Samuele Vignato

pomocnik #19
Narodowość Włochy Aktualny klub Rijeka
Wiek / data ur.22 lat (24.02.2004)
Wzrost1,72 m
Waga62 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobki192 tys. $
Dołączył01.09.2025
Kontrakt do29.06.2029
Wartość rynkowa2 mln €

Samuele Vignato jest piłkarzem występującym obecnie w Rijeka. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Liczby Samuele Vignato w Lidze Konferencji UEFA 2026
Mecze
2
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
0'
Średnia ocena
0.00
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Samuele Vignato

Ocena
30.07 Derry City Rijeka 0:1 0.0
23.07 Rijeka Derry City 1:0 0.0
08.05 Rijeka Vukovar 3:0 6.8
22.04 Varazdin Rijeka 1:0 6.5
22.03 HNK Gorica Rijeka 4:0 6.6
Najbliższy mecz Samuele Vignato
Rijeka NK Rudeš
02.08.2026·21:00

Statystyki

0,00
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

192 tys. $
roczna pensja
miesięcznie: 16 tys. $
tygodniowo: 4 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer1.09.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

2 mln €
-500 tys. € (-20,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Napastnik (9)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,72 m
Waga 62 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Samuele Vignato w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Samuele Vignato wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Samuele Vignato oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Samuele Vignato w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Samuele Vignato rozegrał w barwach Rijeki w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze.

Ile zarabia Samuele Vignato?

Na podstawie kontraktu z Rijeka, Samuele Vignato otrzymuje 192,3 tysiąca dolarów rocznej pensji, co daje około 16 tysięcy dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Vignato w sierpniu 2026 to 3,7 tysiąca dolarów, a dziennie około 527 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.

Na jakiej pozycji gra Samuele Vignato?

Samuele Vignato najczęściej występuje jako Napastnik (9).

Jaka jest wartość rynkowa Samuele Vignato?

Wycena 22-letniego Samuele Vignato według stanu na maj 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 400 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Samuele Vignato?

Samuele Vignato urodził się 24 lutego 2004 w Fumane (Włochy). Obecnie piłkarz ma 22 lata.