Sergio Navarro jest piłkarzem występującym obecnie w Cacereño. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Sergio Navarro
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Sergio Navarro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sergio Navarro wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.47, a skuteczność strzałów to 0,0%. Sergio Navarro oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sergio Navarro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sergio Navarro rozegrał w barwach Cacereña w Primera Division RFEF 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 514 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Sergio Navarro?
Sergio Navarro ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Sergio Navarro?
Sergio Navarro najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Sergio Navarro?
Wycena 25-letniego Sergio Navarro według stanu na grudzień 2025 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 150 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Sergio Navarro?
Sergio Navarro urodził się 16 lutego 2001 w Madrid w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Sergio Navarro – statystyki
Szczegółowe statystyki Sergio Navarro w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cacereño. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Sergio Navarro
Sergio Navarro vs. inni
Atak
Obrona
Podania Sergio Navarro
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Sergio Navarro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sergio Navarro wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.47, a skuteczność strzałów to 0,0%. Sergio Navarro oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Sergio Navarro – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Sergio Navarro w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Sergio Navarro
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
1:1 | 26' | 0 | 0 | – | |||
| 04.10 2026 |
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
2:0 | 77' | 0 | 0 | – | |||
| 27.09 2026 |
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
0:0 | 83' | 0 | 0 | – | |||
| 20.09 2026 |
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 1
|
3:0 | 76' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 1
|
1:0 | 78' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 1
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 28.08 2026 |
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 1
|
1:0 | 84' | 0 | 0 | – | |||
| 13.08 2023 |
La Liga 2
|
0:1 | 2' | 0 | 0 | – | |||
| 07.05 2023 |
![]() Segunda Division RFEF
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 08.04 2023 |
![]() Segunda Division RFEF
|
3:3 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Sergio Navarro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sergio Navarro rozegrał w barwach Cacereña w Primera Division RFEF 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 514 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Sergio Navarro – transfery
W trakcie kariery Sergio Navarro zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cacereño 2026 – obecnie
-
Arenas Getxo 2026 – 2026
-
Alcorcon 2024 – 2026
-
Leganes 2024 – 2024
-
Rayo Majadahonda 2024 – 2024
-
Leganes 2024 – 2024
-
Real Murcia 2023 – 2024
-
Leganes 2023 – 2023
-
CD Leganés B 2022 – 2023

-
Navalcarnero 2021 – 2022
-
RCD Carabanchel 2020 – 2021

-
CD Leganés U19 2019 – 2020

-
CD Leganés Youth do 2019

Sergio Navarro – forma
W ostatnich 5 meczach Sergio Navarro zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,32. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Sergio Navarro 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.32 — wynik powyżej średniej ligowej (3.71).
W ostatnich 10 meczach Sergio Navarro 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.40, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.38 — wynik powyżej średniej ligowej (3.71).
W jakiej formie jest Sergio Navarro?
Sergio Navarro jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.32 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.47). Jego dyspozycja słabnie.
Sergio Navarro – trofea
W trakcie kariery Sergio Navarro zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Sergio Navarro?
Sergio Navarro zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Leganesie — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Sergio Navarro – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sergio Navarro wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sergio Navarro na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Sergio Navarro?
Wycena Sergio Navarro wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Sergio Navarro wyceniano na 150 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.