Ville Kumpu jest piłkarzem występującym obecnie w Ilves. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Ville Kumpu
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ville Kumpu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Ville Kumpu wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.00, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ville Kumpu oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ville Kumpu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ville Kumpu rozegrał w barwach Ilves w Lidze Konferencji UEFA 6 meczów, w Veikkausliiga (Finlandia) 26 meczów oraz w Pucharze Finlandii 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 29 razy i spędził na boisku łącznie 2 369 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Ville Kumpu?
Na podstawie kontraktu z Ilves, Ville Kumpu otrzymuje 20,7 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 1,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kumpu w listopadzie 2026 to 398 euro, a dziennie około 57 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2028.
Na jakiej pozycji gra Ville Kumpu?
Ville Kumpu najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Ville Kumpu?
Wycena 18-letniego Ville Kumpu według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ville Kumpu?
Ville Kumpu urodził się 18 lutego 2008 w Finlandii. Obecnie piłkarz ma 18 lat.
Ville Kumpu – statystyki
Szczegółowe statystyki Ville Kumpu w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ilves. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ville Kumpu vs. inni
Jakie statystyki ma Ville Kumpu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Ville Kumpu wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.00, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ville Kumpu oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ville Kumpu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ville Kumpu w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
17 Paź
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy baraży o utrzymanie
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy baraży o utrzymanie
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy baraży o utrzymanie
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy baraży o utrzymanie
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Wrz
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy baraży o utrzymanie
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
31 Sie
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), 22. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), 21. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Sie
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), 20. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Sie
Koniec
|
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
1:1 | 81' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Sie
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), 19. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ville Kumpu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ville Kumpu rozegrał w barwach Ilves w Lidze Konferencji UEFA 6 meczów, w Veikkausliiga (Finlandia) 26 meczów oraz w Pucharze Finlandii 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 29 razy i spędził na boisku łącznie 2 369 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Ville Kumpu – transfery
W trakcie kariery Ville Kumpu zmieniał klub 1 raz. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ilves 2024 – obecnie
-
R.Ilves U19 do 2024

Ville Kumpu – forma
W ostatnich 5 meczach Ville Kumpu zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,90. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ville Kumpu 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.90 — wynik powyżej średniej ligowej (5.91).
W ostatnich 10 meczach Ville Kumpu 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.86 — wynik powyżej średniej ligowej (5.91).
W jakiej formie jest Ville Kumpu?
Ville Kumpu jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.90 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.00). Jego dyspozycja rośnie.
Ville Kumpu – zarobki
Ville Kumpu gra w Ilves na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 21 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ville Kumpu w Ilves (2026)
| Rocznie | 21 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 2 tys. € |
| Tygodniowo | 398 € |
| Dziennie | 57 € |
Ile zarabia Ville Kumpu?
Na podstawie kontraktu z Ilves, Ville Kumpu otrzymuje 20,7 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 1,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kumpu w listopadzie 2026 to 398 euro, a dziennie około 57 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2028.
Ville Kumpu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ville Kumpu wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ville Kumpu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ville Kumpu?
Wycena Ville Kumpu wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Ville Kumpu wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.