Saul Garcia jest piłkarzem występującym obecnie w Racing Ferrol. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Saul Garcia
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Saul Garcia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Saul Garcia wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.69, a skuteczność strzałów to 0,0%. Saul Garcia oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Saul Garcia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Saul Garcia rozegrał w barwach Racingu Ferrol w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 196 minut. Średnio dawało to 20 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Saul Garcia
Pierwszy transfer Saul Garcia w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Racingu Santander do Deportivo oLa Coruny za 200 tysięcy euro.
Czy Saul Garcia ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Saul Garcia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Saul Garcia to uraz mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 18 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Saul Garcia?
Saul Garcia najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Saul Garcia?
Wycena 31-letniego Saul Garcia według stanu na marzec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Saul Garcia?
Saul Garcia urodził się 9 listopada 1994 w Vioño w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Saul Garcia – statystyki
Szczegółowe statystyki Saul Garcia w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Racing Ferrol. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Saul Garcia vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Saul Garcia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Saul Garcia wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.69, a skuteczność strzałów to 0,0%. Saul Garcia oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Saul Garcia – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Saul Garcia w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Saul Garcia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Saul Garcia rozegrał w barwach Racingu Ferrol w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 196 minut. Średnio dawało to 20 minut gry na spotkanie.
Saul Garcia – transfery
W trakcie kariery Saul Garcia zmieniał klub 20 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 200 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Racing Ferrol 2025 – obecnie
-
Racing Santander 2022 – 2025
-
Deportivo Alaves 2021 – 2022
-
Sporting Gijon 2020 – 2021
-
Deportivo Alaves 2020 – 2020
-
Rayo Vallecano 2019 – 2020
-
Deportivo Alaves 2019 – 2019
-
Deportivo La Coruna 2018 – 2019
-
Numancia 2018 – 2018
-
Deportivo La Coruna 2017 – 2018
-
Mallorca 2016 – 2017
-
Deportivo La Coruna 2016 – 2016
-
Girona 2016 – 2016
-
Deportivo La Coruna 2016 – 2016
-
Tenerife 2015 – 2016
-
Deportivo La Coruna 2015 – 2015
-
Racing Santander 2015 – 2015
-
Deportivo La Coruna 2015 – 2015
-
Racing Santander 2013 – 2015
-
Racing Santander B 2012 – 2013
-
Racing Santander U19 do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Saul Garcia
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 31.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 28.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 27.09.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 20.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 01.09.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 07.01.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.12.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 12.08.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 02.01.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 01.01.2015 |
|
200 tys. € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.11.2012 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Saul Garcia
Pierwszy transfer Saul Garcia w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Racingu Santander do Deportivo oLa Coruny za 200 tysięcy euro.
Saul Garcia – forma
W ostatnich 5 meczach Saul Garcia zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,75. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Saul Garcia i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Ponferradina
0
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 1
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Mirandes
2
Racing Ferrol
0
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Unionistas de Salamanca
0
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna B
0
Racing Ferrol
1
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Pontevedra
0
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Lugo
1
Racing Ferrol
0
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
3'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Barakaldo
0
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 1
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Racing Ferrol
3
Real Unión
2
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Extremadura 1924
1
Racing Ferrol
0
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 1
|
6'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Arenas Getxo
1
Racing Ferrol
1
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 1
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Athletic Club B
0
Racing Ferrol
1
Primera Division RFEF, 33. kolejka grupy 1
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
CF Talavera
3
Racing Ferrol
1
Primera Division RFEF, 26. kolejka grupy 1
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Tenerife
0
Racing Ferrol
1
Primera Division RFEF, 24. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Lugo
1
Primera Division RFEF, 23. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Athletic Club B
1
Primera Division RFEF, 19. kolejka grupy 1
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Real Avilés
2
Racing Ferrol
1
Primera Division RFEF, 17. kolejka grupy 1
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Unionistas de Salamanca
1
Primera Division RFEF, 16. kolejka grupy 1
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Cacereño
0
Racing Ferrol
1
Primera Division RFEF, 15. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Huesca
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Mérida AD
2
Primera Division RFEF, 14. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Barakaldo
2
Racing Ferrol
1
Primera Division RFEF, 13. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Arenteiro
0
Racing Ferrol
2
Primera Division RFEF, 11. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Tenerife
2
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 1
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Karne
|
Langreo
(3)
0
Racing Ferrol
(4)
0
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Racing Ferrol
3
Arenas Getxo
1
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Ourense
1
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Lugo
2
Racing Ferrol
1
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Real Madryt B
0
Racing Ferrol
1
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 1
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Ponferradina
1
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 1
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Racing Santander
3
CD Castellón
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Cze
Koniec
|
Mirandes
4
Racing Santander
1
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Cze
Koniec
|
Racing Santander
3
Mirandes
3
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Racing Santander
2
Granada
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Eldense
3
Racing Santander
3
La Liga 2, 41. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Almeria
2
Racing Santander
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Santander
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Cartagena
1
Racing Santander
0
La Liga 2, 38. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Levante
3
Racing Santander
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Saragossa
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Mirandes
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Tenerife
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Elche
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Cadiz
3
La Liga 2, 27. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Burgos CF
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Malaga
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Racing Santander
6
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Albacete
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Eldense
2
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Elche
3
Racing Santander
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Racing Santander
0
Huesca
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Granada
3
Racing Santander
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Racing Santander
0
Mirandes
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Malaga
0
Racing Santander
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Racing Santander
1
Albacete
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Lanzarote
3
Racing Santander
4
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Levante
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Cartagena
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Tenerife
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Eibar
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Almeria
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Villarreal B
1
Racing Santander
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Huesca
0
Racing Santander
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Santander
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Racing Santander
3
Elche
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
0
Levante
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Racing Santander
3
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Racing Santander
4
Tenerife
2
La Liga 2
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Racing Santander
2
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Albacete
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Espanyol
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Amorebieta
0
Racing Santander
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
3
Racing Santander
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Racing Santander
0
Cartagena
2
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
FC Andorra
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Eldense
3
Racing Santander
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal B
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Levante
2
Racing Santander
4
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Valladolid
3
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Alcorcon
3
Racing Santander
1
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Racing Ferrol
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Cartagena
2
Racing Santander
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Tenerife
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Racing Santander
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
2
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Amorebieta
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Elche
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.8 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Racing Santander
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Espanyol
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Racing Santander
4
Eibar
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Mirandes
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
1
Granada
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
4
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Racing Santander
0
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
FC Andorra
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
3
Racing Santander
0
La Liga 2
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Linares Deportivo
1
Racing Santander
0
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Cartagena
0
Racing Santander
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Racing Santander
0
Lugo
1
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Racing Santander
0
Burgos CF
1
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Racing Santander
1
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Granada
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
4
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Osasuna
1
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Valencia
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Linares Deportivo
2
Deportivo Alaves
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Granada
2
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Espanyol
1
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Osasuna
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Mallorca
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Fuenlabrada
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Las Palmas
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Leganes
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Mirandes
2
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Sabadell
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
42'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Mallorca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
CD Castellón
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Fuenlabrada
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Amorebieta
0
Sporting Gijon
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Lugo
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Espanyol
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Almeria
3
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Koniec
|
Real Saragossa
2
Rayo Vallecano
4
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Malaga
0
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
10 Cze
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Albacete
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Lugo
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Malaga
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Deportivo La Coruna
4
Malaga
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Lugo
1
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Almeria
0
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Numancia
2
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Rayo Majadahonda
0
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Osasuna
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
4
Elche
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
1
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Granada
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Numancia
0
Real Valladolid
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Sevilla Atletico
2
Numancia
1
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Numancia
3
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
0
Numancia
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Numancia
2
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Alcorcon
0
Numancia
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Numancia
1
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Numancia
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Almeria
0
Numancia
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Numancia
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Mallorca
1
Almeria
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Mallorca
1
Tenerife
4
La Liga 2
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Girona
1
Mallorca
0
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Real Oviedo
2
Mallorca
1
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Mallorca
2
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Girona
1
Tenerife
1
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Getafe
0
Girona
2
La Liga 2
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Tenerife
1
Elche
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Tenerife
1
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Osasuna
0
Tenerife
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Tenerife
0
Almeria
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Real Oviedo
1
Tenerife
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Saul Garcia 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.75.
W ostatnich 10 meczach Saul Garcia 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.40, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.72.
W jakiej formie jest Saul Garcia?
Saul Garcia jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.75 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.69). Jego dyspozycja rośnie.
Saul Garcia – zarobki
Saul Garcia gra w Racing Ferrol na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 313 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Saul Garcia w Racing Ferrol (2024/25)
| Rocznie | 313 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 26 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 858 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Saul Garcia w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
313 tys. € |
| 2023/24 |
|
300 tys. € |
| 2022/23 |
|
213 tys. € |
| 2021/22 |
|
414 tys. € |
| 2020/21 |
|
275 tys. € |
| 2019/20 |
|
275 tys. € |
Saul Garcia – kontuzje
W trakcie kariery Saul Garcia zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Saul Garcia
-
Uraz mięśnia
21.01.23 – 07.02.23 (18 dni)
Racing Santander opuszczone: 2 mecze
Czy Saul Garcia ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Saul Garcia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Saul Garcia to uraz mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 18 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Saul Garcia – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Saul Garcia wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Saul Garcia na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Saul Garcia
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 17.03.2026 | 31 |
|
200 tys. € |
| 29.12.2025 | 31 |
|
300 tys. € |
| 23.06.2025 | 30 |
|
400 tys. € |
| 12.12.2024 | 30 |
|
500 tys. € |
| 23.06.2024 | 29 |
|
500 tys. € |
| 25.03.2024 | 29 |
|
500 tys. € |
| 19.12.2023 | 29 |
|
400 tys. € |
| 13.06.2023 | 28 |
|
400 tys. € |
| 28.12.2022 | 28 |
|
400 tys. € |
| 25.09.2022 | 27 |
|
500 tys. € |
| 02.06.2022 | 27 |
|
600 tys. € |
| 29.12.2021 | 27 |
|
700 tys. € |
| 23.06.2021 | 26 |
|
700 tys. € |
| 07.01.2021 | 26 |
|
700 tys. € |
| 07.10.2020 | 25 |
|
700 tys. € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
725 tys. € |
| 07.01.2020 | 25 |
|
700 tys. € |
| 19.12.2019 | 25 |
|
900 tys. € |
| 28.06.2019 | 24 |
|
900 tys. € |
| 18.02.2019 | 24 |
|
600 tys. € |
| 29.05.2018 | 23 |
|
600 tys. € |
| 31.12.2017 | 23 |
|
600 tys. € |
| 28.06.2017 | 22 |
|
800 tys. € |
| 23.01.2017 | 22 |
|
800 tys. € |
| 14.07.2016 | 21 |
|
800 tys. € |
| 06.04.2016 | 21 |
|
600 tys. € |
| 21.02.2016 | 21 |
|
500 tys. € |
| 30.06.2015 | 20 |
|
500 tys. € |
| 07.01.2015 | 20 |
|
400 tys. € |
| 11.08.2014 | 19 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Saul Garcia?
Wycena Saul Garcia wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Saul Garcia wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.