Yuki Muto jest piłkarzem występującym obecnie w Sagamihara. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Yuki Muto
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Yuki Muto w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Yuki Muto wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.46. Yuki Muto oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Yuki Muto w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Yuki Muto rozegrał w barwach Sagamihara w J3 League 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 6 minut. Średnio dawało to 0 minut gry na spotkanie.
Czy Yuki Muto ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Yuki Muto nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yuki Muto to zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 126 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Yuki Muto?
Yuki Muto ma na koncie 7 trofeów — 6 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Puchar Japonii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Urawa Red Diamonds — 6 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Yuki Muto?
Yuki Muto najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Yuki Muto?
Wycena 37-letniego Yuki Muto według stanu na czerwiec 2025 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,6 miliona euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Yuki Muto?
Yuki Muto urodził się 7 listopada 1988 w Zama w Japonii. Obecnie piłkarz ma 37 lat.
Yuki Muto – statystyki
Szczegółowe statystyki Yuki Muto w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sagamihara. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Yuki Muto vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Yuki Muto w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Yuki Muto wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.46. Yuki Muto oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Yuki Muto – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Yuki Muto w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 4. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
23 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 3. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 2. kolejka
|
1:4 | 6' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
08 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 1. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Lis
Koniec
|
J3 League (Japonia), 38. kolejka
|
0:5 | 21' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
24 Lis
Koniec
|
J3 League (Japonia), 37. kolejka
|
2:1 | 52' | 1 | 0 | – | 7.4 | ||
|
16 Lis
Koniec
|
J3 League (Japonia), 36. kolejka
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Lis
Koniec
|
J3 League (Japonia), 35. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
02 Lis
Koniec
|
J3 League (Japonia), 34. kolejka
|
0:0 | 21' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
26 Paź
Koniec
|
J3 League (Japonia), 33. kolejka
|
0:1 | 7' | 1 | 0 | – | 8.2 |
Ile meczów rozegrał Yuki Muto w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Yuki Muto rozegrał w barwach Sagamihara w J3 League 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 6 minut. Średnio dawało to 0 minut gry na spotkanie.
Yuki Muto – transfery
W trakcie kariery Yuki Muto zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sagamihara 2024 – obecnie
-
Kashiwa Reysol 2021 – 2024
-
Urawa Red Diamonds 2015 – 2021
-
Vegalta Sendai 2011 – 2015
-
Ryutsu Keizai University do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Yuki Muto
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 01.08.2024 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 11.07.2021 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 04.01.2015 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2010/11 | 31.01.2011 |
|
— | Wolny transfer |
Yuki Muto – forma
W ostatnich 5 meczach Yuki Muto zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,45. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Yuki Muto i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Sie
Koniec
|
FC Ryukyu
2
Sagamihara
1
J3 League (Japonia), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sagamihara
2
Kanazawa
1
J3 League (Japonia), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Thespakusatsu Gunma
1
Sagamihara
4
J3 League (Japonia), 2. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Sagamihara
0
Roasso Kumamoto
0
J3 League (Japonia), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Sagamihara
0
Tochigi City
5
J3 League (Japonia), 38. kolejka
|
21'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Nara Club
2
Sagamihara
1
J3 League (Japonia), 37. kolejka
|
52'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.4 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sagamihara
4
FC Ryukyu
1
J3 League (Japonia), 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Sagamihara
1
Kanazawa
0
J3 League (Japonia), 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Azul Claro Numazu
0
Sagamihara
0
J3 League (Japonia), 34. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Kochi United
0
Sagamihara
1
J3 League (Japonia), 33. kolejka
|
7'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Sagamihara
1
Matsumoto Yamaga
0
J3 League (Japonia), 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Gainare Tottori
2
Sagamihara
1
J3 League (Japonia), 31. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Sagamihara
0
Vanraure Hachinohe
1
J3 League (Japonia), 30. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Thespakusatsu Gunma
1
Sagamihara
1
J3 League (Japonia), 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Kamatamare Sanuki
2
Sagamihara
0
J3 League (Japonia), 28. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Sagamihara
0
FC Gifu
5
J3 League (Japonia), 27. kolejka
|
30'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Sagamihara
2
Parceiro Nagano
1
J3 League (Japonia), 26. kolejka
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sagamihara
1
Kitakyushu
0
J3 League (Japonia), 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Kagoshima United
3
Sagamihara
0
J3 League (Japonia), 23. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Sagamihara
1
Tegevajaro Miyazaki
0
J3 League (Japonia), 22. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Tochigi SC
1
Sagamihara
2
J3 League (Japonia), 21. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Sagamihara
0
Fukushima United
1
J3 League (Japonia), 20. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Lip
Koniec
|
FC Gifu
1
Sagamihara
1
J3 League (Japonia), 19. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Sagamihara
3
Azul Claro Numazu
1
J3 League (Japonia), 18. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Kanazawa
0
Sagamihara
0
J3 League (Japonia), 17. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Sagamihara
0
Kochi United
0
J3 League (Japonia), 16. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Tegevajaro Miyazaki
4
Sagamihara
2
J3 League (Japonia), 15. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Fukushima United
3
Sagamihara
3
J3 League (Japonia), 14. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Sagamihara
1
Osaka
2
J3 League (Japonia), 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Sagamihara
1
Gainare Tottori
0
J3 League (Japonia), 12. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Parceiro Nagano
1
Sagamihara
1
J3 League (Japonia), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Kitakyushu
1
Sagamihara
1
J3 League (Japonia), 10. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Sagamihara
1
Thespakusatsu Gunma
1
J3 League (Japonia), 9. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Ryukyu
2
Sagamihara
0
J3 League (Japonia), 8. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Sagamihara
1
Kamatamare Sanuki
1
J3 League (Japonia), 7. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Koniec
|
Matsumoto Yamaga
2
Sagamihara
0
J3 League (Japonia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Sagamihara
1
Nara Club
1
J3 League (Japonia), 5. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Vanraure Hachinohe
1
Sagamihara
2
J3 League (Japonia), 4. kolejka
|
81'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Sagamihara
0
Kagoshima United
2
J3 League (Japonia), 3. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Sagamihara
1
Tochigi SC
0
J3 League (Japonia), 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Tochigi City
2
Sagamihara
1
J3 League (Japonia), 1. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Osaka
1
Sagamihara
0
J3 League (Japonia)
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Fukushima United
2
Sagamihara
3
J3 League (Japonia)
|
67'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Kashiwa Reysol
0
J1 League (Japonia)
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Kashiwa Reysol
2
J1 League (Japonia)
|
12'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia)
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
FC Tokyo
1
Kashiwa Reysol
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Kashiwa Reysol
4
Consadole Sapporo
5
J1 League (Japonia)
|
13'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.4 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia)
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Kashiwa Reysol
2
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia)
|
69'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Urawa Red Diamonds
3
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Shonan Bellmare
2
J1 League (Japonia)
|
26'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Avispa Fukuoka
2
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
33'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
4
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Jubilo Iwata
2
Kashiwa Reysol
2
J1 League (Japonia)
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Sanfrecce Hiroshima
3
J1 League (Japonia)
|
71'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.6 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Kashiwa Reysol
2
J1 League (Japonia)
|
13'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Kashiwa Reysol
3
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
27'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Sagan Tosu
4
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
6 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.4 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Oita Trinita
3
J1 League (Japonia)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Consadole Sapporo
3
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Urawa Red Diamonds
3
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
3
Oita Trinita
2
J1 League (Japonia)
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
84'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
68'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Sagan Tosu
2
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
60'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Yokohama Marinos
6
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
3
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
6
Vegalta Sendai
0
J1 League (Japonia)
|
69'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
3
Urawa Red Diamonds
4
J1 League (Japonia)
|
55'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Sagan Tosu
2
J1 League (Japonia)
|
28'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Oita Trinita
1
J1 League (Japonia)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
57'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Urawa Red Diamonds
3
J1 League (Japonia)
|
64'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Nagoya Grampus
6
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
Yokohama FC
0
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Kashiwa Reysol
4
J1 League (Japonia)
|
59'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Oita Trinita
1
J1 League (Japonia)
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Matsumoto Yamaga
2
J1 League (Japonia)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Vegalta Sendai
0
J1 League (Japonia)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Oita Trinita
2
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Jubilo Iwata
1
J1 League (Japonia)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Gamba Osaka
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
3
Kashiwa Reysol
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
4
Jubilo Iwata
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia)
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Urawa Red Diamonds
4
J1 League (Japonia)
|
58'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
78'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Urawa Red Diamonds
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Vegalta Sendai
0
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
81'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Urawa Red Diamonds
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Jubilo Iwata
2
Omiya Ardija
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.6 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Omiya Ardija
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
4
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
4
Sanfrecce Hiroshima
3
J1 League (Japonia)
|
56'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Omiya Ardija
1
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
53'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
7
Vegalta Sendai
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
4
Ventforet Kofu
1
J1 League (Japonia)
|
80'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
3
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
4
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 |
W ostatnich 5 meczach Yuki Muto ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.45.
W ostatnich 10 meczach Yuki Muto 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.40, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.01.
W jakiej formie jest Yuki Muto?
Yuki Muto jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.45 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (0.46). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Yuki Muto – kontuzje
W trakcie kariery Yuki Muto zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 32 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Yuki Muto
-
Uraz łąkotki
20.02.22 – 23.04.22 (63 dni)
Kashiwa Reysol opuszczone: 13 meczów
-
Zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego
18.10.19 – 20.02.20 (126 dni)
Urawa Red Diamonds opuszczone: 9 meczów
-
Uraz kostki
06.07.19 – 13.07.19 (8 dni)
Urawa Red Diamonds opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
24.02.19 – 17.03.19 (22 dni)
Urawa Red Diamonds opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
09.12.18 – 23.02.19 (77 dni)
Urawa Red Diamonds opuszczone: 2 mecze
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
23.11.13 – 21.12.13 (29 dni)
Vegalta Sendai opuszczone: 2 mecze
Czy Yuki Muto ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Yuki Muto nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yuki Muto to zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 126 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Yuki Muto – trofea
W trakcie kariery Yuki Muto zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Yuki Muto
Jakie trofea zdobył Yuki Muto?
Yuki Muto zdobył w karierze 7 trofeów — 6 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Urawa Red Diamonds — 6 trofeów. Najczęściej zdobywał Puchar Japonii — 2 razy.
Yuki Muto – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Yuki Muto wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Yuki Muto na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Yuki Muto
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.06.2025 | 36 |
|
0 € |
| 11.12.2024 | 36 |
|
75 tys. € |
| 11.06.2024 | 35 |
|
100 tys. € |
| 21.02.2024 | 35 |
|
150 tys. € |
| 27.06.2023 | 34 |
|
250 tys. € |
| 05.01.2023 | 34 |
|
350 tys. € |
| 27.06.2022 | 33 |
|
450 tys. € |
| 13.01.2022 | 33 |
|
600 tys. € |
| 28.06.2021 | 32 |
|
750 tys. € |
| 28.01.2021 | 32 |
|
800 tys. € |
| 07.04.2020 | 31 |
|
950 tys. € |
| 27.12.2019 | 31 |
|
1,2 mln € |
| 26.06.2019 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 04.01.2019 | 30 |
|
1,6 mln € |
| 04.01.2018 | 29 |
|
1,3 mln € |
| 24.03.2017 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 24.02.2016 | 27 |
|
900 tys. € |
| 30.06.2015 | 26 |
|
750 tys. € |
| 11.02.2015 | 26 |
|
500 tys. € |
| 30.03.2014 | 25 |
|
400 tys. € |
| 04.07.2013 | 24 |
|
200 tys. € |
| 25.06.2012 | 23 |
|
200 tys. € |
| 31.12.2011 | 23 |
|
100 tys. € |
| 01.07.2011 | 22 |
|
50 tys. € |
| 10.02.2011 | 22 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Yuki Muto?
Wycena Yuki Muto wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Yuki Muto wyceniano na 1,6 mln €, a najniżej na 0 €.