wtorek, 28 listopada 2023
Najnowsze: AC Milan - Frosinone promocje (02.12, 20:45)

STS freebet 60 zł za zadania

24.11.2023, 07:18
Autor: R. Legalsport.pl
Zgarnij darnową premię na listopad 2023
Spis treści
Rozwiń
  1. Bonus za zadania w STS na 2023
  2. Jak odebrać w STS prezent za zadania?
  3. STS darmowe zakłady za zadania
  4. STS voucher za zadania - jak się zapisać
  5. Free bet za zadania w STS 2023 - opinie
  6. FAQ

Darmowy bonus bukmacherski za zadania w STS przeznaczony jest dla wszystkich klientów internetowych, stawiających zakłady mobilnie z telefonu lub z komputera/laptopa.

Freebet STS - darmowy zakład w Star-Typ Sport. Pewna kasa za wpisanie kodu LEGALSPORT

Kasa za wykonanie zadań 60 zł to kolejna odsłona darmowych premii w STS. Wcześniej ten legalny i bezpieczny organizator bukmacherski z licencją Ministerstwa Finansów oferował bezpłatne nagrody za 10 zł, 20 zł oraz 25 zł.

Warto w tym miejscu dodać, że ten internetowy bukmacher nie ogranicza się tylko i wyłącznie do premii za zadania. Każdy regularnie grający typer może liczyć bowiem na cykliczne doładowywania konta darmową gotówką.

Wracając jednak do tematu przewodniego, jak można odebrać u bukmachera STS free bonus za zadania w wysokości 60 zł?

Bonus za zadania w STS na 2023

W STS standardowy bonus bez depozytu (przyznawany tylko za rejestrację) o wartości 25 zł został zastąpiony nową nagrodą. Na dzień wtorek, 28 listopad 2023 jest to darmowy zakład 60 zł za realizację kilku prostych czynności.

Pakiet z freebetem | czerwiec 2023
Bukmacher
Hasło promocyjne LEGALSPORT

Łączny bonus z freebetem

1660 zł
HIT! Nagroda za wykonanie zadań 60 zł

ODBIERAM - PRZECHODZĘ DO STS

Bukmacher STS oferuje bonus freebet dla nowo zarejestrowanych graczy, którzy wykonają 6 wymaganych regulaminem zadań. Za ich ukończenie buk przyzna Wam 60 zł na dalszą grę.

Wcześniejszy bonus bez depozytu 25 zł przyznawany był za rejestrację. Obecnie gracze są mobilizowani do większej aktywności przez naukę obstawiania, 

Naszym zdaniem to wyróżnijące się urozmaicenie na rynku bukmacherskim. Taka nagroda pozwala lepiej poznać system stawiania zakładów w STS, przy minimalnym zaangażowaniu finansowym.

Jak odebrać w STS prezent za zadania?

Chcąc otrzymać maksymalną kwotę bonusu za zadania, należy zrealizować 2 czynności:

  • utworzyć za darmo nowy profil typera z hasłem polecającym LEGALSPORT
  • zrealizować 3 wpłaty i 6 zadań. Te zadania to puszczone kupony o kursie wyższym niż 1.91, z wyjątkiem MAXIKOMBI oraz kuponów na zakłady Betgames jak i oferty Hit Dnia.
Jak odebrać 60 zł w STS?
Krok numer 1: Załóż darmowe konto w STS - użyj hasła LEGALSPORT.
Krok numer 2: 60 zł aktywujesz zadaniami
Premie za zadania STS 60 zł


Wspomniany freebet jest tylko dla nowych klientów STS, którzy spełnili warunki jego przyznania.

Odbieram 60 zł w sts
Premia od bukmachera bez depozytu

Na wykonanie wszystkich zadań i odbioru kasy masz 30 dni od założenia darmowego konta. Zrób wpłatę i odblokuj dwa zadania. Żeby odblokować wszystkie, zrób trzy wpłaty nagradzane bonusami na darmowe zakłady. Gdy wykonasz 6 zadań, dostaniesz dostęp do premii w wysokości 60 zł.

STS darmowe zakłady za zadania

Sposób na darmowy bonus za wykonanie zadań w STS jest bardzo prosty. Benefit w wysokości 60 zł możesz otrzymać, jeśli wykonasz 9 czynności - to 3 wpłaty depozytów i 6 zadań w formie zakładów.

Jakie zadania należy wykonać, aby otrzymać bonus freebetowy
Zadanie 1 Zrób depozyt, zagraj kupon prematch w aplikacji za min. 15 zł,
kurs min. 1.91
 
Zadanie 2 Zrób depozyt, zagraj kupon LIVE + 1 typ Betgames za min. 15 zł,
kurs min. 1.91
 
Zadanie 3 Zrób depozyt, zagraj kupon na Esport i wirtuale za min. 15 zł,
kurs min. 1.91
 

W ciągu 90 dni należy spełnić warunki obrotu bonusem. Kwalifikowany obrót bonusem to stawka wygranych kuponów, czyli to, ile stawiasz, a nie wygrana. Jeśli postawisz zakłady za 10 złotych i wygrasz 20 zł, to do obrotu bonusem wliczy się 10 złotych. Jeśli przegrasz zakład, postawiona stawka nie wliczy się do obrotu.

Dostęp do premii za zadania aktywujesz po zaliczeniu ostatniego wyzwania. Zobacz jak wykonać zadania w STS, żeby odebrać kasę od bukmachera bez depozytu i stawiać zakłady za darmo.

Kasa za zadania - zasady

Żeby odebrać kasę za wykonane zadania po stworzeniu konta w STS, musisz obrócić kwotą dwukrotnie wyższą niż wcześniej otrzymany bonus. Prezent będzie można odebrać także wtedy, gdy kwota na koncie bonusowym będzie niższa niż 2 zł.

  KASA OD DEPOZYTU FREEBET ZA ZADANIA
Kwoty bonusów 100 zł 60 zł
Wymagany obrót  x2 x2
Kwota, jaką trzeba obrócić 200 zł 120 zł
Czy trzeba obracać bonus TAK TAK

Za środki z konta bonusowego można opłacić wszystkie kupony o kursie wyższym niż 1.91, z wyjątkiem kuponów MAXIKOMBI, kuponów na Betgames oraz Hit Dnia.

Do obrotu darmowym bonusem za zadania nie wlicza się stawka z kuponów wypłaconych dzięki opcji Cash-out i zagranych z opcją Zakład bezpieczny.

STS voucher za zadania - jak się zapisać

Typerzy, którzy chcą otrzymać specjalny premiowy benefit bez depozytu u bukmachera internetowego STS, muszą zaczekać na zmianę warunków promocji powitalnej bukmachera. Obecnie po założeniu nowego konta bukmacherskiego online u tego buka, na stronie internetowej www.sts.pl, wymagany jest depozyt do premii za zadania. Zatem jest to darmowa nagroda bukmacherska, ale za zrealizowane zadania poprzez wpłacenie oraz obrócenie depozytem.

Jak odebrać w STS bonus bez depozytu (freebet za zadania)

Nasze unikalne hasło afiliacyjne do freebetu za zadania pojawia się automatycznie, po wywołaniu formularza do rejestracji. Jeśli pole byłoby puste, hasło do bonusu za zadania należy wpisać, bądź wkleić, na formularzu rejestracyjnym przeglądarki - wielkość liter nie ma znaczenia. Znajduje się on w pierwszym kroku, tuż pod polem z numerem telefonu.

I w tym miejscu należy zaznaczyć, że tylko nasze darmowe hasło LEGALSPORT do STS zapewnia odbiór ulepszonego w maksymalny sposób bonusu za zadania.

Po rejestracji za darmo nie można już uzupełnić miejsca na wpisanie hasła do premii, a tym samym, nie można już sięgnąć po extra dodatkowy benefit za zadania. Bezpłatny bonus za zadania na 2023 nie jest jedyną premią z naszym specjalnym hasłem, łącznie możesz uzyskać 1660 zł dodatkowych środków.

Kasa na kupon od STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie

Darmowy bonus za 6 zadań i 3 depozyty 

60 zł

Jeżeli boicie się, że źle przepiszecie słowo klucz do darmowego bonusu, to możecie skorzystać z naszego bezpiecznego linku przekierowującego, który znajdziecie w TYM MIEJSCU. Przeniesie on Was bezpośrednio do formularza zgłoszeniowego po darmowy bet STS i przy okazji automatycznie uzupełni za Was pole promocyjne z hasłem polecającym.

Czy w STS nagroda za zadania aktywuje się automatycznie?

Po pełnej aktywacji konta do betowania w STS, darmowy voucher w formie bonusu za zadania pojawi się automatycznie po zrealizowaniu zadań na Waszym profilu, na stronie bukmachera lub w aplikacji mobilnej. Dzięki temu od razu będziecie mieć potwierdzenie, że akcja z zadaniami na listopad 2023 została prawidłowo aktywowana.

Jeżeli wystąpi jakiś nieoczekiwany błąd, to koniecznie należy skontaktować się z obsługą klienta. Można do tego wykorzystać na przykład czat online. Konsultanci na czacie niezwłocznie pomogą rozwiązać zaistniały problem i w razie błędu po stronie bukmachera STS ręcznie przypiszą bonus za zadania do Waszego konta (lub pomogą w jego ręcznej aktywacji). Czas oczekiwania na wykwalifikowanego pracownika STS to zaledwie kilka minut.

Free bet za zadania w STS 2023 - opinie

Omawiany bonus za zadania STS zbiera od graczy bardzo dobre opinie. Nie ma się jednak czemu dziwić, albowiem typerzy chwalą tę darmową nagrodę STS przede wszystkim za to, że nie był on obłożony ciężkimi do spełnienia warunkami regulaminowymi. Zresztą zobaczcie sami, jak internetowy bonus za zadania od Star-Typ Sport oceniają regularni typerzy:

Opinia dodana przez Rafcio99: Pobrałem ten free bonus za zadania na stronie STS, ale podchodziłem do niego trochę sceptycznie. Okazało się, że się myliłem, bo jest to świetna opcja na przetarcie. A u mnie przetarcie wyszło grubo, bo przerobiłem 60 zł na 1300 złotych, więc taki befeficik polecam bez bicia. Korzystajcie i wygrywajcie. Amen. To lepsze rozwiązanie, niż poprzedni bonus bez depozytu.

Opinia dodana przez TyperZpl: Brawa dla STS za warunki tego bonusu za zadania i ciekawy pomysł z wyzwaniami. Idzie naprawdę całkiem fajne kuponiki ogarnąć. Obrót już u mnie prawie ogarnięty. Zostało parę groszy i jestem w domu. Grajcie do końca i nie poddajcie się. Ja źle zacząłem, ale teraz jest spoko. Walczę dalej, pozdro!

Opinia dodana przez Dymitr: Chciałbym zgarnąć wyższy bonus za zadania, ale takiego nie mają :) No, ale 60 zł też może być - przynajmniej nie muszę się wysilać. Fajne w tej premi jest to, że odebrałem ją sobie dość szybko, więc mogłem postawić swojego valuebeta.

Opinia dodana przez Buczek: Pewna kasa za zadania zamiast bonusu bez depozytów to zawsze dobra opcja. Nie ma co się zastanawiać nad tym, czy to mało, czy dużo. Dają to przecież właściwie za darmo, więc i tak się jest do przodu. Jak nie było darmowej kasy to wszyscy narzekali. Teraz jest i dalej narzekają, że mało. Wprowadzą bonus za zadania 450 zł i dalej będzie marudzenie. Masakra z tymi graczami jest. Ja tam jestem zadowolony i biorę w ciemno.

FAQ

1️⃣ Czy STS ma bonus za samą rejestrację?

Obecnie zamiast tradycyjnych bonusów bez depozytu za samą rejestrację konta, bukmacher STS ma dla nowych klientów bonus 60 zł za wykonanie zadań.

2️⃣Jak odebrać bonus za zadania od bukmachera STS?

Wystarczy założyć konto w STS z naszym hasłem LEGALSPORT i postawić zakłady traktowane jako zadania (kilka zakładów z kursem 1.90 + depozyty), aby otrzymać kasę na darmowe obstawianie.

3️⃣ Ile razy trzeba obrócić freebetem w STS?

Zrealizuj obrót 2x, aby wypłacić freebet w gotówce.

Komentarze (9)
STS freebet 60 zł za zadania
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Marzena P
skomentowano ponad miesiąc temu
Chciałabym proponowane 25 zł
Kamil
skomentowano ponad miesiąc temu
Ja już odebrałem, kupon poszedł na skoki, zobaczymy co wpadnie ;)
Kibic Lecha
skomentowano ponad miesiąc temu
to specjalny gift dla kibica czy dla mnie?
grzes
skomentowano ponad miesiąc temu
dziala na nowych kontach. mam konto na sts od paru kat i kupon nie wchodzi TYLKO DLA NOWYCH GRACZY
Krzysztof
skomentowano ponad miesiąc temu
Bonus bez depozytu dla mnie poproszę
Paweł
skomentowano ponad miesiąc temu
Bardzo dobry bonus dla młodego ;)
Damian
skomentowano ponad miesiąc temu
Proszę o bonus. Pozdrawiam
LEGALSPORT
skomentowano ponad miesiąc temu
Cześć Damian. Jeżeli chcesz otrzymać bonus od STS za darmo w wysokości 25 zł, to musisz założyć konto z tego linku > https://www.legalsport.pl/go/sts . Kod do darmowej kasy powinien wpisać się automatycznie. Jeśli go nie będzie to wpisz hasło LEGALSPORT i wtedy na 100% aktywujesz sobie freebet o wartości 25 zł.
Mariusz
skomentowano ponad miesiąc temu
Dla zarejestrowanych graczy nie ma na stałe darmowego zakładu, są weekendowe albo reprezentacyjne. Trzeba wlozyc depozyt zeby pojawił się taki bonus

Przeczytaj również

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny
16268
462
STS rejestracja
STS rejestracja
20317
467
STS bonus
STS bonus
9286
175
STS opinie
STS opinie
7647
600

Może cię zainteresować

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.