Timothee Kolodziejczak
obrońca #15Timothee Kolodziejczak jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Timothee Kolodziejczak
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Timothee Kolodziejczak w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Timothee Kolodziejczak wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.70, a skuteczność strzałów to 0,0%. Timothee Kolodziejczak oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Timothee Kolodziejczak w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Timothee Kolodziejczak rozegrał w barwach Paris FC w Pucharze Francji 3 mecze, w Ligue 1 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 840 minut. Średnio dawało to 28 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Timothee Kolodziejczak
Pierwszy transfer Timothee Kolodziejczak w seniorskiej karierze miał miejsce w 2009 roku, gdy przeniósł się z RC Lens do Lyonu za 2,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Timothee Kolodziejczak było przejście z Sevilli do Borussii Mönchengladbach w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,5 miliona euro.
Czy Timothee Kolodziejczak ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Timothee Kolodziejczak nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Timothee Kolodziejczak to uraz mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 99 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Timothee Kolodziejczak?
Timothee Kolodziejczak ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Liga Europy — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Sevillą — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Timothee Kolodziejczak?
Timothee Kolodziejczak najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Timothee Kolodziejczak?
Wycena 35-letniego Timothee Kolodziejczak według stanu na październik 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Timothee Kolodziejczak?
Timothee Kolodziejczak urodził się 1 października 1991 w Arras we Francji. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Timothee Kolodziejczak – statystyki
Szczegółowe statystyki Timothee Kolodziejczak w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Paris FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Timothee Kolodziejczak w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Timothee Kolodziejczak wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.70, a skuteczność strzałów to 0,0%. Timothee Kolodziejczak oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Timothee Kolodziejczak – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Timothee Kolodziejczak w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Kwi
Koniec
|
Ligue 1, 28. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
22 Mar
Koniec
|
Ligue 1, 27. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Mar
Koniec
|
Ligue 1, 26. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
08 Mar
Koniec
|
Ligue 1, 25. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
21 Lut
Koniec
|
Ligue 1, 23. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
14 Lut
Koniec
|
Ligue 1, 22. kolejka
|
0:5 | 90' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
08 Lut
Koniec
|
Ligue 1, 21. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
04 Lut
Koniec
|
Puchar Francji, 1/16 finału
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
31 Sty
Koniec
|
Ligue 1, 20. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
25 Sty
Koniec
|
Ligue 1, 19. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | 6.4 |
Ile meczów rozegrał Timothee Kolodziejczak w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Timothee Kolodziejczak rozegrał w barwach Paris FC w Pucharze Francji 3 mecze, w Ligue 1 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 840 minut. Średnio dawało to 28 minut gry na spotkanie.
Timothee Kolodziejczak – transfery
W trakcie kariery Timothee Kolodziejczak zmieniał klub 18 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 22,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Free Player 2026 – obecnie

-
Paris FC 2023 – 2026
-
Free Player 2023 – 2023

-
Schalke 04 2022 – 2023
-
Free Player 2022 – 2022

-
Saint-Étienne 2020 – 2022
-
Tigres UANL 2020 – 2020
-
Saint-Étienne 2018 – 2020
-
Tigres UANL 2017 – 2018
-
Borussia Mönchengladbach 2017 – 2017
-
Sevilla 2014 – 2017
-
Nicea 2012 – 2014
-
Lyon 2009 – 2012
-
RC Lens 2009 – 2009
-
Lyon 2008 – 2009
-
RC Lens 2008 – 2008
-
RC Lens U19 2007 – 2008

-
Lens U17 2006 – 2007

-
RC Lens Youth do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Timothee Kolodziejczak
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2023/24 | 05.09.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2022/23 | 20.10.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
4,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 29.06.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 31.07.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 04.09.2017 |
|
5 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 03.01.2017 |
|
7,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 28.08.2014 |
|
3 mln € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
|
2,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2009/10 | 29.06.2009 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2008/09 | 19.08.2008 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
|
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Timothee Kolodziejczak
Pierwszy transfer Timothee Kolodziejczak w seniorskiej karierze miał miejsce w 2009 roku, gdy przeniósł się z RC Lens do Lyonu za 2,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Timothee Kolodziejczak było przejście z Sevilli do Borussii Mönchengladbach w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,5 miliona euro.
Timothee Kolodziejczak – forma
W ostatnich 5 meczach Timothee Kolodziejczak zanotował bilans 1 zwycięstwo, 4 remisy i 0 porażek. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Timothee Kolodziejczak i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
1
Paris FC
1
Ligue 1, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Paris FC
3
Le Havre
2
Ligue 1, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Strasburg
0
Paris FC
0
Ligue 1, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Lyon
1
Paris FC
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
Paris FC
1
Ligue 1, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Paris FC
0
RC Lens
5
Ligue 1, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Auxerre
0
Paris FC
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
FC Lorient
2
Paris FC
0
Puchar Francji, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Paris FC
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Paris FC
0
Angers
0
Ligue 1, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Nantes
1
Paris FC
2
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
0
Paris FC
1
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Paris FC
1
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Raon l'Etape
0
Paris FC
3
Puchar Francji, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Paris FC
0
Toulouse
3
Ligue 1, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Le Havre
0
Paris FC
0
Ligue 1, 15. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Paris FC
1
Auxerre
1
Ligue 1, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Lille
4
Paris FC
2
Ligue 1, 13. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Paris FC
0
Rennes
1
Ligue 1, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Monaco
0
Paris FC
1
Ligue 1, 11. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Paris FC
3
Lyon
3
Ligue 1, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Paris FC
1
Nantes
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Paris FC
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Paris FC
2
FC Lorient
0
Ligue 1, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
Paris FC
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Paris FC
2
Strasburg
3
Ligue 1, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Brest
1
Paris FC
2
Ligue 1, 4. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Paris FC
3
Metz
2
Ligue 1, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
5
Paris FC
2
Ligue 1, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Angers
1
Paris FC
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Paris FC
2
Ajaccio
0
Ligue 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Paris FC
2
Clermont
0
Ligue 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Paris FC
4
Caen
2
Ligue 2, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Lavallouis
3
Paris FC
0
Ligue 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Metz
3
Paris FC
1
Ligue 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Paris FC
1
Amiens SC
0
Ligue 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Ajaccio
0
Paris FC
2
Ligue 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Pau
0
Paris FC
0
Ligue 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Paris FC
3
Rodez Aveyron
3
Ligue 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Amiens SC
0
Paris FC
0
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Paris FC
2
Grenoble
1
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Paris FC
1
Lavallouis
0
Ligue 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Red Star FC
1
Paris FC
3
Ligue 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
SC Bastia
2
Paris FC
1
Ligue 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Paris FC
1
Metz
2
Ligue 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Clermont
0
Paris FC
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Caen
0
Paris FC
2
Ligue 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
SC Bastia
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Paris FC
2
Guingamp
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Auxerre
2
Paris FC
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Paris FC
3
Angers
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Troyes
1
Paris FC
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Bordeaux
3
Paris FC
3
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Paris FC
1
Pau
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Paris FC
1
Dunkerque
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Paris FC
0
Auxerre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Schalke 04
1
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Werder Brema
2
Schalke 04
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Hertha BSC
2
Schalke 04
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Rennes
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Monaco
4
Ligue 1
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Bordeaux
2
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Troyes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Lille
0
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Strasburg
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Clermont
1
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.5 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
30 Sty
Koniec
|
![]()
FC Bergerac
1
Saint-Étienne
0
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Angers
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Jura Sud Foot
1
Saint-Étienne
4
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Reims
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Troyes
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Clermont
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Strasburg
5
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Nicea
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Monaco
3
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Montpellier
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
RC Lens
2
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
1
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Dijon FCO
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Lille
0
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Montpellier
1
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Brest
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
4
Bordeaux
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
2
RC Lens
3
Ligue 1
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
FC Lorient
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nantes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Lyon
5
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Nimes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Dijon FCO
0
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Brest
4
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Lyon
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Rennes
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Nantes
2
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
2
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Saint-Étienne
0
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Rennes
1
Puchar Francji
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Lyon
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Epinal
1
Saint-Étienne
2
Puchar Francji
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rennes
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
1
VfL Wolfsburg
1
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Nimes
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
KAA Gent
3
Saint-Étienne
2
Liga Europy
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Toulouse
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Angers
1
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Monaco
2
Saint-Étienne
3
Ligue 1
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Caen
0
Saint-Étienne
5
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Rennes
3
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Guingamp
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Nicea
1
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
4
Angers
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Toulouse
2
Saint-Étienne
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Montpellier
0
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Guingamp
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Toluca
1
Tigres UANL
0
Liga MX (Meksyk)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
![]()
Lobos BUAP
0
Tigres UANL
0
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Tigres UANL
1
![]()
Veracruz
0
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
4
Schalke 04
2
Bundesliga
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Sevilla
4
Malaga
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
0
Sevilla
3
La Liga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Villarreal
0
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Granada
4
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Sevilla
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sevilla
1
Real Sociedad
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Sevilla
2
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Granada
2
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Sevilla
2
Espanyol
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Sevilla
2
Sporting Gijon
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Valencia
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
2
Sevilla
0
La Liga
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sevilla
5
Getafe
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Sevilla
3
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Celta Vigo
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 |
Podsumowanie formy Timothee Kolodziejczak
W ostatnich 10 meczach Timothee Kolodziejczak 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.95, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.54.
W jakiej formie jest Timothee Kolodziejczak?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Timothee Kolodziejczak – zarobki
Timothee Kolodziejczak gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 910 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Timothee Kolodziejczak (2025/26)
| Rocznie | 910 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 76 tys. € |
| Tygodniowo | 18 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Timothee Kolodziejczak w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
910 tys. € |
| 2024/25 |
|
730 tys. € |
| 2023/24 |
|
730 tys. € |
| 2022/23 |
|
950 tys. € |
| 2021/22 |
|
1,5 mln € |
| 2020/21 |
|
1,5 mln € |
| 2019/20 |
|
1,4 mln € |
| 2018/19 |
|
810 tys. € |
| 2017/18 |
|
642 tys. € |
| 2016/17 |
|
1,9 mln € |
| 2016/17 |
|
1,9 mln € |
| 2015/16 |
|
1,3 mln € |
| 2014/15 |
|
660 tys. € |
| 2013/14 |
|
370 tys. € |
Timothee Kolodziejczak – kontuzje
W trakcie kariery Timothee Kolodziejczak zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 21 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Timothee Kolodziejczak
-
Uraz mięśnia
07.10.23 – 13.01.24 (99 dni)
Paris FC opuszczone: 13 meczów
-
Uraz
26.10.22 – 02.11.22 (8 dni)
Schalke 04 opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie mięśnia
12.07.17 – 13.09.17 (64 dni)
Borussia Mönchengladbach opuszczone: 3 mecze
-
Braki w przygotowaniu
08.02.17 – 15.02.17 (8 dni)
Borussia Mönchengladbach opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
01.02.17 – 08.02.17 (8 dni)
Borussia Mönchengladbach opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
22.01.17 – 01.02.17 (11 dni)
Borussia Mönchengladbach opuszczone: 1 mecz
Czy Timothee Kolodziejczak ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Timothee Kolodziejczak nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Timothee Kolodziejczak to uraz mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 99 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Timothee Kolodziejczak – trofea
W trakcie kariery Timothee Kolodziejczak zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Timothee Kolodziejczak
Jakie trofea zdobył Timothee Kolodziejczak?
Timothee Kolodziejczak zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Sevilli — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Liga Europy — 2 razy.
Timothee Kolodziejczak – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Timothee Kolodziejczak wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Timothee Kolodziejczak na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Timothee Kolodziejczak
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 35 | 100 tys. € | |
| 31.05.2026 | 34 |
|
150 tys. € |
| 14.12.2025 | 34 |
|
200 tys. € |
| 01.06.2025 | 33 |
|
250 tys. € |
| 03.12.2024 | 33 |
|
250 tys. € |
| 10.06.2024 | 32 |
|
250 tys. € |
| 25.03.2024 | 32 |
|
300 tys. € |
| 12.12.2023 | 32 |
|
400 tys. € |
| 21.06.2023 | 31 |
|
400 tys. € |
| 28.03.2023 | 31 |
|
700 tys. € |
| 06.10.2022 | 31 | 2 mln € | |
| 29.05.2022 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 15.12.2021 | 30 |
|
3,5 mln € |
| 03.06.2021 | 29 |
|
4 mln € |
| 06.01.2021 | 29 |
|
4 mln € |
| 14.10.2020 | 29 |
|
4,5 mln € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
4,8 mln € |
| 18.12.2019 | 28 |
|
6 mln € |
| 02.06.2019 | 27 |
|
6 mln € |
| 16.12.2018 | 27 |
|
6 mln € |
| 23.10.2018 | 27 |
|
4 mln € |
| 09.04.2018 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 18.06.2017 | 25 |
|
6 mln € |
| 06.02.2017 | 25 |
|
7 mln € |
| 14.07.2016 | 24 |
|
7 mln € |
| 21.02.2016 | 24 |
|
7 mln € |
| 30.06.2015 | 23 |
|
4 mln € |
| 22.01.2015 | 23 |
|
3 mln € |
| 04.10.2014 | 23 |
|
3 mln € |
| 06.08.2014 | 22 |
|
4,5 mln € |
| 13.01.2014 | 22 |
|
3,5 mln € |
| 29.05.2013 | 21 |
|
3 mln € |
| 06.01.2013 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 22.05.2012 | 20 |
|
600 tys. € |
| 23.12.2011 | 20 |
|
850 tys. € |
| 27.06.2011 | 19 |
|
1 mln € |
| 23.05.2011 | 19 |
|
950 tys. € |
| 27.12.2010 | 19 |
|
900 tys. € |
| 21.12.2009 | 18 |
|
750 tys. € |
| 29.12.2008 | 17 |
|
600 tys. € |
| 23.08.2008 | 16 |
|
400 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Timothee Kolodziejczak?
Wycena Timothee Kolodziejczak wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Timothee Kolodziejczak wyceniano na 7 mln €, a najniżej na 100 tys. €.