Forma w lidze
Radnicki 1923 w tabeli
5. miejsce / 17 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 14 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
10:4 bramki
2,50 gola/mecz
8 pkt
7:8 bramki
1,17 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Radnicki 1923
Wartość drużyny: 3,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Francja | 25 | napastnik | 10 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Serbia | 24 | napastnik | 9 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,36 średnia ocena | Czechy | 27 | pomocnik | 5 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Serbia | 21 | bramkarz | 10 | – |
Przewidywany skład Radnicki 1923 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Radnicki 1923 w tabeli Mozzart Bet Super Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Crvena zvezda
|
11 | 10 | 1 | 0 | 27:3 | 31 |
2
|
FK Vojvodina
|
11 | 8 | 1 | 2 | 25:11 | 25 |
3
|
IMT Novi Beograd
|
11 | 5 | 3 | 3 | 13:7 | 18 |
4
|
Železničar Pančevo
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:10 | 17 |
5
|
Radnicki 1923
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:12 | 17 |
6
|
Mladost Lucani
|
11 | 4 | 5 | 2 | 10:12 | 17 |
Wyniki Radnicki 1923
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Radnicki 1923
0
FK Crvena zvezda
3
Mozzart Bet Super Liga, 11. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Partizan Belgrad
3
Radnicki 1923
5
Mozzart Bet Super Liga, 10. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Radnicki 1923
5
Mladost Lucani
0
Mozzart Bet Super Liga, 9. kolejka
|
Terminarz Radnicki 1923
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 17:00
|
FK Vojvodina
Radnicki 1923
Mozzart Bet Super Liga, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Radnicki 1923
Radnik Surdulica
Mozzart Bet Super Liga, 13. kolejka
|
|
|
01 Lis 18:00
|
Radnicki 1923
Novi Pazar
Mozzart Bet Super Liga, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Radnicki 1923
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 Sie 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Czechy |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Serbia |
![]() |
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Belgia |
|
za darmo |
Radnicki 1923 to klub piłkarski z Serbii występujący w Mozzart Bet Super Liga. Swoim domowym obiektem jest Stadion Čika Dača, który może pomieścić 15 100 widzów. Zespół prowadzi Fedja Dudic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Radnicki 1923?
Klub piłkarski Radnicki 1923 zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Serbii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Radnicki 1923 w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Radnicki 1923 trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 1,2 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ester Sokler do Maccabi Tel Awiw za 1 mln €.
Które miejsce zajmuje Radnicki 1923 w tabeli Mozzart Bet Super Ligi?
Radnicki 1923 zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Mozzart Bet Super Ligi z dorobkiem 17 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego FK Crvenej zvezdy wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Radnicki 1923?
W wyjściowym ustawieniu Radnicki 1923 między słupkami staje M. Sahinović, a linię obrony najczęściej tworzą B. Nikcević, N. Marjanović, H. Hilo oraz I. Babić. W środku pola grają M. Cisse, N. Glavcić, M. Ristić, D. Buchta oraz J. Ilić, a za skuteczność w ataku odpowiadają U. Sremcević. Trener Fedja Dudic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Mozzart Bet Super Liga i pucharach.
Kiedy Radnicki 1923 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Radnicki 1923 to spotkanie z FK Vojvodina, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stadion Karađorđe w ramach Mozzart Bet Super Ligi (12. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Radnicki 1923?
Ostatni mecz Radnicki 1923 to porażka z FK Crveną zvezdą 0:3 Mozzart Bet Super Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Dieng, Gudelj oraz Arnautović. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Radnicki 1923 w tym sezonie?
Bilans Radnicki 1923 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-2-3 przy 17 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Radnicki 1923 w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Radnicki 1923 w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Radnicki 1923
Radnicki 1923 terminarz
Kiedy Radnicki 1923 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Radnicki 1923 to spotkanie z FK Vojvodina, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stadion Karađorđe w ramach Mozzart Bet Super Ligi (12. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Radnicki 1923 w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Radnicki 1923 w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Radnicki 1923 w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Radnicki 1923 wyniki
Radnicki 1923 ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 10 z 10 meczów, ze średnią 1,70 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Radnicki 1923?
Ostatni mecz Radnicki 1923 to porażka z FK Crveną zvezdą 0:3 Mozzart Bet Super Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Dieng, Gudelj oraz Arnautović. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Radnicki 1923 – tabela Mozzart Bet Super Liga
Jakie miejsce w tabeli Mozzart Bet Super Liga zajmuje Radnicki 1923 w sezonie 2026/2027.
Miejsce Radnicki 1923 w tabeli Mozzart Bet Super Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Crvena zvezda
|
11 | 10 | 1 | 0 | 27:3 | 24 | 31 | |
2
|
FK Vojvodina
|
11 | 8 | 1 | 2 | 25:11 | 14 | 25 | |
3
|
IMT Novi Beograd
|
11 | 5 | 3 | 3 | 13:7 | 6 | 18 | |
4
|
Železničar Pančevo
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:10 | 7 | 17 | |
5
|
Radnicki 1923
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:12 | 5 | 17 | |
6
|
Mladost Lucani
|
11 | 4 | 5 | 2 | 10:12 | -2 | 17 | |
7
|
Radnik Surdulica
|
11 | 3 | 5 | 3 | 14:16 | -2 | 14 | |
8
|
Novi Pazar
|
11 | 3 | 4 | 4 | 10:12 | -2 | 13 | |
9
|
Cukaricki
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:20 | -6 | 12 | |
10
|
FK Partizan
|
10 | 3 | 2 | 5 | 18:19 | -1 | 11 | |
11
|
Partizan Belgrad
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:21 | -8 | 10 | |
12
|
Macva
|
11 | 2 | 3 | 6 | 8:19 | -11 | 9 | |
13
|
Radnicki NIS
|
10 | 2 | 2 | 6 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Zemun
|
11 | 0 | 3 | 8 | 6:22 | -16 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Crvena zvezda
|
11 | 10 | 1 | 0 | 27:3 | 24 | 31 | |
2
|
FK Vojvodina
|
11 | 8 | 1 | 2 | 25:11 | 14 | 25 | |
3
|
IMT Novi Beograd
|
11 | 5 | 3 | 3 | 13:7 | 6 | 18 | |
4
|
Železničar Pančevo
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:10 | 7 | 17 | |
5
|
Radnicki 1923
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:12 | 5 | 17 | |
6
|
Mladost Lucani
|
11 | 4 | 5 | 2 | 10:12 | -2 | 17 | |
7
|
Radnik Surdulica
|
11 | 3 | 5 | 3 | 14:16 | -2 | 14 | |
8
|
Novi Pazar
|
11 | 3 | 4 | 4 | 10:12 | -2 | 13 | |
9
|
Cukaricki
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:20 | -6 | 12 | |
10
|
FK Partizan
|
10 | 3 | 2 | 5 | 18:19 | -1 | 11 | |
11
|
Partizan Belgrad
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:21 | -8 | 10 | |
12
|
Macva
|
11 | 2 | 3 | 6 | 8:19 | -11 | 9 | |
13
|
Radnicki NIS
|
10 | 2 | 2 | 6 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Zemun
|
11 | 0 | 3 | 8 | 6:22 | -16 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FK Crvena zvezda
|
6 | 6 | 0 | 0 | 19:2 | 17 | 18 | |
| 2 |
FK Vojvodina
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:3 | 9 | 16 | |
| 3 |
Železničar Pančevo
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 4 |
Radnik Surdulica
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:7 | 4 | 12 | |
| 5 |
Novi Pazar
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 11 | |
| 6 |
IMT Novi Beograd
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:1 | 6 | 10 | |
| 7 |
Radnicki 1923
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 8 |
Mladost Lucani
|
5 | 2 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 9 |
Cukaricki
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 8 | |
| 10 |
Macva
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 11 |
FK Partizan
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 12 |
Partizan Belgrad
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 13 |
Radnicki NIS
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 14 |
Zemun
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FK Crvena zvezda
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 13 | |
| 2 |
FK Vojvodina
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 3 |
IMT Novi Beograd
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 4 |
Radnicki 1923
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 5 |
Mladost Lucani
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:9 | -5 | 8 | |
| 6 |
FK Partizan
|
5 | 1 | 2 | 2 | 11:12 | -1 | 5 | |
| 7 |
Železničar Pančevo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 8 |
Cukaricki
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 9 |
Partizan Belgrad
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 10 |
Radnicki NIS
|
6 | 1 | 1 | 4 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 11 |
Radnik Surdulica
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:9 | -6 | 2 | |
| 12 |
Novi Pazar
|
5 | 0 | 2 | 3 | 1:5 | -4 | 2 | |
| 13 |
Macva
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:14 | -10 | 2 | |
| 14 |
Zemun
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:12 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje Radnicki 1923 w tabeli Mozzart Bet Super Ligi?
Radnicki 1923 zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Mozzart Bet Super Ligi z dorobkiem 17 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego FK Crvenej zvezdy wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Radnicki 1923 w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Radnicki 1923 na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Radnicki 1923 na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,8
- Strzały celne / mecz 5,1
- Asysty / mecz 1,30
- Udane dryblingi / mecz 7,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,20
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 14,3
- Przechwyty / mecz 9,7
- Wybicia / mecz 26,1
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Radnicki 1923
Rozkład bramek w czasie
Bramki Radnicki 1923 i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Radnicki 1923 to 0–15 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FK Vojvodina - Radnicki 1923 Po przerwie pada 47% bramek Radnicki 1923.Przebieg meczu Radnicki 1923 i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Radnicki 1923 otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Radnicki 1923
94% bramek Radnicki 1923 pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Radnicki 1923 zdobywa w sezonie średnio 1,70 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Radnicki 1923
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Radnicki 1923, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Radnicki 1923 wygra mecz FK Vojvodina - Radnicki 1923 Radnicki 1923 przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Radnicki 1923
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 10%
W 60% meczów Radnicki 1923 padają co najmniej trzy bramki, a w 30% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FK Vojvodina - Radnicki 1923 Powyżej 2,5 bramki padło w 60% meczów Radnicki 1923.Radnicki 1923 – faule i karne
- Faule / mecz 16,2
- Faule rywali / mecz 14,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Radnicki 1923 fauluje średnio 16,2 razy na mecz, a wymusza 14,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Radnicki 1923, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Radnicki 1923 zdobywa 2,25 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Radnicki 1923 wygra mecz FK Vojvodina - Radnicki 1923 Radnicki 1923 zdobywa u siebie 75% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Radnicki 1923 ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 47% goli Radnicki 1923, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Radnicki 1923 wygra drugą połowę meczu FK Vojvodina - Radnicki 1923 Drugą połowę Radnicki 1923 wygrywał w 4 z 10 meczów.Radnicki 1923 – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 6,7
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 6,9
Radnicki 1923 oddaje 11,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FK Vojvodina - Radnicki 1923 Radnicki 1923 oddaje 11,8 strzałów na mecz.Radnicki 1923 – posiadanie piłki
- U siebie 60,3%
- Na wyjeździe 50,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 10
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 10 meczów. Średnio Radnicki 1923 utrzymuje przy piłce 54,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Radnicki 1923 wygra mecz FK Vojvodina - Radnicki 1923 Radnicki 1923 utrzymuje średnio 54,4% posiadania piłki.Radnicki 1923 – podania
- Kluczowe / mecz 11,8
- Dośrodkowania / mecz 21,3
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 48
- Celność długich podań 41%
Radnicki 1923 wymienia średnio 375 podań na mecz przy celności 78%, z czego 11,8 to podania kluczowe.
Radnicki 1923 – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 2 z 6
- Stracone / mecz 1,20
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto Radnicki 1923 to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu FK Vojvodina - Radnicki 1923 Czyste konto Radnicki 1923 zachowuje w 40% meczów.Radnicki 1923 – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,7
Radnicki 1923 wykonuje średnio 6,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu FK Vojvodina - Radnicki 1923 Powyżej 8,5 rożnego padło w 70% meczów Radnicki 1923.Radnicki 1923 – kartki
- Żółte kartki 28
- Pow. 3,5 kartki w meczu 90%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 80%
- Kartki rywali / mecz 3,1
- Mecze bez kartki 0%
Radnicki 1923 ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Radnicki 1923 – 3,1. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Radnicki 1923 według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–9) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,67 | 1,33 |
| Dołu tabeli (10–14) | 5 | 3-2-0 | 2,20 | 2,00 | 0,80 |
Najwięcej punktów na mecz Radnicki 1923 zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–9).
Radnicki 1923 na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,00 1,33 | 1,40 1,00 | 0,20 1,00 |
|
4.
|
2,17 1,00 | 2,00 1,25 | 0,83 1,25 |
|
5.
|
2,25 1,33 | 2,50 1,17 | 1,00 1,33 |
|
6.
|
1,80 1,33 | 1,20 0,67 | 0,60 1,50 |
|
7.
|
2,00 0,40 | 1,83 0,60 | 1,17 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Radnicki 1923
Skrajne wyniki i osiągnięcia Radnicki 1923 w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Radnicki 1923 - Mladost Lucani 5:0 Mozzart Bet Super Liga, 12.09.2026
- Najwyższa porażka Cukaricki - Radnicki 1923 3:0 Mozzart Bet Super Liga, 1.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Partizan Belgrad - Radnicki 1923 3:5, Mozzart Bet Super Liga, 19.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Simović, Radnicki 1923 - IMT Novi Beograd 2:1, Mozzart Bet Super Liga, 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Buchta, Radnicki NIS - Radnicki 1923 1:1, Mozzart Bet Super Liga, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Radnicki 1923 w tym sezonie?
Bilans Radnicki 1923 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-2-3 przy 17 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Radnicki 1923 – zawodnicy
Jak wygląda kadra Radnicki 1923 w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Radnicki 1923 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Radnicki 1923
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
25 | Francja | 300 tys. € | – | 10 | 100% | 4 | 1 | 634' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
|
20 | Austria | 400 tys. € | 70 tys. € | 9 | 90% | 1 | 2 | 338' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Czarnogóra | 800 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 2 | 882' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Serbia | 700 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 3 | 650' | 4 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Bośnia | 400 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 305' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
27 | Czarnogóra | 300 tys. € | 250 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 201' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
20 | Serbia | 1 mln € | – | 9 | 90% | 3 | 1 | 565' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
35 | Bośnia | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 197' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
![]() |
19 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
27 | Czechy | 600 tys. € | – | 5 | 50% | 3 | 1 | 294' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
29 | Serbia | 550 tys. € | 871 tys. € | 9 | 90% | 1 | 1 | 761' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
|
31 | Serbia | 300 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 591' | 4 | 0 | |||||||
| 28 |
|
22 | Serbia | 800 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 362' | 2 | 0 | |||||||
| 80 |
|
26 | Bośnia | 300 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 414' | 1 | 1 | |||||||
| 8 |
![]() |
27 | Serbia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
21 | Serbia | 150 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
|
38 | Serbia | 0 € | 318 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
35 | Serbia | 100 tys. € | 311 tys. € | 1 | 10% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
28 | Serbia | 300 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 790' | 5 | 0 | |||||||
| 14 |
|
37 | Serbia | 50 tys. € | – | 8 | 80% | 1 | 1 | 521' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
26 | Izrael | 300 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 405' | 3 | 1 | |||||||
| 33 |
![]() |
25 | Serbia | – | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 45' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
32 | Belgia | 250 tys. € | 145 tys. € | 6 | 60% | 0 | 1 | 45' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
22 | Serbia | 500 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 54' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
– | Serbia | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
26 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 5 |
|
32 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 1 |
|
23 | Bośnia | 300 tys. € | 81 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
6 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 92 |
|
22 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Radnicki 1923
8,6 mln €
śr. 261 tys. € / zawodnika
Ile Radnicki 1923 wydaje na pensje
2 mln € rocznie
śr. 62 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Serbia (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Radnicki 1923 w sezonie 2026/2027
Radnicki 1923 wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Radnicki 1923
Jak wygląda skład Radnicki 1923?
W wyjściowym ustawieniu Radnicki 1923 między słupkami staje M. Sahinović, a linię obrony najczęściej tworzą B. Nikcević, N. Marjanović, H. Hilo oraz I. Babić. W środku pola grają M. Cisse, N. Glavcić, M. Ristić, D. Buchta oraz J. Ilić, a za skuteczność w ataku odpowiadają U. Sremcević. Trener Fedja Dudic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Mozzart Bet Super Liga i pucharach.
Radnicki 1923 – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Radnicki 1923 w sezonie 2026/2027.
Radnicki 1923 transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 Sie 2026 |
|
Serbia | 21 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Czechy | 27 |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Serbia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Belgia | 32 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Serbia | – |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
|
Austria | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
|
Portugalia | 21 |
|
200 tys. € | |
| 26 Lip 2026 |
|
Serbia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Lip 2026 |
|
Słowenia | 27 |
|
1 mln € | |
| 24 Lip 2026 |
![]() |
Nigeria | 20 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Radnicki 1923
Radnicki 1923 bilans transferowy
- +1,2 mln € 2026
- +2,6 mln € 2025
- +4,8 mln € 2024
- -40 tys. € 2023
- +450 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Radnicki 1923
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Radnicki 1923 w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Radnicki 1923 trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 1,2 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ester Sokler do Maccabi Tel Awiw za 1 mln €.
Radnicki 1923 – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Radnicki 1923? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Radnicki 1923?
Klub piłkarski Radnicki 1923 zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Serbii.
