wtorek, 2 czerwca 2020
Najnowsze: Wielki futbol w czerwcu - La Liga, Premier League i Serie A

Najdziwniejsze zakłady u bukmacherów

Nietypowe, dziwne, szokujące, śmieszne zakłady bukmacherskie. Jakie zabawne i ekstrawaganckie typy można znaleźć w ofercie bukmacherów online?

Freebety na nietypowe zakłady bukmacherskie Odbierz darmowe zakłady 20-50 zł z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Dziwne zakłady bukmacherskie w Polsce i na świecie
  1. Prowokacyjne zakłady bukmacherskie
  2. Dziwne zakłady bukmacherskie
  3. Nietypowe zakłady bukmacherskie
  4. Zabawne zakłady bukmacherskie
  5. Nieprawdopodobne zakłady bukmacherskie
 2. U jakiego bukmachera obstawiać nietypowe zakłady?
  1. Jaki najlepszy bonus na niestandardowe typy?
  2. Śmieszne i dziwne zakłady za freebet
Dziwne, śmieszne i nietypowe zakłady bukmacherskie w Polsce i za granicą

W przypadku wielu zakładów bukmacherskich – zwłaszcza sportowych – typowanie można podeprzeć specjalistyczną wiedzą, analizami statystyk dotyczących danego zawodnika czy konkretnej drużyny lub ich poprzednimi wynikami.

nietypowe zakłady bez ryzyka
Powitalny cashback 100 PLN na obstawianie dowolnych typów

W ofercie bukmacherów – zarówno polskich, jak i zagranicznych – znaleźć jednak można również zakłady na wydarzenia dziwne, zaskakujące i nietypowe. Obstawienie ich wyniku trudno jest poprzedzić jakąkolwiek analizą, więc zazwyczaj kursy na takie zdarzenia są naprawdę atrakcyjne.

Dziwne zakłady bukmacherskie w Polsce i na świecie

Koniec świata, łączne opady deszczu w danym miesiącu, ciąże i medialne wpadki gwiazd - jak się okazuje, zakłady bukmacherskie kręcą się nie tylko wokół sportu! Jakie konkretnie dziwne, nietypowe czy ekscentryczne zakłady bukmacherskie mieli (bądź nadal mają) w swojej ofercie bukmacherzy z Polski i innych krajów? Odnalezienie przykładów wcale nie jest trudne.

Prowokacyjne zakłady bukmacherskie

Religia to bardzo osobista, ale i drażliwa kwestia, która w historii ludzkości doprowadziła do niepokojów społecznych, obalania rządów czy wieloletnich wojen. Nie może więc dziwić, że zaproponowany kilka lat temu przez brytyjskiego buka Ladbrokers (TU sprawdzisz czy Ladbrokers jest legalny w Polsce) zakład dotyczący następcy Benedykta XVI na fotelu papieskim wzbudził oburzenie katolików na całym świecie.

W zakładzie – obok biskupów, którzy mieli faktyczną szansę objęcia funkcji głowy kościoła katolickiego – znalazły się bowiem bardzo kontrowersyjne kandydatury… Typować można było, że papieżem zostanie lider zespołu U2 Bono (kurs bukmacherski 1000.00), słynna piosenkarka Madonna, znana również ze skandali i postaw antykościelnych (bardzo wysoki kurs na poziomie 2000,00), a nawet były kolarz Lance Armstrong (bukmacher zaoferował kosmiczny kurs na takie rozwiązanie i proponował 10 tys. funtów za każdego postawionego funta).

Zakłady bukmacherskie BETFAN
Najszersza oferta nietypowych zakładów sportowych
Polityka | Rozrywka | Filmy i seriale | Pogoda | Wokół sportu
Odbieram z kodem promocyjnym

Obecnie zakład bukmacherski na następnego papieża ma w ofercie cieszący się świetnymi opiniami typerów polski bukmacher BETFAN, jednak obstawiać na kuponach można jedynie biskupów i kardynałów. Więc choć sam zakład można uznać za lekko prowokacyjny (wszak typowanie papieża to mieszanie sacrum religii z profanum rozrywki!), to już możliwe propozycje nie są ani trochę niepokorne ani ekstrawaganckie.

Kontrowersyjnych zakładów bukmacherskich nie brakuje też wśród innych polskich operatorów online. Spore kontrowersje swego czasu wzbudził zakład, który miała w swojej ofercie firma bukmacherska Fortuna. Umożliwiła ona typerom obstawianie, czy na Twitterze pojawi się oficjalne konto rządzącego Koreą Północą Kim Dzong Una. Z pewnością niektórych mógł skusić całkiem wysoki kurs na ten zakład (wynosił on 25,00), ale z drugiej strony wszyscy wiedzą, jakich zbrodni wobec ludności Korei dopuszcza się ten dyktator, więc jakiekolwiek nawiązania do jego osoby w – jakby nie patrzeć – będących rozrywką zakładach wzajemnych wydawać się mogą niestosowne.

Dziwne zakłady bukmacherskie

Mimo różnego rodzaju kontrowersji polityka to jednak dość przyziemny temat. Dlaczego więc nie umożliwić typowania – w punktach stacjonarnych, , ale częściej przez strony internetowe lub mobilne apki – różnego rodzaju zdarzeń związanych z kosmosem? Tego typu dziwne zakłady wzajemne mają ofercie polscy legalni bukmacherzy. Wspominana już firma BETFAN udostępniła stawianie zakładów na to, która organizacja jako pierwsza wyśle człowieka na Marsa. Faworytem jest tu Space X z kursem 1.30, przed Blue Origin (kurs 4.00) oraz Boeingiem (kurs 6.00). Jeśli ktoś woli ryzyko i liczy na duże wygrane, w tym nieco dziwacznym zakładzie bukmacherskim postawić może na… Polskę. Skoro zakład dotyczy kosmosu, to i kurs jest tu kosmiczny – wynosi bowiem aż 10000.00.

obstawiam człowieka na marsie w lvbet
Puszczam kupon online za powitalny freebet 20 PLN

Inny niestandardowy zakład o podobnej tematyce ma w ofercie LV BET. Ten bukmacher pyta typerów, czy człowiek postawi stopę na Marsie przed 1 stycznia 2025 r. Kurs na „tak” to 8,5, z kolei na „nie” – zaledwie 1,04, a więc buk nie wróży nam szybkich sukcesów w podróżach międzyplanetarnych.

A może zanim człowiek poleci na Marsa nasz świat się skończy? Tego typu dość pesymistyczny zakład dość regularnie pojawia się w ofercie bukmacherów w różnych krajach. W 2017 r. William Hill (przeczytaj czy możesz stawiać zakłady z Polski), jeden z największych brytyjskich operatorów, pytał graczy, kiedy nastąpi koniec świata. Kurs na 2017 r. wynosił 100 do 1, a na 2018 r. – aż 500 do 1. Skoro czytacie ten artykuł, to świat na razie się nie skończył, ale aktualne pozostają dwa pytania: jak bukmacher zamierzał wypłacić ewentualną wygraną po globalnej zagładzie i ile pieniędzy zarobił dzięki temu zakładowi…

Nietypowe zakłady bukmacherskie

Niektóre zakłady bukmacherskie – mimo wysokich kursów czy towarzyszących im promocji – budzą spore zdziwienie nawet wśród doświadczonych graczy. Przykładów jest mnóstwo!

Wszyscy wiedzą, że Brytyjczycy uwielbiają swoją rodzinę królewską, ale emocje towarzyszące pojawianiu się na świecie kolejnych „royal babies” czasami budzić mogą politowanie lub irytację. O ile można zrozumieć ekscytowanie się tym, czy na świat przyjdzie chłopiec czy dziewczynka (to istotne choćby ze względu na kolejkę do tronu) albo jak dziecko będzie miało na imię, to jednak w ofercie bukmacherów na Wyspach znaleźć można było np. zakłady dotyczące dnia tygodnia, w którym urodzi się royal baby. Szacuje się, że dzięki takim typom operatorzy w Wielkiej Brytanii zarobili podczas kolejnych ciąż księżnej Kate około 4 mln funtów!

Zabawne zakłady bukmacherskie

Nikt nie lubi psujących się tramwajów, które uniemożliwiają dotarcie na czas do szkoły czy pracy. Kiedy we Wrocławiu działacze społeczni policzyli, że w 2019 r. w mieście tym doszło do ponad stu wykolejeni tramwajów, bukmacher e-Winner umożliwił typerom obstawianie, czy w 2020 r. tego typu awarii będzie ponad sto. Kursy na „tak” i na „nie” były dość podobne – wynosiły odpowiednio 1.90 oraz 1.80.

Czy w Elblągu średnia prędkość wiatru w czerwcu 2020r. będzie wyższa niż na Suwałkach?TAK: kurs 2.55 | NIE: kurs 1.40

Czy w Elblągu średnia prędkość wiatru w czerwcu 2020r. będzie wyższa niż na Suwałkach?
TAK: kurs 2.55 | NIE: kurs 1.40

GRAJ w

Dość zabawne - naszym zdaniem - zakłady bukmacherskie ma w swojej ofercie BETFAN, który wiedzie zdecydowany prym wśród polskich bukmacherów online, jeśli chodzi o pozasportowe zakłady internetowe. U tego operatora można obstawiać na przykład kupony na to, jaka będzie uśredniona temperatura dobowa w danym miesiącu w Warszawie, Gdańsku, Krakowie czy innych polskich miastach. W ofercie jest też typ na temperaturę minimalną i maksymalną, a nawet... zakłady H2H na temperaturę w polskich miastach. Na przykład, dla czerwca 2020 kursy na wyższą uśrednioną temperaturę dobową między Białymstokiem a Lublinem to odpowiednio 3.25 i 1.25.

Nieprawdopodobne zakłady bukmacherskie

Kolejną kategorią dziwnych, nietypowych i niespotykanych zakładów bukmacherskich są zakłady nieprawdopodobne. A tych nie brakuje ani wśród polskich, ani zagranicznych bukmacherów. Wystarczy zajrzeć do oferty wspomnianego już kilkukrotnie BETFANa, gdzie znajdziemy typ na to, czy Polska zostanie organizatorem lub współorganizatorem Zimowych Igrzysk Olimpijskich do 2050 roku. Kurs bukmacherski na TAK to aż 200, a więc równie nieprawdopodobne, co sam zakład, jest zaproponowane w nim wydarzenie. Ale to jeszcze nie wszystko! U tego samego buka można obstawiać Polskę jako organizatora lub współorganizatora Mistrzostw Świata w piłce nożnej i letnich Igrzysk Olimpijskich - odpowiednio z kursem 250.00 i... 1000.00.

Zakłady bukmacherskie eWinner
Custom BET - zaproponuj własne typy w eWinner!
Możliwość obstawiania dowolnych zakładów
eWinner rejestracja online

Oczywiście to tylko niektóre z zabawnych, niespodziewanych czy szokujących typów - przykładów nietypowych zakładów bukmacherskich jest naprawdę wiele! Największe pole do manewru w tym zakresie daje Polakom bukmacher eWinner, gdzie w ramach opcji Custom BET każdy gracz może sam zaproponować zakład, który - według niego - powinien znaleźć się w ofercie bukmachera. Dotyczy to zarówno zakładów sportowych, jak i pozasportowych, a wśród zaakceptowanych typów można znaleźć zarówno dziwne zakłady bukmacherskie, jak i typy niespodziewane, zaskakujące i zabawne.

I tak w ramach akcji #PostawNaSwoim eWinner wprowadził do oferty m.in. zakład na to, czy Cyberpunk 2077 uzyska średnią ocen na Metacritic 90 lub wyższą w ciągu 3 miesięcy od premiery, kto będzie głównym bohaterem czwartej gry CDP RED z serii "Wiedźmin" (za najprawdopodobniejszą bohaterkę buk uznał Ciri z kursem 4.00, ale raczej nie będzie to Regis - kurs 50.00), a nawet... czy przejazd pierwszego tramwaju nową Trasą Autobusowo-Tramwajową do pętli Nowy Dwór (wg rozkładu jazdy MPK) we Wrocławiu będzie miał miejsce do 30 września 2023.

Podobną inicjatywę uruchomił dla swoich graczy BETFAN - akcja My BET również jest kopalnią niezwykłych, ciekawych i niestandardowych zakładów bukmacherskich? Przykłady? Czy w poniedziałkowej gazetce Biedronki (24.0.2020) będzie promocja na pomarańcze, czy w 2020 roku dojdzie w Polsce do rządów mniejszościowych lub czy w programie "Wiadomości" stacji TVP w dniu 28.04.2020 będzie mowa o 20 dniu zwłoki Senatu ws. ustawy dotyczącej wyborów korespondencyjnych.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie - akcja My BET
My BET - typy proponowane przez graczy w BETFAN online

Chcecie więcej nietypowych zakładów? Proszę bardzo! W firmie b-win swego czasu dostępny był zakład dotyczący tego, czy Elvis Presley jednak żyje i wkrótce się ujawni. Przed ostatnimi wyborami prezydenckimi w USA w dotyczących tego zakładach pojawiała się możliwość typowania takich nazwisk jak Oprah Winfrey czy Kanye West. W Fortunie (bukmacher z TOP rankingu najlepszych polskich operatorów online) można było obstawiać zakład dotyczący reprezentowania Polski na konkursie Eurowizji przez… siostry Godlewskie. Z innych propozycji - czy Trump przemaluje Biały Dom na złoto, czy Francja poprosi USA o zwrot Statuy Wolności albo czy Trump i Putin otrzymają wspólnie Pokojową Nagrodę Nobla. Jak widać, dziwnych zakładów jest bez liku!

U jakiego bukmachera obstawiać nietypowe zakłady?

Nietypowe zakłady wzajemne mają w swojej ofercie zarówno polscy, jak i zagraniczni bukmacherzy. I choć kosmiczne kursy na niektóre zakłady u buków brytyjskich mogą wydawać się kuszące, to należy pamiętać, że w Polsce można legalnie korzystać jedynie z usług operatorów posiadających licencję ministerstwa finansów. Jest to ważne nie tylko pod względem prawa, ale i bezpieczeństwa postawionych pieniędzy – każdy legalny polski bukmacher musi zapewniać gwarancję wypłaty ewentualnej wygranej.

W poszukiwaniu nietypowych zakładów warto tak naprawdę odwiedzać strony i śledzić aplikacje wszystkich polskich operatorów. Szeroki wybór takich zdarzeń ma w swojej ofercie przede wszystkim BETFAN, ale zabawne lub dziwne zakłady bukmacherskie znajdziecie też forBET, e-Winner, Fortuna, LVBET czy STS.

Jaki najlepszy bonus na niestandardowe typy?

Jak już wcześniej wspomniano, nietypowe zakłady wzajemne trudno obstawiać kierując się statystykami czy analizami – potrzebne są tu raczej intuicja i łut szczęścia. Dlatego dziwne zakłady najlepiej typować korzystając z darmowych środków (freebetów - TU zestawienie bonusów bez wpłaty u polskich buków online) i innych premii finansowych, które legalni bukmacherzy co rusz przygotowują dla swoich klientów. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się w tym kontekście systemy bonusów powitalnych, w ramach których można zgarnąć sporo dodatkowych środków, które można przeznaczyć m.in. na obstawianie niestandardowych zakładów bukmacherskich.

dziwne typy z zabezpieczeniem stawki
Cashback 125 PLN z kodem LEGALSPORT w Fortuna online

Dla przykładu – w ramach bonusu powitalnego Fortuna ma dla nowych graczy nie tylko bonus 100% pierwszej wpłaty do kwoty 1000 zł, ale także zakład bez ryzyka 100 zł. To świetny sposób, by postawić nietypowy kupon SOLO lub kupon AKO bez ryzykowania swoimi pieniędzmi, bo w razie przegranej buk zwróci nam stawkę za kupon. Należy przy tym pamiętać, by podczas rejestracji w serwisie Fortuny wpisać kod bonusowy LEGALSPORT. Wówczas w ramach ekskluzywnej promocji na konto gracza trafia darmowy zakład 125 zł i dodatkowa nagroda – freebet 20 zł.

Jeśli chcecie obstawiać nietypowe zakłady bukmacherskie bez ryzyka przegranej, to bardzo ciekawą opcję cashback – czyli właśnie ubezpieczenie kuponu – ma dla nowych graczy bukmacher Betclic. Wystarczy zarejestrować się na stronie, wypełnić formularz, wpłacić pierwszy depozyt i postawić zakład – jeśli jest on poprawny wygrana trafia na konto, a jeśli przegrany – typer otrzymuje cashback do 500 zł (550 zł z kodem LEGALSPORTPL). To najwyższy cashback na polskim rynku zakładów bukmacherskich online, idealny dla tych, którzy lubią grać za duże stawki.

Śmieszne i dziwne zakłady za freebet

Doskonałą opcją na typowanie niestandardowych zakładów bukmacherskich są również freebety, czyli bonusy bez depozytu. Grając kupon bukmacherski za freebet korzystamy z pieniędzy bukmachera, a nie własnych, więc niczym nie ryzykujemy. Z tego względu bonusy bez depozytu to również świetny sposób na nietypowe zakłady bukmacherskie. Znajdziemy je m.in. w STS (freebet 25 zł na start), TOTALbet (zestaw darmowych zakładów na 50 PLN), forBET (20 zł bez wpłaty przy depozycie 50 zł) czy eWinner (freebet Gortata 25 zł) - wszystkie dostępne są z najlepszym kodem rejestracyjnym LEGALSPORT.

Kod do darmowych zakładów na start online
Najlepszy kod bonusowy do powitalnych freebetów u bukmacherów online

Prezent 20 zł na start ma dla swoich graczy też NOBLEbet – legalny polski bukmacher online. Aby otrzymać te pieniądze, należy jedynie ściągnąć aplikację mobilną i postawić za jej pośrednictwem zakład o stawce minimalnej 20 zł oraz kursie minimalnym 2,00 – możliwe jest postawienie zakładu kombi, jak i pojedynczego, również na nietypowe wydarzenia.

Jak widać, istnieje sporo metod typowania dziwnych zakładów wzajemnych bez ryzykowania swoimi pieniędzmi. Warto analizować oferty bukmacherów i wybrać tę, która wydaje się nam najbardziej korzystna.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Najdziwniejsze zakłady u bukmacherów
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.