Roberto Arroyo jest piłkarzem występującym obecnie w Racing Ferrol. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Roberto Arroyo
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Roberto Arroyo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Roberto Arroyo wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.79, a skuteczność strzałów to 21,4%. Roberto Arroyo oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Roberto Arroyo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Roberto Arroyo rozegrał w barwach Racingu Ferrol w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 660 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Roberto Arroyo?
Roberto Arroyo najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Roberto Arroyo?
Wycena 23-letniego Roberto Arroyo według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Roberto Arroyo?
Roberto Arroyo urodził się 25 sierpnia 2003 w Valladolid w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Roberto Arroyo – statystyki
Szczegółowe statystyki Roberto Arroyo w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Racing Ferrol. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Roberto Arroyo vs. inni
Jakie statystyki ma Roberto Arroyo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Roberto Arroyo wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.79, a skuteczność strzałów to 21,4%. Roberto Arroyo oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Roberto Arroyo – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Roberto Arroyo w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Ile meczów rozegrał Roberto Arroyo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Roberto Arroyo rozegrał w barwach Racingu Ferrol w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 660 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Roberto Arroyo – transfery
W trakcie kariery Roberto Arroyo zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Racing Ferrol 2026 – obecnie
-
Osasuna B 2024 – 2026
-
Real Valladolid B 2024 – 2024

-
Ibiza 2023 – 2024
-
Real Valladolid B 2021 – 2023

-
Valladolid U19 2020 – 2021

-
Real Valladolid Youth do 2020

Roberto Arroyo – forma
W ostatnich 5 meczach Roberto Arroyo zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,57. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Roberto Arroyo 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.57 — wynik powyżej średniej ligowej (3.78).
W ostatnich 10 meczach Roberto Arroyo 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.40, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.44 — wynik powyżej średniej ligowej (3.78).
W jakiej formie jest Roberto Arroyo?
Roberto Arroyo jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.57 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.79). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Roberto Arroyo – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Roberto Arroyo wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Roberto Arroyo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Roberto Arroyo?
Wycena Roberto Arroyo wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Roberto Arroyo wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.