Forma w lidze
Macva w tabeli
12. miejsce / 9 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 22 punkty
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
4:5 bramki
0,80 gola/mecz
2 pkt
4:14 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Macva
Wartość drużyny: 600 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Serbia | 26 | napastnik | 9 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Serbia | 31 | pomocnik | 10 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,68 średnia ocena | Serbia | 26 | napastnik | 9 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Serbia | 24 | pomocnik | 10 | 450 tys. € |
Przewidywany skład Macva 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Macva w tabeli Mozzart Bet Super Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Crvena zvezda
|
11 | 10 | 1 | 0 | 27:3 | 31 |
2
|
FK Vojvodina
|
11 | 8 | 1 | 2 | 25:11 | 25 |
| ··· | |||||||
11
|
Partizan Belgrad
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:21 | 10 |
12
|
Macva
|
11 | 2 | 3 | 6 | 8:19 | 9 |
13
|
Radnicki NIS
|
10 | 2 | 2 | 6 | 7:15 | 8 |
Wyniki Macva
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Cukaricki
2
Macva
2
Mozzart Bet Super Liga, 11. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Macva
1
Mladost Lucani
2
Mozzart Bet Super Liga, 10. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Železničar Pančevo
2
Macva
0
Mozzart Bet Super Liga, 9. kolejka
|
Terminarz Macva
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 19:00
|
Macva
Partizan Belgrad
Mozzart Bet Super Liga, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
![]()
Zemun
Macva
Mozzart Bet Super Liga, 13. kolejka
|
|
|
01 Lis 18:00
|
Macva
FK Crvena zvezda
Mozzart Bet Super Liga, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Macva
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo | |
| 17 Wrz 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Serbia | – | za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Serbia |
|
wypożyczenie |
Macva to klub piłkarski z Serbii występujący w Mozzart Bet Super Liga. Swoim domowym obiektem jest Stadion FK Mačva, który może pomieścić 10 000 widzów. Zespół prowadzi Nemanja Glusica. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 600 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Macva w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Macva trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Macva w tabeli Mozzart Bet Super Ligi?
Macva zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Mozzart Bet Super Ligi z dorobkiem 9 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego FK Crvenej zvezdy wynosi 22 punkty, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Macva?
W wyjściowym ustawieniu Macva między słupkami staje V. Jovanović, a linię obrony najczęściej tworzą U. Blagojević, N. Lainović, S. Sladojević oraz N. Stevanović. W środku pola grają M. Ergelas, K. Tojcić, D. Terzić, B. Vrastanović oraz L. Pejović, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Delibasić. Trener Nemanja Glusica ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Mozzart Bet Super Liga i pucharach.
Kiedy Macva gra następny mecz?
Najbliższy mecz Macva to spotkanie z Partizan Belgrad, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Stadion FK Mačva w ramach Mozzart Bet Super Ligi (12. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Macva?
Ostatni mecz Macva to remis z Cukaricki 2:2 Mozzart Bet Super Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Sehović, Jovanović, Ergelas oraz Colović. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Macva w tym sezonie?
Bilans Macva w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-3-6 przy 8 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 37%, a oddaje 6,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Macva w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Macva w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Macva


Macva terminarz
Kiedy Macva gra następny mecz?
Najbliższy mecz Macva to spotkanie z Partizan Belgrad, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Stadion FK Mačva w ramach Mozzart Bet Super Ligi (12. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Macva w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Macva w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Macva w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Macva wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 11. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 2/5 | 2/8 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 10. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 6/7 | 3/6 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 9. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 0/9 | 3/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 8. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 3/9 | 4/7 | |
|
29 Sie Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 2/10 | 2/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 6. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/10 | 4/9 | |
|
15 Sie Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 5. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 0/6 | 1/2 | |
|
09 Sie Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 4. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 2/7 | 3/3 | |
|
03 Sie Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 3. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 4/8 | 4/9 | |
|
26 Lip Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 2. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 4/7 | 7/12 |
Macva ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 10 z 11 meczów, ze średnią 0,90 punktu. W pozostałych ustawieniach Macva zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Macva?
Ostatni mecz Macva to remis z Cukaricki 2:2 Mozzart Bet Super Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Sehović, Jovanović, Ergelas oraz Colović. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Macva – tabela Mozzart Bet Super Liga
Jakie miejsce w tabeli Mozzart Bet Super Liga zajmuje Macva w sezonie 2026/2027.
Miejsce Macva w tabeli Mozzart Bet Super Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Crvena zvezda
|
11 | 10 | 1 | 0 | 27:3 | 24 | 31 | |
2
|
FK Vojvodina
|
11 | 8 | 1 | 2 | 25:11 | 14 | 25 | |
3
|
IMT Novi Beograd
|
11 | 5 | 3 | 3 | 13:7 | 6 | 18 | |
4
|
Železničar Pančevo
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:10 | 7 | 17 | |
5
|
Radnicki 1923
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:12 | 5 | 17 | |
6
|
Mladost Lucani
|
11 | 4 | 5 | 2 | 10:12 | -2 | 17 | |
7
|
Radnik Surdulica
|
11 | 3 | 5 | 3 | 14:16 | -2 | 14 | |
8
|
Novi Pazar
|
11 | 3 | 4 | 4 | 10:12 | -2 | 13 | |
9
|
Cukaricki
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:20 | -6 | 12 | |
10
|
FK Partizan
|
10 | 3 | 2 | 5 | 18:19 | -1 | 11 | |
11
|
Partizan Belgrad
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:21 | -8 | 10 | |
12
|
Macva
|
11 | 2 | 3 | 6 | 8:19 | -11 | 9 | |
13
|
Radnicki NIS
|
10 | 2 | 2 | 6 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Zemun
|
11 | 0 | 3 | 8 | 6:22 | -16 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Crvena zvezda
|
11 | 10 | 1 | 0 | 27:3 | 24 | 31 | |
2
|
FK Vojvodina
|
11 | 8 | 1 | 2 | 25:11 | 14 | 25 | |
3
|
IMT Novi Beograd
|
11 | 5 | 3 | 3 | 13:7 | 6 | 18 | |
4
|
Železničar Pančevo
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:10 | 7 | 17 | |
5
|
Radnicki 1923
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:12 | 5 | 17 | |
6
|
Mladost Lucani
|
11 | 4 | 5 | 2 | 10:12 | -2 | 17 | |
7
|
Radnik Surdulica
|
11 | 3 | 5 | 3 | 14:16 | -2 | 14 | |
8
|
Novi Pazar
|
11 | 3 | 4 | 4 | 10:12 | -2 | 13 | |
9
|
Cukaricki
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:20 | -6 | 12 | |
10
|
FK Partizan
|
10 | 3 | 2 | 5 | 18:19 | -1 | 11 | |
11
|
Partizan Belgrad
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:21 | -8 | 10 | |
12
|
Macva
|
11 | 2 | 3 | 6 | 8:19 | -11 | 9 | |
13
|
Radnicki NIS
|
10 | 2 | 2 | 6 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Zemun
|
11 | 0 | 3 | 8 | 6:22 | -16 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FK Crvena zvezda
|
6 | 6 | 0 | 0 | 19:2 | 17 | 18 | |
| 2 |
FK Vojvodina
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:3 | 9 | 16 | |
| 3 |
Železničar Pančevo
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 4 |
Radnik Surdulica
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:7 | 4 | 12 | |
| 5 |
Novi Pazar
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 11 | |
| 6 |
IMT Novi Beograd
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:1 | 6 | 10 | |
| 7 |
Radnicki 1923
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 8 |
Mladost Lucani
|
5 | 2 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 9 |
Cukaricki
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 8 | |
| 10 |
Macva
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 11 |
FK Partizan
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 12 |
Partizan Belgrad
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 13 |
Radnicki NIS
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 14 |
Zemun
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FK Crvena zvezda
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 13 | |
| 2 |
FK Vojvodina
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 3 |
IMT Novi Beograd
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 4 |
Radnicki 1923
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 5 |
Mladost Lucani
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:9 | -5 | 8 | |
| 6 |
FK Partizan
|
5 | 1 | 2 | 2 | 11:12 | -1 | 5 | |
| 7 |
Železničar Pančevo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 8 |
Cukaricki
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 9 |
Partizan Belgrad
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 10 |
Radnicki NIS
|
6 | 1 | 1 | 4 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 11 |
Radnik Surdulica
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:9 | -6 | 2 | |
| 12 |
Novi Pazar
|
5 | 0 | 2 | 3 | 1:5 | -4 | 2 | |
| 13 |
Macva
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:14 | -10 | 2 | |
| 14 |
Zemun
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:12 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje Macva w tabeli Mozzart Bet Super Ligi?
Macva zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Mozzart Bet Super Ligi z dorobkiem 9 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego FK Crvenej zvezdy wynosi 22 punkty, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Macva w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Macva na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Macva na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,5
- Strzały celne / mecz 2,3
- Asysty / mecz 0,45
- Udane dryblingi / mecz 7,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,73
- Czyste konta 27%
- Odbiory / mecz 14,9
- Przechwyty / mecz 9,0
- Wybicia / mecz 30,1
- Zablokowane strzały / mecz 2,5
Strzelcy Macva
Rozkład bramek w czasie
Bramki Macva i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Macva to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Macva - Partizan Belgrad Po przerwie pada 63% bramek Macva.Przebieg meczu Macva i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 0-2-5 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Macva otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Macva
100% bramek Macva pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Macva zdobywa w sezonie średnio 0,82 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Macva
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Macva, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Macva wygra mecz Macva - Partizan Belgrad Macva nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Macva
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 45%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 0%
W 45% meczów Macva padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Macva - Partizan Belgrad Powyżej 2,5 bramki padło w 45% meczów Macva.Macva – faule i karne
- Faule / mecz 16,3
- Faule rywali / mecz 14,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Macva fauluje średnio 16,3 razy na mecz, a wymusza 14,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Macva, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Macva zdobywa 1,40 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Macva wygra mecz Macva - Partizan Belgrad Macva zdobywa u siebie 47% możliwych punktów, na wyjeździe 11%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Macva ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Macva, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 11 meczów.
Macva wygra drugą połowę meczu Macva - Partizan Belgrad Drugą połowę Macva wygrywał w 2 z 11 meczów.Macva – strzały
- Celne / mecz 2,3
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 35%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,0
Macva oddaje 6,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 35% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Macva - Partizan Belgrad Macva oddaje 6,5 strzałów na mecz.Macva – posiadanie piłki
- U siebie 38,2%
- Na wyjeździe 36,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 11
- Najniższe w sezonie 23%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 11 meczów. Średnio Macva utrzymuje przy piłce 37,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 23%.
Macva wygra mecz Macva - Partizan Belgrad Macva utrzymuje średnio 37,1% posiadania piłki.Macva – podania
- Kluczowe / mecz 6,1
- Dośrodkowania / mecz 13,1
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 55
- Celność długich podań 37%
Macva wymienia średnio 298 podań na mecz przy celności 74%, z czego 6,1 to podania kluczowe.
Macva – czyste konta
- U siebie 3 z 5
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 1,73
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 64%
Czyste konto Macva to 27% meczów sezonu (3 z 11), z czego 3 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Macva - Partizan Belgrad Czyste konto Macva zachowuje w 27% meczów.Macva – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 45%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 1,3
Macva wykonuje średnio 2,5 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 45% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Macva - Partizan Belgrad Powyżej 8,5 rożnego padło w 45% meczów Macva.Macva – kartki
- Żółte kartki 33
- Pow. 3,5 kartki w meczu 73%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 64%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 0%
Macva ogląda średnio 3,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Macva – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Macva według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 1-1-3 | 0,80 | 0,20 | 1,80 |
| Środka tabeli (6–9) | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 1,25 | 1,75 |
| Dołu tabeli (10–14) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Macva zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–9).
Macva na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,20 1,00 | 1,40 2,20 | 1,40 2,40 |
|
11.
|
1,20 0,67 | 1,40 1,00 | 1,60 2,17 |
|
12.
|
1,40 0,33 | 0,80 0,67 | 1,00 2,33 |
|
13.
|
1,00 0,67 | 1,25 0,33 | 2,00 1,17 |
14.
![]() |
0,33 0,20 | 0,50 0,60 | 1,67 2,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Macva
Skrajne wyniki i osiągnięcia Macva w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Macva - IMT Novi Beograd 1:0 Mozzart Bet Super Liga, 9.08.2026
- Najwyższa porażka FK Crvena zvezda - Macva 5:0 Mozzart Bet Super Liga, 17.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek FK Crvena zvezda - Macva 5:0, Mozzart Bet Super Liga, 17.07.2026
- Najszybsza bramka 23. minuta Vidakov, Macva - IMT Novi Beograd 1:0, Mozzart Bet Super Liga, 9.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 86. minuta Vidakov, Novi Pazar - Macva 1:1, Mozzart Bet Super Liga, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Macva w tym sezonie?
Bilans Macva w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-3-6 przy 8 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 37%, a oddaje 6,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Macva – zawodnicy
Jak wygląda kadra Macva w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Macva 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Macva
-
Milan Gvozdenovic Pomocnik Złamanie nogi pauzuje od 95 dniopuszczone: 1 mecz

Kadra Macva
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 55 |
|
32 | Serbia | 350 tys. € | – | 2 | 18% | 1 | 0 | 49' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
26 | Serbia | 300 tys. € | – | 9 | 82% | 3 | 0 | 713' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
27 | Serbia | 450 tys. € | – | 11 | 100% | 1 | 0 | 865' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
22 | Nigeria | – | – | 4 | 36% | 0 | 0 | 330' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
24 | Serbia | 600 tys. € | – | 9 | 82% | 1 | 1 | 413' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
20 | Serbia | 50 tys. € | – | 11 | 100% | 1 | 0 | 238' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
|
34 | Serbia | 50 tys. € | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
– | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 25 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 29 |
|
24 | Serbia | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
25 | Serbia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
|
25 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
31 | Serbia | 200 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 1 | 694' | 3 | 1 | |||||||
| 21 |
|
35 | Serbia | 300 tys. € | – | 2 | 18% | 0 | 1 | 31' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
27 | Serbia | 300 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 487' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
19 | Serbia | 150 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 425' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Serbia | 200 tys. € | – | 5 | 45% | 0 | 0 | 119' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
– | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 7 |
![]() |
24 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
39 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
23 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
20 | Serbia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
23 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
28 | Serbia | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
21 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
![]() |
24 | Serbia | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
24 | Serbia | 125 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 633' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
26 | Bośnia | 350 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 680' | 5 | 0 | |||||||
| 15 |
|
24 | Serbia | 450 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 1 | 900' | 4 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
25 | Serbia | 275 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 1 | 651' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
22 | Serbia | 200 tys. € | – | 4 | 36% | 0 | 0 | 60' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
24 | Serbia | – | – | 4 | 36% | 0 | 0 | 101' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
24 | Serbia | 100 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 150' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
27 | Serbia | 200 tys. € | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
33 | Serbia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
31 | Serbia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
20 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
19 | Serbia | – | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
19 | Serbia | 500 tys. € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 516' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Serbia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Serbia | 50 tys. € | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Macva
6,2 mln €
śr. 138 tys. € / zawodnika
Ile Macva wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Serbia (40 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Macva w sezonie 2026/2027
Macva wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Macva
Jak wygląda skład Macva?
W wyjściowym ustawieniu Macva między słupkami staje V. Jovanović, a linię obrony najczęściej tworzą U. Blagojević, N. Lainović, S. Sladojević oraz N. Stevanović. W środku pola grają M. Ergelas, K. Tojcić, D. Terzić, B. Vrastanović oraz L. Pejović, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Delibasić. Trener Nemanja Glusica ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Mozzart Bet Super Liga i pucharach.
Macva – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Macva w sezonie 2026/2027.
Macva transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Serbia | 35 |
|
za darmo | |
| 17 Wrz 2026 |
|
Serbia | 34 |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Serbia | 32 | – | za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Serbia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Serbia | 22 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
![]() |
Serbia | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Serbia | 29 | – | za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Serbia | 22 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Serbia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Serbia | 21 |
|
za darmo |
Macva bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +40 tys. € 2024
- +40 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Macva
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Macva w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Macva trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.