Issa Bah jest piłkarzem występującym obecnie w Radnicki 1923. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Issa Bah
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź
19:00
|
Radnicki 1923
0
FK Crvena zvezda
3
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 11. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
19:00
|
OFK Belgrad
3
Radnicki 1923
5
|
65' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 10. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
20:30
|
Radnicki 1923
5
Mladost Lucani
0
|
67' |
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 9. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Issa Bah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Issa Bah wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.85, a skuteczność strzałów to 20,0%. Issa Bah oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Issa Bah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Issa Bah rozegrał w barwach Radnicki 1923 Mozzart Bet Super Lidze 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 316 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Issa Bah
Pierwszy transfer Issa Bah w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Progres Niedercorn do Venezia Primavera za 70 tysięcy euro.
Na jakiej pozycji gra Issa Bah?
Issa Bah najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Issa Bah?
Wycena 24-letniego Issa Bah według stanu na grudzień 2025 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Issa Bah?
Issa Bah urodził się 5 lipca 2002 w w Gwinei, ma narodowość luksemburską. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Issa Bah - statystyki
Szczegółowe statystyki Issa Bah w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Radnicki 1923. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Issa Bah
Issa Bah vs. inni
Atak
Obrona
Podania Issa Bah
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Issa Bah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Issa Bah wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.85, a skuteczność strzałów to 20,0%. Issa Bah oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Issa Bah - transfery
W trakcie kariery Issa Bah zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 70 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Radnicki 1923 2025 – obecnie
-
Progres Niedercorn 2023 – 2025

-
Venezia Primavera 2022 – 2023

-
Progres Niedercorn 2022 – 2022

-
Venezia Primavera 2021 – 2022

-
Progres Niedercorn 2019 – 2021

-
FC Luxembourg City U17 do 2019

Historia transferów Issa Bah
Pierwszy transfer Issa Bah w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Progres Niedercorn do Venezia Primavera za 70 tysięcy euro.
Issa Bah - forma
W ostatnich 5 meczach Issa Bah zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,84. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Issa Bah 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.84.
W ostatnich 10 meczach Issa Bah 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.78.
W jakiej formie jest Issa Bah?
Issa Bah jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.84 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.85). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Issa Bah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Issa Bah rozegrał w barwach Radnicki 1923 Mozzart Bet Super Lidze 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 316 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Issa Bah - zarobki
Issa Bah gra w Radnicki 1923 na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 252 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Issa Bah w Radnicki 1923 (2022/23)
| Rocznie | 252 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 21 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 690 € |
Issa Bah - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Issa Bah wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Issa Bah na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Issa Bah?
Wycena Issa Bah wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Issa Bah wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.