Forma w lidze
FK Partizan w tabeli
10. miejsce / 11 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 20 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
8 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
7:7 bramki
1,40 gola/mecz
5 pkt
11:12 bramki
2,20 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy FK Partizanu
Wartość drużyny: 28,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Austria | 20 | napastnik | 10 | 2 mln € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Austria | 20 | napastnik | 10 | 2 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,05 średnia ocena | Czarnogóra | 20 | pomocnik | 5 | 4 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 674 minut | Serbia | 19 | obrońca | 9 | 6 mln € |
Przewidywany skład FK Partizanu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

FK Partizan w tabeli Mozzart Bet Super Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Crvena zvezda
|
11 | 10 | 1 | 0 | 27:3 | 31 |
2
|
FK Vojvodina
|
11 | 8 | 1 | 2 | 25:11 | 25 |
| ··· | |||||||
9
|
Cukaricki
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:20 | 12 |
10
|
FK Partizan
|
10 | 3 | 2 | 5 | 18:19 | 11 |
11
|
Partizan Belgrad
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:21 | 10 |
Wyniki FK Partizanu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
FK Partizan
1
Novi Pazar
0
Mozzart Bet Super Liga, 11. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Radnik Surdulica
4
FK Partizan
4
Mozzart Bet Super Liga, 10. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
FK Partizan
2
FK Vojvodina
3
Mozzart Bet Super Liga, 9. kolejka
|
Terminarz FK Partizanu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 18:30
|
Železničar Pančevo
FK Partizan
Mozzart Bet Super Liga, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
FK Partizan
Cukaricki
Mozzart Bet Super Liga, 13. kolejka
|
|
|
01 Lis 18:00
|
FK Partizan
![]()
Zemun
Mozzart Bet Super Liga, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery FK Partizanu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Serbia |
![]() |
za darmo | |
| 11 Wrz 2026 |
|
Serbia |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Czarnogóra |
|
3,5 mln € |
FK Partizan to klub piłkarski z Serbii występujący w Mozzart Bet Super Liga. Swoim domowym obiektem jest Stadion Partizana, który może pomieścić 32 710 widzów. Zespół prowadzi Sasa Ilic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 28,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez FK Partizan?
Klub piłkarski FK Partizan zdobył w swojej historii 35 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Jugosławii oraz Mistrzostwo Serbii. Ponadto triumfował w Puchar Serbii oraz Puchar Mitropa.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FK Partizan w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FK Partizanu trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 650 tys. €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 15,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Nikola Cumic z Rubin za 500 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ognjen Ugresic do PAOK-u za 6,5 mln €.
Które miejsce zajmuje FK Partizan w tabeli Mozzart Bet Super Ligi?
FK Partizan zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Mozzart Bet Super Ligi z dorobkiem 11 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego FK Crvenej zvezdy wynosi 20 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład FK Partizanu?
W wyjściowym ustawieniu FK Partizanu między słupkami staje M. Krunić, a linię obrony najczęściej tworzą S. Lima, S. Milić, N. Simić oraz M. Milovanović. W środku pola grają D. Seck, I. Baba, I. Miladinović, M. Vukotić oraz Z. Ibrahim, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Kojzek. Trener Sasa Ilic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Mozzart Bet Super Liga i pucharach.
Kiedy FK Partizan gra następny mecz?
Najbliższy mecz FK Partizanu to spotkanie z Železničar Pančevo, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Sportsko-Rekreativni Centar Mladost w ramach Mozzart Bet Super Ligi (12. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FK Partizanu?
Ostatni mecz FK Partizanu to wygrana z Novi Pazar 1:0 Mozzart Bet Super Lidze, 11 października 2026. Bramkę zdobył Marinho dos Santos. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FK Partizan w tym sezonie?
Bilans FK Partizanu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-2-5 przy 18 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FK Partizanu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra FK Partizan w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań FK Partizanu

FK Partizan terminarz
Kiedy FK Partizan gra następny mecz?
Najbliższy mecz FK Partizanu to spotkanie z Železničar Pančevo, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Sportsko-Rekreativni Centar Mladost w ramach Mozzart Bet Super Ligi (12. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki FK Partizanu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub FK Partizan w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki FK Partizanu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FK Partizan wyniki
FK Partizan ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 10 meczów, ze średnią 1,17 punktu. W pozostałych ustawieniach FK Partizan zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FK Partizanu?
Ostatni mecz FK Partizanu to wygrana z Novi Pazar 1:0 Mozzart Bet Super Lidze, 11 października 2026. Bramkę zdobył Marinho dos Santos. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FK Partizan – tabela Mozzart Bet Super Liga
Jakie miejsce w tabeli Mozzart Bet Super Liga zajmuje FK Partizan w sezonie 2026/2027.
Miejsce FK Partizanu w tabeli Mozzart Bet Super Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Crvena zvezda
|
11 | 10 | 1 | 0 | 27:3 | 24 | 31 | |
2
|
FK Vojvodina
|
11 | 8 | 1 | 2 | 25:11 | 14 | 25 | |
3
|
IMT Novi Beograd
|
11 | 5 | 3 | 3 | 13:7 | 6 | 18 | |
4
|
Železničar Pančevo
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:10 | 7 | 17 | |
5
|
Radnicki 1923
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:12 | 5 | 17 | |
6
|
Mladost Lucani
|
11 | 4 | 5 | 2 | 10:12 | -2 | 17 | |
7
|
Radnik Surdulica
|
11 | 3 | 5 | 3 | 14:16 | -2 | 14 | |
8
|
Novi Pazar
|
11 | 3 | 4 | 4 | 10:12 | -2 | 13 | |
9
|
Cukaricki
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:20 | -6 | 12 | |
10
|
FK Partizan
|
10 | 3 | 2 | 5 | 18:19 | -1 | 11 | |
11
|
Partizan Belgrad
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:21 | -8 | 10 | |
12
|
Macva
|
11 | 2 | 3 | 6 | 8:19 | -11 | 9 | |
13
|
Radnicki NIS
|
10 | 2 | 2 | 6 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Zemun
|
11 | 0 | 3 | 8 | 6:22 | -16 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Crvena zvezda
|
11 | 10 | 1 | 0 | 27:3 | 24 | 31 | |
2
|
FK Vojvodina
|
11 | 8 | 1 | 2 | 25:11 | 14 | 25 | |
3
|
IMT Novi Beograd
|
11 | 5 | 3 | 3 | 13:7 | 6 | 18 | |
4
|
Železničar Pančevo
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:10 | 7 | 17 | |
5
|
Radnicki 1923
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:12 | 5 | 17 | |
6
|
Mladost Lucani
|
11 | 4 | 5 | 2 | 10:12 | -2 | 17 | |
7
|
Radnik Surdulica
|
11 | 3 | 5 | 3 | 14:16 | -2 | 14 | |
8
|
Novi Pazar
|
11 | 3 | 4 | 4 | 10:12 | -2 | 13 | |
9
|
Cukaricki
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:20 | -6 | 12 | |
10
|
FK Partizan
|
10 | 3 | 2 | 5 | 18:19 | -1 | 11 | |
11
|
Partizan Belgrad
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:21 | -8 | 10 | |
12
|
Macva
|
11 | 2 | 3 | 6 | 8:19 | -11 | 9 | |
13
|
Radnicki NIS
|
10 | 2 | 2 | 6 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Zemun
|
11 | 0 | 3 | 8 | 6:22 | -16 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FK Crvena zvezda
|
6 | 6 | 0 | 0 | 19:2 | 17 | 18 | |
| 2 |
FK Vojvodina
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:3 | 9 | 16 | |
| 3 |
Železničar Pančevo
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 4 |
Radnik Surdulica
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:7 | 4 | 12 | |
| 5 |
Novi Pazar
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 11 | |
| 6 |
IMT Novi Beograd
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:1 | 6 | 10 | |
| 7 |
Radnicki 1923
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 8 |
Mladost Lucani
|
5 | 2 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 9 |
Cukaricki
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 8 | |
| 10 |
Macva
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 11 |
FK Partizan
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 12 |
Partizan Belgrad
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 13 |
Radnicki NIS
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 14 |
Zemun
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FK Crvena zvezda
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 13 | |
| 2 |
FK Vojvodina
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 3 |
IMT Novi Beograd
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 4 |
Radnicki 1923
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 5 |
Mladost Lucani
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:9 | -5 | 8 | |
| 6 |
FK Partizan
|
5 | 1 | 2 | 2 | 11:12 | -1 | 5 | |
| 7 |
Železničar Pančevo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 8 |
Cukaricki
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 9 |
Partizan Belgrad
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 10 |
Radnicki NIS
|
6 | 1 | 1 | 4 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 11 |
Radnik Surdulica
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:9 | -6 | 2 | |
| 12 |
Novi Pazar
|
5 | 0 | 2 | 3 | 1:5 | -4 | 2 | |
| 13 |
Macva
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:14 | -10 | 2 | |
| 14 |
Zemun
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:12 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje FK Partizan w tabeli Mozzart Bet Super Ligi?
FK Partizan zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Mozzart Bet Super Ligi z dorobkiem 11 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego FK Crvenej zvezdy wynosi 20 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki FK Partizanu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki FK Partizanu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
FK Partizan na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,0
- Strzały celne / mecz 5,7
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 8,4
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,90
- Czyste konta 10%
- Odbiory / mecz 14,8
- Przechwyty / mecz 7,3
- Wybicia / mecz 14,2
- Zablokowane strzały / mecz 5,7
Strzelcy FK Partizanu
-
Erik Kojzek 3

-
Milan Aleksic 2

-
Jeferson Marinho dos Santos 2
-
Demba Seck 2
-
Andrej Kostić 1
-
Milan Vukotic 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki FK Partizanu i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FK Partizanu to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Železničar Pančevo - FK Partizan Po przerwie pada 72% bramek FK Partizanu.Przebieg meczu FK Partizanu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 3-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Gdy FK Partizan otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla FK Partizanu
94% bramek FK Partizanu pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FK Partizan zdobywa w sezonie średnio 1,10 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie FK Partizanu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów FK Partizanu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
FK Partizan wygra mecz Železničar Pančevo - FK Partizan FK Partizan nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach FK Partizanu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 60%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 10%
W 80% meczów FK Partizanu padają co najmniej trzy bramki, a w 80% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Železničar Pančevo - FK Partizan Powyżej 2,5 bramki padło w 80% meczów FK Partizanu.FK Partizan – faule i karne
- Faule / mecz 11,5
- Faule rywali / mecz 16,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
FK Partizan fauluje średnio 11,5 razy na mecz, a wymusza 16,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FK Partizanu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FK Partizan zdobywa 1,20 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
FK Partizan wygra mecz Železničar Pančevo - FK Partizan FK Partizan zdobywa u siebie 40% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach FK Partizanu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 72% goli FK Partizanu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 10 meczów.
FK Partizan wygra drugą połowę meczu Železničar Pančevo - FK Partizan Drugą połowę FK Partizan wygrywał w 5 z 10 meczów.FK Partizan – strzały
- Celne / mecz 5,7
- Niecelne / mecz 7,3
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,2
FK Partizan oddaje 13,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Železničar Pančevo - FK Partizan FK Partizan oddaje 13,0 strzałów na mecz.FK Partizan – posiadanie piłki
- U siebie 55,6%
- Na wyjeździe 62,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 10
- Najniższe w sezonie 51%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 10 meczów. Średnio FK Partizan utrzymuje przy piłce 59,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 51%.
FK Partizan wygra mecz Železničar Pančevo - FK Partizan FK Partizan utrzymuje średnio 59,2% posiadania piłki.FK Partizan – podania
- Kluczowe / mecz 14,1
- Dośrodkowania / mecz 25,1
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 54%
FK Partizan wymienia średnio 476 podań na mecz przy celności 83%, z czego 14,1 to podania kluczowe.
FK Partizan – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,90
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto FK Partizanu to 10% meczów sezonu (1 z 10), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Železničar Pančevo - FK Partizan Czyste konto FK Partizan zachowuje w 10% meczów.FK Partizan – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 30%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 7,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
FK Partizan wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 2,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 30% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Železničar Pančevo - FK Partizan Powyżej 8,5 rożnego padło w 30% meczów FK Partizanu.FK Partizan – kartki
- Żółte kartki 28
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 3,7
- Mecze bez kartki 0%
FK Partizan ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale FK Partizanu – 3,7. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
FK Partizan według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–9) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 2,00 | 2,33 |
| Dołu tabeli (10–14) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,67 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz FK Partizan zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
FK Partizan na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,83 0,40 | 1,50 0,20 | 1,17 1,00 |
|
9.
|
1,33 0,80 | 1,33 1,20 | 1,50 2,20 |
|
10.
|
1,20 1,00 | 1,40 2,20 | 1,40 2,40 |
|
11.
|
1,20 0,67 | 1,40 1,00 | 1,60 2,17 |
|
12.
|
1,40 0,33 | 0,80 0,67 | 1,00 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach FK Partizanu
Skrajne wyniki i osiągnięcia FK Partizanu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Macva - FK Partizan 1:3 Mozzart Bet Super Liga, 26.07.2026
- Najwyższa porażka Mladost Lucani - FK Partizan 3:1 Mozzart Bet Super Liga, 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Radnik Surdulica - FK Partizan 4:4, Mozzart Bet Super Liga, 19.09.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Marinho dos Santos, FK Crvena zvezda - FK Partizan 2:1, Mozzart Bet Super Liga, 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Macva - FK Partizan 1:3, Mozzart Bet Super Liga, 26.07.2026
Jakie statystyki ma FK Partizan w tym sezonie?
Bilans FK Partizanu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-2-5 przy 18 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FK Partizan – zawodnicy
Jak wygląda kadra FK Partizanu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład FK Partizanu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze FK Partizanu
-
Mario Jurcevic Obrońca Problemy ze ścięgnem Achillesa pauzuje od 362 dniopuszczone: 30 meczów
Kadra FK Partizanu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 89 |
|
26 | Brazylia | 0 € | – | 9 | 90% | 2 | 0 | 383' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Senegal | 2,5 mln € | 749 tys. € | 8 | 80% | 2 | 2 | 550' | 3 | 1 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Serbia | 800 tys. € | 492 tys. € | 10 | 100% | 2 | 0 | 523' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
|
27 | Serbia | 800 tys. € | 630 tys. € | 5 | 50% | 0 | 1 | 263' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
22 | Ghana | 1,6 mln € | – | 8 | 80% | 1 | 0 | 393' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
20 | Austria | 2 mln € | 90 tys. € | 10 | 100% | 3 | 2 | 492' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
22 | Serbia | 2,5 mln € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 252' | 1 | 0 | |||||||
| 46 |
![]() |
23 | Serbia | – | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 25' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
26 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
|
20 | Serbia | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
24 | Czarnogóra | 3 mln € | – | 9 | 90% | 1 | 2 | 610' | 4 | 1 | |||||||
| 10 |
|
23 | Serbia | 2,2 mln € | 640 tys. € | 6 | 60% | 1 | 1 | 454' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
20 | Serbia | 10 mln € | – | 5 | 50% | 1 | 0 | 265' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
30 | Ghana | 900 tys. € | 940 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 397' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
21 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 900 tys. € | – | 7 | 70% | 1 | 0 | 186' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
19 | Czarnogóra | 200 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 240' | 3 | 1 | |||||||
| 0 |
|
22 | Serbia | 1,3 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
31 | Słowenia | 350 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 87' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
29 | Brazylia | 2,5 mln € | 250 tys. € | 4 | 40% | 1 | 0 | 299' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
19 | Serbia | 6 mln € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 674' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
26 | Czarnogóra | 800 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 601' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
|
22 | Serbia | 400 tys. € | 111 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 147' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
22 | Serbia | 1 mln € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 405' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
36 | Serbia | 200 tys. € | 708 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 180' | 1 | 0 | |||||||
| 50 |
|
29 | Serbia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 31 |
|
29 | Serbia | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
35 | Serbia | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
|
20 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 41 |
![]() |
18 | Bośnia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry FK Partizanu
40,8 mln €
śr. 1,4 mln € / zawodnika
Ile FK Partizan wydaje na pensje
4,6 mln € rocznie
śr. 159 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Serbia (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FK Partizanu w sezonie 2026/2027
FK Partizan wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry FK Partizanu
Jak wygląda skład FK Partizanu?
W wyjściowym ustawieniu FK Partizanu między słupkami staje M. Krunić, a linię obrony najczęściej tworzą S. Lima, S. Milić, N. Simić oraz M. Milovanović. W środku pola grają D. Seck, I. Baba, I. Miladinović, M. Vukotić oraz Z. Ibrahim, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Kojzek. Trener Sasa Ilic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Mozzart Bet Super Liga i pucharach.
FK Partizan – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FK Partizan w sezonie 2026/2027.
FK Partizan transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Serbia | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 11 Wrz 2026 |
|
Serbia | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Czarnogóra | 20 |
|
3,5 mln € | |
| 28 Sie 2026 |
![]() |
Serbia | 20 |
|
6,5 mln € | |
| 26 Sie 2026 |
|
Niemcy | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Serbia | 21 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Serbia | 31 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Serbia | 27 |
|
500 tys. € | |
| 16 Sie 2026 |
|
Serbia | 23 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery FK Partizanu
FK Partizan bilans transferowy
- +17,8 mln € 2026
- +1,4 mln € 2025
- +12,4 mln € 2024
- +5 tys. € 2023
- +2,3 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii FK Partizanu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FK Partizan w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FK Partizanu trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 650 tys. €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 15,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Nikola Cumic z Rubin za 500 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ognjen Ugresic do PAOK-u za 6,5 mln €.
FK Partizan – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski FK Partizan? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez FK Partizan?
Klub piłkarski FK Partizan zdobył w swojej historii 35 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Jugosławii oraz Mistrzostwo Serbii. Ponadto triumfował w Puchar Serbii oraz Puchar Mitropa.