Wilfried Gnonto jest piłkarzem występującym obecnie w Fiorentina. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Wilfried Gnonto
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Wilfried Gnonto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Wilfried Gnonto wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 0,0%. Wilfried Gnonto oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Wilfried Gnonto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Wilfried Gnonto rozegrał w barwach Fiorentiny w Serie A 8 meczów, w Coppa Italia 1 mecz, a w barwach Leeds United w Premier League 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 346 minut. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Wilfried Gnonto
Pierwszy transfer Wilfried Gnonto w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z FC Zurichu do Leeds United za 4,5 miliona euro.
Czy Wilfried Gnonto ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Wilfried Gnonto nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Wilfried Gnonto to uraz łydki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 60 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Wilfried Gnonto?
Wilfried Gnonto ma na koncie 5 trofeów — 4 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Wilfried Gnonto?
Wilfried Gnonto najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Wilfried Gnonto?
Wycena 22-letniego Wilfried Gnonto według stanu na czerwiec 2026 wynosi 16 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 22 miliony euro, a najniższa 1 milion euro.
Kiedy urodził się Wilfried Gnonto?
Wilfried Gnonto urodził się 5 listopada 2003 we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Wilfried Gnonto – statystyki
Szczegółowe statystyki Wilfried Gnonto w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fiorentina oraz reprezentacja Włoch U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Wilfried Gnonto vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Wilfried Gnonto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Wilfried Gnonto wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 0,0%. Wilfried Gnonto oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Wilfried Gnonto – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Wilfried Gnonto w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Serie A, 10. kolejka
|
2:4 | 27' | 0 | 0 | 6.7 | |||
|
29 Paź
Koniec
|
Serie A, 9. kolejka
|
2:2 | 21' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Serie A, 8. kolejka
|
2:1 | 15' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Serie A, 7. kolejka
|
1:3 | 27' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Serie A, 6. kolejka
|
2:1 | 81' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Serie A, 5. kolejka
|
1:1 | 10' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
3:0 | 90' | 1 | 0 | – | 7.8 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Serie A, 4. kolejka
|
2:4 | 30' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Serie A, 3. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Premier League, 2. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Wilfried Gnonto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Wilfried Gnonto rozegrał w barwach Fiorentiny w Serie A 8 meczów, w Coppa Italia 1 mecz, a w barwach Leeds United w Premier League 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 346 minut. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Wilfried Gnonto – transfery
W trakcie kariery Wilfried Gnonto zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 5,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Fiorentina 2026 – obecnie
-
Leeds United 2022 – 2026
-
FC Zurich 2020 – 2022
-
Internazionale U19 2019 – 2020
-
Inter Milan U18 2019 – 2019

-
Inter Milan U17 2018 – 2019

-
Inter Milan Youth do 2018

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Wilfried Gnonto
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 31.08.2026 |
|
1 mln € | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 31.08.2022 |
|
4,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 31.12.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 28.02.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Wilfried Gnonto
Pierwszy transfer Wilfried Gnonto w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z FC Zurichu do Leeds United za 4,5 miliona euro.
Wilfried Gnonto – forma
W ostatnich 5 meczach Wilfried Gnonto zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,42. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Wilfried Gnonto i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Sassuolo
2
Fiorentina
4
Serie A, 10. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Fiorentina
2
Atalanta
2
Serie A, 9. kolejka
|
21'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Fiorentina
1
Serie A, 8. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Fiorentina
1
Como
3
Serie A, 7. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Genoa FC
2
Fiorentina
1
Serie A, 6. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Fiorentina
1
Napoli
1
Serie A, 5. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Fiorentina
3
Pisa
0
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Venezia
2
Fiorentina
4
Serie A, 4. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Fiorentina
1
Torino
2
Serie A, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Leeds United
1
Brentford
1
Premier League, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
West Ham United
3
Leeds United
0
Premier League, 38. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Leeds United
1
Brighton & Hove Albion
0
Premier League, 37. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Tottenham
1
Leeds United
1
Premier League, 36. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Leeds United
3
Burnley
1
Premier League, 35. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Chelsea
1
Leeds United
0
FA Cup (Anglia), półfinał
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
AFC Bournemouth
2
Leeds United
2
Premier League, 34. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Leeds United
3
Wolverhampton
0
Premier League, 33. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Manchester United
1
Leeds United
2
Premier League, 32. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Kwi
Karne
|
West Ham United
(2)
2
Leeds United
(4)
2
FA Cup (Anglia), 1/4 finału
|
51'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Leeds United
0
Brentford
0
Premier League, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Crystal Palace
0
Leeds United
0
Premier League, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Leeds United
3
Norwich City
0
FA Cup (Anglia), 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Leeds United
0
Sunderland
1
Premier League, 29. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Leeds United
0
Manchester City
1
Premier League, 28. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Aston Villa
1
Leeds United
1
Premier League, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Karne
|
Birmingham City
(2)
1
Leeds United
(4)
1
FA Cup (Anglia), 1/32 finału
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Chelsea
2
Leeds United
2
Premier League, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Leeds United
3
Nottingham Forest
1
Premier League, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Leeds United
0
Arsenal
4
Premier League, 24. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Everton
1
Leeds United
1
Premier League, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Leeds United
1
Fulham
0
Premier League, 22. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Derby County
1
Leeds United
3
FA Cup (Anglia), 1/64 finału
|
86'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Newcastle United
4
Leeds United
3
Premier League, 21. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Leeds United
1
Manchester United
1
Premier League, 20. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Liverpool
0
Leeds United
0
Premier League, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Gru
Koniec
|
Sunderland
1
Leeds United
1
Premier League, 18. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Leeds United
4
Crystal Palace
1
Premier League, 17. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Brentford
1
Leeds United
1
Premier League, 16. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Leeds United
3
Liverpool
3
Premier League, 15. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Leeds United
3
Chelsea
1
Premier League, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Manchester City
3
Leeds United
2
Premier League, 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Leeds United
1
Aston Villa
2
Premier League, 12. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Fulham
1
Leeds United
0
Premier League, 4. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Leeds United
0
Newcastle United
0
Premier League, 3. kolejka
|
60'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sie
Karne
|
Sheffield Wednesday
(3)
1
Leeds United
(0)
1
Puchar Ligi Angielskiej, 2. runda
|
32'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Arsenal
5
Leeds United
0
Premier League, 2. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Leeds United
1
Everton
0
Premier League, 1. kolejka
|
67'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Hiszpania U-21
1
Włochy U-21
1
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 9. runda
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Słowacja U-21
0
Włochy U-21
1
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 5. runda
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Włochy U-21
1
Rumunia U-21
0
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 1. runda
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Leeds United
2
Preston North End
1
Championship, 42. kolejka
|
80'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Queens Park Rangers
2
Leeds United
2
Championship, 38. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Leeds United
2
Millwall
0
Championship, 37. kolejka
|
3'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Portsmouth
1
Leeds United
0
Championship, 36. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Leeds United
1
West Bromwich Albion
1
Championship, 35. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Watford
0
Leeds United
4
Championship, 32. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Leeds United
0
Millwall
2
FA Cup (Anglia), 4. runda
|
80'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Coventry City
0
Leeds United
2
Championship, 31. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Leeds United
7
Cardiff City
0
Championship, 30. kolejka
|
24'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Burnley
0
Leeds United
0
Championship, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Leeds United
3
Sheffield Wednesday
0
Championship, 27. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Leeds United
1
Harrogate Town
0
FA Cup (Anglia), 3. runda
|
89'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Hull City
3
Leeds United
3
Championship, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Gru
Koniec
|
Derby County
0
Leeds United
1
Championship, 24. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Leeds United
4
Oxford United
0
Championship, 22. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Preston North End
1
Leeds United
1
Championship, 21. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Leeds United
3
Middlesbrough
1
Championship, 20. kolejka
|
69'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Leeds United
2
Derby County
0
Championship, 19. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Leeds United
3
Luton Town
0
Championship, 17. kolejka
|
69'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Millwall
1
Leeds United
0
Championship, 14. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Leeds United
3
Plymouth
0
Championship, 13. kolejka
|
74'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Leeds United
2
Watford
1
Championship, 11. kolejka
|
72'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Sunderland
2
Leeds United
2
Championship, 9. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Leeds United
3
Coventry City
0
Championship, 7. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Cardiff City
0
Leeds United
2
Championship, 6. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Norwegia U-21
0
Włochy U-21
3
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
88'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sheffield Wednesday
0
Leeds United
2
Championship, 3. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
West Bromwich Albion
0
Leeds United
0
Championship, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Leeds United
3
Portsmouth
3
Championship, 1. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Leeds United
0
Southampton
1
Championship
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Norwich City
0
Leeds United
0
Championship
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Leeds United
1
Southampton
2
Championship
|
62'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Middlesbrough
3
Leeds United
4
Championship
|
81'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Coventry City
2
Leeds United
1
Championship
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Włochy U-21
2
Łotwa U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
86'
|
0 goli
7 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Leeds United
2
Millwall
0
Championship
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Huddersfield Town
1
Leeds United
1
Championship
|
62'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Chelsea
3
Leeds United
2
FA Cup (Anglia)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Leeds United
3
Leicester City
1
Championship
|
64'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Plymouth
0
Leeds United
2
Championship
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Swansea City
0
Leeds United
4
Championship
|
73'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.0 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Leeds United
3
Rotherham United
0
Championship
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Cardiff City
0
Leeds United
3
Championship
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Leeds United
3
Birmingham City
0
Championship
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Gru
Koniec
|
West Bromwich Albion
1
Leeds United
0
Championship
|
60'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Leeds United
4
Ipswich Town
0
Championship
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Leeds United
1
Coventry City
1
Championship
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Blackburn
0
Leeds United
2
Championship
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Leeds United
3
Middlesbrough
2
Championship
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Leeds United
3
Swansea City
1
Championship
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Rotherham United
1
Leeds United
1
Championship
|
20'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Irlandia U-21
2
Włochy U-21
2
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Leeds United
2
Plymouth
1
Championship
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Leeds United
4
Huddersfield Town
1
Championship
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Norwich City
2
Leeds United
3
Championship
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Millwall
0
Leeds United
3
Championship
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Leeds United
0
Sheffield Wednesday
0
Championship
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Sie
Karne
|
Salford City
(9)
1
Leeds United
(8)
1
Puchar Ligi Angielskiej
|
90'
|
0 goli
4 strzały
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Szwajcaria U-21
2
Włochy U-21
3
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Francja U-21
2
Włochy U-21
1
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Hiszpania
2
Włochy
1
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Manchester City
2
Leeds United
1
Premier League
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Leeds United
1
Leicester City
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Chelsea
1
Leeds United
0
Premier League
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Fulham
2
Leeds United
0
FA Cup (Anglia)
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Leeds United
5
Cardiff City
2
FA Cup (Anglia)
|
67'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Aston Villa
2
Leeds United
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Cardiff City
2
Leeds United
2
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Leeds United
2
West Ham United
2
Premier League
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Austria
2
Włochy
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Albania
1
Włochy
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Tottenham
4
Leeds United
3
Premier League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Wolverhampton
1
Leeds United
0
Puchar Ligi Angielskiej
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Leicester City
2
Leeds United
0
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Leeds United
0
Aston Villa
0
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Węgry
0
Włochy
2
Liga Narodów UEFA
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
FC Zurich
2
FC Basel 1893
4
Swiss Super League
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
FC Zurich
1
Liga Europy
|
45'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
FC Zurich
2
Heart Of Midlothian
1
Liga Europy
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
FC Zurich
3
Linfield
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
FC Zurich
0
FC Sion
3
Swiss Super League
|
79'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Linfield
0
FC Zurich
2
Liga Europy
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Zurich
0
Swiss Super League
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Niemcy
5
Włochy
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Anglia
0
Włochy
0
Liga Narodów UEFA
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Włochy
2
Węgry
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Lugano
2
FC Zurich
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Maj
Koniec
|
FC Zurich
2
Lausanne
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
01 Maj
Koniec
|
FC Basel 1893
0
FC Zurich
2
Swiss Super League
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Servette FC
1
FC Zurich
0
Swiss Super League
|
46'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Lausanne
0
FC Zurich
2
Swiss Super League
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Lut
Koniec
|
FC Zurich
3
Lugano
0
Swiss Super League
|
31'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Grasshopper
1
FC Zurich
3
Swiss Super League
|
12'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
FC Zurich
1
Servette FC
0
Swiss Super League
|
60'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Lausanne
1
FC Zurich
3
Swiss Super League
|
69'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
FC Zurich
4
FC Luzern
0
Swiss Super League
|
31'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
28 Lis
Koniec
|
FC Zurich
1
Young Boys Berno
0
Swiss Super League
|
25'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
30 Paź
Koniec
|
FC Zurich
3
FC Basel 1893
3
Swiss Super League
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Grasshopper
3
FC Zurich
3
Swiss Super League
|
30'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
FC Zurich
2
Servette FC
2
Swiss Super League
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
SC Kriens
0
FC Zurich
1
Puchar Szwajcarii
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Young Boys Berno
4
FC Zurich
0
Swiss Super League
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Lip
Koniec
|
FC Zurich
3
Lausanne
1
Swiss Super League
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Maj
Koniec
|
FC Zurich
4
FC Vaduz
1
Swiss Super League
|
19'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Lugano
0
FC Zurich
1
Swiss Super League
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Servette FC
3
FC Zurich
1
Swiss Super League
|
27'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
FC Zurich
0
FC Vaduz
1
Swiss Super League
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Gru
Koniec
|
FC Zurich
0
FC Sion
0
Swiss Super League
|
33'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Gru
Koniec
|
FC Luzern
0
FC Zurich
0
Swiss Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Zurich
4
Lausanne
0
Swiss Super League
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Servette FC
2
FC Zurich
1
Swiss Super League
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 |
W ostatnich 5 meczach Wilfried Gnonto ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.82, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.42.
W ostatnich 10 meczach Wilfried Gnonto 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.82, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.60.
W jakiej formie jest Wilfried Gnonto?
Wilfried Gnonto jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.42 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.42). Jego dyspozycja rośnie.
Wilfried Gnonto – zarobki
Wilfried Gnonto gra w Fiorentina na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Wilfried Gnonto w Fiorentina (2025/26)
| Rocznie | 2,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 207 tys. € |
| Tygodniowo | 48 tys. € |
| Dziennie | 7 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Wilfried Gnonto w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,5 mln € |
| 2024/25 |
|
1,9 mln € |
| 2023/24 |
|
1,2 mln € |
| 2022/23 |
|
1,2 mln € |
| 2021/22 |
|
220 tys. € |
Wilfried Gnonto – kontuzje
W trakcie kariery Wilfried Gnonto zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 15 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Wilfried Gnonto
-
Problemy z udem
16.08.26 – 27.08.26 (12 dni)
Leeds United opuszczone: 2 mecze
-
Uraz łydki
18.09.25 – 16.11.25 (60 dni)
Leeds United opuszczone: 7 meczów
-
Uraz kostki
19.09.23 – 19.10.23 (31 dni)
Leeds United opuszczone: 5 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.02.21 – 24.02.21 (8 dni)
FC Zurich opuszczone: 1 mecz
Czy Wilfried Gnonto ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Wilfried Gnonto nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Wilfried Gnonto to uraz łydki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 60 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Wilfried Gnonto – trofea
W trakcie kariery Wilfried Gnonto zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Wilfried Gnonto
Jakie trofea zdobył Wilfried Gnonto?
Wilfried Gnonto zdobył w karierze 5 trofeów — 4 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Leeds United — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Anglii — 1 raz.
Wilfried Gnonto – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Wilfried Gnonto wynosi obecnie 16 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Wilfried Gnonto na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Wilfried Gnonto
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 22 |
|
16 mln € |
| 08.03.2026 | 22 |
|
18 mln € |
| 08.12.2025 | 22 |
|
20 mln € |
| 26.05.2025 | 21 |
|
22 mln € |
| 29.12.2024 | 21 |
|
18 mln € |
| 23.05.2024 | 20 |
|
16 mln € |
| 20.12.2023 | 20 |
|
16 mln € |
| 19.06.2023 | 19 |
|
18 mln € |
| 15.03.2023 | 19 |
|
18 mln € |
| 02.11.2022 | 18 |
|
10 mln € |
| 07.06.2022 | 18 |
|
10 mln € |
| 27.03.2022 | 18 |
|
6 mln € |
| 02.01.2022 | 18 |
|
3 mln € |
| 22.06.2021 | 17 |
|
2 mln € |
| 14.04.2021 | 17 |
|
2 mln € |
| 27.12.2020 | 17 |
|
1 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa Wilfried Gnonto?
Wycena Wilfried Gnonto wynosi obecnie 16 mln €. W szczycie kariery Wilfried Gnonto wyceniano na 22 mln €, a najniżej na 1 mln €.