Tobias Lauritsen jest piłkarzem występującym obecnie w Sampdoria. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Tobias Lauritsen
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Tobias Lauritsen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Tobias Lauritsen wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.74, a skuteczność strzałów to 0,0%. Tobias Lauritsen oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Tobias Lauritsen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Tobias Lauritsen rozegrał w barwach Sampdorii w Serie B 6 meczów, w Coppa Italia 1 mecz, a w barwach Vejle w Pucharze Danii 2 mecze, w 1. Division (Dania) 5 meczów, a w barwach Kalmar FF w Allsvenskan 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 886 minut. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Tobias Lauritsen
Pierwszy transfer Tobias Lauritsen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z ODD Ballklubbu do Sparty Rotterdam za 450 tysięcy euro.
Czy Tobias Lauritsen ma kontuzję?
Obecnie Tobias Lauritsen ma uraz — uraz — i pauzuje w Sampdorii.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tobias Lauritsen to złamanie kostki z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 98 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Tobias Lauritsen?
Tobias Lauritsen ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2017 roku.
Na jakiej pozycji gra Tobias Lauritsen?
Tobias Lauritsen najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Tobias Lauritsen?
Wycena 29-letniego Tobias Lauritsen według stanu na wrzesień 2026 wynosi 2,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Tobias Lauritsen?
Tobias Lauritsen urodził się 30 sierpnia 1997 w Norwegii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Tobias Lauritsen – statystyki
Szczegółowe statystyki Tobias Lauritsen w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sampdoria. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Tobias Lauritsen vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Tobias Lauritsen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Tobias Lauritsen wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.74, a skuteczność strzałów to 0,0%. Tobias Lauritsen oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Tobias Lauritsen – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Tobias Lauritsen w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
Koniec
|
Serie B, 9. kolejka
|
2:0 | 72' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Serie B, 8. kolejka
|
1:1 | 67' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Serie B, 7. kolejka
|
1:2 | 62' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Serie B, 6. kolejka
|
4:1 | 68' | 0 | 1 | – | 7.1 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 22. kolejka
|
0:5 | 52' | 0 | 0 | – | 5.6 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Serie B, 5. kolejka
|
2:1 | 79' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Serie B, 4. kolejka
|
2:0 | 33' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 21. kolejka
|
1:0 | 69' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
07 Wrz
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 20. kolejka
|
0:1 | 72' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 6. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Tobias Lauritsen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Tobias Lauritsen rozegrał w barwach Sampdorii w Serie B 6 meczów, w Coppa Italia 1 mecz, a w barwach Vejle w Pucharze Danii 2 mecze, w 1. Division (Dania) 5 meczów, a w barwach Kalmar FF w Allsvenskan 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 886 minut. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Tobias Lauritsen – transfery
W trakcie kariery Tobias Lauritsen zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 450 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sampdoria 2026 – obecnie
-
Sparta Rotterdam 2022 – 2026
-
ODD Ballklubb 2018 – 2022
-
Pors Fotball 2016 – 2018

-
Odds BK II 2014 – 2016

-
Urædd FK 2013 – 2014

-
Herkules Fotball do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Tobias Lauritsen
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 16.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 31.07.2022 |
|
450 tys. € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 17.01.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 08.09.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 31.07.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Tobias Lauritsen
Pierwszy transfer Tobias Lauritsen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z ODD Ballklubbu do Sparty Rotterdam za 450 tysięcy euro.
Tobias Lauritsen – forma
W ostatnich 5 meczach Tobias Lauritsen zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,34. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Tobias Lauritsen i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
Koniec
|
Ascoli
2
Sampdoria
0
Serie B, 9. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sudtirol
1
Sampdoria
1
Serie B, 8. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Sampdoria
1
Arezzo
2
Serie B, 7. kolejka
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Avellino
4
Sampdoria
1
Serie B, 6. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Kalmar FF
0
BK Hacken
5
Allsvenskan (Szwecja), 22. kolejka
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Sampdoria
2
Catanzaro
1
Serie B, 5. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Mantova
2
Sampdoria
0
Serie B, 4. kolejka
|
33'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Elfsborg
1
Kalmar FF
0
Allsvenskan (Szwecja), 21. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Kalmar FF
0
Djurgardens IF
1
Allsvenskan (Szwecja), 20. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Aarhus Fremad
0
Vejle
0
1. Division (Dania), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Cremonese
2
Sampdoria
0
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Kolding IF
2
Vejle
3
1. Division (Dania), 4. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Vejle
5
Hillerød
4
1. Division (Dania), 3. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
31 Lip
Koniec
|
HB Koge
0
Vejle
2
1. Division (Dania), 2. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Vejle
2
AB Copenhagen
2
1. Division (Dania), 1. kolejka
|
6'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Excelsior Rotterdam
3
Eredivisie, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Twente
4
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 33. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 32. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Telstar
4
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
NAC Breda
0
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
FC Volendam
0
Eredivisie, 28. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Ajax
4
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
PEC Zwolle
1
Eredivisie, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Heerenveen
2
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie, 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Groningen
0
Eredivisie, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Utrecht
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Sparta Rotterdam
4
Eredivisie, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
FC Volendam
2
Puchar Holandii, 1/16 finału
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Heracles Almelo
0
Eredivisie, 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
FC Volendam
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Willem II Tilburg
1
Sparta Rotterdam
5
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
9'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Heerenveen
3
Eredivisie, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
NAC Breda
0
Eredivisie, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Vejle
2
FC Kopenhaga
0
Superligaen (Dania), 15. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
PEC Zwolle
1
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sønderjyske
2
Vejle
1
Superligaen (Dania), 14. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
AZ Alkmaar
1
Eredivisie, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
5
Groningen
2
Puchar Holandii, 2. runda wstepna
|
66'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Lyseng
0
Vejle
4
Puchar Danii, 3. runda
|
68'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Vejle
1
Silkeborg
2
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Telstar
0
Eredivisie, 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
FC Midtjylland
5
Vejle
1
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
80'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Groningen
0
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie, 9. kolejka
|
97'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Vejle
0
Nordsjælland
3
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
3
Ajax
3
Eredivisie, 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Silkeborg
1
Vejle
1
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Heracles Almelo
3
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Vejle
2
Sønderjyske
2
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Twente
5
Eredivisie, 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
FC Fredericia
1
Vejle
1
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Feyenoord Rotterdam
4
Eredivisie, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Vejle
1
Viborg
2
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Vejle
0
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie, 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Utrecht
1
Eredivisie, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Vejle
0
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Brøndby
2
Vejle
1
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
6
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Vejle
4
Odense
0
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lip
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Vejle
0
Superligaen (Dania), 2. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Vejle
1
Randers
1
Superligaen (Dania), 1. kolejka
|
65'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Utrecht
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Almere City
0
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie, 32. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Twente
2
Eredivisie, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Ajax
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Sønderjyske
1
Vejle
0
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Sparta Rotterdam
3
Heerenveen
1
Eredivisie, 29. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 28. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie, 27. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
PEC Zwolle
1
Eredivisie, 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
NAC Breda
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Sparta Rotterdam
4
Willem II Tilburg
0
Eredivisie, 24. kolejka
|
75'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
|
Istotny | 6.8 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Silkeborg
0
Vejle
1
Superligaen (Dania), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Groningen
0
Eredivisie, 21. kolejka
|
95'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
26 Sty
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
RKC Waalwijk
1
Eredivisie, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Heracles Almelo
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Ajax
2
Eredivisie, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Gru
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
NAC Breda
2
Eredivisie, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
9 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
PEC Zwolle
1
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
AZ Alkmaar
2
Eredivisie, 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Groningen
1
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Aalborg
3
Vejle
3
Superligaen (Dania), 14. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Utrecht
4
Eredivisie, 11. kolejka
|
17'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Vejle
2
Lyngby
0
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Heerenveen
2
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 8. kolejka
|
41'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Vejle
2
Aalborg
2
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie, 6. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Willem II Tilburg
1
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Vejle
1
Silkeborg
3
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
28'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Twente
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Heracles Almelo
0
Eredivisie, 1. kolejka
|
70'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Vejle
0
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lip
Koniec
|
Brøndby
2
Vejle
1
Superligaen (Dania), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
Vejle
2
Randers
3
Superligaen (Dania), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Utrecht
3
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.4 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Utrecht
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Lyngby
1
Vejle
1
Superligaen (Dania)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Hvidovre
2
Vejle
1
Superligaen (Dania)
|
34'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Vejle
1
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Vejle
1
Viborg
1
Superligaen (Dania)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Vitesse
1
Sparta Rotterdam
4
Eredivisie
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Ajax
2
Eredivisie
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Vejle
2
Silkeborg
0
Superligaen (Dania)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Vejle
1
Lyngby
0
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Karne
|
AB Copenhagen
(3)
1
Vejle
(2)
1
Puchar Danii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Vejle
1
Superligaen (Dania)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
PSV Eindhoven
4
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Vejle
3
Hvidovre
1
Superligaen (Dania)
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Vejle
0
Nordsjælland
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Lyngby
1
Vejle
1
Superligaen (Dania)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Vejle
1
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Vejle
0
Brøndby
1
Superligaen (Dania)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
01 Cze
Koniec
|
Utrecht
1
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Sparta Rotterdam
4
Cambuur
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.3 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Emmen
0
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
28 Sty
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.6 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Twente
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Vitesse
0
Sparta Rotterdam
4
Eredivisie
|
89'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Utrecht
3
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
3
Emmen
1
Eredivisie
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Sparta Rotterdam
4
FC Volendam
0
Eredivisie
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 9.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
9 strzałów (5 celnych)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Heerenveen
0
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Kristiansund BK
2
ODD Ballklubb
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
17 Lip
Koniec
|
ODD Ballklubb
1
Lillestrøm
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
02 Lip
Koniec
|
ODD Ballklubb
3
Bodo/Glimt
2
Eliteserien (Norwegia)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Valerenga
0
ODD Ballklubb
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
19 Cze
Koniec
|
ODD Ballklubb
1
Molde
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
22 Maj
Koniec
|
jerv
0
ODD Ballklubb
1
Eliteserien (Norwegia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Molde
3
ODD Ballklubb
0
Eliteserien (Norwegia)
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
ODD Ballklubb
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
ODD Ballklubb
2
Aalesund
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.0 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
ODD Ballklubb
2
Viking
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Rosenborg
1
ODD Ballklubb
0
Eliteserien (Norwegia)
|
80'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
ODD Ballklubb
2
Tromsø
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Gru
Koniec
|
ODD Ballklubb
3
Stabaek
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Viking
3
ODD Ballklubb
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lis
Koniec
|
ODD Ballklubb
1
Valerenga
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
ODD Ballklubb
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Lis
Koniec
|
ODD Ballklubb
2
Kristiansund BK
4
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Tromsø
2
ODD Ballklubb
0
Eliteserien (Norwegia)
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Paź
Koniec
|
ODD Ballklubb
3
Brann
3
Eliteserien (Norwegia)
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sandefjord
0
ODD Ballklubb
0
Eliteserien (Norwegia)
|
28'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
ODD Ballklubb
4
Haugesund
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
3 gole
· 75% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.2 | |
|
28 Lip
Koniec
|
ODD Ballklubb
2
Sandefjord
3
Eliteserien (Norwegia)
|
86'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Strømsgodset
3
ODD Ballklubb
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Cze
Koniec
|
ODD Ballklubb
3
Tromsø
0
Eliteserien (Norwegia)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Brann
1
ODD Ballklubb
3
Eliteserien (Norwegia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
ODD Ballklubb
1
Bodo/Glimt
0
Eliteserien (Norwegia)
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Lillestrøm
1
ODD Ballklubb
0
Eliteserien (Norwegia)
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Maj
Koniec
|
ODD Ballklubb
1
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Stabaek
2
ODD Ballklubb
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Gru
Koniec
|
ODD Ballklubb
1
Molde
4
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Kristiansund BK
4
ODD Ballklubb
3
Eliteserien (Norwegia)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Valerenga
2
ODD Ballklubb
0
Eliteserien (Norwegia)
|
20'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
ODD Ballklubb
3
Viking
0
Eliteserien (Norwegia)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Lip
Koniec
|
ODD Ballklubb
1
Brann
0
Eliteserien (Norwegia)
|
75'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Ranheim
4
ODD Ballklubb
1
Eliteserien (Norwegia)
|
49'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
ODD Ballklubb
1
Valerenga
1
Eliteserien (Norwegia)
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Strømsgodset
2
ODD Ballklubb
3
Eliteserien (Norwegia)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Kristiansund BK
1
ODD Ballklubb
1
Eliteserien (Norwegia)
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Sie
Koniec
|
ODD Ballklubb
2
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Mjondalen
2
ODD Ballklubb
0
Eliteserien (Norwegia)
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lip
Koniec
|
ODD Ballklubb
2
Stabaek
1
Eliteserien (Norwegia)
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
ODD Ballklubb
0
Eliteserien (Norwegia)
|
11'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Lillestrøm
0
ODD Ballklubb
3
Eliteserien (Norwegia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
ODD Ballklubb
1
Ranheim
0
Eliteserien (Norwegia)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Tromsø
1
ODD Ballklubb
2
Eliteserien (Norwegia)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Brann
1
ODD Ballklubb
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Rosenborg
3
ODD Ballklubb
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Paź
Koniec
|
ODD Ballklubb
2
Ranheim
0
Eliteserien (Norwegia)
|
20'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
ODD Ballklubb
1
Molde
1
Eliteserien (Norwegia)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Kristiansund BK
1
ODD Ballklubb
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Maj
Koniec
|
ODD Ballklubb
1
Kristiansund BK
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
06 Maj
Koniec
|
ODD Ballklubb
3
Start
0
Eliteserien (Norwegia)
|
28'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
11 Mar
Koniec
|
ODD Ballklubb
1
Haugesund
2
Eliteserien (Norwegia)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Tobias Lauritsen 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.57, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.34 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W ostatnich 10 meczach Tobias Lauritsen 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.57, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.56 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W jakiej formie jest Tobias Lauritsen?
Tobias Lauritsen jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.34 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.74). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Tobias Lauritsen – zarobki
Tobias Lauritsen gra w Sampdoria na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 490 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Tobias Lauritsen w Sampdoria (2025/26)
| Rocznie | 490 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 41 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Tobias Lauritsen w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
490 tys. € |
| 2024/25 |
|
490 tys. € |
| 2023/24 |
|
320 tys. € |
| 2022/23 |
|
320 tys. € |
Tobias Lauritsen – kontuzje
W trakcie kariery Tobias Lauritsen zanotował 22 kontuzje, przez które opuścił łącznie 22 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Tobias Lauritsen
-
Uraz
pauzuje od 4 dni
29.10.26 (4 dni)
Sampdoria opuszczone: 1 mecz
-
Rana
26.08.26 – 13.09.26 (17 dni)
Sampdoria opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
21.08.26 – 09.09.26 (20 dni)
Sampdoria opuszczone: 3 mecze
- Uraz 28.09.25 – 01.10.25 (4 dni)
- Uraz 26.06.25 – 29.06.25 (4 dni)
- Uraz 23.02.25 – 25.02.25 (3 dni)
-
Uraz kostki
14.12.24 – 20.12.24 (7 dni)
Sparta Rotterdam opuszczone: 1 mecz
- Uraz stopy 30.10.24 – 01.11.24 (3 dni)
- Wstrząśnienie mózgu 04.10.24 – 14.10.24 (11 dni)
- Choroba 21.04.24 – 23.04.24 (3 dni)
-
Uraz kostki
01.04.24 – 11.04.24 (11 dni)
Sparta Rotterdam opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
08.02.24 – 15.02.24 (8 dni)
Sparta Rotterdam opuszczone: 1 mecz
-
Uraz stopy
20.01.24 – 01.02.24 (13 dni)
Sparta Rotterdam opuszczone: 1 mecz
- Choroba 02.01.24 – 04.01.24 (3 dni)
-
Odpoczynek
30.10.23 – 01.11.23 (3 dni)
Sparta Rotterdam opuszczone: 1 mecz
- Uraz 19.07.23 – 24.07.23 (6 dni)
- Uraz 03.06.23 – 06.06.23 (4 dni)
- Uraz kostki 27.01.23 – 29.01.23 (3 dni)
- Choroba 10.10.22 – 12.10.22 (3 dni)
- Uraz 10.09.22 – 13.09.22 (4 dni)
-
Uraz głowy
01.07.22 – 09.07.22 (9 dni)
ODD Ballklubb opuszczone: 1 mecz
-
Złamanie kostki
25.07.20 – 30.10.20 (98 dni)
ODD Ballklubb opuszczone: 10 meczów
Czy Tobias Lauritsen ma kontuzję?
Obecnie Tobias Lauritsen ma uraz — uraz — i pauzuje w Sampdorii.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tobias Lauritsen to złamanie kostki z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 98 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Tobias Lauritsen – trofea
W trakcie kariery Tobias Lauritsen zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Tobias Lauritsen
Jakie trofea zdobył Tobias Lauritsen?
Tobias Lauritsen zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 1 raz.
Tobias Lauritsen – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Tobias Lauritsen wynosi obecnie 2,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Tobias Lauritsen na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Tobias Lauritsen
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 30.09.2026 | 29 |
|
2,8 mln € |
| 27.05.2026 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 01.12.2025 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 27.05.2025 | 27 |
|
3,5 mln € |
| 16.12.2024 | 27 |
|
4 mln € |
| 30.05.2024 | 26 |
|
5 mln € |
| 14.12.2023 | 26 |
|
3 mln € |
| 22.06.2023 | 25 |
|
3 mln € |
| 16.03.2023 | 25 |
|
2 mln € |
| 10.11.2022 | 25 |
|
850 tys. € |
| 13.09.2022 | 25 |
|
700 tys. € |
| 02.01.2022 | 24 |
|
500 tys. € |
| 30.12.2020 | 23 |
|
300 tys. € |
| 24.07.2020 | 22 |
|
400 tys. € |
| 28.12.2019 | 22 |
|
300 tys. € |
| 29.12.2018 | 21 |
|
100 tys. € |
| 09.09.2018 | 21 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Tobias Lauritsen?
Wycena Tobias Lauritsen wynosi obecnie 2,8 mln €. W szczycie kariery Tobias Lauritsen wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.