Yari Verschaeren jest piłkarzem występującym obecnie w Sampdoria. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Yari Verschaeren
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
19:30
|
Sampdoria
2
Virtus Entella
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 10. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Ascoli
2
Sampdoria
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 9. kolejka | |||||||
|
24 Paź
15:00
|
Sudtirol
1
Sampdoria
1
|
83' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| Serie B, 8. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Yari Verschaeren w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yari Verschaeren wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.72, a skuteczność strzałów to 7,1%. Yari Verschaeren oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Yari Verschaeren w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yari Verschaeren rozegrał w barwach Sampdorii w Serie B 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 650 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Czy Yari Verschaeren ma kontuzję?
Obecnie Yari Verschaeren ma uraz — uraz mięśnia dwugłowego uda.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yari Verschaeren to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 240 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Yari Verschaeren?
Yari Verschaeren ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Yari Verschaeren?
Yari Verschaeren najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Yari Verschaeren?
Wycena 25-letniego Yari Verschaeren według stanu na czerwiec 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 16 milionów euro, a najniższa 1 milion euro.
Kiedy urodził się Yari Verschaeren?
Yari Verschaeren urodził się 12 lipca 2001 w Sint-Niklaas w Belgii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Yari Verschaeren - statystyki
Szczegółowe statystyki Yari Verschaeren w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sampdoria oraz reprezentacja Belgii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Yari Verschaeren
Yari Verschaeren vs. inni
Atak
Obrona
Podania Yari Verschaeren
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Yari Verschaeren w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yari Verschaeren wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.72, a skuteczność strzałów to 7,1%. Yari Verschaeren oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Yari Verschaeren - transfery
W trakcie kariery Yari Verschaeren zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sampdoria 2026 – obecnie
-
RSC Anderlecht 2018 – 2026
-
RSC Anderlecht II 2018 – 2018
-
Anderlecht U17 2017 – 2018

-
Anderlecht Youth 2010 – 2017

-
SK Beveren Youth do 2010

Yari Verschaeren - forma
W ostatnich 5 meczach Yari Verschaeren zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,94. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Yari Verschaeren 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.94 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W ostatnich 10 meczach Yari Verschaeren 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.72 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W jakiej formie jest Yari Verschaeren?
Yari Verschaeren jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.94 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.72). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Yari Verschaeren w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yari Verschaeren rozegrał w barwach Sampdorii w Serie B 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 650 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Yari Verschaeren - zarobki
Yari Verschaeren gra w Sampdoria na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 700 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Yari Verschaeren w Sampdoria (2025/26)
| Rocznie | 700 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 58 tys. € |
| Tygodniowo | 13 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Yari Verschaeren - kontuzje
W trakcie kariery Yari Verschaeren zanotował 11 kontuzji, przez które opuścił łącznie 60 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Yari Verschaeren
- Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 4 dni 02.11.26 (4 dni)
-
Braki w przygotowaniu
12.08.26 – 17.08.26 (6 dni)
Sampdoria opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
24.02.26 – 09.03.26 (14 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 2 mecze
-
Odpoczynek
10.08.25 – 14.08.25 (5 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 1 mecz
-
Uraz pachwiny
13.02.25 – 27.03.25 (43 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 6 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
15.03.24 – 01.05.24 (48 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
18.03.23 – 12.11.23 (240 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 21 meczów
-
Uraz kolana
28.10.22 – 01.11.22 (5 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
01.09.22 – 05.09.22 (5 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
10.12.20 – 22.02.21 (75 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 14 meczów
-
Uraz
15.12.19 – 12.02.20 (60 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 7 meczów
Czy Yari Verschaeren ma kontuzję?
Obecnie Yari Verschaeren ma uraz — uraz mięśnia dwugłowego uda.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yari Verschaeren to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 240 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Yari Verschaeren - trofea
W trakcie kariery Yari Verschaeren zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Yari Verschaeren?
Yari Verschaeren zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Najlepszy młody piłkarz — 1 raz.
Yari Verschaeren - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Yari Verschaeren wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Yari Verschaeren na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Yari Verschaeren?
Wycena Yari Verschaeren wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Yari Verschaeren wyceniano na 16 mln €, a najniżej na 1 mln €.