Yuta Goke jest piłkarzem występującym obecnie w Vissel Kobe. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Yuta Goke
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Yuta Goke w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yuta Goke wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.11, a skuteczność strzałów to 20,0%. Yuta Goke oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Yuta Goke w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yuta Goke rozegrał w barwach Vissel Kobe w AFC Champions League Elite 3 mecze, w J1 League 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 834 minuty. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Yuta Goke?
Yuta Goke ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Vissel Kobe — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Yuta Goke?
Yuta Goke najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Yuta Goke?
Wycena 27-letniego Yuta Goke według stanu na czerwiec 2026 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 625 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Yuta Goke?
Yuta Goke urodził się 10 czerwca 1999 w Tagajo-shi w Japonii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Yuta Goke – statystyki
Szczegółowe statystyki Yuta Goke w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vissel Kobe. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Yuta Goke w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yuta Goke wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.11, a skuteczność strzałów to 20,0%. Yuta Goke oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Yuta Goke – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Yuta Goke w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
3:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
0:0 | 64' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
21 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
0:3 | 1' | 0 | 0 | – | – | ||
|
14 Paź
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
4:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
1:2 | 75' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Yuta Goke w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yuta Goke rozegrał w barwach Vissel Kobe w AFC Champions League Elite 3 mecze, w J1 League 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 834 minuty. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Yuta Goke – transfery
W trakcie kariery Yuta Goke zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Vissel Kobe 2026 – obecnie
-
Vegalta Sendai 2023 – 2026
-
Vissel Kobe 2018 – 2023
-
Aomori Yamada High School do 2018

Transfery Yuta Goke
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 11.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 08.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 31.01.2018 |
|
— | Wolny transfer |
Yuta Goke – forma
W ostatnich 5 meczach Yuta Goke zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,28. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Forma Yuta Goke i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Daejeon Citizen
0
Vissel Kobe
1
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Machida Zelvia
0
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Fagiano Okayama
0
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Jeonbuk Motors
0
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Kashiwa Reysol
4
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Port FC
1
Vissel Kobe
2
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
3
V-varen Nagasaki
1
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
80'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
2
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), finał
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
5
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia), finał
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Karne
|
V-varen Nagasaki
(3)
2
Vissel Kobe
(2)
2
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Fagiano Okayama
3
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Maj
Karne
|
Sanfrecce Hiroshima
(4)
1
Vissel Kobe
(5)
1
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
5
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Kwi
Karne
|
Vissel Kobe
(2)
0
Cerezo Osaka
(4)
0
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Al Ahli Saudi
2
AFC Champions League Elite, półfinał
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Kwi
Karne
|
Al Sadd
(4)
3
Vissel Kobe
(5)
3
AFC Champions League Elite, 1/4 finału
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Fagiano Okayama
1
Vissel Kobe
4
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Mar
Karne
|
Cerezo Osaka
(6)
1
Vissel Kobe
(5)
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Mar
Karne
|
Vissel Kobe
(3)
2
Gamba Osaka
(5)
2
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
2
FC Seoul
1
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Mar
Koniec
|
FC Seoul
0
Vissel Kobe
1
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
1
Vissel Kobe
0
AFC Champions League Elite, 8. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
2
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
2
FC Seoul
0
AFC Champions League Elite, 7. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lut
Karne
|
Kyoto Sanga
(1)
1
Vissel Kobe
(4)
1
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Iwaki
1
J2 League (Japonia), 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Blaublitz Akita
0
Vegalta Sendai
0
J2 League (Japonia), 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Roasso Kumamoto
0
J2 League (Japonia), 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Imabari
3
Vegalta Sendai
2
J2 League (Japonia), 35. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Vegalta Sendai
3
Sagan Tosu
2
J2 League (Japonia), 34. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Oita Trinita
0
Vegalta Sendai
0
J2 League (Japonia), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Omiya Ardija
2
J2 League (Japonia), 32. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Vegalta Sendai
3
J2 League (Japonia), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Vegalta Sendai
3
Montedio Yamagata
1
J2 League (Japonia), 30. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Mito Hollyhock
1
J2 League (Japonia), 29. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Ehime FC
1
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia), 28. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
JEF United Chiba
0
J2 League (Japonia), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Renofa Yamaguchi
2
Vegalta Sendai
2
J2 League (Japonia), 26. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Tokushima Vortis
2
J2 League (Japonia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Sie
Koniec
|
V-varen Nagasaki
0
Vegalta Sendai
0
J2 League (Japonia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Fujieda MYFC
1
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia), 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Kataller Toyama
1
J2 League (Japonia), 22. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Jubilo Iwata
0
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Ventforet Kofu
0
J2 League (Japonia), 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Montedio Yamagata
3
Vegalta Sendai
4
J2 League (Japonia), 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Consadole Sapporo
1
J2 League (Japonia), 18. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Iwaki
1
Vegalta Sendai
2
J2 League (Japonia), 17. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
JEF United Chiba
0
Vegalta Sendai
0
J2 League (Japonia), 16. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Omiya Ardija
3
Vegalta Sendai
0
J2 League (Japonia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Fujieda MYFC
1
J2 League (Japonia), 14. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Vegalta Sendai
3
Renofa Yamaguchi
1
J2 League (Japonia), 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Ventforet Kofu
1
Vegalta Sendai
2
J2 League (Japonia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Ehime FC
1
J2 League (Japonia), 11. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Imabari
0
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Blaublitz Akita
0
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Kataller Toyama
0
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Jubilo Iwata
3
J2 League (Japonia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Mito Hollyhock
2
Vegalta Sendai
2
J2 League (Japonia), 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
V-varen Nagasaki
1
J2 League (Japonia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Oita Trinita
0
J2 League (Japonia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Tokushima Vortis
1
Vegalta Sendai
0
J2 League (Japonia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia), 1. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Fagiano Okayama
2
Vegalta Sendai
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Roasso Kumamoto
3
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Vegalta Sendai
3
Yokohama FC
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Blaublitz Akita
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Renofa Yamaguchi
0
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Ventforet Kofu
2
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Thespakusatsu Gunma
0
Vegalta Sendai
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Kagoshima United
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Shimizu S-pulse
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Tokushima Vortis
2
Vegalta Sendai
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Koniec
|
Fagiano Okayama
2
Vegalta Sendai
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
29 Cze
Koniec
|
Vegalta Sendai
3
Tochigi SC
2
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
Montedio Yamagata
1
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
16 Cze
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
V-varen Nagasaki
2
J2 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Ventforet Kofu
1
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Thespakusatsu Gunma
1
J2 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Kagoshima United
0
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Renofa Yamaguchi
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
JEF United Chiba
2
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Shimizu S-pulse
3
Vegalta Sendai
2
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Ehime FC
2
J2 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
24 Mar
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Tokushima Vortis
0
J2 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Roasso Kumamoto
0
J2 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Blaublitz Akita
0
Vegalta Sendai
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Oita Trinita
1
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Machida Zelvia
3
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Renofa Yamaguchi
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Blaublitz Akita
0
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Roasso Kumamoto
0
J2 League (Japonia)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Mito Hollyhock
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Fagiano Okayama
1
Vegalta Sendai
0
J2 League (Japonia)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Oita Trinita
2
Vegalta Sendai
3
J2 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Fujieda MYFC
1
J2 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
Kanazawa
2
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Tochigi SC
2
Vegalta Sendai
2
J2 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Tokushima Vortis
1
J2 League (Japonia)
|
86'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
18 Cze
Koniec
|
Renofa Yamaguchi
2
Vegalta Sendai
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Jubilo Iwata
3
J2 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Vegalta Sendai
2
J2 League (Japonia)
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Roasso Kumamoto
0
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Mito Hollyhock
1
Vegalta Sendai
0
J2 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Oita Trinita
0
J2 League (Japonia)
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Fagiano Okayama
1
J2 League (Japonia)
|
82'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Ventforet Kofu
0
Vegalta Sendai
3
J2 League (Japonia)
|
70'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
V-varen Nagasaki
1
J2 League (Japonia)
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Iwaki
1
J2 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Tokushima Vortis
1
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Tochigi SC
0
J2 League (Japonia)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
4
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
3
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Kashiwa Reysol
3
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Jubilo Iwata
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
4
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
54'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
4
Vegalta Sendai
2
J1 League (Japonia)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
5
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Oita Trinita
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Yokohama FC
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Shimizu S-pulse
3
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
66'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
4
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kashiwa Reysol
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Vegalta Sendai
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Oita Trinita
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Oita Trinita
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Shimizu S-pulse
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Vissel Kobe
5
Nagoya Grampus
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Oita Trinita
2
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
1
V-varen Nagasaki
1
J1 League (Japonia)
|
59'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Shonan Bellmare
3
J1 League (Japonia)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Jubilo Iwata
0
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Urawa Red Diamonds
3
J1 League (Japonia)
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Yuta Goke ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.28 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.36).
W ostatnich 10 meczach Yuta Goke ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.32 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.36).
W jakiej formie jest Yuta Goke?
Yuta Goke jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.28 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.11). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Yuta Goke – trofea
W trakcie kariery Yuta Goke zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Trofea Yuta Goke
Jakie trofea zdobył Yuta Goke?
Yuta Goke zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Vissel Kobe — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Japonii — 1 raz.
Yuta Goke – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Yuta Goke wynosi obecnie 900 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Yuta Goke na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Yuta Goke
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 26 |
|
900 tys. € |
| 14.12.2025 | 26 |
|
1 mln € |
| 25.06.2025 | 26 |
|
700 tys. € |
| 11.12.2024 | 25 |
|
750 tys. € |
| 11.06.2024 | 25 |
|
800 tys. € |
| 21.02.2024 | 24 |
|
850 tys. € |
| 26.06.2023 | 24 |
|
800 tys. € |
| 05.01.2023 | 23 |
|
700 tys. € |
| 27.06.2022 | 23 |
|
800 tys. € |
| 13.01.2022 | 22 |
|
900 tys. € |
| 28.06.2021 | 22 |
|
800 tys. € |
| 28.01.2021 | 21 |
|
750 tys. € |
| 07.04.2020 | 20 |
|
625 tys. € |
| 27.12.2019 | 20 |
|
700 tys. € |
| 22.05.2019 | 19 |
|
750 tys. € |
| 04.01.2019 | 19 |
|
750 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Yuta Goke?
Wycena Yuta Goke wynosi obecnie 900 tys. €. W szczycie kariery Yuta Goke wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 625 tys. €.