Taiyo Yamaguchi
napastnik #88Taiyo Yamaguchi jest piłkarzem występującym obecnie w Tochigi SC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.
Forma w ostatnich meczach Taiyo Yamaguchi
OcenaTransfery
Profil gry
Jaka jest wartość rynkowa Taiyo Yamaguchi?
Wycena 19-letniego Taiyo Yamaguchi według stanu na czerwiec 2026 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 125 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Taiyo Yamaguchi?
Taiyo Yamaguchi urodził się 18 sierpnia 2006 (Japonia). Obecnie piłkarz ma 19 lat.
Taiyo Yamaguchi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Taiyo Yamaguchi. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Taiyo Yamaguchi
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.11 2025 |
J1 League (Japonia), 36. kolejka
|
0:1 | 1' | 0 | 0 | – | ||
| 25.10 2025 |
J1 League (Japonia), 35. kolejka
|
3:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 17.10 2025 |
J1 League (Japonia), 34. kolejka
|
0:0 | 5' | 0 | 0 | – | ||
| 10.08 2025 |
J1 League (Japonia), 25. kolejka
|
0:1 | – | 0 | 0 | – |
Taiyo Yamaguchi – transfery
W trakcie kariery Taiyo Yamaguchi zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Tochigi SC 2026 – obecnie
-
FC Tokyo 2026 – 2026
-
Ehime FC 2026 – 2026
-
FC Tokyo 2025 – 2026
-
FC Tokyo U18 do 2025

Taiyo Yamaguchi – forma
W ostatnich 4 meczach Taiyo Yamaguchi zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 3,30. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Taiyo Yamaguchi
Taiyo Yamaguchi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Taiyo Yamaguchi wynosi obecnie 125 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Taiyo Yamaguchi na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Taiyo Yamaguchi?
Wycena Taiyo Yamaguchi wynosi obecnie 125 tys. €. W szczycie kariery Taiyo Yamaguchi wyceniano na 125 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.