Simone Romagnoli
obrońca #6Simone Romagnoli jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Simone Romagnoli
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
20:00
|
Cesena
2
Empoli
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 9. kolejka | |||||||
|
23 Paź
20:30
|
Empoli
0
Vicenza Virtus
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 8. kolejka | |||||||
|
10 Paź
15:00
|
Empoli
2
Palermo
4
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 6. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Simone Romagnoli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Simone Romagnoli wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.11, a skuteczność strzałów to 0,0%. Simone Romagnoli oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Simone Romagnoli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Simone Romagnoli rozegrał w barwach Empoli w Serie B 8 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 251 minut. Średnio dawało to 28 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Simone Romagnoli
Pierwszy transfer Simone Romagnoli w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Athletic Carpi do Empoli za 1 milion euro.
Czy Simone Romagnoli ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Simone Romagnoli nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Simone Romagnoli to operacja ścięgna achillesa z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 270 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Simone Romagnoli?
Simone Romagnoli ma na koncie 6 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Serie B — 5 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Empoli — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Simone Romagnoli?
Simone Romagnoli najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Simone Romagnoli?
Wycena 36-letniego Simone Romagnoli według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,9 miliona euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Simone Romagnoli?
Simone Romagnoli urodził się 9 lutego 1990 w Cremona we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Simone Romagnoli - statystyki
Szczegółowe statystyki Simone Romagnoli w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Empoli. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Simone Romagnoli
Atak
Obrona
Podania Simone Romagnoli
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Simone Romagnoli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Simone Romagnoli wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.11, a skuteczność strzałów to 0,0%. Simone Romagnoli oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Simone Romagnoli - transfery
W trakcie kariery Simone Romagnoli zmieniał klub 20 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Empoli 2026 – obecnie
-
Sampdoria 2025 – 2026
-
Frosinone 2025 – 2025
-
Sampdoria 2024 – 2025
-
Frosinone 2023 – 2024
-
Lecce 2023 – 2023
-
Parma 2022 – 2023
-
Empoli 2019 – 2022
-
Brescia 2018 – 2019
-
Empoli 2018 – 2018
-
Bologna FC 1909 2018 – 2018
-
Empoli 2018 – 2018
-
Athletic Carpi 2018 – 2018
-
Empoli 2017 – 2018
-
Athletic Carpi 2013 – 2017
-
Pescara 2013 – 2013
-
Spezia 2013 – 2013
-
Pescara 2011 – 2013
-
AC Milan 2011 – 2011
-
Foggia 2010 – 2011
-
AC Milan U20 do 2010

Historia transferów Simone Romagnoli
Pierwszy transfer Simone Romagnoli w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Athletic Carpi do Empoli za 1 milion euro.
Simone Romagnoli - forma
W ostatnich 5 meczach Simone Romagnoli zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 5 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,47. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Simone Romagnoli ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.94, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.47.
W ostatnich 10 meczach Simone Romagnoli ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.94, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53.
W jakiej formie jest Simone Romagnoli?
Simone Romagnoli jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.47 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.11). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Simone Romagnoli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Simone Romagnoli rozegrał w barwach Empoli w Serie B 8 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 251 minut. Średnio dawało to 28 minut gry na spotkanie.
Simone Romagnoli - zarobki
Simone Romagnoli gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 560 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Simone Romagnoli (2025/26)
| Rocznie | 560 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 47 tys. € |
| Tygodniowo | 11 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Simone Romagnoli - kontuzje
W trakcie kariery Simone Romagnoli zanotował 13 kontuzji, przez które opuścił łącznie 56 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Simone Romagnoli
-
Operacja ścięgna Achillesa
23.11.24 – 19.08.25 (270 dni)
Sampdoria opuszczone: 28 meczów
-
Uraz
27.09.24 – 19.10.24 (23 dni)
Sampdoria opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
07.05.24 – 12.05.24 (6 dni)
Frosinone opuszczone: 1 mecz
- Uraz o nieznanym charakterze 30.09.23 – 05.10.23 (6 dni)
-
Odpoczynek
08.01.23 – 26.01.23 (19 dni)
Parma opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
16.09.22 – 14.12.22 (90 dni)
Parma opuszczone: 12 meczów
-
Uraz
05.01.22 – 15.01.22 (11 dni)
Empoli opuszczone: 2 mecze
-
Problemy z udem
16.10.21 – 30.10.21 (15 dni)
Empoli opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
06.02.18 – 13.02.18 (8 dni)
Bologna FC 1909 opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
01.02.16 – 06.02.16 (6 dni)
Athletic Carpi opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.08.15 – 31.08.15 (4 dni)
Athletic Carpi opuszczone: 1 mecz
- Uraz 08.01.13 – 13.01.13 (6 dni)
-
Uraz przywodziciela
02.09.12 – 27.09.12 (26 dni)
Pescara opuszczone: 4 mecze
Czy Simone Romagnoli ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Simone Romagnoli nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Simone Romagnoli to operacja ścięgna achillesa z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 270 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Simone Romagnoli - trofea
W trakcie kariery Simone Romagnoli zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Simone Romagnoli?
Simone Romagnoli zdobył w karierze 6 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Empoli — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Serie B — 5 razy.
Simone Romagnoli - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Simone Romagnoli wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Simone Romagnoli na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Simone Romagnoli?
Wycena Simone Romagnoli wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Simone Romagnoli wyceniano na 1,9 mln €, a najniżej na 125 tys. €.