Forma w lidze
Novi Pazar w tabeli
8. miejsce / 13 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 18 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
9:7 bramki
1,50 gola/mecz
2 pkt
1:5 bramki
0,20 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Novi Pazar
Wartość drużyny: 2,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Jamajka | 22 | napastnik | 9 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Jamajka | 22 | napastnik | 9 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,88 średnia ocena | Jamajka | 22 | napastnik | 9 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 985 minut | Serbia | 30 | obrońca | 11 | 500 tys. € |
Przewidywany skład Novi Pazar 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Novi Pazar w tabeli Mozzart Bet Super Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Crvena zvezda
|
11 | 10 | 1 | 0 | 27:3 | 31 |
2
|
FK Vojvodina
|
11 | 8 | 1 | 2 | 25:11 | 25 |
| ··· | |||||||
7
|
Radnik Surdulica
|
11 | 3 | 5 | 3 | 14:16 | 14 |
8
|
Novi Pazar
|
11 | 3 | 4 | 4 | 10:12 | 13 |
9
|
Cukaricki
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:20 | 12 |
Wyniki Novi Pazar
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
FK Partizan
1
Novi Pazar
0
Mozzart Bet Super Liga, 11. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Novi Pazar
2
![]()
Zemun
2
Mozzart Bet Super Liga, 10. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Cukaricki
1
Novi Pazar
1
Mozzart Bet Super Liga, 9. kolejka
|
Terminarz Novi Pazar
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Novi Pazar
IMT Novi Beograd
Mozzart Bet Super Liga, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Radnicki NIS
Novi Pazar
Mozzart Bet Super Liga, 13. kolejka
|
|
|
01 Lis 18:00
|
Radnicki 1923
Novi Pazar
Mozzart Bet Super Liga, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Novi Pazar
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Paź 2026 |
|
Serbia |
![]() |
za darmo | |
| 17 Wrz 2026 |
![]() |
Słowenia |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Słowenia |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo |
Novi Pazar to klub piłkarski z Serbii występujący w Mozzart Bet Super Liga. Swoim domowym obiektem jest Caizcoin Arena, który może pomieścić 12 000 widzów. Zespół prowadzi Strahinja Pandurovic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Novi Pazar w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Novi Pazar trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Novi Pazar w tabeli Mozzart Bet Super Ligi?
Novi Pazar zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Mozzart Bet Super Ligi z dorobkiem 13 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego FK Crvenej zvezdy wynosi 18 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Novi Pazar?
W wyjściowym ustawieniu Novi Pazar między słupkami staje B. Matijasević, a linię obrony najczęściej tworzą A. Miljković, B. Adzić, V. Mirosavić oraz T. Dadić. W środku pola grają A. Ljajić, P. Gadio, D. Sadi, I. Davidović oraz K. Dixon, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Mulić. Trener Strahinja Pandurovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Mozzart Bet Super Liga i pucharach.
Kiedy Novi Pazar gra następny mecz?
Najbliższy mecz Novi Pazar to spotkanie z IMT Novi Beograd, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Caizcoin Arena w ramach Mozzart Bet Super Ligi (12. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Novi Pazar?
Ostatni mecz Novi Pazar to porażka z FK Partizanem 1:0 Mozzart Bet Super Lidze, 11 października 2026. Bramkę zdobył Marinho dos Santos. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Novi Pazar w tym sezonie?
Bilans Novi Pazar w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-4-4 przy 10 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Novi Pazar w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Novi Pazar w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Novi Pazar
Novi Pazar terminarz
Kiedy Novi Pazar gra następny mecz?
Najbliższy mecz Novi Pazar to spotkanie z IMT Novi Beograd, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Caizcoin Arena w ramach Mozzart Bet Super Ligi (12. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Novi Pazar w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Novi Pazar w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Novi Pazar w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Novi Pazar wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 11. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/8 | 1/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
![]() Mozzart Bet Super Liga, 10. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 7/11 | 3/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 9. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 2/4 | 1/4 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 8. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 3/8 | 5/7 | |
|
29 Sie Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 8/10 | 2/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 6. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/12 | 4/8 | |
|
17 Sie Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 5. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 3/12 | 4/5 | |
|
08 Sie Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 4. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 5/8 | 1/6 | |
|
01 Sie Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 3. kolejka
|
1:4 | 4-2-3-1 | 4/7 | 4/6 | |
|
26 Lip Koniec
|
Mozzart Bet Super Liga, 2. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 6/9 | 1/3 |
Novi Pazar ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 11 z 11 meczów, ze średnią 1,18 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Novi Pazar?
Ostatni mecz Novi Pazar to porażka z FK Partizanem 1:0 Mozzart Bet Super Lidze, 11 października 2026. Bramkę zdobył Marinho dos Santos. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Novi Pazar – tabela Mozzart Bet Super Liga
Jakie miejsce w tabeli Mozzart Bet Super Liga zajmuje Novi Pazar w sezonie 2026/2027.
Miejsce Novi Pazar w tabeli Mozzart Bet Super Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Crvena zvezda
|
11 | 10 | 1 | 0 | 27:3 | 24 | 31 | |
2
|
FK Vojvodina
|
11 | 8 | 1 | 2 | 25:11 | 14 | 25 | |
3
|
IMT Novi Beograd
|
11 | 5 | 3 | 3 | 13:7 | 6 | 18 | |
4
|
Železničar Pančevo
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:10 | 7 | 17 | |
5
|
Radnicki 1923
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:12 | 5 | 17 | |
6
|
Mladost Lucani
|
11 | 4 | 5 | 2 | 10:12 | -2 | 17 | |
7
|
Radnik Surdulica
|
11 | 3 | 5 | 3 | 14:16 | -2 | 14 | |
8
|
Novi Pazar
|
11 | 3 | 4 | 4 | 10:12 | -2 | 13 | |
9
|
Cukaricki
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:20 | -6 | 12 | |
10
|
FK Partizan
|
10 | 3 | 2 | 5 | 18:19 | -1 | 11 | |
11
|
Partizan Belgrad
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:21 | -8 | 10 | |
12
|
Macva
|
11 | 2 | 3 | 6 | 8:19 | -11 | 9 | |
13
|
Radnicki NIS
|
10 | 2 | 2 | 6 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Zemun
|
11 | 0 | 3 | 8 | 6:22 | -16 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Crvena zvezda
|
11 | 10 | 1 | 0 | 27:3 | 24 | 31 | |
2
|
FK Vojvodina
|
11 | 8 | 1 | 2 | 25:11 | 14 | 25 | |
3
|
IMT Novi Beograd
|
11 | 5 | 3 | 3 | 13:7 | 6 | 18 | |
4
|
Železničar Pančevo
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:10 | 7 | 17 | |
5
|
Radnicki 1923
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:12 | 5 | 17 | |
6
|
Mladost Lucani
|
11 | 4 | 5 | 2 | 10:12 | -2 | 17 | |
7
|
Radnik Surdulica
|
11 | 3 | 5 | 3 | 14:16 | -2 | 14 | |
8
|
Novi Pazar
|
11 | 3 | 4 | 4 | 10:12 | -2 | 13 | |
9
|
Cukaricki
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:20 | -6 | 12 | |
10
|
FK Partizan
|
10 | 3 | 2 | 5 | 18:19 | -1 | 11 | |
11
|
Partizan Belgrad
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:21 | -8 | 10 | |
12
|
Macva
|
11 | 2 | 3 | 6 | 8:19 | -11 | 9 | |
13
|
Radnicki NIS
|
10 | 2 | 2 | 6 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Zemun
|
11 | 0 | 3 | 8 | 6:22 | -16 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FK Crvena zvezda
|
6 | 6 | 0 | 0 | 19:2 | 17 | 18 | |
| 2 |
FK Vojvodina
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:3 | 9 | 16 | |
| 3 |
Železničar Pančevo
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 4 |
Radnik Surdulica
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:7 | 4 | 12 | |
| 5 |
Novi Pazar
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 11 | |
| 6 |
IMT Novi Beograd
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:1 | 6 | 10 | |
| 7 |
Radnicki 1923
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 8 |
Mladost Lucani
|
5 | 2 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 9 |
Cukaricki
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 8 | |
| 10 |
Macva
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 11 |
FK Partizan
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 12 |
Partizan Belgrad
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 13 |
Radnicki NIS
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 14 |
Zemun
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FK Crvena zvezda
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 13 | |
| 2 |
FK Vojvodina
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 3 |
IMT Novi Beograd
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 4 |
Radnicki 1923
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 5 |
Mladost Lucani
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:9 | -5 | 8 | |
| 6 |
FK Partizan
|
5 | 1 | 2 | 2 | 11:12 | -1 | 5 | |
| 7 |
Železničar Pančevo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 8 |
Cukaricki
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 9 |
Partizan Belgrad
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 10 |
Radnicki NIS
|
6 | 1 | 1 | 4 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 11 |
Radnik Surdulica
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:9 | -6 | 2 | |
| 12 |
Novi Pazar
|
5 | 0 | 2 | 3 | 1:5 | -4 | 2 | |
| 13 |
Macva
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:14 | -10 | 2 | |
| 14 |
Zemun
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:12 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje Novi Pazar w tabeli Mozzart Bet Super Ligi?
Novi Pazar zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Mozzart Bet Super Ligi z dorobkiem 13 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego FK Crvenej zvezdy wynosi 18 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Novi Pazar w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Novi Pazar na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Novi Pazar na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,8
- Strzały celne / mecz 4,9
- Asysty / mecz 0,73
- Udane dryblingi / mecz 6,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,09
- Czyste konta 36%
- Odbiory / mecz 13,6
- Przechwyty / mecz 7,8
- Wybicia / mecz 23,6
- Zablokowane strzały / mecz 2,9
Strzelcy Novi Pazar
-
Kaheim Dixon 2
-
Dominic Sadi 1
-
Aleksandar Miljković 1
-
Ivan Davidovic 1
-
Fejsal Mulic 1
-
Papa Amady Gadio 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Novi Pazar i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Novi Pazar to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Novi Pazar - IMT Novi Beograd Po przerwie pada 50% bramek Novi Pazar.Przebieg meczu Novi Pazar i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Novi Pazar otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Novi Pazar
80% bramek Novi Pazar pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Novi Pazar zdobywa w sezonie średnio 1,18 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Novi Pazar
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Novi Pazar, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Novi Pazar wygra mecz Novi Pazar - IMT Novi Beograd Novi Pazar przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Novi Pazar
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 64%
- Powyżej 2,5 18%
- Powyżej 3,5 18%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 0%
W 18% meczów Novi Pazar padają co najmniej trzy bramki, a w 36% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Novi Pazar - IMT Novi Beograd Powyżej 2,5 bramki padło w 18% meczów Novi Pazar.Novi Pazar – faule i karne
- Faule / mecz 14,2
- Faule rywali / mecz 10,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Novi Pazar fauluje średnio 14,2 razy na mecz, a wymusza 10,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Novi Pazar, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Novi Pazar zdobywa 1,83 punktu na mecz wobec 0,40 na wyjeździe.
Novi Pazar wygra mecz Novi Pazar - IMT Novi Beograd Novi Pazar zdobywa u siebie 61% możliwych punktów, na wyjeździe 13%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Novi Pazar ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Novi Pazar, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 11 meczów.
Novi Pazar wygra drugą połowę meczu Novi Pazar - IMT Novi Beograd Drugą połowę Novi Pazar wygrywał w 2 z 11 meczów.Novi Pazar – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 6,9
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 13,0
Novi Pazar oddaje 11,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 13,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Novi Pazar - IMT Novi Beograd Novi Pazar oddaje 11,8 strzałów na mecz.Novi Pazar – posiadanie piłki
- U siebie 51,7%
- Na wyjeździe 48,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 11
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 11 meczów. Średnio Novi Pazar utrzymuje przy piłce 50,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Novi Pazar wygra mecz Novi Pazar - IMT Novi Beograd Novi Pazar utrzymuje średnio 50,1% posiadania piłki.Novi Pazar – podania
- Kluczowe / mecz 11,0
- Dośrodkowania / mecz 16,1
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 69
- Celność długich podań 42%
Novi Pazar wymienia średnio 367 podań na mecz przy celności 77%, z czego 11,0 to podania kluczowe.
Novi Pazar – czyste konta
- U siebie 3 z 6
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,09
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 27%
Czyste konto Novi Pazar to 36% meczów sezonu (4 z 11), z czego 3 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Novi Pazar - IMT Novi Beograd Czyste konto Novi Pazar zachowuje w 36% meczów.Novi Pazar – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 55%
- Pow. 10,5 w meczu 36%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
Novi Pazar wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 55% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Novi Pazar - IMT Novi Beograd Powyżej 8,5 rożnego padło w 55% meczów Novi Pazar.Novi Pazar – kartki
- Żółte kartki 27
- Pow. 3,5 kartki w meczu 82%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 45%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
Novi Pazar ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Novi Pazar – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Novi Pazar według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 1,25 | 0,50 |
| Środka tabeli (6–9) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 0,33 | 0,67 |
| Dołu tabeli (10–14) | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 1,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Novi Pazar zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (10–14).
Novi Pazar na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,80 1,33 | 1,20 0,67 | 0,60 1,50 |
|
7.
|
2,00 0,40 | 1,83 0,60 | 1,17 1,80 |
|
8.
|
1,83 0,40 | 1,50 0,20 | 1,17 1,00 |
|
9.
|
1,33 0,80 | 1,33 1,20 | 1,50 2,20 |
|
10.
|
1,20 1,00 | 1,40 2,20 | 1,40 2,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Novi Pazar
Skrajne wyniki i osiągnięcia Novi Pazar w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Novi Pazar - FK Vojvodina 2:0 Mozzart Bet Super Liga, 17.08.2026
- Najwyższa porażka Novi Pazar - Partizan Belgrad 1:4 Mozzart Bet Super Liga, 1.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Novi Pazar - Partizan Belgrad 1:4, Mozzart Bet Super Liga, 1.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 15. minuta Ljajić, Novi Pazar - Zemun 2:2, Mozzart Bet Super Liga, 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 86. minuta Dixon, Novi Pazar - Železničar Pančevo 2:0, Mozzart Bet Super Liga, 4.09.2026
Jakie statystyki ma Novi Pazar w tym sezonie?
Bilans Novi Pazar w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-4-4 przy 10 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Novi Pazar – zawodnicy
Jak wygląda kadra Novi Pazar w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Novi Pazar 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Novi Pazar
-
Stefan Stanisavljevic Napastnik Uraz pleców pauzuje od 209 dniopuszczone: 15 meczów
-
Matija Malekinusic Napastnik Uraz kolana pauzuje od 266 dniopuszczone: 20 meczów
Kadra Novi Pazar
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
22 | Jamajka | 100 tys. € | 55 tys. € | 9 | 82% | 2 | 2 | 725' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
23 | Anglia | 1,2 mln € | 49 tys. € | 11 | 100% | 1 | 1 | 871' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
32 | Serbia | 350 tys. € | 162 tys. € | 9 | 82% | 1 | 1 | 593' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
24 | Holandia | 200 tys. € | – | 5 | 45% | 1 | 0 | 319' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
26 | Słowenia | 300 tys. € | – | 3 | 27% | 0 | 0 | 43' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | Brazylia | 200 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 183' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
31 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
24 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
38 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
27 | Chorwacja | 500 tys. € | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Serbia | 900 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
24 | Senegal | 450 tys. € | 280 tys. € | 9 | 82% | 1 | 0 | 569' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
21 | Serbia | 75 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 113' | 1 | 0 | |||||||
| 70 |
![]() |
20 | Serbia | 500 tys. € | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 72' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
21 | Serbia | 250 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 39' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
21 | Serbia | 400 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 212' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
36 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
35 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
35 | Serbia | 300 tys. € | 1,5 mln € | 2 | 18% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
20 | Serbia | 800 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
36 | Serbia | 75 tys. € | 226 tys. € | 11 | 100% | 1 | 0 | 969' | 3 | 0 | |||||||
| 24 |
|
30 | Serbia | 400 tys. € | – | 11 | 100% | 1 | 0 | 922' | 2 | 0 | |||||||
| 50 |
|
28 | Chorwacja | 200 tys. € | – | 8 | 73% | 0 | 2 | 654' | 4 | 2 | |||||||
| 32 |
|
22 | Czarnogóra | 650 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 106' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
27 | Serbia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
33 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
24 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
31 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
23 | Serbia | 500 tys. € | 322 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
22 | Serbia | 150 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
35 | Serbia | 50 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Novi Pazar
8,8 mln €
śr. 250 tys. € / zawodnika
Ile Novi Pazar wydaje na pensje
2,6 mln € rocznie
śr. 75 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Serbia (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Novi Pazar w sezonie 2026/2027
Novi Pazar wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Novi Pazar
Jak wygląda skład Novi Pazar?
W wyjściowym ustawieniu Novi Pazar między słupkami staje B. Matijasević, a linię obrony najczęściej tworzą A. Miljković, B. Adzić, V. Mirosavić oraz T. Dadić. W środku pola grają A. Ljajić, P. Gadio, D. Sadi, I. Davidović oraz K. Dixon, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Mulić. Trener Strahinja Pandurovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Mozzart Bet Super Liga i pucharach.
Novi Pazar – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Novi Pazar w sezonie 2026/2027.
Novi Pazar transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Paź 2026 |
|
Serbia | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Wrz 2026 |
![]() |
Słowenia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Słowenia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Serbia | 35 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Serbia | – |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Serbia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Serbia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Somalia | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Serbia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 28 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Novi Pazar
Novi Pazar bilans transferowy
- +1,1 mln € 2026
- +510 tys. € 2025
- +200 tys. € 2024
- +230 tys. € 2023
- +55 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Novi Pazar
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Novi Pazar w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Novi Pazar trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.