Sung-Ryong Jung jest piłkarzem występującym obecnie w Fukushima United. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Sung-Ryong Jung
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Sung-Ryong Jung w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Sung-Ryong Jung wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.58. Sung-Ryong Jung oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sung-Ryong Jung w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Sung-Ryong Jung rozegrał w barwach Fukushima United w J3 League 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 360 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Sung-Ryong Jung
Pierwszy transfer Sung-Ryong Jung w seniorskiej karierze miał miejsce w 2008 roku, gdy przeniósł się z Pohang Steelers do Seongnam FC za 1,2 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Sung-Ryong Jung było przejście z Seongnam FC do Suwon Bluewings w 2011 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,3 miliona euro.
Czy Sung-Ryong Jung ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Sung-Ryong Jung nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sung-Ryong Jung to uraz kolana z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 47 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Sung-Ryong Jung?
Sung-Ryong Jung ma na koncie 13 trofeów — 11 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Japonii — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Kawasaki Frontale — 9 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Sung-Ryong Jung?
Sung-Ryong Jung najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Sung-Ryong Jung?
Wycena 41-letniego Sung-Ryong Jung według stanu na październik 2026 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,7 miliona euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Sung-Ryong Jung?
Sung-Ryong Jung urodził się 4 stycznia 1985 w Jeju (narodowość: Korea Południowa). Obecnie piłkarz ma 41 lat.
Sung-Ryong Jung – statystyki
Szczegółowe statystyki Sung-Ryong Jung w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fukushima United. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Sung-Ryong Jung vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Sung-Ryong Jung w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Sung-Ryong Jung wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.58. Sung-Ryong Jung oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Sung-Ryong Jung – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Sung-Ryong Jung w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Sung-Ryong Jung w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Sung-Ryong Jung rozegrał w barwach Fukushima United w J3 League 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 360 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Sung-Ryong Jung – transfery
W trakcie kariery Sung-Ryong Jung zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Fukushima United 2026 – obecnie
-
Kawasaki Frontale 2016 – 2026
-
Suwon Bluewings 2011 – 2016
-
Seongnam FC 2008 – 2011
-
Pohang Steelers 2003 – 2008
-
Seogwipo High School do 2003

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Sung-Ryong Jung
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 12.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 01.01.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 01.01.2011 |
|
1,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2007/08 | 01.01.2008 |
|
1,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2002/03 | 01.01.2003 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Sung-Ryong Jung
Pierwszy transfer Sung-Ryong Jung w seniorskiej karierze miał miejsce w 2008 roku, gdy przeniósł się z Pohang Steelers do Seongnam FC za 1,2 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Sung-Ryong Jung było przejście z Seongnam FC do Suwon Bluewings w 2011 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,3 miliona euro.
Sung-Ryong Jung – forma
W ostatnich 5 meczach Sung-Ryong Jung zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,72. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Sung-Ryong Jung i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Sie
Koniec
|
Fukushima United
2
Nara Club
2
J3 League (Japonia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Gainare Tottori
2
Fukushima United
1
J3 League (Japonia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Kanazawa
4
Fukushima United
3
J3 League (Japonia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Fukushima United
1
Kamatamare Sanuki
2
J3 League (Japonia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia), 37. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Shimizu S-pulse
3
J1 League (Japonia), 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
4
Kashiwa Reysol
4
J1 League (Japonia), 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia), 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia), 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia), 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Machida Zelvia
3
J1 League (Japonia), 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Nagoya Grampus
3
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia), 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Albirex Niigata
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Yokohama FC
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia), 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Al Ahli Saudi
2
Kawasaki Frontale
0
AFC Champions League Elite
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Al Nassr
2
Kawasaki Frontale
3
AFC Champions League Elite
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Dogryw.
|
Kawasaki Frontale
3
Al Sadd
2
AFC Champions League Elite
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Tokio Verdy
0
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Machida Zelvia
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
FC Tokyo
0
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Fagiano Okayama
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
4
Shanghai Shenhua
0
AFC Champions League Elite
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Kawasaki Frontale
0
AFC Champions League Elite
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
4
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Kawasaki Frontale
4
AFC Champions League Elite
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Kawasaki Frontale
4
Shandong Luneng
0
AFC Champions League Elite
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Buriram United
0
Kawasaki Frontale
3
AFC Champions League Elite
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Sie
Koniec
|
FC Tokyo
0
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Jubilo Iwata
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Tokio Verdy
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Machida Zelvia
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
4
Jubilo Iwata
5
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Kyoto Sanga
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
3
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
3
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Gamba Osaka
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama FC
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Yokohama FC
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
3
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
FC Tokyo
2
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Consadole Sapporo
4
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Shonan Bellmare
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Jubilo Iwata
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Cerezo Osaka
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Tokushima Vortis
1
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Yokohama FC
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Kashiwa Reysol
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Kawasaki Frontale
5
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Shimizu S-pulse
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.8 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Vegalta Sendai
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama FC
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Kawasaki Frontale
6
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Oita Trinita
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Yokohama FC
1
Kawasaki Frontale
5
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lip
Koniec
|
FC Tokyo
0
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Shimizu S-pulse
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Nagoya Grampus
3
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
3
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Oita Trinita
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Lis
Koniec
|
FC Tokyo
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
7
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Vegalta Sendai
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
4
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Sagan Tosu
2
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
4
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Albirex Niigata
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Ventforet Kofu
1
J1 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 |
W ostatnich 5 meczach Sung-Ryong Jung ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.72.
W ostatnich 10 meczach Sung-Ryong Jung ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.40, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 5.74.
W jakiej formie jest Sung-Ryong Jung?
Sung-Ryong Jung jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.72 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.58). Jego dyspozycja rośnie.
Sung-Ryong Jung – kontuzje
W trakcie kariery Sung-Ryong Jung zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 18 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Sung-Ryong Jung
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
01.10.22 – 22.10.22 (22 dni)
Kawasaki Frontale opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
27.03.21 – 14.04.21 (19 dni)
Kawasaki Frontale opuszczone: 4 mecze
-
Problemy z udem
21.10.17 – 28.10.17 (8 dni)
Kawasaki Frontale opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
28.02.15 – 15.04.15 (47 dni)
Suwon Bluewings opuszczone: 11 meczów
Czy Sung-Ryong Jung ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Sung-Ryong Jung nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sung-Ryong Jung to uraz kolana z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 47 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Sung-Ryong Jung – trofea
W trakcie kariery Sung-Ryong Jung zdobył 13 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Sung-Ryong Jung
Jakie trofea zdobył Sung-Ryong Jung?
Sung-Ryong Jung zdobył w karierze 13 trofeów — 11 drużynowych i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Kawasaki Frontale — 9 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Japonii — 4 razy.
Sung-Ryong Jung – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sung-Ryong Jung wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sung-Ryong Jung na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Sung-Ryong Jung
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | 41 |
|
0 € |
| 08.06.2026 | 41 |
|
100 tys. € |
| 14.12.2025 | 40 |
|
100 tys. € |
| 28.05.2025 | 40 |
|
100 tys. € |
| 09.12.2024 | 39 |
|
100 tys. € |
| 11.06.2024 | 39 |
|
100 tys. € |
| 21.02.2024 | 39 |
|
100 tys. € |
| 27.06.2023 | 38 |
|
150 tys. € |
| 05.01.2023 | 38 |
|
225 tys. € |
| 27.06.2022 | 37 |
|
300 tys. € |
| 13.01.2022 | 37 |
|
700 tys. € |
| 28.06.2021 | 36 |
|
900 tys. € |
| 28.01.2021 | 36 |
|
900 tys. € |
| 07.04.2020 | 35 |
|
950 tys. € |
| 27.12.2019 | 34 |
|
1,2 mln € |
| 26.06.2019 | 34 |
|
1,5 mln € |
| 04.01.2019 | 34 |
|
1,7 mln € |
| 04.01.2018 | 33 |
|
1,5 mln € |
| 24.03.2017 | 32 |
|
1,2 mln € |
| 24.02.2016 | 31 |
|
1 mln € |
| 11.03.2014 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 26.08.2013 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 01.02.2012 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 13.04.2011 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 27.07.2010 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 15.01.2009 | 24 |
|
900 tys. € |
| 12.10.2008 | 23 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Sung-Ryong Jung?
Wycena Sung-Ryong Jung wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Sung-Ryong Jung wyceniano na 1,7 mln €, a najniżej na 0 €.