Silvi Clua jest piłkarzem występującym obecnie w Casa Pia. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Selvi Clua
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Selvi Clua w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Selvi Clua wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.98, a skuteczność strzałów to 14,3%. Selvi Clua oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Selvi Clua w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Selvi Clua rozegrał w barwach Casa Pii w Taça de Portugal 1 mecz, w Liga Portugal 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 650 minut. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Selvi Clua
Pierwszy transfer Selvi Clua w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Girona B do Almerii za 600 tysięcy euro.
Na jakiej pozycji gra Selvi Clua?
Selvi Clua najczęściej występuje jako Defensywny pomocnik (6). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Selvi Clua?
Wycena 21-letniego Selvi Clua według stanu na wrzesień 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Selvi Clua?
Selvi Clua urodził się 29 stycznia 2005 w Pinell de Brai w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Selvi Clua – statystyki
Szczegółowe statystyki Selvi Clua w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Casa Pia. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Silvi Clua vs. inni
Jakie statystyki ma Selvi Clua w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Selvi Clua wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.98, a skuteczność strzałów to 14,3%. Selvi Clua oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Selvi Clua – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Selvi Clua w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Liga Portugal, 10. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Liga Portugal, 9. kolejka
|
0:2 | 12' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Liga Portugal, 8. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Liga Portugal, 7. kolejka
|
1:2 | 74' | 1 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Liga Portugal, 6. kolejka
|
1:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Liga Portugal, 5. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Liga Portugal, 4. kolejka
|
0:1 | 78' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Sie
Koniec
|
Liga Portugal, 3. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Sie
Koniec
|
Liga Portugal, 2. kolejka
|
0:7 | 26' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
Liga Portugal, 1. kolejka
|
1:0 | 10' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Selvi Clua w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Selvi Clua rozegrał w barwach Casa Pii w Taça de Portugal 1 mecz, w Liga Portugal 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 650 minut. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Selvi Clua – transfery
W trakcie kariery Selvi Clua zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 600 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Casa Pia 2026 – obecnie
-
Almeria 2026 – 2026
-
Mirandes 2026 – 2026
-
Almeria 2025 – 2026
-
Girona B 2022 – 2025
-
Girona U19 2022 – 2022

-
Girona U18 2021 – 2022

-
Gimnàstic de Tarragona Youth 2020 – 2021

-
Fundació Futbol Base Reus Youth do 2020

Historia transferów Selvi Clua
Pierwszy transfer Selvi Clua w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Girona B do Almerii za 600 tysięcy euro.
Selvi Clua – forma
W ostatnich 5 meczach Selvi Clua zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,82. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Selvi Clua 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.46, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.82 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Selvi Clua 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.64 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Selvi Clua?
Selvi Clua jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.82 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.98). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Selvi Clua – zarobki
Selvi Clua gra w Casa Pia na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 90 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Selvi Clua w Casa Pia (2025/26)
| Rocznie | 90 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 8 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 247 € |
Selvi Clua – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Selvi Clua wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Selvi Clua na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Selvi Clua?
Wycena Selvi Clua wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Selvi Clua wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 300 tys. €.