Tomas Pablo Asta-Buruaga Montoya jest piłkarzem występującym obecnie w U. Catolica. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Tomas Astaburuaga
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Tomas Astaburuaga w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Tomas Astaburuaga wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.57, a skuteczność strzałów to 0,0%. Tomas Astaburuaga oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Tomas Astaburuaga w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Tomas Astaburuaga rozegrał w barwach U. Catolica w Primera Division (Chile) 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 410 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Tomas Astaburuaga
Pierwszy transfer Tomas Astaburuaga w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Antofagasta do U. Catolica za 409,1 tysiąca euro.
Czy Tomas Astaburuaga ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Tomas Astaburuaga nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tomas Astaburuaga to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 203 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Tomas Astaburuaga?
Tomas Astaburuaga ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Chile — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z U. Catolica — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Tomas Astaburuaga?
Tomas Astaburuaga najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Tomas Astaburuaga?
Wycena 30-letniego Tomas Astaburuaga według stanu na czerwiec 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 350 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Tomas Astaburuaga?
Tomas Astaburuaga urodził się 11 października 1996 w Santiago de Chile w Chile. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Tomas Astaburuaga – statystyki
Szczegółowe statystyki Tomas Astaburuaga w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział U. Catolica. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Tomas Astaburuaga
Tomas Pablo Asta-Buruaga Montoya vs. inni
Atak
Obrona
Podania Tomas Astaburuaga
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Tomas Astaburuaga w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Tomas Astaburuaga wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.57, a skuteczność strzałów to 0,0%. Tomas Astaburuaga oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Tomas Astaburuaga – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Tomas Astaburuaga w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Tomas Astaburuaga
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03 2026 |
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
1:0 | 67' | 0 | 0 | – | |||
| 02.03 2026 |
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
1:2 | 79' | 0 | 0 | ||||
| 22.02 2026 |
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 15.02 2026 |
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
3:2 | 70' | 0 | 0 | – | |||
| 09.02 2026 |
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 01.02 2026 |
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
2:2 | 14' | 0 | 0 | – | |||
| 25.01 2026 |
Superpuchar Chile, finał
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 20.01 2026 |
Superpuchar Chile, półfinał
|
2:4 | 20' | 0 | 0 | – | |||
| 06.12 2025 |
Primera Division (Chile), 30. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 29.11 2025 |
Primera Division (Chile), 29. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Tomas Astaburuaga w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Tomas Astaburuaga rozegrał w barwach U. Catolica w Primera Division (Chile) 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 410 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Tomas Astaburuaga – transfery
W trakcie kariery Tomas Astaburuaga zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 409 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
U. Catolica 2024 – obecnie
-
Everton de Vina 2024 – 2024
-
U. Catolica 2023 – 2024
-
Union La Calera 2022 – 2023
-
U. Catolica 2021 – 2022
-
Antofagasta 2021 – 2021
-
U. Catolica 2020 – 2021
-
Antofagasta 2016 – 2020
-
Union Espanola U21 do 2016

Historia transferów Tomas Astaburuaga
Pierwszy transfer Tomas Astaburuaga w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Antofagasta do U. Catolica za 409,1 tysiąca euro.
Tomas Astaburuaga – forma
W ostatnich 5 meczach Tomas Astaburuaga zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,64. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Tomas Astaburuaga 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.64.
W ostatnich 10 meczach Tomas Astaburuaga 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.46.
W jakiej formie jest Tomas Astaburuaga?
Tomas Astaburuaga jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.64 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.57). Jego dyspozycja słabnie.
Tomas Astaburuaga – kontuzje
W trakcie kariery Tomas Astaburuaga zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 56 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Tomas Astaburuaga
-
Uraz
11.03.26 – 29.09.26 (203 dni)
U. Catolica opuszczone: 39 meczów
-
Uraz
31.12.21 – 09.02.22 (41 dni)
U. Catolica opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
03.12.20 – 24.01.21 (53 dni)
U. Catolica opuszczone: 11 meczów
-
Uraz
27.08.20 – 14.09.20 (19 dni)
U. Catolica opuszczone: 4 mecze
Czy Tomas Astaburuaga ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Tomas Astaburuaga nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tomas Astaburuaga to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 203 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Tomas Astaburuaga – trofea
W trakcie kariery Tomas Astaburuaga zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Tomas Astaburuaga?
Tomas Astaburuaga zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w U. Catolica — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Chile — 2 razy.
Tomas Astaburuaga – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Tomas Astaburuaga wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Tomas Astaburuaga na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Tomas Astaburuaga?
Wycena Tomas Astaburuaga wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Tomas Astaburuaga wyceniano na 750 tys. €, a najniżej na 350 tys. €.