Shu Yoshizawa jest piłkarzem występującym obecnie w Parceiro Nagano. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Shu Yoshizawa
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Shu Yoshizawa w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Shu Yoshizawa wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 1.96, a skuteczność strzałów to 125,0%. Shu Yoshizawa oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Shu Yoshizawa w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Shu Yoshizawa rozegrał w barwach Parceiro Nagano w J3 League 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 331 minut. Średnio dawało to 24 minuty gry na spotkanie.
Czy Shu Yoshizawa ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Shu Yoshizawa nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Shu Yoshizawa to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 99 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Shu Yoshizawa?
Shu Yoshizawa ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Iwaki — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Shu Yoshizawa?
Shu Yoshizawa najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Shu Yoshizawa?
Wycena 28-letniego Shu Yoshizawa według stanu na czerwiec 2025 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 150 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Shu Yoshizawa?
Shu Yoshizawa urodził się 21 października 1998 w Japonii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Shu Yoshizawa – statystyki
Szczegółowe statystyki Shu Yoshizawa w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Parceiro Nagano. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Shu Yoshizawa vs. inni
Jakie statystyki ma Shu Yoshizawa w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Shu Yoshizawa wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 1.96, a skuteczność strzałów to 125,0%. Shu Yoshizawa oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Shu Yoshizawa – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Shu Yoshizawa w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 4. kolejka
|
1:2 | 75' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 3. kolejka
|
0:1 | 82' | 0 | 1 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 2. kolejka
|
4:2 | 84' | 2 | 0 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 1. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Gru
Koniec
|
J3 League (Japonia), finał
|
0:4 | 45' | 1 | 0 | – | |||
|
07 Gru
Koniec
|
J3 League (Japonia), półfinał
|
2:0 | 18' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Lis
Koniec
|
J3 League (Japonia), 38. kolejka
|
2:1 | 66' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Lis
Koniec
|
J3 League (Japonia), 37. kolejka
|
2:1 | 83' | 0 | 1 | – | |||
|
15 Lis
Koniec
|
J3 League (Japonia), 36. kolejka
|
0:1 | 89' | 1 | 0 | – | |||
|
09 Lis
Koniec
|
J3 League (Japonia), 35. kolejka
|
1:2 | 71' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Shu Yoshizawa w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Shu Yoshizawa rozegrał w barwach Parceiro Nagano w J3 League 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 331 minut. Średnio dawało to 24 minuty gry na spotkanie.
Shu Yoshizawa – transfery
W trakcie kariery Shu Yoshizawa zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Parceiro Nagano 2026 – obecnie
-
Tegevajaro Miyazaki 2024 – 2026
-
Iwaki 2021 – 2024
-
Sakushin Gakuin University 2017 – 2021

-
Bunan High School do 2017

Shu Yoshizawa – forma
W ostatnich 5 meczach Shu Yoshizawa zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,12. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Shu Yoshizawa 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.12.
W ostatnich 10 meczach Shu Yoshizawa 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.04.
W jakiej formie jest Shu Yoshizawa?
Shu Yoshizawa jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.12 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.96). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Shu Yoshizawa – kontuzje
W trakcie kariery Shu Yoshizawa zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Shu Yoshizawa
-
Uraz
18.10.22 – 24.01.23 (99 dni)
Iwaki opuszczone: 5 meczów
Czy Shu Yoshizawa ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Shu Yoshizawa nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Shu Yoshizawa to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 99 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Shu Yoshizawa – trofea
W trakcie kariery Shu Yoshizawa zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Shu Yoshizawa?
Shu Yoshizawa zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Iwaki — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Japonii — 1 raz.
Shu Yoshizawa – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Shu Yoshizawa wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Shu Yoshizawa na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Shu Yoshizawa?
Wycena Shu Yoshizawa wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Shu Yoshizawa wyceniano na 150 tys. €, a najniżej na 0 €.