czwartek, 20 czerwca 2024

STS freebet 60 zł za zadania

10.06.2024, 08:42
Autor: �. Olender
Zgarnij darnową premię na czerwiec 2024
Spis treści
Rozwiń
  1. STS 60 zł za zadania
  2. Jak odebrać w STS prezent za zadania?
  3. STS darmowe zakłady za zadania
  4. STS voucher za zadania - jak się zapisać
  5. Free bet za zadania w STS 2024 - opinie
  6. FAQ

Prezent bukmacherski za zadania w STS przeznaczony jest dla wszystkich klientów internetowych, stawiających zakłady mobilnie z telefonu lub z komputera/laptopa.

Freebet STS

Kasa za wykonanie zadań 60 zł to kolejna odsłona darmowych premii w STS. Wcześniej ten legalny i bezpieczny organizator bukmacherski z licencją Ministerstwa Finansów oferował bezpłatne nagrody za 10 zł, 20 zł oraz 25 zł.

Warto w tym miejscu dodać, że ten internetowy bukmacher nie ogranicza się tylko i wyłącznie do premii za zadania. Każdy regularnie grający typer może liczyć bowiem na cykliczne doładowywania konta darmową gotówką.

Wracając jednak do tematu przewodniego, jak można odebrać u bukmachera STS free zakłady za zadania w wysokości 60 zł?

STS 60 zł za zadania

W STS standardowy pakiet bez depozytu (przyznawany tylko za rejestrację) o wartości 25 zł został zastąpiony nową nagrodą. Na dzień czwartek, 20 czerwiec 2024 jest to darmowy zakład 60 zł za realizację kilku prostych czynności.

Pakiet z freebetem | czerwiec 2023
Bukmacher
Hasło do tej nagrody LEGALSPORT

Łączna wartość pakietu

760 zł
HIT! Nagroda za wykonanie zadań 60 zł

ODBIERAM - PRZECHODZĘ DO STS

Bukmacher STS oferuje freebet dla nowo zarejestrowanych graczy, którzy wykonają 6 wymaganych regulaminem zadań. Za ich ukończenie buk przyzna Wam 60 zł na dalszą grę. Po tym kroku nie trzeba już realizować kolejnego depozytu.

Wcześniejsze 25 zł bez depozytu przyznawane było za zapisanie się do STS. Obecnie gracze są mobilizowani do większej aktywności przez naukę obstawiania.

Naszym zdaniem to wyróżniające się urozmaicenie na rynku bukmacherskim. Taka nagroda pozwala lepiej poznać system stawiania zakładów w STS, przy minimalnym zaangażowaniu finansowym.

Jak odebrać w STS prezent za zadania?

Chcąc otrzymać maksymalną kwotę premii za zadania, należy zrealizować 2 czynności:

  • utworzyć za darmo nowy profil typera z hasłem polecającym o treści LEGALSPORT
  • zrealizować 3 wpłaty i 6 zadań. Te zadania to puszczone kupony o kursie wyższym niż 1.91, z wyjątkiem MAXIKOMBI oraz kuponów na zakłady Betgames jak i oferty Hit Dnia.
Jak odebrać 60 zł w STS?
Krok numer 1: Załóż darmowe konto w STS - użyj hasła LEGALSPORT.
Krok numer 2: 60 zł aktywujesz zadaniami
Premie za zadania STS 60 zł


Wspomniany freebet jest tylko dla nowych klientów STS, którzy spełnili warunki jego przyznania.

Odbieram 60 zł w sts
Premia od bukmachera bez depozytu

Na wykonanie wszystkich zadań i odbioru kasy masz 30 dni od założenia darmowego konta. Zrób wpłatę i odblokuj dwa zadania. Żeby odblokować wszystkie, zrób trzy wpłaty z nagrodą na darmowe zakłady. Gdy wykonasz 6 zadań, dostaniesz dostęp do premii w wysokości 60 zł.

STS darmowe zakłady za zadania

Sposób na darmowy freebet za wykonanie zadań w STS jest bardzo prosty. Benefit w wysokości 60 zł możesz otrzymać, jeśli wykonasz 9 czynności - to 3 wpłaty depozytów i 6 zadań w formie zakładów.

Jakie zadania należy wykonać, aby otrzymać freebety
Zadanie 1 Zrób depozyt, zagraj kupon prematch w aplikacji za min. 15 zł,
kurs min. 1.91
 
Zadanie 2 Zrób depozyt, zagraj kupon LIVE + 1 typ Betgames za min. 15 zł,
kurs min. 1.91
 
Zadanie 3 Zrób depozyt, zagraj kupon na Esport i wirtuale za min. 15 zł,
kurs min. 1.91
 

W ciągu 90 dni należy spełnić warunki obrotu. Kwalifikowany obrót to stawka wygranych kuponów, czyli to, ile stawiasz, a nie wygrana. Jeśli postawisz zakłady za 10 złotych i wygrasz 20 zł, to do obrotu freebetem wliczy się 10 złotych. Jeśli przegrasz zakład, postawiona stawka nie wliczy się do obrotu.

Dostęp do premii za zadania aktywujesz po zaliczeniu ostatniego wyzwania. Zobacz jak wykonać zadania w STS, żeby odebrać kasę od bukmachera bez depozytu i stawiać zakłady za darmo.

Kasa za zadania - zasady

Żeby odebrać kasę za wykonane zadania po stworzeniu konta w STS, musisz obrócić kwotą dwukrotnie wyższą niż wcześniej otrzymane środki finansowe. Prezent będzie można odebrać także wtedy, gdy kwota na saldzie na rachunku będzie niższa niż 2 zł.

  KASA OD DEPOZYTU FREEBET ZA ZADANIA
Kwoty premii 100 zł 60 zł
Wymagany obrót  x2 x2
Kwota, jaką trzeba obrócić 200 zł 120 zł
Czy trzeba obracać  TAK TAK

Za środki z salda dodatkowego można opłacić wszystkie kupony o kursie wyższym niż 1.91, z wyjątkiem kuponów MAXIKOMBI, kuponów na Betgames oraz Hit Dnia.

Do obrotu darmowym betem za zadania nie wlicza się stawka z kuponów wypłaconych dzięki opcji Cash-out i zagranych z opcją Zakład bezpieczny.

STS voucher za zadania - jak się zapisać

Typerzy, którzy chcą otrzymać specjalny premiowy benefit bez depozytu u bukmachera internetowego STS, muszą zaczekać na zmianę warunków promocji powitalnej bukmachera. Obecnie po założeniu nowego konta bukmacherskiego online u tego buka, na stronie internetowej www.sts.pl, wymagany jest depozyt do premii za zadania. Zatem jest to darmowa nagroda bukmacherska, ale za zrealizowane zadania poprzez wpłacenie oraz obrócenie depozytem.

Jak odebrać w STS freebet

Nasze unikalne hasło afiliacyjne do freebetu za zadania pojawia się automatycznie, po wywołaniu formularza do rejestracji. Jeśli pole byłoby puste, hasło należy wpisać, bądź wkleić, na formularzu - wielkość liter nie ma znaczenia. Znajduje się on w pierwszym kroku, tuż pod polem z numerem telefonu.

I w tym miejscu należy zaznaczyć, że tylko nasze darmowe hasło o treści LEGALSPORT zapewnia odbiór ulepszonego w maksymalny sposób prezentu za zadania.

Po rejestracji za darmo nie można już uzupełnić miejsca na wpisanie hasła do premii, a tym samym, nie można już sięgnąć po extra dodatkowy benefit za zadania. Bezpłatny zakład za zadania na 2024 nie jest jedyną premią z naszym specjalnym hasłem, łącznie możesz uzyskać 760 zł dodatkowych środków.

Jeżeli boicie się, że źle przepiszecie słowo klucz, to możecie skorzystać z naszego bezpiecznego linku przekierowującego, który znajdziecie w TYM MIEJSCU. Przeniesie on Was bezpośrednio do formularza zgłoszeniowego po darmowy bet STS i przy okazji automatycznie uzupełni za Was pole promocyjne z hasłem polecającym.

Czy w STS nagroda za zadania aktywuje się automatycznie?

Po pełnej aktywacji profilu w STS, darmowy voucher w formie premii za zadania pojawi się automatycznie po zrealizowaniu zadań na Waszym profilu, na stronie bukmachera lub w aplikacji mobilnej. Dzięki temu od razu będziecie mieć potwierdzenie, że akcja z zadaniami na czerwiec 2024 została prawidłowo aktywowana.

Jeżeli wystąpi jakiś nieoczekiwany błąd, to koniecznie należy skontaktować się z obsługą klienta. Można do tego wykorzystać na przykład czat online. Konsultanci na czacie niezwłocznie pomogą rozwiązać zaistniały problem i w razie błędu po stronie bukmachera STS ręcznie przypiszą 60 zł za zadania do Waszego konta (lub pomogą w jego ręcznej aktywacji). Czas oczekiwania na wykwalifikowanego pracownika STS to zaledwie kilka minut.

Free bet za zadania w STS 2024 - opinie

Omawiana premia za zadania STS zbiera od graczy bardzo dobre opinie. Nie ma się jednak czemu dziwić, albowiem typerzy chwalą tę darmową nagrodę STS przede wszystkim za to, że nie był on obłożony ciężkimi do spełnienia warunkami regulaminowymi. Zresztą zobaczcie sami, jak profity za zadania od Star-Typ Sport oceniają regularni typerzy:

Opinia dodana przez Rafcio99: Pobrałem ten free zakład za zadania na stronie STS, ale podchodziłem do niego trochę sceptycznie. Okazało się, że się myliłem, bo jest to świetna opcja na przetarcie. A u mnie przetarcie wyszło grubo, bo przerobiłem 60 zł na 1300 złotych, więc taki befeficik polecam bez bicia. Korzystajcie i wygrywajcie. Amen. To lepsze rozwiązanie, niż poprzednie darmowe gratyfikacje.

Opinia dodana przez TyperZpl: Brawa dla STS za warunki tego vouchera za zadania i ciekawy pomysł z wyzwaniami. Idzie naprawdę całkiem fajne kuponiki ogarnąć. Obrót już u mnie prawie ogarnięty. Zostało parę groszy i jestem w domu. Grajcie do końca i nie poddajcie się. Ja źle zacząłem, ale teraz jest spoko. Walczę dalej, pozdro!

Opinia dodana przez Dymitr: Chciałbym zgarnąć więcej kasy za zadania, ale takiej opcji nie mają :) No, ale 60 zł też może być - przynajmniej nie muszę się wysilać. Fajne w tej premii jest to, że odebrałem ją sobie dość szybko, więc mogłem postawić swojego valuebeta.

Opinia dodana przez Buczek: Pewna kasa za zadania zamiast pakietu bez depozytów to zawsze dobra opcja. Nie ma co się zastanawiać nad tym, czy to mało, czy dużo. Dają to przecież właściwie za darmo, więc i tak się jest do przodu. Jak nie było darmowej kasy to wszyscy narzekali. Teraz jest i dalej narzekają, że mało. Wprowadzą benefity za zadania za 450 zł i dalej będzie marudzenie. Masakra z tymi graczami jest. Ja tam jestem zadowolony i biorę w ciemno.

FAQ

1️⃣ Czy STS ma coś dla graczy za zarejestrowanie się?

Obecnie zamiast za samo otwarcie konta, bukmacher STS ma dla nowych klientów  60 zł za wykonanie zadań.

2️⃣Jak odebrać 60 zł za zadania od bukmachera STS?

Wystarczy dołączyć do grona klientów STS z naszym hasłem o treści LEGALSPORT i postawić zakłady traktowane jako zadania (kilka zakładów z kursem 1.90 + depozyty), aby otrzymać kasę na darmowe obstawianie.

3️⃣ Ile razy trzeba obrócić freebetem w STS?

Zrealizuj obrót 2x, aby wypłacić freebet w gotówce.

Komentarze (9)
Skomentuj artykuł pt. STS freebet 60 zł za zadania
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Marzena P
skomentowano ponad miesiąc temu
Chciałabym proponowane 25 zł
Kamil
skomentowano ponad miesiąc temu
Ja już odebrałem, kupon poszedł na skoki, zobaczymy co wpadnie ;)
Kibic Lecha
skomentowano ponad miesiąc temu
to specjalny gift dla kibica czy dla mnie?
grzes
skomentowano ponad miesiąc temu
dziala na nowych kontach. mam konto na sts od paru kat i kupon nie wchodzi TYLKO DLA NOWYCH GRACZY
Krzysztof
skomentowano ponad miesiąc temu
Bonus bez depozytu dla mnie poproszę
Paweł
skomentowano ponad miesiąc temu
Bardzo dobry bonus dla młodego ;)
Damian
skomentowano ponad miesiąc temu
Proszę o bonus. Pozdrawiam
LEGALSPORT
skomentowano ponad miesiąc temu
Cześć Damian. Jeżeli chcesz otrzymać bonus od STS za darmo w wysokości 25 zł, to musisz założyć konto z tego linku > https://www.legalsport.pl/go/sts . Kod do darmowej kasy powinien wpisać się automatycznie. Jeśli go nie będzie to wpisz hasło LEGALSPORT i wtedy na 100% aktywujesz sobie freebet o wartości 25 zł.
Mariusz
skomentowano ponad miesiąc temu
Dla zarejestrowanych graczy nie ma na stałe darmowego zakładu, są weekendowe albo reprezentacyjne. Trzeba wlozyc depozyt zeby pojawił się taki bonus
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.