Uros Sremcević jest piłkarzem występującym obecnie w Radnicki 1923. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Uros Sremcevic
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
16:00
|
Radnicki 1923
2
Novi Pazar
0
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 14. kolejka | |||||||
|
28 Paź
15:00
|
Radnicki 1923
1
Železničar Pančevo
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 2. kolejka | |||||||
|
23 Paź
18:00
|
Radnicki 1923
1
Radnik Surdulica
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Uros Sremcevic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Uros Sremcevic wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 21,4%. Uros Sremcevic oddaje średnio 2,2 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Uros Sremcevic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Uros Sremcevic rozegrał w barwach Radnicki 1923 Mozzart Bet Super Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 911 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Uros Sremcevic
Pierwszy transfer Uros Sremcevic w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Mladost Lucani do FK Crvenej zvezdy za 2 miliony euro.
Jakie trofea zdobył Uros Sremcevic?
Uros Sremcevic ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Puchar Serbii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FK Crveną zvezdą — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Uros Sremcevic?
Uros Sremcevic najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Uros Sremcevic?
Wycena 20-letniego Uros Sremcevic według stanu na grudzień 2025 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Uros Sremcevic?
Uros Sremcevic urodził się 24 kwietnia 2006 w Kragujevac w Serbii. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Uros Sremcevic - statystyki
Szczegółowe statystyki Uros Sremcevic w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Radnicki 1923. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Uros Sremcevic
Uros Sremcević vs. inni
Atak
Obrona
Podania Uros Sremcevic
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Uros Sremcevic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Uros Sremcevic wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 21,4%. Uros Sremcevic oddaje średnio 2,2 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Uros Sremcevic - transfery
W trakcie kariery Uros Sremcevic zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Radnicki 1923 2026 – obecnie
-
FK Crvena zvezda 2026 – 2026
-
Napredak 2026 – 2026
-
FK Crvena zvezda 2025 – 2026
-
Mladost Lucani 2025 – 2025
-
FK Crvena zvezda 2024 – 2025
-
Mladost Lucani 2023 – 2024
-
Mladost Lucani U19 2022 – 2023

-
FK Mladost Lucani U17 2021 – 2022

-
FK Radnicki 1923 Kragujevac U17 2020 – 2021

-
FK Radnicki 1923 Kragujevac U15 2018 – 2020

-
Apolon 4 Kragujevac U15 do 2018

Historia transferów Uros Sremcevic
Pierwszy transfer Uros Sremcevic w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Mladost Lucani do FK Crvenej zvezdy za 2 miliony euro.
Uros Sremcevic - forma
W ostatnich 5 meczach Uros Sremcevic zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 4 bramki, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,33. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Uros Sremcevic 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.24, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.33 — wynik powyżej średniej ligowej (5.91).
W ostatnich 10 meczach Uros Sremcevic 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.24, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.98 — wynik powyżej średniej ligowej (5.91).
W jakiej formie jest Uros Sremcevic?
Uros Sremcevic jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 4 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.33 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.46). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Uros Sremcevic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Uros Sremcevic rozegrał w barwach Radnicki 1923 Mozzart Bet Super Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 911 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Uros Sremcevic - trofea
W trakcie kariery Uros Sremcevic zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Uros Sremcevic?
Uros Sremcevic zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w FK Crvenej zvezde — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Serbii — 2 razy.
Uros Sremcevic - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Uros Sremcevic wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Uros Sremcevic na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Uros Sremcevic?
Wycena Uros Sremcevic wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Uros Sremcevic wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 100 tys. €.