Stefan Savić jest piłkarzem występującym obecnie w Trabzonspor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Stefan Savić
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Stefan Savić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Stefan Savić wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.01, a skuteczność strzałów to 14,3%. Stefan Savić oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Stefan Savić w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Stefan Savić rozegrał w barwach Trabzonsporu w Super Lig (Turcja) 10 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Czarnogóry. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 349 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Stefan Savić
Pierwszy transfer Stefan Savić w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z FK BSK Borca do FK Partizanu za 300 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Stefan Savić było przejście z FK Partizanu do Manchesteru City w 2011 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 12 milionów euro.
Ile zarabia Stefan Savić?
Na podstawie kontraktu z Trabzonspor, Stefan Savić otrzymuje 4 miliony euro rocznej pensji, co daje około 333,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Savić w listopadzie 2026 to 76,9 tysiąca euro, a dziennie około 11 tysięcy euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Stefan Savić ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Stefan Savić nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Stefan Savić to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 113 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Stefan Savić?
Stefan Savić ma na koncie 16 trofeów — 10 wywalczył z drużyną, a 6 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Gracz sezonu — 6 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Atletico Madryt — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Stefan Savić?
Stefan Savić najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Stefan Savić?
Wycena 35-letniego Stefan Savić według stanu na maj 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 40 milionów euro, a najniższa 400 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Stefan Savić?
Stefan Savić urodził się 8 stycznia 1991 w Mojkovac w Czarnogórze. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Stefan Savić – statystyki
Szczegółowe statystyki Stefan Savić w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Trabzonspor oraz reprezentacja Czarnogóry. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Stefan Savić vs. inni
Jakie statystyki ma Stefan Savić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Stefan Savić wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.01, a skuteczność strzałów to 14,3%. Stefan Savić oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Stefan Savić – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Stefan Savić w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
2:0 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
26 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
3:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy C
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy C
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy C
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy C
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
4:0 | 89' | 0 | 0 | ||||
|
12 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Stefan Savić w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Stefan Savić rozegrał w barwach Trabzonsporu w Super Lig (Turcja) 10 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Czarnogóry. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 349 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Stefan Savić – transfery
W trakcie kariery Stefan Savić zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 24,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Trabzonspor 2024 – obecnie
-
Atletico Madryt 2015 – 2024
-
Fiorentina 2012 – 2015
-
Manchester City 2011 – 2012
-
FK Partizan 2010 – 2011
-
FK BSK Borca 2009 – 2010

-
FK BSK Borca U19 do 2009

Historia transferów Stefan Savić
Pierwszy transfer Stefan Savić w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z FK BSK Borca do FK Partizanu za 300 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Stefan Savić było przejście z FK Partizanu do Manchesteru City w 2011 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 12 milionów euro.
Stefan Savić – forma
W ostatnich 5 meczach Stefan Savić zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,36. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Stefan Savić 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.83, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.36 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Stefan Savić 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.36, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.18 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Stefan Savić?
Stefan Savić jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.36 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.01). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Stefan Savić – zarobki
Stefan Savić gra w Trabzonspor na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 4 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Stefan Savić w Trabzonspor (2025/26)
| Rocznie | 4 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 333 tys. € |
| Tygodniowo | 77 tys. € |
| Dziennie | 11 tys. € |
Ile zarabia Stefan Savić?
Na podstawie kontraktu z Trabzonspor, Stefan Savić otrzymuje 4 miliony euro rocznej pensji, co daje około 333,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Savić w listopadzie 2026 to 76,9 tysiąca euro, a dziennie około 11 tysięcy euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Stefan Savić – kontuzje
W trakcie kariery Stefan Savić zanotował 36 kontuzji, przez które opuścił łącznie 155 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Stefan Savić
-
Odpoczynek
20.10.26 – 22.10.26 (3 dni)
Czarnogóra opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
09.10.26 – 19.10.26 (7 dni)
Czarnogóra opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
21.05.26 – 05.06.26 (16 dni)
Czarnogóra opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
22.04.26 – 17.05.26 (26 dni)
Trabzonspor opuszczone: 4 mecze
-
Uraz łydki
21.12.25 – 08.02.26 (50 dni)
Trabzonspor opuszczone: 7 meczów
-
Uraz mięśnia
31.10.25 – 09.12.25 (40 dni)
Trabzonspor opuszczone: 7 meczów
-
Uraz mięśnia
13.05.25 – 27.05.25 (15 dni)
Trabzonspor opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
29.04.25 – 11.05.25 (13 dni)
Trabzonspor opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
02.03.25 – 29.03.25 (28 dni)
Trabzonspor opuszczone: 5 meczów
-
Braki w przygotowaniu
08.01.25 – 12.01.25 (5 dni)
Trabzonspor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
18.09.24 – 08.01.25 (113 dni)
Trabzonspor opuszczone: 18 meczów
-
Uraz
31.08.24 – 10.09.24 (11 dni)
Trabzonspor opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
10.08.24 – 17.08.24 (8 dni)
Trabzonspor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
02.04.23 – 24.05.23 (53 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 7 meczów
-
Uraz mięśnia
21.08.22 – 29.09.22 (40 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 8 meczów
-
Uraz mięśnia
04.12.21 – 20.01.22 (48 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 9 meczów
-
Uraz mięśnia
21.10.21 – 23.10.21 (3 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
03.10.21 – 24.10.21 (22 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia
19.11.19 – 07.01.20 (50 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 8 meczów
-
Uraz mięśnia
11.10.19 – 11.11.19 (32 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 8 meczów
-
Uraz mięśnia
04.05.19 – 04.06.19 (32 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
15.04.19 – 22.04.19 (8 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
12.03.19 – 23.03.19 (12 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 2 mecze
-
Problemy ze ścięgnem Achillesa
13.01.19 – 13.02.19 (32 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 5 meczów
-
Uraz łydki
04.11.18 – 22.11.18 (19 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
16.09.18 – 22.10.18 (37 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 9 meczów
-
Przepuklina pachwinowa
22.05.18 – 06.07.18 (46 dni)
Czarnogóra opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
04.02.18 – 16.03.18 (41 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 10 meczów
-
Uraz palca stopy
30.03.16 – 12.04.16 (14 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
24.02.16 – 27.03.16 (33 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
31.01.16 – 17.02.16 (18 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
18.03.15 – 05.04.15 (19 dni)
Fiorentina opuszczone: 3 mecze
-
Stłuczenie
08.03.15 – 15.03.15 (8 dni)
Fiorentina opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
12.02.14 – 19.02.14 (8 dni)
Fiorentina opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
08.09.13 – 22.09.13 (15 dni)
Fiorentina opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
07.04.13 – 21.04.13 (15 dni)
Fiorentina opuszczone: 1 mecz
Czy Stefan Savić ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Stefan Savić nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Stefan Savić to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 113 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Stefan Savić – trofea
W trakcie kariery Stefan Savić zdobył 16 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Stefan Savić?
Stefan Savić zdobył w karierze 16 trofeów — 10 drużynowych i 6 indywidualnych. Najwięcej sukcesów świętował w Atletico Madryt — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Gracz sezonu — 6 razy.
Stefan Savić – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Stefan Savić wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Stefan Savić na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Stefan Savić?
Wycena Stefan Savić wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Stefan Savić wyceniano na 40 mln €, a najniżej na 400 tys. €.