Tobias Lauritsen

napastnik #8
Narodowość Norwegia Aktualny klub Sampdoria
Wiek / data ur.28 lat (30.08.1997)
Wzrost1,96 m
Waga85 kg
Pozycjanapastnik
Preferowana nogaprawa
Zarobki490 tys. €
Dołączyłb.d.
Kontrakt do29.06.2029
Wartość rynkowa3,5 mln €

Tobias Lauritsen jest piłkarzem występującym obecnie w Sampdoria. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.

Liczby Tobias Lauritsen w 1. Division (Dania) 2026/2027
Mecze
2
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
72'
Średnia ocena
6.45
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Tobias Lauritsen

Ocena
31.07 HB Koge Vejle 0:2 6.6
24.07 Vejle AB Copenhagen 2:2 6.3
17.05 Sparta Rotterdam Excelsior Rotterdam 2:3 7.5
10.05 Twente Sparta Rotterdam 4:0 5.8
03.05 Sparta Rotterdam Go Ahead Eagles 2:2 8.7
Najbliższy hitowy mecz
Daejeon Citizen Gwangju FC
02.08.2026·12:30
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

6,45
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

490 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 41 tys. €
tygodniowo: 9 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer31.07.2022
kwota transferu450 tys. €
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

3,5 mln €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy pomocnik (8)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,96 m
Waga 85 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Tobias Lauritsen w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Tobias Lauritsen wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.45, a skuteczność strzałów to 0,0%. Tobias Lauritsen oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Tobias Lauritsen w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Tobias Lauritsen rozegrał w barwach Vejle w 1. Division (Dania) 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 72 minuty. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.

Historia transferów Tobias Lauritsen

Pierwszy transfer Tobias Lauritsen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z ODD Ballklubbu do Sparty Rotterdam za 450 tysięcy euro.

Ile zarabia Tobias Lauritsen?

Na podstawie kontraktu z Sampdoria, Tobias Lauritsen otrzymuje 490 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 40,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lauritsen w sierpniu 2026 to 9,4 tysiąca euro, a dziennie około 1,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.

Na jakiej pozycji gra Tobias Lauritsen?

Tobias Lauritsen najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).

Jaka jest wartość rynkowa Tobias Lauritsen?

Wycena 28-letniego Tobias Lauritsen według stanu na maj 2026 wynosi 3,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Tobias Lauritsen?

Tobias Lauritsen urodził się 30 sierpnia 1997 (Norwegia). Obecnie piłkarz ma 28 lat.