013 – 2016

-
Sporting CP Youth do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Renato Veiga
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 21.08.2025 |
|
24,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 09.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 26.01.2025 |
|
4 mln € | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 11.07.2024 |
|
14 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 27.08.2023 |
|
6 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 14.08.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 30.01.2023 |
|
250 tys. € | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Renato Veiga
Pierwszy transfer Renato Veiga w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Sporting CP B do Augsburga za 250 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Renato Veiga było przejście z Chelsea do Villarrealu w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 24,5 miliona euro.
Renato Veiga – forma
W ostatnich 5 meczach Renato Veiga zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,42. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Renato Veiga i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
Koniec
|
Villarreal
0
Paris Saint Germain
6
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Villarreal
0
Espanyol
1
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Valencia
1
Villarreal
2
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Liverpool
4
Villarreal
3
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Villarreal
0
Elche
0
La Liga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Villarreal
3
Napoli
1
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Real Madryt
1
Villarreal
0
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Portugalia
2
Norwegia
1
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Dania
2
Portugalia
4
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Norwegia
1
Portugalia
2
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Portugalia
1
Walia
0
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Villarreal
3
Levante
1
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Malaga
1
Villarreal
3
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Real Betis
2
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
Villarreal
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Deportivo La Coruna
3
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
0
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Villarreal
2
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal
2
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Portugalia
0
Hiszpania
1
Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Portugalia
2
Chorwacja
1
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Kolumbia
0
Portugalia
0
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Portugalia
5
Uzbekistan
0
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Portugalia
1
DR Konga
1
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Portugalia
2
Chile
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Villarreal
5
Atletico Madryt
1
La Liga, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Sevilla
3
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Mallorca
1
Villarreal
1
La Liga, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Villarreal
5
Levante
1
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Celta Vigo
1
La Liga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Villarreal
1
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
2
La Liga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Girona
1
Villarreal
0
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Villarreal
3
Real Sociedad
1
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
1
La Liga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Villarreal
2
Elche
1
La Liga, 27. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Barcelona
4
Villarreal
1
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Villarreal
2
Valencia
1
La Liga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Levante
0
Villarreal
1
La Liga, 16. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Getafe
2
Villarreal
1
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Villarreal
4
Espanyol
1
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Osasuna
2
Villarreal
2
La Liga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 8. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Villarreal
0
Real Madryt
2
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Villarreal
1
Ajax
2
Liga Mistrzów, 7. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Real Betis
2
Villarreal
0
La Liga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Villarreal
3
Deportivo Alaves
1
La Liga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Villarreal
0
Barcelona
2
La Liga, 17. kolejka
|
39'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
FC Kopenhaga
3
Liga Mistrzów, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
Getafe
0
La Liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Gru
Karne
|
Antoniano
(3)
1
Villarreal
(5)
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
120'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
2
Villarreal
3
La Liga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
4
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Villarreal
2
Mallorca
1
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Portugalia
9
Armenia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
90'
|
1 gol
· 11% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Irlandia
2
Portugalia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Espanyol
0
Villarreal
2
La Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Pafos
1
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Villarreal
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Ciudad de Lucena
0
Villarreal
6
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Valencia
0
Villarreal
2
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Villarreal
0
Manchester City
2
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Real Betis
2
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Portugalia
2
Węgry
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Portugalia
1
Irlandia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Real Madryt
3
Villarreal
1
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Juventus
2
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Athletic Bilbao
0
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Osasuna
1
La Liga, 5. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Tottenham
1
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Villarreal
0
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Węgry
2
Portugalia
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Armenia
0
Portugalia
5
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Villarreal
1
La Liga, 3. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Villarreal
5
Girona
0
La Liga, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Niemcy
1
Portugalia
2
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Venezia
2
Juventus
3
Serie A, 38. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Juventus
2
Udinese
0
Serie A, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Lazio
1
Juventus
1
Serie A, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Juventus
1
Serie A, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Juventus
2
Monza
0
Serie A, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Parma
1
Juventus
0
Serie A, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Juventus
2
Lecce
1
Serie A, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
AS Roma
1
Juventus
1
Serie A, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Juventus
1
Genoa FC
0
Serie A, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Fiorentina
3
Juventus
0
Serie A, 29. kolejka
|
59'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Juventus
0
Atalanta
4
Serie A, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Dogryw.
|
PSV Eindhoven
3
Juventus
1
Liga Mistrzów, play offy
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Juventus
1
Inter Mediolan
0
Serie A, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Juventus
2
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Juventus
4
Empoli
1
Serie A, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Chelsea
2
AFC Bournemouth
2
Premier League, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Chelsea
5
Morecambe FC
0
FA Cup (Anglia), 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Crystal Palace
1
Chelsea
1
Premier League, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Gru
Koniec
|
Ipswich Town
2
Chelsea
0
Premier League, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Everton
0
Chelsea
0
Premier League, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Chelsea
2
Brentford
1
Premier League, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
FC Astana
1
Chelsea
3
Liga Konferencji, 5. runda
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Tottenham
3
Chelsea
4
Premier League, 15. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Southampton
1
Chelsea
5
Premier League, 14. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Chelsea
3
Aston Villa
0
Premier League, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Heidenheim
0
Chelsea
2
Liga Konferencji, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Leicester City
1
Chelsea
2
Premier League, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lis
Koniec
|
Portugalia
5
Polska
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Chelsea
1
Arsenal
1
Premier League, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Manchester United
1
Chelsea
1
Premier League, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Chelsea
2
Newcastle United
1
Premier League, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Panathinaikos
1
Chelsea
4
Liga Konferencji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Liverpool
2
Chelsea
1
Premier League, 8. kolejka
|
37'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Szkocja
0
Portugalia
0
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Chelsea
1
Nottingham Forest
1
Premier League, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Chelsea
4
KAA Gent
2
Liga Konferencji, 1. runda
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Chelsea
4
Brighton & Hove Albion
2
Premier League, 6. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Chelsea
5
Barrow
0
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
West Ham United
0
Chelsea
3
Premier League, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
AFC Bournemouth
0
Chelsea
1
Premier League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Chelsea
1
Crystal Palace
1
Premier League, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Servette FC
2
Chelsea
1
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
2
Chelsea
6
Premier League, 2. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Chelsea
2
Servette FC
0
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Chelsea
0
Manchester City
2
Premier League, 1. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Portugalia U-21
4
Wyspy Owcze U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
FC Basel 1893
1
Lausanne
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Lut
Koniec
|
FC Basel 1893
1
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Sty
Koniec
|
FC Basel 1893
1
Young Boys Berno
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sty
Koniec
|
FC Zurich
0
FC Basel 1893
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Gru
Koniec
|
FC Basel 1893
0
Grasshopper
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Lausanne Ouchy
1
FC Basel 1893
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Servette FC
4
FC Basel 1893
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
FC Basel 1893
2
Yverdon
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
FC Basel 1893
0
Servette FC
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Young Boys Berno
3
FC Basel 1893
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
FC Basel 1893
0
Lausanne Ouchy
3
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
FC Basel 1893
1
FC Luzern
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Yverdon
3
FC Basel 1893
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
FC Basel 1893
2
FC Zurich
2
Swiss Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
Augsburg
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Sporting CP
6
Farense
0
Puchar Ligi Portugalii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Sporting CP U19
1
Olympique Marsylia U19
1
UEFA Youth League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia U19
0
Sporting CP U19
6
UEFA Youth League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Sporting CP U19
0
Benfica U19
4
UEFA Youth League
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Manchester City
0
Sporting CP
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Ajax U19
2
Sporting CP U19
3
UEFA Youth League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sporting CP U19
1
![]()
Besiktas JK U19
2
UEFA Youth League
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
![]()
Besiktas JK U19
1
Sporting CP U19
3
UEFA Youth League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Sporting CP U19
1
Ajax U19
1
UEFA Youth League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Renato Veiga 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.49, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.42 — wynik powyżej średniej ligowej (6.17).
W ostatnich 10 meczach Renato Veiga 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.49, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.41 — wynik powyżej średniej ligowej (6.17).
W jakiej formie jest Renato Veiga?
Renato Veiga jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.42 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.16). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Renato Veiga – zarobki
Renato Veiga gra w Villarreal na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 3,8 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Renato Veiga w Villarreal (2025/26)
| Rocznie | 3,8 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 313 tys. € |
| Tygodniowo | 72 tys. € |
| Dziennie | 10 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Renato Veiga w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
3,8 mln € |
| 2024/25 |
|
1,5 mln € |
| 2023/24 |
|
440 tys. € |
| 2022/23 |
|
160 tys. € |
Ile zarabia Renato Veiga?
Na podstawie kontraktu z Villarreal, Renato Veiga otrzymuje 3,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 312,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Veiga w listopadzie 2026 to 72,1 tysiąca euro, a dziennie około 10,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2032.
Renato Veiga – kontuzje
W trakcie kariery Renato Veiga zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 10 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Renato Veiga
-
Uraz mięśnia
18.02.25 – 06.03.25 (17 dni)
Juventus opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
19.05.24 – 04.06.24 (17 dni)
FC Basel 1893 opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
31.03.24 – 12.05.24 (43 dni)
FC Basel 1893 opuszczone: 6 meczów
Czy Renato Veiga ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Renato Veiga nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Renato Veiga to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Renato Veiga – trofea
W trakcie kariery Renato Veiga zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Renato Veiga
Jakie trofea zdobył Renato Veiga?
Renato Veiga zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Portugalii — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Liga Narodów UEFA — 1 raz.
Renato Veiga – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Renato Veiga wynosi obecnie 30 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Renato Veiga na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Renato Veiga
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.07.2026 | 22 |
|
30 mln € |
| 04.06.2026 | 22 |
|
25 mln € |
| 11.12.2025 | 22 |
|
25 mln € |
| 16.06.2025 | 21 |
|
25 mln € |
| 24.03.2025 | 21 |
|
18 mln € |
| 15.12.2024 | 21 |
|
10 mln € |
| 30.09.2024 | 21 |
|
8 mln € |
| 30.05.2024 | 20 |
|
3 mln € |
| 27.03.2024 | 20 |
|
3 mln € |
| 20.12.2023 | 20 |
|
2 mln € |
| 18.10.2023 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 21.06.2023 | 19 |
|
1 mln € |
| 04.02.2023 | 19 |
|
1 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa Renato Veiga?
Wycena Renato Veiga wynosi obecnie 30 mln €. W szczycie kariery Renato Veiga wyceniano na 30 mln €, a najniżej na 1 mln €.