Mihailo Ristić jest piłkarzem występującym obecnie w FK Crvena zvezda. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Mihailo Ristić
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Mihailo Ristić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mihailo Ristić wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.73, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mihailo Ristić oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mihailo Ristić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mihailo Ristić rozegrał w barwach FK Crvenej zvezdy Mozzart Bet Super Lidze 5 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 468 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Mihailo Ristić
Pierwszy transfer Mihailo Ristić w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z FK Crvenej zvezdy do FC Krasnodar za 2 miliony euro.
Czy Mihailo Ristić ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Mihailo Ristić nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mihailo Ristić to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 69 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mihailo Ristić?
Mihailo Ristić ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Serbii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z SL Benfiką — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Mihailo Ristić?
Mihailo Ristić najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Mihailo Ristić?
Wycena 31-letniego Mihailo Ristić według stanu na czerwiec 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3,5 miliona euro, a najniższa 450 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mihailo Ristić?
Mihailo Ristić urodził się 31 października 1995 w Bijeljina w Bośni (narodowość: Serbia). Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Mihailo Ristić – statystyki
Szczegółowe statystyki Mihailo Ristić w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FK Crvena zvezda oraz reprezentacja Serbii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mihailo Ristić vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Mihailo Ristić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mihailo Ristić wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.73, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mihailo Ristić oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Mihailo Ristić – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mihailo Ristić w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 14. kolejka
|
2:4 | 89' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 13. kolejka
|
0:1 | 79' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda
|
2:2 | 90' | 0 | 1 | – | 6.7 | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda
|
3:2 | 75' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 11. kolejka
|
0:3 | 79' | 0 | 0 | 6.6 | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 10. kolejka
|
3:0 | 30' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
![]() Mozzart Bet Super Liga, 7. kolejka
|
0:2 | 26' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
23 Maj
Koniec
|
La Liga, 38. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Maj
Koniec
|
La Liga, 37. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Maj
Koniec
|
La Liga, 36. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Mihailo Ristić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mihailo Ristić rozegrał w barwach FK Crvenej zvezdy Mozzart Bet Super Lidze 5 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 468 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Mihailo Ristić – transfery
W trakcie kariery Mihailo Ristić zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 4,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FK Crvena zvezda 2026 – obecnie
-
Celta Vigo 2023 – 2026
-
SL Benfica 2022 – 2023
-
Montpellier 2019 – 2022
-
FC Krasnodar 2018 – 2019
-
Sparta Praga 2018 – 2018
-
FC Krasnodar 2017 – 2018
-
FK Crvena zvezda 2014 – 2017
-
Crvena zvezda U19 do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Mihailo Ristić
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 21.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 31.08.2023 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 11.01.2019 |
|
600 tys. € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 30.12.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 30.01.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Mihailo Ristić
Pierwszy transfer Mihailo Ristić w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z FK Crvenej zvezdy do FC Krasnodar za 2 miliony euro.
Mihailo Ristić – forma
W ostatnich 5 meczach Mihailo Ristić zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,58. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Mihailo Ristić i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Macva
2
FK Crvena zvezda
4
Mozzart Bet Super Liga, 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
OFK Belgrad
0
FK Crvena zvezda
1
Mozzart Bet Super Liga, 13. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
FK Crvena zvezda
2
FC Kopenhaga
2
Liga Konferencji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Lugano
3
FK Crvena zvezda
2
Liga Konferencji, 1. runda
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Radnicki 1923
0
FK Crvena zvezda
3
Mozzart Bet Super Liga, 11. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
FK Crvena zvezda
3
Radnicki NIS
0
Mozzart Bet Super Liga, 10. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
![]()
Zemun
0
FK Crvena zvezda
2
Mozzart Bet Super Liga, 7. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Sevilla
0
La Liga, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Celta Vigo
1
La Liga, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
2
Levante
3
La Liga, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Celta Vigo
1
La Liga, 35. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
3
Elche
1
La Liga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Celta Vigo
1
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
1
Freiburg
3
Liga Europy, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
3
Deportivo Alaves
4
La Liga, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Lyon
0
Celta Vigo
2
Liga Europy, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Real Betis
1
Celta Vigo
1
La Liga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
1
Lyon
1
Liga Europy, 1/16 finału
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Girona
1
Celta Vigo
2
La Liga, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
1
PAOK
0
Liga Europy, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
2
Mallorca
0
La Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
PAOK
1
Celta Vigo
2
Liga Europy, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Espanyol
2
Celta Vigo
2
La Liga, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
1
Osasuna
2
La Liga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
FK Crvena zvezda
1
Celta Vigo
1
Liga Europy, 8. runda
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
3
Celta Vigo
1
La Liga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
2
Lille
1
Liga Europy, 7. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Gru
Karne
|
Albacete
(3)
2
Celta Vigo
(0)
2
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
2
Athletic Bilbao
0
La Liga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
1
Bologna FC 1909
2
Liga Europy, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Gru
Karne
|
Sant Andreu
(6)
1
Celta Vigo
(7)
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
0
Espanyol
1
La Liga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Ludogorets Razgrad
3
Celta Vigo
2
Liga Europy, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Celta Vigo
1
La Liga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
2
Barcelona
4
La Liga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
Celta Vigo
3
Liga Europy, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Levante
1
Celta Vigo
2
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
![]()
Puerto de Vega
0
Celta Vigo
2
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Osasuna
2
Celta Vigo
3
La Liga, 10. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
2
Nicea
1
Liga Europy, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Celta Vigo
1
La Liga, 5. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Celta Vigo
1
Girona
1
La Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Villarreal
1
La Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Betis
1
La Liga, 6. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Mallorca
1
Celta Vigo
1
La Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
0
Getafe
2
La Liga, 1. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Getafe
1
Celta Vigo
2
La Liga, 38. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 37. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Real Sociedad
0
Celta Vigo
1
La Liga, 36. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
3
Sevilla
2
La Liga, 35. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Real Madryt
3
Celta Vigo
2
La Liga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
3
Villarreal
0
La Liga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Barcelona
4
Celta Vigo
3
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
0
Espanyol
2
La Liga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Mallorca
1
Celta Vigo
2
La Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
1
Las Palmas
1
La Liga, 29. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
0
Celta Vigo
1
La Liga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
2
Leganes
1
La Liga, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Girona
2
Celta Vigo
2
La Liga, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
1
Osasuna
0
La Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Celta Vigo
1
La Liga, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
3
Real Betis
2
La Liga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Valencia
2
Celta Vigo
1
La Liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Celta Vigo
1
La Liga, 21. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
1
Athletic Bilbao
2
La Liga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Sevilla
1
Celta Vigo
0
La Liga, 17. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
2
Mallorca
0
La Liga, 16. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Espanyol
3
Celta Vigo
1
La Liga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
2
Barcelona
2
La Liga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Real Betis
2
Celta Vigo
2
La Liga, 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
1
Getafe
0
La Liga, 12. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Leganes
3
Celta Vigo
0
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Madryt
2
La Liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
3
Villarreal
2
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Osasuna
0
Celta Vigo
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
0
Girona
1
La Liga
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Sociedad
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Celta Vigo
3
Puchar Hiszpanii
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Mallorca
1
Celta Vigo
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Sestao River
1
Celta Vigo
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
1
Cadiz
1
La Liga
|
9'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Gil Vicente
2
SL Benfica
3
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
SL Benfica
2
Estrela Amadora
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Boavista
3
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Maj
Koniec
|
SL Benfica
3
Santa Clara
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
SL Benfica
1
Estoril Praia
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
3
SL Benfica
3
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Estrela Amadora
2
SL Benfica
3
Puchar Ligi Portugalii
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
SL Benfica
3
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Estoril Praia
0
SL Benfica
1
Puchar Portugalii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
SL Benfica
5
Chaves
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
FC Porto
0
SL Benfica
1
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Paź
Koniec
|
SL Benfica
4
Rio Ave
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
SL Benfica
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
SL Benfica
3
Paços de Ferreira
2
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
SL Benfica
3
Dynamo Kijów
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Cze
Koniec
|
Słowenia
2
Serbia
2
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Montpellier
0
Paris Saint Germain
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Dania
3
Serbia
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Mar
Koniec
|
Węgry
0
Serbia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Bordeaux
0
Montpellier
2
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Montpellier
0
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Nantes
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Montpellier
0
Lille
1
Ligue 1
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Montpellier
3
Monaco
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Montpellier
0
Troyes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Strasburg
3
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Montpellier
4
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Brest
0
Montpellier
4
Ligue 1
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Metz
1
Montpellier
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Montpellier
0
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Rennes
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Nicea
0
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Monaco
3
Montpellier
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Montpellier
1
RC Lens
0
Ligue 1
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Serbia
3
Azerbejdżan
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Luksemburg
0
Serbia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Montpellier
1
Strasburg
1
Ligue 1
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Troyes
1
Montpellier
1
Ligue 1
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Montpellier
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Serbia
4
Luksemburg
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Reims
3
Montpellier
3
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Montpellier
2
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Montpellier
0
Brest
0
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Maj
Karne
|
Montpellier
(5)
2
Paris Saint Germain
(6)
2
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Montpellier
1
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Nicea
3
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Canet Roussillon
1
Montpellier
2
Puchar Francji
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Azerbejdżan
1
Serbia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Montpellier
3
Bordeaux
1
Ligue 1
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Montpellier
1
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Reims
0
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Strasburg
0
Montpellier
2
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Metz
1
Montpellier
1
Ligue 1
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Montpellier
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
4
Montpellier
0
Ligue 1
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Montpellier
2
Monaco
3
Ligue 1
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Montpellier
1
Nantes
1
Ligue 1
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Montpellier
1
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Montpellier
2
Lille
3
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Brest
2
Montpellier
2
Ligue 1
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Montpellier
0
Metz
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
FC Lorient
0
Montpellier
1
Ligue 1
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Montpellier
4
Strasburg
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Serbia
5
Rosja
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Turcja
2
Serbia
2
Liga Narodów UEFA
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Serbia
0
Węgry
1
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Montpellier
0
Nimes
1
Ligue 1
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Dijon FCO
2
Montpellier
2
Ligue 1
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Montpellier
4
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Rennes
5
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Monaco
1
Montpellier
0
Ligue 1
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Montpellier
3
Monaco
1
Ligue 1
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Montpellier
1
Nimes
0
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Montpellier
1
Ligue 1
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Montpellier
2
Nicea
1
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Nantes
1
Montpellier
0
Ligue 1
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Montpellier
1
Lyon
0
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Montpellier
0
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Montpellier
0
Ligue 1
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Montpellier
2
Guingamp
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Lille
0
Montpellier
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Montpellier
2
Monaco
2
Ligue 1
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Montpellier
2
Caen
0
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
FC Rostov
0
FC Krasnodar
0
Priemjer-Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 |
W ostatnich 5 meczach Mihailo Ristić ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.58.
W ostatnich 10 meczach Mihailo Ristić 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.66.
W jakiej formie jest Mihailo Ristić?
Mihailo Ristić jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.58 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.73). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Mihailo Ristić – zarobki
Mihailo Ristić gra w FK Crvena zvezda na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mihailo Ristić w FK Crvena zvezda (2025/26)
| Rocznie | 1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 87 tys. € |
| Tygodniowo | 20 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Mihailo Ristić w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1 mln € |
| 2024/25 |
|
1,1 mln € |
| 2023/24 |
|
1,1 mln € |
| 2022/23 |
|
970 tys. € |
| 2021/22 |
|
450 tys. € |
| 2020/21 |
|
450 tys. € |
| 2019/20 |
|
360 tys. € |
| 2018/19 |
|
570 tys. € |
Mihailo Ristić – kontuzje
W trakcie kariery Mihailo Ristić zanotował 9 kontuzji, przez które opuścił łącznie 43 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mihailo Ristić
-
Naderwanie mięśnia
17.12.25 – 17.01.26 (32 dni)
Celta Vigo opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
13.12.24 – 12.01.25 (31 dni)
Celta Vigo opuszczone: 3 mecze
-
Uraz łydki
15.08.24 – 15.10.24 (62 dni)
Celta Vigo opuszczone: 8 meczów
-
Uraz
12.05.24 – 25.05.24 (14 dni)
Celta Vigo opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
16.02.24 – 17.04.24 (62 dni)
Celta Vigo opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
19.12.23 – 03.01.24 (16 dni)
Celta Vigo opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
06.10.23 – 23.11.23 (49 dni)
Celta Vigo opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
06.02.23 – 15.04.23 (69 dni)
SL Benfica opuszczone: 12 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.07.22 – 11.08.22 (12 dni)
SL Benfica opuszczone: 3 mecze
Czy Mihailo Ristić ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Mihailo Ristić nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mihailo Ristić to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 69 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mihailo Ristić – trofea
W trakcie kariery Mihailo Ristić zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Mihailo Ristić
Jakie trofea zdobył Mihailo Ristić?
Mihailo Ristić zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w SL Benfice — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Serbii — 2 razy.
Mihailo Ristić – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mihailo Ristić wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mihailo Ristić na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Mihailo Ristić
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 30 |
|
800 tys. € |
| 11.12.2025 | 30 |
|
800 tys. € |
| 08.06.2025 | 29 |
|
900 tys. € |
| 26.12.2024 | 29 |
|
900 tys. € |
| 06.06.2024 | 28 |
|
1 mln € |
| 20.03.2024 | 28 |
|
1,2 mln € |
| 21.12.2023 | 28 |
|
1,4 mln € |
| 12.10.2023 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 15.06.2023 | 27 |
|
3 mln € |
| 31.10.2022 | 27 |
|
3,5 mln € |
| 29.05.2022 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 22.03.2022 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 15.12.2021 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 03.06.2021 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 08.04.2021 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 14.10.2020 | 24 |
|
2 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
800 tys. € |
| 18.12.2019 | 24 |
|
1 mln € |
| 02.06.2019 | 23 |
|
800 tys. € |
| 29.12.2018 | 23 |
|
800 tys. € |
| 28.10.2018 | 22 |
|
1,3 mln € |
| 13.07.2018 | 22 |
|
1,8 mln € |
| 22.12.2017 | 22 |
|
2 mln € |
| 01.10.2017 | 21 |
|
2 mln € |
| 03.05.2017 | 21 |
|
1,8 mln € |
| 17.12.2016 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 28.05.2016 | 20 |
|
1 mln € |
| 22.11.2015 | 20 |
|
1 mln € |
| 14.06.2015 | 19 |
|
900 tys. € |
| 10.11.2014 | 19 |
|
450 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Mihailo Ristić?
Wycena Mihailo Ristić wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Mihailo Ristić wyceniano na 3,5 mln €, a najniżej na 450 tys. €.