Shuhei Kawasaki jest piłkarzem występującym obecnie w Nara Club. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Shuhei Kawasaki
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Shuhei Kawasaki w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Shuhei Kawasaki wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.43, a skuteczność strzałów to 22,2%. Shuhei Kawasaki oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Shuhei Kawasaki w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Shuhei Kawasaki rozegrał w barwach Nara Club w J3 League 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 434 minuty. Średnio dawało to 31 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Shuhei Kawasaki?
Shuhei Kawasaki ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Shuhei Kawasaki?
Shuhei Kawasaki najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Shuhei Kawasaki?
Wycena 25-letniego Shuhei Kawasaki według stanu na październik 2026 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Shuhei Kawasaki?
Shuhei Kawasaki urodził się 28 kwietnia 2001 w Kishiwada w Japonii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Shuhei Kawasaki – statystyki
Szczegółowe statystyki Shuhei Kawasaki w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Nara Club. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Shuhei Kawasaki vs. inni
Jakie statystyki ma Shuhei Kawasaki w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Shuhei Kawasaki wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.43, a skuteczność strzałów to 22,2%. Shuhei Kawasaki oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Shuhei Kawasaki – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Shuhei Kawasaki w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
17 Paź
Koniec
|
J3 League (Japonia), 11. kolejka
|
0:1 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 4. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 3. kolejka
|
3:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 2. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 1. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Gru
Koniec
|
J1 League (Japonia), 38. kolejka
|
4:1 | 32' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Lis
Koniec
|
J1 League (Japonia), 37. kolejka
|
0:1 | 18' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Lis
Koniec
|
J1 League (Japonia), 36. kolejka
|
0:0 | 22' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
J1 League (Japonia), 27. kolejka
|
0:3 | 13' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
J1 League (Japonia), 26. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Shuhei Kawasaki w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Shuhei Kawasaki rozegrał w barwach Nara Club w J3 League 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 434 minuty. Średnio dawało to 31 minut gry na spotkanie.
Shuhei Kawasaki – transfery
W trakcie kariery Shuhei Kawasaki zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Nara Club 2026 – obecnie
-
Portimonense 2025 – 2026
-
Tokio Verdy 2025 – 2025
-
Portimonense 2024 – 2025
-
Valmiera / BSS 2024 – 2024
-
Portimonense 2023 – 2024
-
Vissel Kobe 2023 – 2023
-
Portimonense 2021 – 2023
-
Gamba Osaka 2020 – 2021
-
Gamba Osaka U18 do 2020

Shuhei Kawasaki – forma
W ostatnich 5 meczach Shuhei Kawasaki zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,80. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Shuhei Kawasaki 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.80.
W ostatnich 10 meczach Shuhei Kawasaki 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.71.
W jakiej formie jest Shuhei Kawasaki?
Shuhei Kawasaki jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.80 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.43). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Shuhei Kawasaki – zarobki
Shuhei Kawasaki gra w Nara Club na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 116 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Shuhei Kawasaki w Nara Club (2023/24)
| Rocznie | 116 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 317 € |
Shuhei Kawasaki – trofea
W trakcie kariery Shuhei Kawasaki zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Shuhei Kawasaki?
Shuhei Kawasaki zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Vissel Kobe — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Japonii — 1 raz.
Shuhei Kawasaki – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Shuhei Kawasaki wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Shuhei Kawasaki na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Shuhei Kawasaki?
Wycena Shuhei Kawasaki wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Shuhei Kawasaki wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 0 €.