Samuele Mulattieri jest piłkarzem występującym obecnie w Hellas Verona. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Samuele Mulattieri
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Samuele Mulattieri w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samuele Mulattieri wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.87, a skuteczność strzałów to 18,2%. Samuele Mulattieri oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Samuele Mulattieri w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuele Mulattieri rozegrał w barwach Hellasu Verony w Serie B 10 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 551 minut. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Samuele Mulattieri
Pierwszy transfer Samuele Mulattieri w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Spezia U20 do Internazionale U19 za 1,7 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Samuele Mulattieri było przejście z Interu Mediolan do Sassuolo w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 5,3 miliona euro.
Czy Samuele Mulattieri ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Samuele Mulattieri nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Samuele Mulattieri to uraz barku z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 108 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Samuele Mulattieri?
Samuele Mulattieri ma na koncie 3 trofea — 2 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Serie B — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Samuele Mulattieri?
Samuele Mulattieri najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Samuele Mulattieri?
Wycena 26-letniego Samuele Mulattieri według stanu na czerwiec 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4,5 miliona euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Samuele Mulattieri?
Samuele Mulattieri urodził się 7 października 2000 w La Spezia we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Samuele Mulattieri – statystyki
Szczegółowe statystyki Samuele Mulattieri w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Hellas Verona oraz reprezentacja Włoch U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Samuele Mulattieri w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samuele Mulattieri wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.87, a skuteczność strzałów to 18,2%. Samuele Mulattieri oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Samuele Mulattieri – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Samuele Mulattieri w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Serie B, 10. kolejka
|
3:0 | 4' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Serie B, 9. kolejka
|
0:1 | 72' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Serie B, 8. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Serie B, 7. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Serie B, 6. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Serie B, 5. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Serie B, 4. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Serie B, 3. kolejka
|
5:0 | 90' | 1 | 1 | – | 8.8 | ||
|
03 Wrz
Koniec
|
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
1:2 | 45' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Serie B, 2. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 |
Ile meczów rozegrał Samuele Mulattieri w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuele Mulattieri rozegrał w barwach Hellasu Verony w Serie B 10 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 551 minut. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Samuele Mulattieri – transfery
W trakcie kariery Samuele Mulattieri zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Hellas Verona 2026 – obecnie
-
Sassuolo 2026 – 2026
-
Deportivo La Coruna 2025 – 2026
-
Sassuolo 2023 – 2025
-
Inter Mediolan 2023 – 2023
-
Frosinone 2022 – 2023
-
Inter Mediolan 2022 – 2022
-
FC Crotone 2021 – 2022
-
Inter Mediolan 2021 – 2021
-
FC Volendam 2020 – 2021
-
Internazionale U19 2018 – 2020
-
Spezia U20 2017 – 2018

-
Spezia Youth do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Samuele Mulattieri
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.07.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 25.08.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 06.07.2023 |
|
5,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
1 mln € | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 24.07.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 26.07.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 04.10.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 16.07.2018 |
|
1,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Samuele Mulattieri
Pierwszy transfer Samuele Mulattieri w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Spezia U20 do Internazionale U19 za 1,7 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Samuele Mulattieri było przejście z Interu Mediolan do Sassuolo w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 5,3 miliona euro.
Samuele Mulattieri – forma
W ostatnich 5 meczach Samuele Mulattieri zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,27. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Samuele Mulattieri i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Hellas Verona
3
Carrarese
0
Serie B, 10. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Juve Stabia
0
Hellas Verona
1
Serie B, 9. kolejka
|
72'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Hellas Verona
1
Pisa
1
Serie B, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Hellas Verona
2
Catanzaro
2
Serie B, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Modena
3
Hellas Verona
2
Serie B, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Hellas Verona
2
Vicenza Virtus
1
Serie B, 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Benevento
3
Hellas Verona
1
Serie B, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Hellas Verona
5
Arezzo
0
Serie B, 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.8 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Cagliari
1
Hellas Verona
2
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Calcio Padova
1
Hellas Verona
1
Serie B, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Hellas Verona
1
Ascoli
2
Serie B, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
16 Sie
Karne
|
Hellas Verona
(3)
2
Virtus Entella
(2)
2
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Las Palmas
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 41. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
FC Andorra
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Cadiz
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Leganes
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Mirandes
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Malaga
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
28'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Real Saragossa
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
18'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
14 Mar
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Granada
2
La Liga 2, 29. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Sociedad II
2
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2, 28. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Eibar
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
CD Castellón
2
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Albacete
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Almeria
1
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 22. kolejka
|
19'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Atletico Madryt
1
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
33'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 21. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Cadiz
2
La Liga 2, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
FC Andorra
1
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Mallorca
0
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Real Sociedad II
3
La Liga 2, 18. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
CD Castellón
3
La Liga 2, 17. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Sabadell
0
Deportivo La Coruna
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Albacete
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 15. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Cordoba CF
1
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2, 14. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Cultural Leonesa
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Real Valladolid
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Malaga
3
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Almeria
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
65'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Eibar
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
4
Huesca
0
La Liga 2, 6. kolejka
|
60'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Deportivo La Coruna
5
La Liga 2, 5. kolejka
|
71'
|
0 goli
6 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
60'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sassuolo
0
Napoli
2
Serie A, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Sassuolo
1
Catanzaro
0
Puchar Włoch, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Sassuolo
0
Frosinone
1
Serie B, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Sassuolo
0
Catanzaro
2
Serie B, 38. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Sassuolo
2
Carrarese
0
Serie B, 36. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Cesena
0
Sassuolo
2
Serie B, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Modena
1
Sassuolo
3
Serie B, 33. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Palermo
5
Sassuolo
3
Serie B, 32. kolejka
|
45'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Sassuolo
5
Reggiana
1
Serie B, 31. kolejka
|
58'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Cittadella
1
Sassuolo
2
Serie B, 30. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Sassuolo
1
Bari
1
Serie B, 29. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Sassuolo
1
Pisa
0
Serie B, 28. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Sampdoria
0
Sassuolo
0
Serie B, 27. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Sassuolo
2
Brescia
0
Serie B, 26. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Mantova
0
Sassuolo
3
Serie B, 25. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Sassuolo
2
Juve Stabia
0
Serie B, 24. kolejka
|
27'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Spezia
2
Sassuolo
1
Serie B, 23. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Sassuolo
5
Sudtirol
3
Serie B, 22. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Salernitana
1
Sassuolo
2
Serie B, 21. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Frosinone
1
Sassuolo
2
Serie B, 17. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Sassuolo
5
Sampdoria
1
Serie B, 16. kolejka
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Reggiana
0
Sassuolo
2
Serie B, 15. kolejka
|
24'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Sassuolo
4
Salernitana
0
Serie B, 14. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Sudtirol
0
Sassuolo
1
Serie B, 13. kolejka
|
22'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sassuolo
1
Mantova
0
Serie B, 12. kolejka
|
20'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Juve Stabia
2
Sassuolo
2
Serie B, 11. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Sassuolo
2
Modena
0
Serie B, 10. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Brescia
2
Sassuolo
5
Serie B, 9. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Sassuolo
6
Cittadella
1
Serie B, 8. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sassuolo
0
Spezia
0
Serie B, 7. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Cosenza
0
Sassuolo
1
Serie B, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Carrarese
0
Sassuolo
2
Serie B, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Sassuolo
1
Cremonese
4
Serie B, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Bari
1
Sassuolo
1
Serie B, 3. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Sassuolo
2
Cesena
1
Serie B, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Catanzaro
1
Sassuolo
1
Serie B, 1. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Sassuolo
2
Cittadella
1
Puchar Włoch
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.0 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Lazio
1
Sassuolo
1
Serie A
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Sassuolo
0
Cagliari
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Genoa FC
2
Sassuolo
1
Serie A
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sassuolo
1
Inter Mediolan
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Sassuolo
0
Lecce
3
Serie A
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Sassuolo
3
AC Milan
3
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Salernitana
2
Sassuolo
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
AS Roma
1
Sassuolo
0
Serie A
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Hellas Verona
1
Sassuolo
0
Serie A
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Sassuolo
1
Napoli
6
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Sassuolo
2
Empoli
3
Serie A
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Atalanta
3
Sassuolo
0
Serie A
|
18'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Bologna FC 1909
4
Sassuolo
2
Serie A
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Monza
1
Sassuolo
0
Serie A
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Atalanta
3
Sassuolo
1
Puchar Włoch
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Gru
Koniec
|
AC Milan
1
Sassuolo
0
Serie A
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Sassuolo
2
Salernitana
2
Serie A
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Torino
2
Sassuolo
1
Serie A
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Karne
|
Sassuolo
(5)
0
Spezia
(4)
0
Puchar Włoch
|
99'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Sassuolo
1
Bologna FC 1909
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Sassuolo
0
Lazio
2
Serie A
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Sassuolo
0
Monza
1
Serie A
|
29'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Sassuolo
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sassuolo
4
Juventus
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Sassuolo
3
Hellas Verona
1
Serie A
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Napoli
2
Sassuolo
0
Serie A
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Sie
Dogryw.
|
Cosenza
2
Sassuolo
5
Puchar Włoch
|
54'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.0 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Frosinone
2
Ascoli
0
Serie B
|
56'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Bari
0
Frosinone
0
Serie B
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Spal
0
Frosinone
2
Serie B
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Frosinone
3
Parma
4
Serie B
|
78'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Como
0
Frosinone
2
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Frosinone
2
Modena
1
Serie B
|
82'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Frosinone
3
Ternana
0
Serie B
|
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Ascoli
0
Frosinone
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Cosenza
1
Frosinone
2
Serie B
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Frosinone
2
Spal
0
Serie B
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Frosinone
1
Palermo
0
Serie B
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Benevento
2
Frosinone
1
Serie B
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Benevento
3
FC Crotone
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lut
Koniec
|
FC Crotone
3
Cosenza
3
Serie B
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Lecce
3
FC Crotone
0
Serie B
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Lut
Koniec
|
![]()
Reggina
1
FC Crotone
0
Serie B
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lut
Koniec
|
FC Crotone
0
Cittadella
0
Serie B
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Como
1
FC Crotone
1
Serie B
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Gru
Koniec
|
FC Crotone
1
Spal
2
Serie B
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Ternana
1
FC Crotone
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
26 Lis
Koniec
|
FC Crotone
0
Vicenza Virtus
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
FC Crotone
1
Monza
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (4 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
FC Crotone
0
Benevento
2
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
FC Crotone
2
Pisa
1
Serie B
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Włochy U-21
1
Szwecja U-21
1
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
FC Crotone
0
Lecce
3
Serie B
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Brescia
2
FC Crotone
2
Serie B
|
32'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.2 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Włochy U-21
1
Czarnogóra U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Maj
Koniec
|
NAC Breda
4
FC Volendam
1
Eerste Divisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
MVV Maastricht
2
FC Volendam
2
Eerste Divisie
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Den Bosch
1
FC Volendam
5
Eerste Divisie
|
70'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
FC Volendam
1
De Graafschap
4
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Sty
Koniec
|
FC Volendam
0
PSV Eindhoven
2
Puchar Holandii
|
75'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Dordrecht
0
FC Volendam
0
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
FC Volendam
0
MVV Maastricht
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Jong Ajax
1
FC Volendam
1
Eerste Divisie
|
83'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Samuele Mulattieri ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.27 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.12).
W ostatnich 10 meczach Samuele Mulattieri 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.98 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W jakiej formie jest Samuele Mulattieri?
Samuele Mulattieri jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.27 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.87). Jego dyspozycja rośnie.
Samuele Mulattieri – zarobki
Samuele Mulattieri gra w Hellas Verona na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 940 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Samuele Mulattieri w Hellas Verona (2025/26)
| Rocznie | 940 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 78 tys. € |
| Tygodniowo | 18 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Samuele Mulattieri w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
940 tys. € |
| 2024/25 |
|
830 tys. € |
| 2023/24 |
|
830 tys. € |
| 2022/23 |
|
70 tys. € |
| 2021/22 |
|
70 tys. € |
Samuele Mulattieri – kontuzje
W trakcie kariery Samuele Mulattieri zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 22 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Samuele Mulattieri
-
Uraz
30.03.24 – 03.04.24 (5 dni)
Sassuolo opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
09.04.23 – 29.06.23 (82 dni)
Frosinone opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
14.01.23 – 26.01.23 (13 dni)
Frosinone opuszczone: 1 mecz
-
Uraz barku
14.03.22 – 29.06.22 (108 dni)
FC Crotone opuszczone: 13 meczów
-
Odpoczynek
10.05.21 – 12.05.21 (3 dni)
FC Volendam opuszczone: 1 mecz
Czy Samuele Mulattieri ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Samuele Mulattieri nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Samuele Mulattieri to uraz barku z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 108 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Samuele Mulattieri – trofea
W trakcie kariery Samuele Mulattieri zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Samuele Mulattieri
Jakie trofea zdobył Samuele Mulattieri?
Samuele Mulattieri zdobył w karierze 3 trofea — 2 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Sassuolo — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Serie B — 2 razy.
Samuele Mulattieri – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Samuele Mulattieri wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Samuele Mulattieri na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Samuele Mulattieri
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 25 |
|
2 mln € |
| 17.03.2026 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 29.12.2025 | 25 |
|
3 mln € |
| 01.06.2025 | 24 |
|
4 mln € |
| 22.12.2024 | 24 |
|
4 mln € |
| 04.06.2024 | 23 |
|
4 mln € |
| 19.12.2023 | 23 |
|
4,5 mln € |
| 11.06.2023 | 22 |
|
4,5 mln € |
| 19.03.2023 | 22 |
|
4,5 mln € |
| 21.12.2022 | 22 |
|
2,2 mln € |
| 05.06.2022 | 21 |
|
2 mln € |
| 28.12.2021 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 10.10.2021 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 30.12.2020 | 20 |
|
850 tys. € |
| 25.06.2020 | 19 |
|
800 tys. € |
| 16.06.2019 | 18 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Samuele Mulattieri?
Wycena Samuele Mulattieri wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Samuele Mulattieri wyceniano na 4,5 mln €, a najniżej na 300 tys. €.