Yasuto Wakizaka jest piłkarzem występującym obecnie w Kawasaki Frontale. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Yasuto Wakizaka
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›

Profil gry
Jakie statystyki ma Yasuto Wakizaka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yasuto Wakizaka wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.24, a skuteczność strzałów to 10,8%. Yasuto Wakizaka oddaje średnio 2,8 strzału na mecz, z czego 1,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Yasuto Wakizaka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yasuto Wakizaka rozegrał w barwach Kawasaki Frontale w J1 League 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 104 minuty. Średnio dawało to 85 minut gry na spotkanie.
Czy Yasuto Wakizaka ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Yasuto Wakizaka nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yasuto Wakizaka to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Yasuto Wakizaka?
Yasuto Wakizaka ma na koncie 12 trofeów — 9 wywalczył z drużyną, a 3 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Jedenastka sezonu J. League — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Kawasaki Frontale — 7 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Yasuto Wakizaka?
Yasuto Wakizaka najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa Yasuto Wakizaka?
Wycena 31-letniego Yasuto Wakizaka według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Yasuto Wakizaka?
Yasuto Wakizaka urodził się 11 czerwca 1995 w Yokohama w Japonii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Yasuto Wakizaka – statystyki
Szczegółowe statystyki Yasuto Wakizaka w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Kawasaki Frontale oraz reprezentacja Japonii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Yasuto Wakizaka vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Yasuto Wakizaka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yasuto Wakizaka wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.24, a skuteczność strzałów to 10,8%. Yasuto Wakizaka oddaje średnio 2,8 strzału na mecz, z czego 1,2 to strzały celne.
Yasuto Wakizaka – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Yasuto Wakizaka w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Yasuto Wakizaka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yasuto Wakizaka rozegrał w barwach Kawasaki Frontale w J1 League 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 104 minuty. Średnio dawało to 85 minut gry na spotkanie.
Yasuto Wakizaka – transfery
W trakcie kariery Yasuto Wakizaka zmieniał klub 2 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Kawasaki Frontale 2018 – obecnie
-
Hannan University 2014 – 2018

-
Kawasaki Frontale U18 do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Yasuto Wakizaka
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2017/18 | 31.01.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 31.03.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Yasuto Wakizaka – forma
W ostatnich 5 meczach Yasuto Wakizaka zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,13. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Yasuto Wakizaka i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Fagiano Okayama
1
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
31'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Mito Hollyhock
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Machida Zelvia
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
4
JEF United Chiba
2
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Kyoto Sanga
2
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Tokio Verdy
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Mito Hollyhock
1
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Karne
|
Kawasaki Frontale
(5)
1
Machida Zelvia
(4)
1
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Tokio Verdy
0
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
JEF United Chiba
1
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Yokohama Marinos
5
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Mar
Karne
|
Kawasaki Frontale
(4)
2
Mito Hollyhock
(2)
2
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
15 Lut
Karne
|
JEF United Chiba
(8)
0
Kawasaki Frontale
(9)
0
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Kashiwa Reysol
3
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
4
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia), 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia), 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Fagiano Okayama
1
J1 League (Japonia), 36. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia), 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Shimizu S-pulse
3
J1 League (Japonia), 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
4
Kashiwa Reysol
4
J1 League (Japonia), 32. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia), 31. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia), 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia), 29. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Machida Zelvia
3
J1 League (Japonia), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Albirex Niigata
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Avispa Fukuoka
5
J1 League (Japonia), 25. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 24. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Tokio Verdy
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 21. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Yokohama FC
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia), 19. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Al Ahli Saudi
2
Kawasaki Frontale
0
AFC Champions League Elite
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Al Nassr
2
Kawasaki Frontale
3
AFC Champions League Elite
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Kwi
Dogryw.
|
Kawasaki Frontale
3
Al Sadd
2
AFC Champions League Elite
|
99'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Tokio Verdy
0
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Machida Zelvia
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
29 Mar
Koniec
|
FC Tokyo
0
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Fagiano Okayama
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
4
Shanghai Shenhua
0
AFC Champions League Elite
|
85'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Kawasaki Frontale
0
AFC Champions League Elite
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Central Coast Mariners
0
AFC Champions League Elite
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
4
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Kawasaki Frontale
4
AFC Champions League Elite
|
77'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Sie
Koniec
|
FC Tokyo
0
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Jubilo Iwata
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
78'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Tokio Verdy
0
J1 League (Japonia)
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Machida Zelvia
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
4
Jubilo Iwata
5
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
81'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Kyoto Sanga
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
3
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
3
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Gamba Osaka
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama FC
0
J1 League (Japonia)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
12 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
78'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
73'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
3
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
80'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
FC Tokyo
2
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Consadole Sapporo
4
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
71'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Shonan Bellmare
4
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
71'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Jubilo Iwata
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Cerezo Osaka
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
88'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Tokushima Vortis
1
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
69'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Yokohama FC
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
FC Tokyo
2
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Mongolia
0
Japonia
14
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Kashiwa Reysol
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Kawasaki Frontale
5
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
80'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Shimizu S-pulse
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
55'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
61'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Kawasaki Frontale
6
J1 League (Japonia)
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Oita Trinita
0
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
57'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Yokohama FC
1
Kawasaki Frontale
5
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
08 Lip
Koniec
|
FC Tokyo
0
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
8 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
59'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
41'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
17'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Nagoya Grampus
3
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Yasuto Wakizaka 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.43, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.13 — wynik powyżej średniej ligowej (6.17).
W ostatnich 10 meczach Yasuto Wakizaka 8 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.43, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.49 — wynik powyżej średniej ligowej (6.17).
W jakiej formie jest Yasuto Wakizaka?
Yasuto Wakizaka jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.13 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.24). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Yasuto Wakizaka – kontuzje
W trakcie kariery Yasuto Wakizaka zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Yasuto Wakizaka
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
01.11.24 – 13.12.24 (43 dni)
Kawasaki Frontale opuszczone: 6 meczów
Czy Yasuto Wakizaka ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Yasuto Wakizaka nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yasuto Wakizaka to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Yasuto Wakizaka – trofea
W trakcie kariery Yasuto Wakizaka zdobył 12 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Yasuto Wakizaka
Jakie trofea zdobył Yasuto Wakizaka?
Yasuto Wakizaka zdobył w karierze 12 trofeów — 9 drużynowych i 3 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Kawasaki Frontale — 7 trofeów. Najczęściej zdobywał Jedenastka sezonu J. League — 3 razy.
Yasuto Wakizaka – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Yasuto Wakizaka wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Yasuto Wakizaka na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Yasuto Wakizaka
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 14.12.2025 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 28.05.2025 | 29 |
|
1,4 mln € |
| 09.12.2024 | 29 |
|
1,4 mln € |
| 11.06.2024 | 29 |
|
1,4 mln € |
| 21.02.2024 | 28 |
|
1,3 mln € |
| 27.06.2023 | 28 |
|
1,2 mln € |
| 05.01.2023 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 27.06.2022 | 27 |
|
1 mln € |
| 13.01.2022 | 26 |
|
1 mln € |
| 28.06.2021 | 26 |
|
800 tys. € |
| 28.01.2021 | 25 |
|
800 tys. € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
550 tys. € |
| 27.12.2019 | 24 |
|
700 tys. € |
| 26.06.2019 | 24 |
|
200 tys. € |
| 04.01.2019 | 23 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Yasuto Wakizaka?
Wycena Yasuto Wakizaka wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Yasuto Wakizaka wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.