Unai Medina jest piłkarzem występującym obecnie w Real Unión. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Unai Medina
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Unai Medina w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Unai Medina wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.77, a skuteczność strzałów to 16,7%. Unai Medina oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Unai Medina w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Unai Medina rozegrał w barwach Real Unión w Primera Division RFEF 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 229 minut. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Czy Unai Medina ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Unai Medina nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Unai Medina to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 78 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Unai Medina?
Unai Medina najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Unai Medina?
Wycena 36-letniego Unai Medina według stanu na czerwiec 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Unai Medina?
Unai Medina urodził się 16 lutego 1990 w Bilbao w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Unai Medina – statystyki
Szczegółowe statystyki Unai Medina w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Real Unión. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Unai Medina vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Unai Medina w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Unai Medina wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.77, a skuteczność strzałów to 16,7%. Unai Medina oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Unai Medina – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Unai Medina w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Unai Medina w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Unai Medina rozegrał w barwach Real Unión w Primera Division RFEF 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 229 minut. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Unai Medina – transfery
W trakcie kariery Unai Medina zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Real Unión 2026 – obecnie
-
Ibiza 2023 – 2026
-
Racing Santander 2021 – 2023
-
UD Logroñés 2020 – 2021
-
Sporting Gijon 2019 – 2020
-
Numancia 2015 – 2019
-
Deportivo Alaves 2013 – 2015
-
Barakaldo 2012 – 2013
-
Athletic Club B 2010 – 2012
-
Basconia 2008 – 2010
-
Athletic U19 2007 – 2008
-
Athletic Bilbao U18 2006 – 2007

-
Athletic Bilbao Youth do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Unai Medina
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 02.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 03.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 25.07.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 14.09.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 02.07.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 31.12.2008 |
|
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
|
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Unai Medina – forma
W ostatnich 5 meczach Unai Medina zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,15. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Unai Medina i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Paź
Koniec
|
Real Unión
1
UD Ourense
1
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna B
2
Real Unión
0
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Real Unión
2
Mirandes
2
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Racing Ferrol
3
Real Unión
2
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Unionistas de Salamanca
2
Real Unión
4
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 1
|
82'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Real Unión
4
CD Coria
1
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Sabadell
0
Primera Division RFEF, 24. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Real Betis B
3
Ibiza
2
Primera Division RFEF, 23. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Atletico Madryt B
0
Primera Division RFEF, 22. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Ibiza
2
Real Murcia
0
Primera Division RFEF, 20. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Cartagena
1
Ibiza
4
Primera Division RFEF, 19. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Ibiza
0
Eldense
1
Primera Division RFEF, 18. kolejka grupy 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Alcorcon
2
Ibiza
2
Primera Division RFEF, 17. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Ibiza
0
Villarreal B
0
Primera Division RFEF, 16. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Sabadell
2
Ibiza
0
Primera Division RFEF, 15. kolejka grupy 2
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Karne
|
Quintanar del Rey
(4)
1
Ibiza
(3)
1
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Real Murcia
0
Ibiza
2
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Ibiza
0
Gimnastic de Tarragona
2
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt B
2
Ibiza
0
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Marbella
1
Ibiza
1
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Ibiza
2
Hércules
1
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Atletico Madryt B
0
Ibiza
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Recreativo Huelva
0
Ibiza
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Ibiza
2
Fuenlabrada
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Hércules
3
Ibiza
2
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Real Murcia
0
Ibiza
2
Primera Division RFEF
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Ibiza
1
Real Murcia
2
Primera Division RFEF
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Sevilla Atletico
0
Ibiza
1
Primera Division RFEF
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Ibiza
1
Atletico Madryt B
1
Primera Division RFEF
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Ibiza
1
Alcoyano
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Real Madryt B
0
Ibiza
1
Primera Division RFEF
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Ibiza
1
Villarreal B
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Ibiza
1
Cordoba CF
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Atlético Baleares
0
Ibiza
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Ibiza
2
Algeciras
2
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Ibiza
0
Mérida AD
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Intercity
0
Ibiza
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Ibiza
3
Alcoyano
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Ibiza
3
![]()
San Fernando CD
2
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Ibiza
3
Antequera
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
AD Ceuta FC
0
Ibiza
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Ibiza
2
CD Castellón
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Ibiza
1
Malaga
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
![]()
Villanovense
2
Ibiza
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Ibiza
3
Real Murcia
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sanluqueño
1
Ibiza
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Ibiza
4
Linares Deportivo
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt B
1
Ibiza
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Alcoyano
0
Ibiza
2
Primera Division RFEF
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Cordoba CF
2
Ibiza
3
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Mirandes
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
1
Granada
0
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
4
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Racing Santander
0
Levante
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
FC Andorra
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
3
Racing Santander
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Racing Santander
0
Burgos CF
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Racing Santander
1
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Granada
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Maj
Koniec
|
UD Logroñés
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Maj
Koniec
|
UD Logroñés
1
Fuenlabrada
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
UD Logroñés
0
Cartagena
1
La Liga 2
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
UD Logroñés
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Ponferradina
2
UD Logroñés
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Mar
Koniec
|
UD Logroñés
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Mar
Koniec
|
UD Logroñés
0
Malaga
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
UD Logroñés
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
24 Sty
Koniec
|
UD Logroñés
0
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
2
UD Logroñés
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
UD Logroñés
1
Almeria
0
La Liga 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
UD Logroñés
1
CD Castellón
1
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Almeria
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Lugo
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
4
Las Palmas
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Lut
Koniec
|
Ponferradina
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Numancia
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Extremadura 1924
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Cadiz
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Elche
0
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
4
Almeria
2
La Liga 2
|
92'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Girona
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Numancia
1
Las Palmas
1
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Cadiz
2
Numancia
1
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Numancia
1
Malaga
1
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Tenerife
1
Numancia
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Numancia
1
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Almeria
1
Numancia
0
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Elche
1
Numancia
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Numancia
3
Cordoba CF
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Reddis
1
Numancia
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Numancia
2
Real Oviedo
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Numancia
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Mallorca
1
Numancia
0
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Numancia
1
Rayo Majadahonda
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Numancia
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Numancia
1
Extremadura 1924
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Numancia
1
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Numancia
1
Elche
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Lugo
3
Numancia
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Sevilla Atletico
2
Numancia
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Numancia
1
Osasuna
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Numancia
3
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
0
Numancia
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Numancia
2
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Alcorcon
0
Numancia
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Numancia
1
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Numancia
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Almeria
0
Numancia
0
La Liga 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Cultural Leonesa
2
Numancia
2
La Liga 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Numancia
0
Real Madryt
3
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Numancia
1
Barcelona B
0
La Liga 2
|
52'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
3
Numancia
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Numancia
5
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Numancia
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Numancia
1
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Huesca
0
Numancia
0
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Almeria
2
Numancia
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Numancia
1
Ucam Murcia
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Real Valladolid
1
Numancia
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Numancia
0
Girona
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sevilla Atletico
1
Numancia
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Numancia
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Cordoba CF
0
Numancia
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Numancia
0
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
3
Numancia
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Alcorcon
2
Numancia
3
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Tenerife
1
Numancia
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Numancia
2
Elche
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Numancia
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Numancia
1
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Numancia
1
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Numancia
1
Lugo
0
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Osasuna
3
Numancia
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Leganes
2
Numancia
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Numancia
3
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
1
Numancia
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Numancia
1
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Numancia
3
Athletic Club B
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Ponferradina
1
Numancia
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Numancia
1
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Real Valladolid
2
Numancia
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Albacete
0
Numancia
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Lugo
2
Numancia
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
2
Numancia
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Numancia
1
Leganes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Almeria
1
Numancia
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Numancia
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Numancia
2
Real Valladolid
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Numancia
0
Elche
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Girona
2
Numancia
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 |
W ostatnich 5 meczach Unai Medina 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.15.
W ostatnich 10 meczach Unai Medina 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.15.
W jakiej formie jest Unai Medina?
Unai Medina jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.15 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.77). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Unai Medina – zarobki
Unai Medina gra w Real Unión na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 106 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Unai Medina w Real Unión (2022/23)
| Rocznie | 106 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 9 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 291 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Unai Medina w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2022/23 |
|
106 tys. € |
| 2020/21 |
|
274 tys. € |
| 2019/20 |
|
265 tys. € |
Unai Medina – kontuzje
W trakcie kariery Unai Medina zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 35 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Unai Medina
-
Uraz
15.12.22 – 10.01.23 (27 dni)
Racing Santander opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
30.08.22 – 25.10.22 (57 dni)
Racing Santander opuszczone: 9 meczów
-
Uraz mięśnia
26.01.22 – 16.02.22 (22 dni)
Racing Santander opuszczone: 2 mecze
-
Koronawirus
07.01.22 – 18.01.22 (12 dni)
Racing Santander opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
17.10.21 – 09.11.21 (24 dni)
Racing Santander opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia
09.10.21 – 13.10.21 (5 dni)
Racing Santander opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie mięśnia
09.06.18 – 09.07.18 (31 dni)
Numancia opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
11.10.17 – 27.12.17 (78 dni)
Numancia opuszczone: 13 meczów
Czy Unai Medina ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Unai Medina nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Unai Medina to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 78 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Unai Medina – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Unai Medina wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Unai Medina na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Unai Medina
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 22.06.2026 | 36 |
|
50 tys. € |
| 17.03.2026 | 36 |
|
50 tys. € |
| 29.12.2025 | 35 |
|
75 tys. € |
| 24.06.2025 | 35 |
|
100 tys. € |
| 17.12.2024 | 34 |
|
100 tys. € |
| 13.10.2024 | 34 |
|
150 tys. € |
| 23.06.2024 | 34 |
|
200 tys. € |
| 19.12.2023 | 33 |
|
300 tys. € |
| 13.06.2023 | 33 |
|
300 tys. € |
| 28.12.2022 | 32 |
|
300 tys. € |
| 28.06.2022 | 32 |
|
300 tys. € |
| 29.12.2021 | 31 |
|
250 tys. € |
| 23.06.2021 | 31 |
|
200 tys. € |
| 07.01.2021 | 30 |
|
400 tys. € |
| 07.10.2020 | 30 |
|
400 tys. € |
| 07.04.2020 | 30 |
|
400 tys. € |
| 19.12.2019 | 29 |
|
500 tys. € |
| 28.06.2019 | 29 |
|
500 tys. € |
| 18.02.2019 | 29 |
|
500 tys. € |
| 29.05.2018 | 28 |
|
500 tys. € |
| 31.12.2017 | 27 |
|
500 tys. € |
| 28.06.2017 | 27 |
|
500 tys. € |
| 23.01.2017 | 26 |
|
600 tys. € |
| 14.07.2016 | 26 |
|
700 tys. € |
| 21.02.2016 | 26 |
|
600 tys. € |
| 19.11.2015 | 25 |
|
500 tys. € |
| 30.06.2015 | 25 |
|
400 tys. € |
| 07.01.2015 | 24 |
|
300 tys. € |
| 11.08.2014 | 24 |
|
200 tys. € |
| 05.02.2014 | 23 |
|
200 tys. € |
| 07.10.2013 | 23 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Unai Medina?
Wycena Unai Medina wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Unai Medina wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.