Santiago Comesana jest piłkarzem występującym obecnie w Villarreal. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Santi Comesana
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Santi Comesana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Santi Comesana wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Santi Comesana oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Santi Comesana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Santi Comesana rozegrał w barwach Villarrealu w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 10 meczów oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 891 minut. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Santi Comesana?
Na podstawie kontraktu z Villarreal, Santi Comesana otrzymuje 2,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 190,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Comesana w listopadzie 2026 to 44 tysiące euro, a dziennie około 6,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Jakie trofea zdobył Santi Comesana?
Santi Comesana ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Santi Comesana?
Santi Comesana najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Santi Comesana?
Wycena 30-letniego Santi Comesana według stanu na czerwiec 2026 wynosi 8 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 8 milionów euro, a najniższa 400 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Santi Comesana?
Santi Comesana urodził się 5 października 1996 w Vigo w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Santi Comesana – statystyki
Szczegółowe statystyki Santi Comesana w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Villarreal. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Santi Comesana
Santiago Comesana vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Santi Comesana
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Santi Comesana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Santi Comesana wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Santi Comesana oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Santi Comesana – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Santi Comesana w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Santi Comesana
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
Koniec
|
Liga Mistrzów, 4. runda
|
0:6 | 63' | 0 | 0 | 5.6 | |||
|
30 Paź
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | 6.6 | |||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
0:5 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
1:2 | 8' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
20 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
4:3 | 78' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
0:0 | 66' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
3:1 | 83' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
1:0 | 56' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
1:3 | 37' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
14 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Santi Comesana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Santi Comesana rozegrał w barwach Villarrealu w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 10 meczów oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 891 minut. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Santi Comesana – transfery
W trakcie kariery Santi Comesana zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Villarreal 2023 – obecnie
-
Rayo Vallecano 2016 – 2023
-
Coruxo 2015 – 2016
-
ED Val Miñor Nigrán U19 do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Santi Comesana
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 15.07.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
Santi Comesana – forma
W ostatnich 5 meczach Santi Comesana zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,07. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Santi Comesana i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
Koniec
|
Villarreal
0
Paris Saint Germain
6
Liga Mistrzów, 4. runda
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Villarreal
0
Espanyol
1
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
CD Manacor
0
Villarreal
5
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Valencia
1
Villarreal
2
La Liga, 10. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Liverpool
4
Villarreal
3
Liga Mistrzów, 3. runda
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Villarreal
0
Elche
0
La Liga, 9. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Villarreal
3
Napoli
1
Liga Mistrzów, 2. runda
|
83'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Real Madryt
1
Villarreal
0
La Liga, 8. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Malaga
1
Villarreal
3
La Liga, 6. kolejka
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Real Betis
2
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
Villarreal
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Deportivo La Coruna
3
La Liga, 4. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
0
La Liga, 3. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Villarreal
2
La Liga, 2. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal
2
La Liga, 1. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
0
La Liga, 37. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Sevilla
3
La Liga, 36. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Mallorca
1
Villarreal
1
La Liga, 35. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Villarreal
5
Levante
1
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Celta Vigo
1
La Liga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
2
La Liga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Girona
1
Villarreal
0
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Villarreal
3
Real Sociedad
1
La Liga, 29. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
1
La Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Villarreal
2
Elche
1
La Liga, 27. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Barcelona
4
Villarreal
1
La Liga, 26. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Villarreal
2
Valencia
1
La Liga, 25. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Levante
0
Villarreal
1
La Liga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Getafe
2
Villarreal
1
La Liga, 24. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Villarreal
4
Espanyol
1
La Liga, 23. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Osasuna
2
Villarreal
2
La Liga, 22. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 8. runda
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Villarreal
1
Ajax
2
Liga Mistrzów, 7. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Real Betis
2
Villarreal
0
La Liga, 20. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Villarreal
3
Deportivo Alaves
1
La Liga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Elche
1
Villarreal
3
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Villarreal
0
Barcelona
2
La Liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
FC Kopenhaga
3
Liga Mistrzów, 6. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
Getafe
0
La Liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
2
Villarreal
3
La Liga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
4
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Villarreal
2
Mallorca
1
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Espanyol
0
Villarreal
2
La Liga, 12. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Pafos
1
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 4. runda
|
27'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Villarreal
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 11. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Ciudad de Lucena
0
Villarreal
6
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
45'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Valencia
0
Villarreal
2
La Liga, 10. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Villarreal
0
Manchester City
2
Liga Mistrzów, 3. runda
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Real Betis
2
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Real Madryt
3
Villarreal
1
La Liga, 8. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Juventus
2
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Athletic Bilbao
0
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 6. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Osasuna
1
La Liga, 5. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Tottenham
1
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 1. runda
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Villarreal
0
La Liga, 4. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Villarreal
1
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Villarreal
5
Girona
0
La Liga, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Villarreal
2
Real Oviedo
0
La Liga, 1. kolejka
|
82'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Sevilla
2
La Liga, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Barcelona
2
Villarreal
3
La Liga, 37. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Villarreal
3
Leganes
0
La Liga, 36. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Girona
0
Villarreal
1
La Liga, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Osasuna
2
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Espanyol
0
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
3
Villarreal
0
La Liga, 33. kolejka
|
64'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Real Sociedad
2
La Liga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Real Betis
1
Villarreal
2
La Liga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Villarreal
0
Athletic Bilbao
0
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Getafe
1
Villarreal
2
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Real Madryt
2
La Liga, 28. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
0
La Liga, 27. kolejka
|
5'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Villarreal
1
La Liga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
1
La Liga, 24. kolejka
|
24'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Las Palmas
1
Villarreal
2
La Liga, 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Villarreal
5
Real Valladolid
1
La Liga, 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Villarreal
1
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Villarreal
4
Mallorca
0
La Liga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
1
Villarreal
0
La Liga, 19. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Leganes
2
Villarreal
5
La Liga, 18. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Villarreal
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Villarreal
0
La Liga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
Girona
2
La Liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Osasuna
2
Villarreal
2
La Liga, 14. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Villarreal
3
Deportivo Alaves
0
La Liga, 13. kolejka
|
17'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Poblense
1
Villarreal
6
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
1
Villarreal
2
La Liga, 11. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Villarreal
1
Getafe
1
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Madryt
2
Villarreal
0
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Villarreal
3
Las Palmas
1
La Liga, 8. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Espanyol
1
Villarreal
2
La Liga, 7. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Barcelona
5
La Liga, 6. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Mallorca
1
Villarreal
2
La Liga, 5. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Villarreal
1
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Villarreal
4
Celta Vigo
3
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 2. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Villarreal
2
Atletico Madryt
2
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Real Madryt
4
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Girona
0
Villarreal
1
La Liga
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
3
Villarreal
2
La Liga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Atletico Madryt
2
La Liga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Villarreal
3
Olympique Marsylia
1
Liga Europy
|
6'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Villarreal
3
La Liga
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Villarreal
5
Granada
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
Barcelona
3
Villarreal
5
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Villarreal
0
Maccabi Haifa
0
Liga Europy
|
57'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Villarreal
3
Panathinaikos
2
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Villarreal
3
Osasuna
1
La Liga
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lis
Dogryw.
|
Zamora
1
Villarreal
2
Puchar Hiszpanii
|
61'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Villarreal
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Maccabi Haifa
1
Villarreal
2
Liga Europy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Chiclana
0
Villarreal
5
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Granada
2
Villarreal
3
La Liga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Villarreal
1
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Villarreal
1
La Liga
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Panathinaikos
2
Villarreal
0
Liga Europy
|
61'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Cadiz
3
Villarreal
1
La Liga
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Mallorca
0
Villarreal
1
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Mallorca
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
1
La Liga
|
85'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Espanyol
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Real Betis
3
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
76'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Valladolid
1
La Liga
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Elche
4
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Osasuna
1
La Liga
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Atletico Madryt
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Getafe
1
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
68'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Almeria
0
La Liga
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Villarreal
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Sociedad
2
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Lis
Koniec
|
CFJ Mollerussa
1
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Madryt
2
La Liga
|
79'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sevilla
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
5
Cadiz
1
La Liga
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Valencia
1
La Liga
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Granada
2
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Cadiz
2
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
Puchar Hiszpanii
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Osasuna
3
La Liga
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Betis
2
Puchar Hiszpanii
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
2
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Mallorca
0
Puchar Hiszpanii
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Girona
1
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Bergantiños
1
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Gru
Karne
|
Guijuelo
(3)
1
Rayo Vallecano
(4)
1
Puchar Hiszpanii
|
120'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Elche
1
La Liga
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Cadiz
1
La Liga
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Getafe
0
La Liga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Leganes
1
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
4
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
77'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Sabadell
2
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
UD Logroñés
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Almeria
0
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Tenerife
1
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Espanyol
2
Rayo Vallecano
3
La Liga 2
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Elche
0
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
UD Logroñés
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
1
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
CD Castellón
1
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Almeria
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Lugo
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
57'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Tenerife
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Ponferradina
3
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Mallorca
0
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Racing Santander
1
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lip
Koniec
|
Almeria
3
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Koniec
|
Real Saragossa
2
Rayo Vallecano
4
La Liga 2
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Malaga
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
10 Cze
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Albacete
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Numancia
2
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Lugo
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Ponferradina
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Tenerife
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Alcorcon
1
La Liga 2
|
100'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Fuenlabrada
2
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Almeria
1
La Liga 2
|
72'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Valladolid
2
La Liga
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Getafe
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Espanyol
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Levante
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Eibar
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Barcelona
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Girona
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Espanyol
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
2
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Reddis
2
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Almeria
0
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Numancia
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Lugo
1
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Tenerife
2
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.2 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Reddis
0
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
4
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Huesca
2
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Osasuna
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Numancia
2
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Sevilla Atletico
1
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
63'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Gimnastic de Tarragona
0
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Levante
1
La Liga 2
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Ucam Murcia
0
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Almeria
0
La Liga 2
|
56'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Numancia
3
La Liga 2
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Cadiz
0
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 |
W ostatnich 5 meczach Santi Comesana ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.58, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.07.
W ostatnich 10 meczach Santi Comesana 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.58, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.48.
W jakiej formie jest Santi Comesana?
Santi Comesana jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.07 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.51). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Santi Comesana – zarobki
Santi Comesana gra w Villarreal na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Santi Comesana w Villarreal (2025/26)
| Rocznie | 2,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 191 tys. € |
| Tygodniowo | 44 tys. € |
| Dziennie | 6 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Santi Comesana w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,3 mln € |
| 2024/25 |
|
2,3 mln € |
| 2023/24 |
|
1,3 mln € |
| 2022/23 |
|
520 tys. € |
| 2021/22 |
|
520 tys. € |
| 2020/21 |
|
520 tys. € |
| 2019/20 |
|
520 tys. € |
| 2018/19 |
|
350 tys. € |
Ile zarabia Santi Comesana?
Na podstawie kontraktu z Villarreal, Santi Comesana otrzymuje 2,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 190,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Comesana w listopadzie 2026 to 44 tysiące euro, a dziennie około 6,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Santi Comesana – trofea
W trakcie kariery Santi Comesana zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Santi Comesana
Jakie trofea zdobył Santi Comesana?
Santi Comesana zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Rayo Vallecano — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Santi Comesana – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Santi Comesana wynosi obecnie 8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Santi Comesana na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Santi Comesana
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 29 |
|
8 mln € |
| 11.12.2025 | 29 |
|
8 mln € |
| 08.06.2025 | 28 |
|
8 mln € |
| 26.12.2024 | 28 |
|
8 mln € |
| 10.10.2024 | 28 |
|
8 mln € |
| 06.06.2024 | 27 |
|
6 mln € |
| 20.03.2024 | 27 |
|
6 mln € |
| 21.12.2023 | 27 |
|
5 mln € |
| 12.06.2023 | 26 |
|
7,5 mln € |
| 22.03.2023 | 26 |
|
5 mln € |
| 06.11.2022 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 02.06.2022 | 25 |
|
4 mln € |
| 20.03.2022 | 25 |
|
4 mln € |
| 29.12.2021 | 25 |
|
3,5 mln € |
| 12.10.2021 | 25 |
|
3 mln € |
| 23.06.2021 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 07.01.2021 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 07.10.2020 | 24 |
|
2 mln € |
| 22.07.2020 | 23 |
|
2 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
2,8 mln € |
| 19.12.2019 | 23 |
|
3,5 mln € |
| 10.06.2019 | 22 |
|
4 mln € |
| 27.02.2019 | 22 |
|
4 mln € |
| 20.12.2018 | 22 |
|
3 mln € |
| 30.10.2018 | 22 |
|
2 mln € |
| 29.05.2018 | 21 |
|
800 tys. € |
| 31.12.2017 | 21 |
|
800 tys. € |
| 16.08.2017 | 20 |
|
500 tys. € |
| 28.06.2017 | 20 |
|
400 tys. € |
| 23.01.2017 | 20 |
|
400 tys. € |
| 14.07.2016 | 19 |
|
500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Santi Comesana?
Wycena Santi Comesana wynosi obecnie 8 mln €. W szczycie kariery Santi Comesana wyceniano na 8 mln €, a najniżej na 400 tys. €.