Shinnosuke Nakatani

obrońca #4
Narodowość Japonia Aktualny klub Gamba Osaka
Wiek / data ur.30 lat (24.03.1996)
Wzrost1,82 m
Waga77 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył07.01.2024
Kontrakt do29.06.2029
Wartość rynkowa1,2 mln €

Shinnosuke Nakatani jest piłkarzem występującym obecnie w Gamba Osaka. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.

Forma w ostatnich meczach Shinnosuke Nakatani

Ocena
30.05 Gamba Osaka Tokio Verdy 1:1 7.2
24.05 Shimizu S-pulse Gamba Osaka 1:2 6.6
10.05 Gamba Osaka Sanfrecce Hiroshima 0:1 7.1
06.05 Nagoya Grampus Gamba Osaka 2:1 6.5
02.05 Gamba Osaka Vissel Kobe 5:0 7.8
Najbliższy mecz Shinnosuke Nakatani
Gamba Osaka Urawa Red Diamonds
07.08.2026·12:30
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w eToto Zagraj
eToto to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Transfery

ostatni transfer7.01.2024
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

1,2 mln €
-100 tys. € (-7,7%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,82 m
Waga 77 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Na jakiej pozycji gra Shinnosuke Nakatani?

Shinnosuke Nakatani najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Jaka jest wartość rynkowa Shinnosuke Nakatani?

Wycena 30-letniego Shinnosuke Nakatani według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Shinnosuke Nakatani?

Shinnosuke Nakatani urodził się 24 marca 1996 w Chiba (Japonia). Obecnie piłkarz ma 30 lat.