Macva - FK Crvena zvezda wynik meczu 2:4
Macva - FK Crvena zvezda (31.10.2026) wynik meczu 2:4. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Macva | 0 min |
|---|---|
| Remis | 45 min |
| Prowadzenie FK Crvenej zvezdy | 50 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Macva Lainović 33', 37' | 2 |
| Kartki FK Crvena zvezda brak | 0 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 29 min (55'–84') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 16' |
| Gol średnio co | 15,8 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 6 goli w 95 min | 16 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 17 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,6 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 25 min |
| Gole po przerwie 3 z 6 goli | 50% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 6 goli z golem lub asystą rezerwowego | 17% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Mozzart Bet Superliga 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 14. kolejka |
| Data | 31.10.2026, 17:00 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie z opadami deszczu, 8°C |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Macva - FK Crvena zvezda z 31.10.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Macva vs FK Crvena zvezda
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy



Składy
Macva
- Śr. wiek
- 26,8
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 6,27
- 89 V. Jovanović bramkarz 500 tys. € 19 l. 188 cm 11
- 26 Uros Drezgic obrońca 81' – 24 l. 190 cm 7
- 17 Nikola Lainović obrońca 71' 125 tys. € 24 l. 181 cm 13
- 44 Nemanja Stevanović obrońca 275 tys. € 25 l. – 13
- 19 Igor Ristivojević obrońca 25 tys. € 38 l. 184 cm 13
- 55 Stefan Colovic pomocnik 71' 350 tys. € 32 l. 175 cm 5
- 34 Danilo Knezevic pomocnik 60' 200 tys. € 22 l. – 8
- 8 Bosko Vrastanovic pomocnik 200 tys. € 31 l. 176 cm 13
- 27 L. Pejović pomocnik 450 tys. € 27 l. – 14
-
30 Đorđe Đorđić pomocnik – – – – –
- 9 Milan Vidakov napastnik 80' 300 tys. € 26 l. 184 cm 12
- 21 Vasilije Đurić pomocnik 80' 300 tys. € 35 l. 176 cm 5
- 10 Mitar Ergelas napastnik 71' 600 tys. € 24 l. 178 cm 12
- 99 Niksa Delibasić napastnik 50 tys. € 20 l. 175 cm 14
- 50 Bojan Matic napastnik 50 tys. € 34 l. 190 cm 5
- 11 Vladimir Rakic pomocnik 150 tys. € 19 l. – 12
- 15 Slobodan Sladojević pomocnik 81' 450 tys. € 24 l. – 13
- 5 Darko Terzić pomocnik 300 tys. € 28 l. – 14
- 22 Kristijan Tojcic obrońca 60' 350 tys. € 26 l. 191 cm 12
-
12 Kosta Rakonić bramkarz – – – – –
-
35 Issa Kone obrońca – – – – –
-
4 V. Ilić obrońca – – – – –
-
Milan Gvozdenovic Złamanie nogi
Trener Nemanja Glusica
FK Crvena zvezda
- Śr. wiek
- 25,9
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 7,12
- 1 Matheus bramkarz 2 mln € 34 l. 190 cm 13
- 3 Yuta Nakayama obrońca 90' 1,5 mln € 29 l. 181 cm 9
- 23 Mihailo Ristić obrońca 90' 800 tys. € 31 l. 180 cm 5
- 45 Stefan Gudelj obrońca 2 mln € 20 l. 192 cm 12
- 22 Vasilije Kostov pomocnik 25 mln € 18 l. 176 cm 11
- 33 Rade Krunić pomocnik 3,5 mln € 33 l. 184 cm 8
- 75 Loizos Loizou pomocnik 64' 2 mln € 23 l. 168 cm 12
- 37 Vladimir Lucic pomocnik 1,8 mln € 24 l. 185 cm 10
- 21 Timi Elsnik pomocnik 90' 5 mln € 28 l. 182 cm 12
- 60 Matej Gashtarov pomocnik 1,5 mln € 19 l. – 11
- 9 Bamba Dieng napastnik 12 mln € 26 l. 178 cm 9
- 15 Mohammad Abu Fani pomocnik 90' 2 mln € 28 l. 172 cm 12
- 7 Marko Arnautović napastnik 2 mln € 37 l. 192 cm 12
- 6 Mahmudu Bajo pomocnik 2 mln € 22 l. 178 cm 11
- 14 Osman Bukari napastnik 2,5 mln € 27 l. 170 cm 12
- 70 Muhammed Cham Saracevic pomocnik 3,5 mln € 26 l. 178 cm 13
- 20 Tomas Handel pomocnik 90' 5 mln € 25 l. 180 cm 10
- 10 Aleksandar Katai pomocnik 700 tys. € 35 l. 182 cm 12
- 19 Kim Ye-Geon pomocnik 64' – 18 l. 168 cm 5
- 50 Savo Radanović bramkarz 400 tys. € 17 l. – 13
- 13 Milos Veljković obrońca 2,5 mln € 31 l. 188 cm 12
- 66 Andrej Sibinovic obrońca 90' – – – 4 –
Trener Albert Riera
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Macva w meczu z FK Crveną zvezdą?
W wyjściowym składzie Macva w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce V. Jovanović, w obronie U. Drezgic, N. Lainović, N. Stevanović oraz I. Ristivojević, w pomocy S. Colović, D. Knezević, B. Vrastanović, L. Pejović oraz Đ. Đorđić, w ataku M. Vidakov. Z ławki weszli: K. Tojcić (60'), M. Ergelas (71'), V. Đurić (80') oraz S. Sladojević (81').
Jaki był wyjściowy skład FK Crvenej zvezdy w meczu z Macva?
W wyjściowym składzie FK Crvenej zvezdy w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce Matheus, w obronie Y. Nakayama, M. Ristić oraz S. Gudelj, w pomocy V. Kostov, R. Krunić, L. Loizou, V. Lucić, T. Elsnik oraz M. Gashtarov, w ataku B. Dieng. Z ławki weszli: K. Ye-Geon (64'), Mohammad Abu Fani (90'), T. Handel (90') oraz A. Sibinovic (90').
Kogo zabrakło w meczu Macva – FK Crvena zvezda?
Po stronie Macva nie zagrali: Milan Gvozdenovic. Po stronie FK Crvenej zvezdy nie zagrali: Rade Krunić, Adem Avdic.
Forma w 10 ostatnich meczach
Macva - FK Crvena zvezda
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Macva - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
17:00
|
Macva
2
FK Crvena zvezda
4
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 14. kolejka | |||
|
27 Paź
17:30
|
Macva
2
Napredak
0
|
||
| Puchar Serbii | |||
|
23 Paź
18:00
|
![]()
Zemun
1
Macva
0
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 13. kolejka | |||
|
17 Paź
19:00
|
Macva
1
OFK Belgrad
1
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 12. kolejka | |||
|
10 Paź
17:00
|
Cukaricki
2
Macva
2
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 11. kolejka | |||
|
20 Wrz
17:00
|
Macva
1
Mladost Lucani
2
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 10. kolejka | |||
|
11 Wrz
18:30
|
Železničar Pančevo
2
Macva
0
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 9. kolejka | |||
|
05 Wrz
20:00
|
Macva
0
Radnicki 1923
0
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 8. kolejka | |||
|
29 Sie
21:00
|
Novi Pazar
1
Macva
1
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 7. kolejka | |||
|
22 Sie
18:30
|
Macva
1
Radnicki NIS
0
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 6. kolejka | |||
FK Crvena zvezda - ostatnie mecze
Mecze bezpośrednie porównanie
Macva - FK Crvena zvezda
Bilans 14 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 86% (12 z 14)
- Powyżej 2,5 gola 57% (8 z 14)
- Powyżej 3,5 gola 36% (5 z 14)
- Obie strzelą (BTTS) 21% (3 z 14)
- Mecze bez gola 7% (1 z 14)
- Remisy 0% (0 z 14)
- Wygrana 1 golem 14% (2 z 14)
- Wygrana 3+ golami 36% (5 z 14)
Statystyki szczegółowe H2H
Macva - FK Crvena zvezda
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 14 meczach Macva - FK Crvena zvezda.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:2 wygrana FK Crvenej zvezdy | 4 (29%) |
| 2. | 0:3 wygrana FK Crvenej zvezdy | 2 (14%) |
| 3. | 0:4 wygrana FK Crvenej zvezdy | 2 (14%) |
| 4. | 0:0 remis | 1 (7%) |
| 5. | 0:1 wygrana FK Crvenej zvezdy | 1 (7%) |
| 6. | 0:5 wygrana FK Crvenej zvezdy | 1 (7%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Macva najdłuższa: 2 mecze 1 mecz
- Gol obu drużyn najdłuższa: 2 mecze 1 mecz
- Bez porażki Macva najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Czyste konto Macva najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 4 mecze 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H Macva - FK Crvena zvezda według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Macva | Remis | Crvena zvezda |
|---|---|---|---|---|
| Mozzart Bet Super Liga | 10 | 0 | 0 | 10 |
| Puchar Serbii | 4 | 1 | 0 | 3 |
| Razem | 14 | 1 | 0 | 13 |
Atut własnego boiska
Macva u siebie i FK Crvena zvezda na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Macva - FK Crvena zvezda?
W 14 spotkaniach bezpośrednich Macva ma na koncie 1 zwycięstwo, FK Crvena zvezda 13, a 0 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 4:37 dla Macva. Ostatni mecz rozegrano 31 października 2026 (Mozzart Bet Super Liga), a Macva - FK Crvena zvezda zakończył się wynikiem 2:4. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 5:0 FK Crvenej zvezdy (2026).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo FK Crvenej zvezdy nad Macva?
Ostatnie zwycięstwo FK Crvenej zvezdy nad Macva przypadło na 31 października 2026 (Mozzart Bet Super Liga, 4:2). Obie drużyny strzelały w 3 spotkaniach (21%), a 3 gole lub więcej padły w 8 spotkaniach (57%).
Miejsca Macva oraz FK Crvena zvezda
w tabeli Mozzart Bet Super Ligi
Tabela
Mozzart Bet Superliga 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Crvena zvezda
|
14 | 13 | 1 | 0 | 37:6 | 31 | 40 | |
2
|
FK Vojvodina
|
14 | 10 | 2 | 2 | 30:12 | 18 | 32 | |
3
|
Železničar Pančevo
|
13 | 8 | 2 | 3 | 21:11 | 10 | 26 | |
4
|
Radnicki 1923
|
14 | 7 | 2 | 5 | 21:16 | 5 | 23 | |
5
|
IMT Novi Beograd
|
15 | 6 | 5 | 4 | 16:10 | 6 | 23 | |
6
|
Radnik Surdulica
|
14 | 5 | 5 | 4 | 18:17 | 1 | 20 | |
7
|
Cukaricki
|
14 | 5 | 4 | 5 | 19:20 | -1 | 19 | |
8
|
Mladost Lucani
|
14 | 4 | 6 | 4 | 12:19 | -7 | 18 | |
9
|
FK Partizan
|
14 | 5 | 2 | 7 | 24:24 | 0 | 17 | |
10
|
Novi Pazar
|
14 | 4 | 4 | 6 | 13:16 | -3 | 16 | |
11
|
OFK Belgrad
|
14 | 2 | 5 | 7 | 14:25 | -11 | 11 | |
12
|
Macva
|
14 | 2 | 4 | 8 | 11:25 | -14 | 10 | |
13
|
Radnicki NIS
|
13 | 2 | 2 | 9 | 9:23 | -14 | 8 | |
14
|
Zemun
|
15 | 1 | 4 | 10 | 8:29 | -21 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Crvena zvezda
|
14 | 13 | 1 | 0 | 37:6 | 31 | 40 | |
2
|
FK Vojvodina
|
14 | 10 | 2 | 2 | 30:12 | 18 | 32 | |
3
|
Železničar Pančevo
|
13 | 8 | 2 | 3 | 21:11 | 10 | 26 | |
4
|
Radnicki 1923
|
14 | 7 | 2 | 5 | 21:16 | 5 | 23 | |
5
|
IMT Novi Beograd
|
15 | 6 | 5 | 4 | 16:10 | 6 | 23 | |
6
|
Radnik Surdulica
|
14 | 5 | 5 | 4 | 18:17 | 1 | 20 | |
7
|
Cukaricki
|
15 | 5 | 4 | 6 | 19:21 | -2 | 19 | |
8
|
Mladost Lucani
|
14 | 4 | 6 | 4 | 12:19 | -7 | 18 | |
9
|
FK Partizan
|
14 | 5 | 2 | 7 | 24:24 | 0 | 17 | |
10
|
Novi Pazar
|
14 | 4 | 4 | 6 | 13:16 | -3 | 16 | |
11
|
Radnicki NIS
|
14 | 3 | 2 | 9 | 10:23 | -13 | 11 | |
12
|
OFK Belgrad
|
14 | 2 | 5 | 7 | 14:25 | -11 | 11 | |
13
|
Macva
|
14 | 2 | 4 | 8 | 11:25 | -14 | 10 | |
14
|
Zemun
|
15 | 1 | 4 | 10 | 8:29 | -21 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FK Crvena zvezda
|
7 | 7 | 0 | 0 | 24:3 | 21 | 21 | |
| 2 |
FK Vojvodina
|
7 | 6 | 1 | 0 | 14:3 | 11 | 19 | |
| 3 |
Železničar Pančevo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:5 | 8 | 16 | |
| 4 |
Radnicki 1923
|
7 | 5 | 0 | 2 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 5 |
Radnik Surdulica
|
7 | 4 | 3 | 0 | 14:7 | 7 | 15 | |
| 6 |
IMT Novi Beograd
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:2 | 5 | 11 | |
| 7 |
Cukaricki
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:9 | 2 | 11 | |
| 8 |
Novi Pazar
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 11 | |
| 9 |
Mladost Lucani
|
7 | 2 | 4 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 10 |
FK Partizan
|
7 | 3 | 0 | 4 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 11 |
Macva
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 12 |
OFK Belgrad
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:11 | -4 | 6 | |
| 13 |
Zemun
|
8 | 1 | 3 | 4 | 5:11 | -6 | 6 | |
| 14 |
Radnicki NIS
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:13 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FK Crvena zvezda
|
7 | 6 | 1 | 0 | 13:3 | 10 | 19 | |
| 2 |
FK Vojvodina
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:9 | 7 | 13 | |
| 3 |
IMT Novi Beograd
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:8 | 1 | 12 | |
| 4 |
Železničar Pančevo
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 5 |
Radnicki 1923
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 6 |
Cukaricki
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:11 | -3 | 8 | |
| 7 |
Mladost Lucani
|
7 | 2 | 2 | 3 | 5:14 | -9 | 8 | |
| 8 |
FK Partizan
|
7 | 2 | 2 | 3 | 14:15 | -1 | 8 | |
| 9 |
Radnik Surdulica
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 5 | |
| 10 |
Novi Pazar
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:7 | -4 | 5 | |
| 11 |
OFK Belgrad
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:14 | -7 | 5 | |
| 12 |
Radnicki NIS
|
7 | 1 | 1 | 5 | 2:10 | -8 | 4 | |
| 13 |
Macva
|
7 | 0 | 2 | 5 | 4:15 | -11 | 2 | |
| 14 |
Zemun
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:18 | -15 | 1 |