Matej Gashtarov jest piłkarzem występującym obecnie w FK Crvena zvezda. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Matej Gashtarov
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
18:45
|
FK Crvena zvezda
2
Inter Club d'Escaldes
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Liga Konferencji, 3. runda | |||||||
|
31 Paź
17:00
|
Macva
2
FK Crvena zvezda
4
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 14. kolejka | |||||||
|
22 Paź
18:45
|
FK Crvena zvezda
2
FC Kopenhaga
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Liga Konferencji, 2. runda | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Matej Gashtarov w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matej Gashtarov wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.59, a skuteczność strzałów to 0,0%. Matej Gashtarov oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matej Gashtarov w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Matej Gashtarov rozegrał w barwach FK Crvenej zvezdy Mozzart Bet Super Lidze 11 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 11 występów w reprezentacji Macedonii Północnej. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 936 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Matej Gashtarov?
Matej Gashtarov ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Serbii U19 — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FK Crveną zvezdą — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Matej Gashtarov?
Matej Gashtarov najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Matej Gashtarov?
Wycena 19-letniego Matej Gashtarov według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matej Gashtarov?
Matej Gashtarov urodził się 15 listopada 2006 w Macedonii. Obecnie piłkarz ma 19 lat.
Matej Gashtarov - statystyki
Szczegółowe statystyki Matej Gashtarov w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FK Crvena zvezda oraz reprezentacja Macedonii Północnej. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Matej Gashtarov
Matej Gashtarov vs. inni
Atak
Obrona
Podania Matej Gashtarov
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Matej Gashtarov w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matej Gashtarov wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.59, a skuteczność strzałów to 0,0%. Matej Gashtarov oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Matej Gashtarov - transfery
W trakcie kariery Matej Gashtarov zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FK Crvena zvezda 2026 – obecnie
-
Crvena zvezda U19 2026 – 2026

-
Borac Cacak 2026 – 2026
-
Crvena zvezda U19 2024 – 2026

-
Anorthosis Famagusta FC U17 2024 – 2024

-
Vardar Skopje Youth do 2024

Matej Gashtarov - forma
W ostatnich 5 meczach Matej Gashtarov zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,72. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Matej Gashtarov 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.72 — wynik powyżej średniej ligowej (5.90).
W ostatnich 10 meczach Matej Gashtarov 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.98, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.54 — wynik powyżej średniej ligowej (5.90).
W jakiej formie jest Matej Gashtarov?
Matej Gashtarov jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.72 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.59). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Matej Gashtarov w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Matej Gashtarov rozegrał w barwach FK Crvenej zvezdy Mozzart Bet Super Lidze 11 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 11 występów w reprezentacji Macedonii Północnej. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 936 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Matej Gashtarov - trofea
W trakcie kariery Matej Gashtarov zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Matej Gashtarov?
Matej Gashtarov zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w FK Crvenej zvezde — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Serbii U19 — 2 razy.
Matej Gashtarov - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matej Gashtarov wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matej Gashtarov na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Matej Gashtarov?
Wycena Matej Gashtarov wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Matej Gashtarov wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 300 tys. €.