Yannik Luhrs jest piłkarzem występującym obecnie w Darmstadt 98. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Yannik Luhrs
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Yannik Luhrs w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yannik Luhrs wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.04, a skuteczność strzałów to 50,0%. Yannik Luhrs oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Yannik Luhrs w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yannik Luhrs rozegrał w barwach Darmstadt 98 w Pucharze Niemiec 2 mecze, w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 552 minuty. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Yannik Luhrs
Pierwszy transfer Yannik Luhrs w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Hannoveru 96 do Borussii Dortmund II za 350 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Yannik Luhrs było przejście z Borussii Dortmund II do Hoffenheim II w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 400 tysięcy euro.
Jakie trofea zdobył Yannik Luhrs?
Yannik Luhrs ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Yannik Luhrs?
Yannik Luhrs najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Yannik Luhrs?
Wycena 23-letniego Yannik Luhrs według stanu na maj 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Yannik Luhrs?
Yannik Luhrs urodził się 9 września 2003 w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Yannik Luhrs – statystyki
Szczegółowe statystyki Yannik Luhrs w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Darmstadt 98. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Yannik Luhrs vs. inni
Jakie statystyki ma Yannik Luhrs w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yannik Luhrs wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.04, a skuteczność strzałów to 50,0%. Yannik Luhrs oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Yannik Luhrs – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Yannik Luhrs w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
4:0 | 18' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
3:1 | 16' | 1 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
5:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
30 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
0:1 | 68' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Yannik Luhrs w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yannik Luhrs rozegrał w barwach Darmstadt 98 w Pucharze Niemiec 2 mecze, w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 552 minuty. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Yannik Luhrs – transfery
W trakcie kariery Yannik Luhrs zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 900 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Darmstadt 98 2026 – obecnie
-
Hoffenheim II 2025 – 2026
-
Borussia Dortmund II 2024 – 2025
-
Hannover 96 2022 – 2024
-
Hannover 96 II 2022 – 2022
-
Hannover 96 U19 2020 – 2022

-
Hannover 96 U17 2018 – 2020

Historia transferów Yannik Luhrs
Pierwszy transfer Yannik Luhrs w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Hannoveru 96 do Borussii Dortmund II za 350 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Yannik Luhrs było przejście z Borussii Dortmund II do Hoffenheim II w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 400 tysięcy euro.
Yannik Luhrs – forma
W ostatnich 5 meczach Yannik Luhrs zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,72. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Yannik Luhrs 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.71, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.72 — wynik powyżej średniej ligowej (6.44).
W ostatnich 10 meczach Yannik Luhrs 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.38, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.42 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.44).
W jakiej formie jest Yannik Luhrs?
Yannik Luhrs jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.72 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.04). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Yannik Luhrs – zarobki
Yannik Luhrs gra w Darmstadt 98 na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 58 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Yannik Luhrs w Darmstadt 98 (2023/24)
| Rocznie | 58 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 5 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 159 € |
Yannik Luhrs – trofea
W trakcie kariery Yannik Luhrs zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Yannik Luhrs?
Yannik Luhrs zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Hannoverze 96 II — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Regionalligi Nord — 1 raz.
Yannik Luhrs – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Yannik Luhrs wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Yannik Luhrs na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Yannik Luhrs?
Wycena Yannik Luhrs wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Yannik Luhrs wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 125 tys. €.