Rikuto Hirose jest piłkarzem występującym obecnie w Kashima Antlers. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Rikuto Hirose
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Rikuto Hirose w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Rikuto Hirose wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.64, a skuteczność strzałów to 0,0%. Rikuto Hirose oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Rikuto Hirose w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Rikuto Hirose rozegrał w barwach Kashima Antlers w AFC Champions League Elite 2 mecze, w J1 League 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 660 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Czy Rikuto Hirose ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Rikuto Hirose nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rikuto Hirose to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 201 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Rikuto Hirose?
Rikuto Hirose ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Japonii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Vissel Kobe — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Rikuto Hirose?
Rikuto Hirose najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Rikuto Hirose?
Wycena 31-letniego Rikuto Hirose według stanu na czerwiec 2026 wynosi 450 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Rikuto Hirose?
Rikuto Hirose urodził się 23 września 1995 w Saitama w Japonii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Rikuto Hirose – statystyki
Szczegółowe statystyki Rikuto Hirose w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Kashima Antlers. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Rikuto Hirose vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Rikuto Hirose w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Rikuto Hirose wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.64, a skuteczność strzałów to 0,0%. Rikuto Hirose oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Rikuto Hirose – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Rikuto Hirose w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Rikuto Hirose w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Rikuto Hirose rozegrał w barwach Kashima Antlers w AFC Champions League Elite 2 mecze, w J1 League 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 660 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Rikuto Hirose – transfery
W trakcie kariery Rikuto Hirose zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Kashima Antlers 2026 – obecnie
-
Vissel Kobe 2024 – 2026
-
Kashima Antlers 2020 – 2024
-
Yokohama Marinos 2019 – 2020
-
Tokushima Vortis 2015 – 2019
-
Mito Hollyhock 2014 – 2015
-
Urawa Red Diamonds U18 do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Rikuto Hirose
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 19.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 07.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 03.01.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 04.01.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 08.01.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 31.01.2014 |
|
— | Wolny transfer |
Rikuto Hirose – forma
W ostatnich 5 meczach Rikuto Hirose zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Rikuto Hirose i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Pohang Steelers
0
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
7
Newcastle Jets
1
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Mito Hollyhock
4
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Avispa Fukuoka
2
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Kashima Antlers
4
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), finał
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
5
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia), finał
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
97'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Karne
|
V-varen Nagasaki
(3)
2
Vissel Kobe
(2)
2
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Fagiano Okayama
3
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Maj
Karne
|
Sanfrecce Hiroshima
(4)
1
Vissel Kobe
(5)
1
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
5
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Kwi
Karne
|
Vissel Kobe
(2)
0
Cerezo Osaka
(4)
0
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Al Ahli Saudi
2
AFC Champions League Elite, półfinał
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Kwi
Karne
|
Al Sadd
(4)
3
Vissel Kobe
(5)
3
AFC Champions League Elite, 1/4 finału
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
35'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Mar
Karne
|
Cerezo Osaka
(6)
1
Vissel Kobe
(5)
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Mar
Karne
|
Vissel Kobe
(3)
2
Gamba Osaka
(5)
2
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
2
FC Seoul
1
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
FC Seoul
0
Vissel Kobe
1
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
1
Vissel Kobe
0
AFC Champions League Elite, 8. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
2
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
2
FC Seoul
0
AFC Champions League Elite, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Chengdu Better City
2
AFC Champions League Elite, 6. runda
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Kyoto Sanga
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 38. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
0
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia), 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Shanghai Shenhua
0
Vissel Kobe
2
AFC Champions League Elite, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 36. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Ulsan Hyundai FC
0
AFC Champions League Elite, 4. runda
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Albirex Niigata
2
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 35. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Gangwon FC
4
Vissel Kobe
3
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia), 34. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia), 26. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Machida Zelvia
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 25. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Fagiano Okayama
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 24. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
4
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia), 23. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 22. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 21. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia), 20. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia), 19. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Shimizu S-pulse
3
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
1
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Cerezo Osaka
3
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Fagiano Okayama
0
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Machida Zelvia
0
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Yokohama FC
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Gwangju FC
0
AFC Champions League Elite
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Shanghai Shenhua
4
Vissel Kobe
2
AFC Champions League Elite
|
15'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Pohang Steelers
3
Vissel Kobe
1
AFC Champions League Elite
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Central Coast Mariners
2
AFC Champions League Elite
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Jubilo Iwata
0
J1 League (Japonia)
|
38'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
0
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Nagoya Grampus
3
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Machida Zelvia
0
J1 League (Japonia)
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
6
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
FC Tokyo
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
75'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
2
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Albirex Niigata
0
J1 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Lip
Koniec
|
FC Tokyo
1
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Albirex Niigata
0
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Vissel Kobe
5
J1 League (Japonia)
|
54'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Yokohama FC
1
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Jubilo Iwata
3
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
0
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
78'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia)
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Cerezo Osaka
3
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
3
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
3
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Jubilo Iwata
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kashima Antlers
4
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
FC Tokyo
1
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Yokohama FC
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Cze
Koniec
|
Oita Trinita
0
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Shimizu S-pulse
3
J1 League (Japonia)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kashiwa Reysol
4
J1 League (Japonia)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Oita Trinita
1
Kashima Antlers
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Kashima Antlers
2
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Shimizu S-pulse
3
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 |
W ostatnich 5 meczach Rikuto Hirose 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53.
W ostatnich 10 meczach Rikuto Hirose 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.62.
W jakiej formie jest Rikuto Hirose?
Rikuto Hirose jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.64). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Rikuto Hirose – kontuzje
W trakcie kariery Rikuto Hirose zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 59 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Rikuto Hirose
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
24.07.21 – 11.09.21 (50 dni)
Kashima Antlers opuszczone: 9 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
23.08.20 – 03.11.20 (73 dni)
Kashima Antlers opuszczone: 16 meczów
-
Uraz przywodziciela
31.08.18 – 26.10.18 (57 dni)
Tokushima Vortis opuszczone: 7 meczów
-
Braki w przygotowaniu
10.05.18 – 01.06.18 (23 dni)
Tokushima Vortis opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
21.10.17 – 09.05.18 (201 dni)
Tokushima Vortis opuszczone: 17 meczów
-
Zerwanie mięśnia
02.05.17 – 13.06.17 (43 dni)
Tokushima Vortis opuszczone: 7 meczów
Czy Rikuto Hirose ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Rikuto Hirose nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rikuto Hirose to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 201 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Rikuto Hirose – trofea
W trakcie kariery Rikuto Hirose zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Rikuto Hirose
Jakie trofea zdobył Rikuto Hirose?
Rikuto Hirose zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Vissel Kobe — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Japonii — 3 razy.
Rikuto Hirose – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Rikuto Hirose wynosi obecnie 450 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Rikuto Hirose na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Rikuto Hirose
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 30 |
|
450 tys. € |
| 14.12.2025 | 30 |
|
500 tys. € |
| 28.05.2025 | 29 |
|
500 tys. € |
| 09.12.2024 | 29 |
|
450 tys. € |
| 11.06.2024 | 28 |
|
500 tys. € |
| 21.02.2024 | 28 |
|
500 tys. € |
| 27.06.2023 | 27 |
|
450 tys. € |
| 05.01.2023 | 27 |
|
400 tys. € |
| 27.06.2022 | 26 |
|
300 tys. € |
| 13.01.2022 | 26 |
|
350 tys. € |
| 28.06.2021 | 25 |
|
400 tys. € |
| 28.01.2021 | 25 |
|
400 tys. € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
475 tys. € |
| 27.12.2019 | 24 |
|
600 tys. € |
| 26.06.2019 | 23 |
|
500 tys. € |
| 04.01.2019 | 23 |
|
250 tys. € |
| 04.01.2018 | 22 |
|
350 tys. € |
| 24.03.2017 | 21 |
|
400 tys. € |
| 29.01.2017 | 21 |
|
325 tys. € |
| 21.06.2016 | 20 |
|
325 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Rikuto Hirose?
Wycena Rikuto Hirose wynosi obecnie 450 tys. €. W szczycie kariery Rikuto Hirose wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 250 tys. €.