Samuel Petras jest piłkarzem występującym obecnie w Gyori ETO FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Samuel Petras
Ocena255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Samuel Petras w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samuel Petras wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.42. Samuel Petras oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Samuel Petras w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuel Petras rozegrał w barwach Gyori ETO FC w Pucharze Węgier 2 mecze, w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 12 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze oraz w Lidze Mistrzów 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 530 minut. Średnio dawało to 77 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Samuel Petras
Pierwszy transfer Samuel Petras w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Zylina do Dunajska Streda za 300 tysięcy euro.
Jakie trofea zdobył Samuel Petras?
Samuel Petras ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Samuel Petras?
Samuel Petras najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Samuel Petras?
Wycena 27-letniego Samuel Petras według stanu na wrzesień 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Samuel Petras?
Samuel Petras urodził się 10 kwietnia 1999 w Žilina na Słowacji. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Samuel Petras – statystyki
Szczegółowe statystyki Samuel Petras w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Gyori ETO FC oraz reprezentacja Słowacji U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Samuel Petras
Samuel Petras vs. inni
Atak
Obrona
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Samuel Petras
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Samuel Petras w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samuel Petras wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.42. Samuel Petras oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Samuel Petras – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Samuel Petras w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Mecze Samuel Petras
Ile meczów rozegrał Samuel Petras w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuel Petras rozegrał w barwach Gyori ETO FC w Pucharze Węgier 2 mecze, w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 12 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze oraz w Lidze Mistrzów 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 530 minut. Średnio dawało to 77 minut gry na spotkanie.
Samuel Petras – transfery
W trakcie kariery Samuel Petras zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 300 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Gyori ETO FC 2024 – obecnie
-
Dunajska Streda 2023 – 2024
-
Zylina 2023 – 2023
-
Dunajska Streda 2022 – 2023
-
Zylina 2018 – 2022
-
Žilina II 2017 – 2018
-
Zilina U19 do 2017
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Samuel Petras
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 07.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 04.07.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Samuel Petras
Pierwszy transfer Samuel Petras w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Zylina do Dunajska Streda za 300 tysięcy euro.
Samuel Petras – forma
W ostatnich 5 meczach Samuel Petras zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,50. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Samuel Petras i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Gyori ETO FC
2
Vasas
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Gyori ETO FC
1
Ujpest
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Paks
1
Gyori ETO FC
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Gyori ETO FC
0
Puskas Academy
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
MTK Budapest
1
Gyori ETO FC
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Gyori ETO FC
3
Budapest Honved
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Gyori ETO FC
0
Ferencvaros
3
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Kisvarda FC
1
Gyori ETO FC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Gyori ETO FC
3
Zalaegerszegi TE
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Debreceni VSC
1
Gyori ETO FC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Gyori ETO FC
1
Riga
1
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Riga
1
Gyori ETO FC
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Gyori ETO FC
4
Nyiregyhaza
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Gyori ETO FC
1
Atert Bissen
1
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
Vasas
2
Gyori ETO FC
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Atert Bissen
2
Gyori ETO FC
6
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Gyori ETO FC
2
Vikingur Reykjavik
2
Liga Mistrzów, 1. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
1
Gyori ETO FC
0
Liga Mistrzów, 1. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Kisvarda FC
0
Gyori ETO FC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Gyori ETO FC
4
Diosgyori VTK
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Debreceni VSC
1
Gyori ETO FC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Gyori ETO FC
1
Ferencvaros
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Puskas Academy
1
Gyori ETO FC
4
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Gyori ETO FC
1
Nyiregyhaza
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Kazincbarcikai
1
Gyori ETO FC
3
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Gyori ETO FC
0
MTK Budapest
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Zalaegerszegi TE
2
Gyori ETO FC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Gyori ETO FC
2
Ujpest
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Paks
3
Gyori ETO FC
4
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Gyori ETO FC
1
Kisvarda FC
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Diosgyori VTK
1
Gyori ETO FC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Gyori ETO FC
2
Debreceni VSC
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Ferencvaros
1
Gyori ETO FC
3
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Gyori ETO FC
2
Puskas Academy
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Nyiregyhaza
0
Gyori ETO FC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Gyori ETO FC
3
Kazincbarcikai
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Kazincbarcikai
1
Gyori ETO FC
3
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Gyori ETO FC
3
MTK Budapest
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Gyori ETO FC
0
Zalaegerszegi TE
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Ujpest
0
Gyori ETO FC
3
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Gyori ETO FC
0
Paks
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Kisvarda FC
3
Gyori ETO FC
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Gyori ETO FC
3
Diosgyori VTK
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Debreceni VSC
1
Gyori ETO FC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Gyori ETO FC
0
Ferencvaros
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Puskas Academy
0
Gyori ETO FC
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Gyori ETO FC
1
Nyiregyhaza
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rapid Wiedeń
2
Gyori ETO FC
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Gyori ETO FC
2
Rapid Wiedeń
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
17 Sie
Koniec
|
MTK Budapest
2
Gyori ETO FC
7
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Gyori ETO FC
2
AIK Stockholm
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Zalaegerszegi TE
1
Gyori ETO FC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Sie
Koniec
|
AIK Stockholm
2
Gyori ETO FC
1
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Gyori ETO FC
1
Ujpest
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Gyori ETO FC
3
Piunik Erywań
1
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Paks
3
Gyori ETO FC
3
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Piunik Erywań
2
Gyori ETO FC
1
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Gyori ETO FC
1
Ferencvaros
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Ujpest
2
Gyori ETO FC
3
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Diosgyori VTK
2
Gyori ETO FC
4
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Gyori ETO FC
2
Puskas Academy
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Gyori ETO FC
0
Debreceni VSC
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Ferencvaros
2
Gyori ETO FC
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lut
Dogryw.
|
Gyori ETO FC
3
Ferencvaros
4
Puchar Węgier
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Fehérvár FC
0
Gyori ETO FC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Gyori ETO FC
1
Ferencvaros
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Zalaegerszegi TE
1
Gyori ETO FC
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Diosgyori VTK
0
Gyori ETO FC
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Gyori ETO FC
1
MTK Budapest
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Dunajska Streda
1
Zira
2
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
FC Koszyce
2
Dunajska Streda
2
Nike liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
Zira
4
Dunajska Streda
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Dunajska Streda
0
Trenczyn
0
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
FC Koszyce
0
Dunajska Streda
3
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Dunajska Streda
3
Podbrezova
2
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Dunajska Streda
0
Spartak Trnava
1
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Skalica
0
Dunajska Streda
1
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Dunajska Streda
3
Slovan Bratysława
1
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Trenczyn
1
Dunajska Streda
0
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Zlaté Moravce
0
Dunajska Streda
2
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Ruzomberok
1
Dunajska Streda
1
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Dunajska Streda
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Trenczyn
0
Dunajska Streda
4
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Dunajska Streda
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Spartak Trnava
3
Dunajska Streda
1
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Dunajska Streda
3
Zlaté Moravce
0
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lip
Koniec
|
Vikingur Gota
0
Dunajska Streda
2
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lip
Koniec
|
Dunajska Streda
2
Cliftonville FC
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Zylina
0
Ruzomberok
2
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Dunajska Streda
3
Zylina
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Ruzomberok
5
Zylina
1
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Zylina
1
Slovan Bratysława
1
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Zylina
4
Zlaté Moravce
1
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Orion Tip Sered
1
Zylina
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Zylina
0
Dunajska Streda
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Zylina
1
Trenczyn
3
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Zylina
3
Pohronie
1
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Toboł Kustanaj
0
Zylina
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
Zylina
3
Orion Tip Sered
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Dila
2
Zylina
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lip
Koniec
|
Zylina
5
Dila
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Zylina
1
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Dunajska Streda
2
Zylina
1
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Zlaté Moravce
1
Zylina
0
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Trenczyn
2
Zylina
3
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Zylina
3
Dunajska Streda
3
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Zylina
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Zylina
3
Ruzomberok
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Spartak Trnava
2
Zylina
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Dunajska Streda
1
Zylina
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Zylina
4
Zlaté Moravce
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Zylina
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Zylina
2
Pohronie
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Gruzja U-21
2
Słowacja U-21
1
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Nitra
0
Zylina
3
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Zylina
3
FK Senica
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Zylina
2
Spartak Trnava
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Francja U-21
1
Słowacja U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Słowacja U-21
2
Azerbejdżan U-21
1
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Zylina
4
Dunajska Streda
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Zlaté Moravce
4
Zylina
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Zylina
2
Slovan Bratysława
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Szwajcaria U-21
4
Słowacja U-21
1
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Dogryw.
|
The New Saints
3
Zylina
1
Liga Europy
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Pohronie
2
Zylina
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Trenczyn
2
Zylina
4
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Zylina
1
Nitra
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lip
Koniec
|
Zylina
5
Zemplin Michalovce
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Zylina
2
Spartak Trnava
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Samuel Petras 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.39, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.50.
W ostatnich 10 meczach Samuel Petras 7 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.63, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.40.
W jakiej formie jest Samuel Petras?
Samuel Petras jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.50 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.42). Jego dyspozycja słabnie.
Samuel Petras – trofea
W trakcie kariery Samuel Petras zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Samuel Petras
Jakie trofea zdobył Samuel Petras?
Samuel Petras zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Gyori ETO FC — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Węgier — 1 raz.
Samuel Petras – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Samuel Petras wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Samuel Petras na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Samuel Petras
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 13.09.2026 | 27 |
|
700 tys. € |
| 18.05.2026 | 27 |
|
600 tys. € |
| 07.12.2025 | 26 |
|
500 tys. € |
| 06.10.2025 | 26 |
|
400 tys. € |
| 27.05.2025 | 26 |
|
300 tys. € |
| 22.12.2024 | 25 |
|
200 tys. € |
| 06.06.2024 | 25 |
|
250 tys. € |
| 27.03.2024 | 24 |
|
400 tys. € |
| 26.12.2023 | 24 |
|
425 tys. € |
| 20.06.2023 | 24 |
|
450 tys. € |
| 15.12.2022 | 23 |
|
400 tys. € |
| 22.06.2022 | 23 |
|
325 tys. € |
| 25.12.2021 | 22 |
|
375 tys. € |
| 25.06.2021 | 22 |
|
400 tys. € |
| 27.12.2020 | 21 |
|
350 tys. € |
| 09.07.2020 | 21 |
|
200 tys. € |
| 14.12.2019 | 20 |
|
100 tys. € |
| 12.07.2018 | 19 |
|
25 tys. € |
| 27.12.2017 | 18 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Samuel Petras?
Wycena Samuel Petras wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Samuel Petras wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.