Salifou Soumah

napastnik #19
Narodowość Gwinea Aktualny klub Radomiak Radom
Wiek / data ur.22 lat (03.10.2003)
Wzrost1,78 m
Waga74 kg
Pozycjanapastnik
Preferowana nogalewa
Zarobki210 tys. €
Dołączył10.02.2026
Kontrakt do30.12.2029
Wartość rynkowa900 tys. €

Salifou Soumah jest piłkarzem występującym obecnie w Radomiak Radom. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.

Forma w ostatnich meczach Salifou Soumah

Ocena
23.05 Górnik Zabrze Radomiak Radom 6:2 7.3
16.05 Radomiak Radom Lech Poznań 1:3 6.5
11.05 Cracovia Radomiak Radom 0:0 6.4
04.05 Radomiak Radom Lechia Gdańsk 3:1 6.7
26.04 Wisła Płock Radomiak Radom 0:1 6.5
Najbliższy mecz Salifou Soumah
GKS Katowice Radomiak Radom
02.08.2026·20:15
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Zarobki

210 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 18 tys. €
tygodniowo: 4 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer10.02.2026
kwota transferuwypożyczenie
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

900 tys. €
-300 tys. € (-25,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Prawoskrzydłowy (7)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,78 m
Waga 74 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Historia transferów Salifou Soumah

Pierwszy transfer Salifou Soumah w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Zira do Malmo za 1,3 miliona euro.

Ile zarabia Salifou Soumah?

Na podstawie kontraktu z Radomiak Radom, Salifou Soumah otrzymuje 210 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 17,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Soumah w sierpniu 2026 to 4 tysiące euro, a dziennie około 575 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2029.

Na jakiej pozycji gra Salifou Soumah?

Salifou Soumah najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).

Jaka jest wartość rynkowa Salifou Soumah?

Wycena 22-letniego Salifou Soumah według stanu na czerwiec 2026 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Salifou Soumah?

Salifou Soumah urodził się 3 października 2003 (Gwinea). Obecnie piłkarz ma 22 lata.